Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2007., 17:08   #81
Quote:
micek kaže: Pogledaj post
Imam i ja nije nikakav bed. Slazem se s legom da je najbolje ici preko moneybookers, imas total control onda pogotovo ako imas vise accounta kod raznih kladionica - sve na jednom mjestu.
na moneybookers je relativno lako provalit i poslat si lovu na svoj bankovni racun =)
lord NHL is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 22:25   #82
Quote:
lord NHL kaže: Pogledaj post
na moneybookers je relativno lako provalit i poslat si lovu na svoj bankovni racun =)
pa šta ti onda ovdje radiš, provaljuj, jer mislim da nisi još milijarder pa se baci na posao
 
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 18:51   #83
Quote:
danhil kaže: Pogledaj post
pa šta ti onda ovdje radiš, provaljuj, jer mislim da nisi još milijarder pa se baci na posao
normalno da ja to osobno neznam......ali ima ekipe kaj zna
lord NHL is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 12:35   #84
www.betinside.info

http://www.betinside.info

BetInside.Info je internet servis za pomoc pri kladenju. Uz nase insider tipove jamcimo vam uspjeh. Svaki tip koji saljemo je visestruko provjeren.Nas tim je sastavljen od dvojice tipstera :
Jordan - Tipster vrlo uspjesan u kladenju na tipove iz nogometa, ponajvise istocnoeuropskih i nizih liga

Mgbet- Vrlo uspjesan tipster s visokim postotkom pogodaka iz svih sportova ponajvise rukometa i kosarke.


Zasto izabrati baš nas:
- Profit zajamcen
- BA provjera parova
- Tipovi na SMS
- U slucaju promasaja slijedeci par besplatan

Cijena jednog Insider tipa je 50 eur. Uplate primamo preko Western uniona i Moneybookersa.

Sva pitanja mozete poslati na email [email protected]

betinside.info is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 14:23   #85
Interesantno, al odvratno skupo. Što znači da ste se polakomili za lakom lovicom - što znači da hoćete zaraditi na brzaka - što je odlika lošeg tipstera.
Dakle, loši ste tipsteri.
Logično zar ne?

Al hajde, možda i nađete nekog ovdje tko je spreman na jedan par uložiti 1000kn i skoro pola dobitka dati vama. Ili ukoliko promašite 1 par, dati 2000kn za dva para i biti u gubitku vaših 50eura*.


*pod pretpostavkom da se koeficijenti vrte oko 2.00.

Dren is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 17:10   #86
Previse te tvoje logike tu ima

Nema veze, uglavnom kroz neko vrijeme arhiva ce pokazati svoje...
betinside.info is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 00:34   #87
Danas prvi par bio,
Duisburg - Schalke 2 1,80 0-2 Pogodeno

Inace svi tipovi su kontrolirani od BA tako da nema laziranja arhive i slicnih gluposti.

Lijep pozdrav


Sva pitanja mozete poslati na email [email protected]
betinside.info is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 15:43   #88
Da, previše logike za tebe
Al mislim da ljudi imaju pravo znati neke činjenice.

Dakle:
Uplata na par kakav je prošao ovaj put (Schalke) mora biti enormna da bi išta zaradili. Na 100€ uloga vi dobijate 30€.
Vodite također računa da sve kladionice uzimaju 5% provizije na ulog a čak i neke internetske, te da internetske maju ograničenje na uloge. Tako da se dođe do računice:
100€ uloga (-5€ manipulativni troškovi)*1.8 = 171€ - 50€ betinsajderima = 21 € dobiti. Na takav ulog ste mogli slobodno odigrati Schalke x2 i dobiti iste pare a da ne gledate njihove parove.

No, to nije sve!
Uz to dobijete i par nože...


Uz to dobijete i slijedeću situaciju:
Ukoliko oni promaše jedan par onda ste u gubitku 100€
Ukoliko pogode slijedeći uplatili ste sve skupa 200€ a dobili nazad (po schalkeovom primjeru) 171€. Od toga trebate betinsajderima dati 50€ i onda ste na jednom promašenom a slijedećem dobijenom paru u minusu sitnih 79€.
Kako je ostvarena dobit po paru oko 21€ samo da bi se vratili na nulu oni trebaju prognozirati 5 točnih parova ZA REDOM.
Tada bi bili u plusu 2€.
Dakle ukoliko promaše jedan par, trebali bi vam dati 5 slijedećih besplatno i oni svi trebaju biti točni da bi vratili izgubljeno. Vodite računa da ste do tad već uložili 600€ u njihovo klađenje što je 4500kn što je veće od većine banaka koje mali kladioničari imaju.

