Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2017., 06:19   #81
Quote:
krimtim33 kaže: Pogledaj post
neki dan sam pričao s momkom koji radi u chipoteci baš o tom zračenju. kaže mi da se dosta ljudi žalilo da ih je nakon nekoliko sati nošenja bluetooth slušalice dnevno i isto toliko razgovora bolila glava.

nekako sam uvjerenja da bilo koji bežični uređaj zrači ovoliko ili onoliko. a s druge strane, alergičan sam na kabele po sebi i oko sebe.
Možda je do razgovora, a ne do slušalice

Zrače, ali nije svo zračenje štetno.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 15:52   #82
može preporuka za bluetooth slušalicu do 200 kn? skužio sam da će mi ipak trebati.

nemam previše zahtjeva. samo da baterija dovoljno dugo traje i da može podržavati dva mobitela istovremeno.

hvala

edit: ovo mi je zapelo za oko. cijena je prihvatljiva.

https://www.elipso.hr/mobile/slusali...JABRA-BT_2046/
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...

Zadnje uređivanje krimtim33 : 04.05.2017. at 16:04.
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2018., 10:58   #83
Quote:
krimtim33 kaže: Pogledaj post
može preporuka za bluetooth slušalicu do 200 kn? skužio sam da će mi ipak trebati.

nemam previše zahtjeva. samo da baterija dovoljno dugo traje i da može podržavati dva mobitela istovremeno.

hvala

edit: ovo mi je zapelo za oko. cijena je prihvatljiva.

https://www.elipso.hr/mobile/slusali...JABRA-BT_2046/
Ovo i mene zanima.
Dali je ta slušalica ok?
Kamill is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2018., 06:53   #84
Trebala bi biti, ali je nisam koristio.
Jabra je dobra firma za slušalice, koliko sam čitao recenzije.
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2019., 21:01   #85
Kupio sam danas Voyager Legend. Imam problem, ne mogu spojiti kabel sa slušalicom, spaja se magnetom, polovi se odbijaju a ne privlače. U čemu je problem?

Isto tako nisam baš zadovoljan kvalitetom zvuka, ima li veze s kojim mobitelom se spajam? Moze li se spojiti preko NFC?
marko911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2019., 21:26   #86
Nemože preko nfca.
Reklamiraj, odbijanje je neka greška, meni se privlači bez beda..
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2019., 13:56   #87
Quote:
krimtim33 kaže: Pogledaj post
može preporuka za bluetooth slušalicu do 200 kn? skužio sam da će mi ipak trebati.

nemam previše zahtjeva. samo da baterija dovoljno dugo traje i da može podržavati dva mobitela istovremeno.

hvala

edit: ovo mi je zapelo za oko. cijena je prihvatljiva.

https://www.elipso.hr/mobile/slusali...JABRA-BT_2046/
Imao sam ja tu Jabru i meni se nije svidla. Bila mi je neudobna za uho. Nakon toga sam uzeo plantronics explorer 55. I za te pare super slusalica.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2019., 12:47   #88
pozdrav tehnofili
kupila sam ove slušalice za koje sam se tek nakon kupnje sjetila provjeriti kompatibilnost s mobitelom. Imam Huawei P9 Lite Mini koji podržava 4.1 verziju Bluetootha, a slušaliuce koriste 4.2. Posljedica: nemogućnost uparivanja obje slušalice s mobitelom. Kad uparim jednu, druga se automatski gasi.

Moje pitanje glasi: ok, sad sam naučila da trebam čitati specifikacije proizvoda prije kupnje , ali do koje mjere ide kompatibilnost što se tiče verzija BT-a? Žao mi je zbog laičkog rječnika, ali: gledam smo brojeve (3, 4.1, 4.2...) ili za optimalnu kompatibilnost u speckama treba gledati i ono što uz brojeve piše (npr. 4.2 + EDR)? Ili to ne utječe na performanse uređaja?

Eto, ako bi me netko mogao prosvjetliti jer sam samo naivni konzument koji je spreman naučiti nešto novo.
Panova is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2019., 21:07   #89
Ima li tko iskustva sa Xiaomi Redmi AirDots slušalicama?
Silence. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2019., 17:16   #90
Quote:
Silence. kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva sa Xiaomi Redmi AirDots slušalicama?
To i mene zanima, pogotovo kod fizicke aktivnosti, recimo bicikliranje, hodanje, trcanje itd. jer imam kopiju tih slusalica pa ih kretanje cini neupotrebljivima jer cim se mob nalazi u djepu, pocinje s prekidanjem reprodukcije... Kad ga stavim u pretinac na bajku koji se prakticki nalazi pol metra od glave, svejedno prekida...

Jesu li origigi bolje?
semperfidelis67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2019., 00:32   #91
Evo ja sam ih naručila preko Geekbuyinga. Došle za tri tjedna. Još nisam biciklirala s njima, ali kada skačem uokolo () i tresem glavom ne ispadaju i udobne su. Što se tiče dometa...Kada sam ostavila mobitel u dnevnoj sobi i otišla u svoju sobu nisu štekale (za razliku od njihovog Bluetooth zvučnika). Znači možda 3-4 metra. Ako te još nešto zanima pitaj.
Silence. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2019., 11:07   #92
dizajnerski su iste ko i original i preudobne su kod nosnje... e sad... kad original nebi gubio povezanost kod svakog okretanja glave kod hodanja i voznje bicikla, odmah danas bi ga narucio jer su nekih 150kn s dostavom... nek mi to neko potvrdi i u soping...
semperfidelis67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2019., 21:16   #93
Bok. Vi koji imate Redmi Airdots, da li ste ih koristili za pozive? Kakav je mikrofon? Da li sugovornik dobro čuje što pričate?
mika1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2020., 19:59   #94
Bluetooth slušalica

Vecer!
Kcer (10) zeli Airpod. Vidila€™ na tiktoku valjda
Objasnio joj da nije normalna i pokazao cjenike po webshopovima.
Lijepo sam joj objasnio, odustala je od zelje.
Dolazi Uskrs, situacija u zemlji je veoma slozena, iskocio mi oglas za TWS i12.
Kupim. Ne radi lijeva dobro, u loopu ukljuci/upari/iskljuCi i tako u krug. Cuo da ima problem sa senzorom.
Mijenjam za druge.
Koje!? i7, i9, i10, i13, i300!? Cijena je tu negdje, zanima me ako netko ima info koje imaju najmanje bugova, ili koje funkcioniraju uredno s iphone7?
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2020., 20:07   #95
Ima li itko iskustva s ovakvim handsfree uredajima?

Kakav je prijem signala, kakva je kvaliteta zvuka i povezivost?

https://www.links.hr/hr/bluetooth-su...jeli-043700008

Hvala
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:54.