Dakako u tom slučaju oni bi imali 5/6 ili 83,33% pogođenih parova na koeficijent 1.8.
Znate li i jednog tipstera koji ima takav postotak na taj koeficijent?
Je li možete izračunati kojiki bi Yield imali u tom slučaju? Na 600€ uloga dobit 2€? U postotcima?
I jel se isplati?

Savjet betinsajdercima:
Revidirajte posao, pročitajte koju knjigu iz logike, koju iz financija i matematike pa onda ponovo ponudite svoje usluge na način da ćete vi imati stalni izvor zarade od 20ak ljudi koji vas prate, a oni relativno veliku mogućnost da nešto zarade na vašim tipovima.

Lijep pozdrav

p.s. Instrukcije iz logike, financija i matematike dajem za 50€ po satu
Dren is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 16:25   #89
Dren, prilično temeljito! Svaka čast.
Earl's Jam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 17:23   #90
Ovako jaci igrac nece stavit 100 eur, nego malo vise ali necemo o tome... Ja ovdje nepricam o amaterima. Drugo, tecaji ce biti i veci od 2 sve do 2.5... Trece gledaj arhivu pa ces viditi i nemoj bezveze komentirat. Pricekaj jos 3-4 para pa cemo vidit sve.

Hvala
betinside.info is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 22:01   #91
Jedno pitanje - što se tiče arhive, je li tada site bio besplatan ili samo navodite što ste igrali "incognito"?
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 22:07   #92
Quote:
Dren kaže:
Interesantno, al odvratno skupo. Što znači da ste se polakomili za lakom lovicom - što znači da hoćete zaraditi na brzaka - što je odlika lošeg tipstera.
Dakle, loši ste tipsteri.
Logično zar ne?
Inače bih se složio s tobom (i u većini stvari koje si napisao se slažem), ali s ovim ne. Ako netko prodaje parove, to ne znači da je loš tipster. Naravno, ima onih koji bi "što prije zaradili", dignu nekakav hype i nadaju se najboljem, ako krene loše, magla.

Ali ima i onih kojima je dosadilo postati na otvorenim forumima, ljudima koji to ne cijene, pa otvore payservice. O tome jesu li paysiteovi u načelu u redu ili ne vode se diskusije od pamtivijeka. Ja sam nekad imao stav kao i ti - zašto netko ne može, ako je dobar, zaraditi na tim svojim "dobrim tipovima"?

Ali nakon 20 000 postova na 5 betting foruma, promijenio sam mišljenje, i vidim razlog ako netko hoće otvoriti paysite. Naravno, pod uvjetom da to napravi na pošten način.

Ono što mi je čudno kod ovih dečki je da ih nikad nisam vidio. A mišljenja sam da ako netko želi otvoriti paysite, prvo treba neko vrijeme pisati besplatno, da ljudi dobiju "sample" kako će to izgledati.

Ovako na slijepo ne vidim tko bi razuman platio pa makar i 1 €. Čisto iz principa.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 11:17   #93
Quote:
betinside.info kaže: Pogledaj post
Ovako jaci igrac nece stavit 100 eur, nego malo vise ali necemo o tome... Ja ovdje nepricam o amaterima. Drugo, tecaji ce biti i veci od 2 sve do 2.5...
Jaci igrac? LOL! Jaci igrac kad je vidio vas prvi pick ce odustat istog trena. Pobjeda gosta za 1.80 i da to jos platim 50€?! Strasno!

Iz koje kladionice je vas koeficijent? Koji yield (ili ROI, kakogod) planirate imat? Kakvo ulaganje smatrate optimalnim za svoje parove koje cete odabirat?

Btw., i ja sam jedno vrijeme birao pickove za site koji je naplacivao svoje usluge. Bili smo beskonacno jeftiniji nego ti, ali sam nakon sezone i 211 pickova imao yield od +10.78% uz prosjecan koeficijent 2.23!
whyc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 12:56   #94
Za pocetak da odgovorim, kad smo prvi par slali, nismo imali nijednog pretplatnika, ali par da bi dosao u arhivu je poslan BettingAdvice surveillanceu, za one manje upucene neovisan nadzor nad arhivom, te oni reagiraju ako nesto sto njima nije poslano dode u arhivu. Nadalje koeficijent je uzet iz kladionice Gamebookers. Od sada smo i na verifybetu, servisu koji kontrolira i daje uvid u sve o servisu. Verifybet.com

Pozdrav
betinside.info is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 20:37   #95
27/9 Poljska Ž - Nizozemska Ž 1 2,1
3-1 Pogodjeno +

Kladionica : Gamebookers

provjereno od 2 pretplatnika, BA surveilance-a i Verifybet.com-a

Lijep pozdrav
betinside.info is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 01:12   #96
1 pitanje si odgovorio, ostaju jos 2! Koliki yield ili ROI ocekujete i na koliko oklada u jednoj sezoni? Koji sistem ulaganja smatrate optimalnim za te vase pickove?

Btw, nisam potencijalna musterija, niti mislim kopirat biznis, cisto me zanima!
whyc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 06:18   #97
To su sve legitimna pitanja, koja bi ozbiljan paid service morao uzeti u obzir. Da ne govorimo da nepobitno stoji činjenica da ozbiljan paid service ima barem 6 mjeseci free i TRANSPARENTNE statse. Raspitat ću se na BA o vama, kad već sam nećeš dat informacije.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 14:45   #98
Planiramo imati oko 150 oklada u godini, sa yieldom preko 30%.
Pa to su odgovori...
betinside.info is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 15:56   #99
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
Inače bih se složio s tobom (i u većini stvari koje si napisao se slažem), ali s ovim ne. Ako netko prodaje parove, to ne znači da je loš tipster. Naravno, ima onih koji bi "što prije zaradili", dignu nekakav hype i nadaju se najboljem, ako krene loše, magla.

Ali ima i onih kojima je dosadilo postati na otvorenim forumima, ljudima koji to ne cijene, pa otvore payservice. O tome jesu li paysiteovi u načelu u redu ili ne vode se diskusije od pamtivijeka. Ja sam nekad imao stav kao i ti - zašto netko ne može, ako je dobar, zaraditi na tim svojim "dobrim tipovima"?

Ali nakon 20 000 postova na 5 betting foruma, promijenio sam mišljenje, i vidim razlog ako netko hoće otvoriti paysite. Naravno, pod uvjetom da to napravi na pošten način.

Ono što mi je čudno kod ovih dečki je da ih nikad nisam vidio. A mišljenja sam da ako netko želi otvoriti paysite, prvo treba neko vrijeme pisati besplatno, da ljudi dobiju "sample" kako će to izgledati.

Ovako na slijepo ne vidim tko bi razuman platio pa makar i 1 €. Čisto iz principa.
Oh, pa pogrešno smo se razumili.
Govorim o njihovim 50€ tip. To je preskupo, odnosno žele na brzaka zaraditi novac.
Kad se skeeve odluči za paysite čak se i razmišljam sam učlanit - imaš 70ak tipova u 3 mjeseca i platiš ih 70€ to je 1 euro po tipu, a uz onakav Yield isplati se i ukoliko igraš 10kn par!
Ali ovo, ovo je preskupo!
Ne znači da su momci loši, mogu bit i fantastični, dapače. Ali večina kradioničara ih ne mogu pratit sa 500€ da bi bili u pristojnom plusu, tako da će imati jako malo pratitelja...al naučit će to praksom
Dren is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 16:09   #100
Ma nije skupo. I ne moraš ih pratit sa 500€ po tipu, zapravo ovisi što nude. Ali 50eura može biti i jako skupo i jako jeftino, ako me razumiješ.

Znam svojedobno su Mrsha i jedan belgijski tipster imali pretplatu 500€. I vrijedilo je svakog centa (ja se nisam pretplatio ipak ). Jer su u pitanju ljudi koji apsolutno znaju posao, imaju prave kontakte širom svijeta, itd...

50€ može biti i puno i malo.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:32.