Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2017., 17:25   #2681
Nije trudna od toga.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 12:56   #2682
Pozdrav.
Moja cura i ja smo imali seks vise puta sa zastitom 2 tjedna prije nego sto je trebala dobit mengu i bili smo pod tusem te sam svrsio po njoj. Zanima me postoji li mogucnost da je sperma nekako dospjela njoj u vaginu te dali je trudna. Menga joj trenutno kasni 6 dana te ima grceve te simptome menstruacije
DudePerfect is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 13:02   #2683
A da napravi test tako da ne ispituješ svako malo dal je trudna?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 23:57   #2684
Quote:
DudePerfect kaže: Pogledaj post
Pozdrav.
Moja cura i ja smo imali seks vise puta sa zastitom 2 tjedna prije nego sto je trebala dobit mengu i bili smo pod tusem te sam svrsio po njoj. Zanima me postoji li mogucnost da je sperma nekako dospjela njoj u vaginu te dali je trudna. Menga joj trenutno kasni 6 dana te ima grceve te simptome menstruacije
najbolje da više ne svršavaš po njoj pod tušem, nego prije tuša, pa se onda lijepo obrišite nečim i odite istuširati ako te toliko brine..

i prouči malo anatomiju vagine, a i sperma niz vodu ne ide prema gore nego prema dolje
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 09:02   #2685
Quote:
lalala1311 kaže: Pogledaj post
Interesira me jel postoji ovdje na forumu netko tko je probao analni seks i da ga apsolputno nista nije boljelo? Dogodila mi se smijesna situacija neki dan, prvi puta sam ga probala i ništa...drama je nastala jer sam rekla decku da mi je to prvi put, a on misli da lazem...
p.s. ku*ac mu nije mal, dapace...dost velik je
Ja sam probala. I volim. Malo boli, ali do mjere da je ugodno. Naravno, ovisi o vlazi. Ja s tim nemam problema. Jos on iza, a prsti ili slicno- naprijed! Ali sam imala jednog decka koji je imao toliko velikog da se nisam ni usudila probati... Tako da evo kad se toga sjetim- vise ne znam sto reci
gornja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 15:46   #2686
Problem sa kondomom

U vezi sam s dečkom pola godine i do sada smo radili sve osim seksa.
Mladi smo i htjeli smo biti dobro informirani prije nego stupimo u odnose.

Planiramo uskoro prijeći na real thing pa imam jedno pitanje. Već prije smo probavali stavljati kondom čisto da se uvježbamo, da nam nije prvi put na dan odnosa (s obzirom da ni on ni ja nismo do sada bili spolno aktivni).

E sad ne znamo da li je normalno kada se kondom stavi, da se počinje malo spuštati (kondom, ne penis)? Zapravo da li je najbitnije da na glaviću bude učvršćen a na samom penisu ako se spušta nije bitno?
Jer sam čitala dok je širina dobra da dužina kondoma nije bitna? Je li to istina?
Al opet to je pitanje samo za sebe jer pretpostavljam da se spušta jer mu širina ne paše...

Još jedna informacija dečko mi ima prosječnog (ja bi rekla) iako nikad nismo mjerili ali da izbacimo sumnju da je to zato što mu je premali kondom

Dakle je li normalno da kondom malo klizi prema dolje kad ga se stavi te da ga treba nategnuti prema gore prije samog odnosa?
Puno hvala svima koji se odluče odgovoriti.
bassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 18:15   #2687
Quote:
bassi kaže: Pogledaj post
Još jedna informacija dečko mi ima prosječnog (ja bi rekla) iako nikad nismo mjerili ali da izbacimo sumnju da je to zato što mu je premali kondom
Ovaj... ja bi prije rekla da mu je preveliki kondom
Ako sam dobro skužila o čemu se radi
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 07:34   #2688
Duzina kondoma ne igra nikakvu ulogu, odmotas ga koliko treba. Ali kondom bi trebao stisnuti kurac u korijenu, i nema tu mrdanja. Prema navedenom, kondom je gotovo sigurno presirok. Za potvrdu, najbolje da uzmes krojacki metar i izmjeris decku opseg kurca, te nam javis povratnu informaciju. Zatim cemo ti dati smjernice za dalje.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 13:06   #2689
Istina, pretpostavljam da je tako kako kazete...
I mislili smo to samo nam je bilo cudno jer je bas onako usko, tj pripijeno al se pocne odrolavati prema dolje pa smo mislili da mu je preuzak jer tako smo imali jedan manji i isti je bio problem samo mu je i erekcija pala jer ga je ocito jako stiskalo :/

Al valjda moze bit i velik, budemo probavali i izmjerili
U svakom slucaju hvala na odgovorima
bassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 14:20   #2690
Quote:
bassi kaže: Pogledaj post
Istina, pretpostavljam da je tako kako kazete...
I mislili smo to samo nam je bilo cudno jer je bas onako usko, tj pripijeno al se pocne odrolavati prema dolje pa smo mislili da mu je preuzak jer tako smo imali jedan manji i isti je bio problem samo mu je i erekcija pala jer ga je ocito jako stiskalo :/

Al valjda moze bit i velik, budemo probavali i izmjerili
U svakom slucaju hvala na odgovorima
Ako je preuzak, stiskati će previše i može doći do problema s erekcijom. Ako je preširok, onda će spadati. Treba odabrati pravu veličinu.

Ako mu standardni kondomi nisu odgovarajući, moja preporuka su My Size. Imaš 7 veličina na izbor, a možeš ih kupiti u bilo kojem sex shopu. Pa isprobajte par veličina dok ne nađete odgovarajuću.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 19:14   #2691
Frend je pokrenuo blog Kako smuvati djevojku koji je namjenjen bukvalno svima vama, koji ste u potrazi za savjetom ili da podijelite s nama ono što vas mori. Poslušajte kako i na koji način donosimo u vaš život ono za šta vaše sopstveno iskustvo ponekad nije dovoljno.
anelko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 15:46   #2692
Kako da mu dobro popusim bez da zapinjem zubima o njegov kurac? Imam filing da bi ga izgrizla cijelog

Nemam uooce iskustva u pusenju, a trebam se uskoro nacis jednim koji bas to voli i ocekuje..
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 19:42   #2693
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
Kako da mu dobro popusim bez da zapinjem zubima o njegov kurac? Imam filing da bi ga izgrizla cijelog

Nemam uooce iskustva u pusenju, a trebam se uskoro nacis jednim koji bas to voli i ocekuje..
Ti nemaš iskustva u pušenju a on očekuje puno i voli to? Pa znaš kako će to
završiti...Kao da moraš nešto skuhati što on voli jesti a ti baš neznaš kuhati.
To ili znaš ili neznaš ali možeš popraviti znanje praksom i razgovorom s dečkom
pa ti on može reći što bi trebala raditi.Na interrnetu ima raznih stranica gdje je to solidno objašnjeno.
ozirus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 22:11   #2694
Quote:
ozirus kaže: Pogledaj post
Ti nemaš iskustva u pušenju a on očekuje puno i voli to? Pa znaš kako će to
završiti...Kao da moraš nešto skuhati što on voli jesti a ti baš neznaš kuhati.
To ili znaš ili neznaš ali možeš popraviti znanje praksom i razgovorom s dečkom
pa ti on može reći što bi trebala raditi.Na interrnetu ima raznih stranica gdje je to solidno objašnjeno.
Pa svaki bi valjda to ocekivao i volio, ne? Nista cudno.
A necu mu sigurno ici sad govoriti kako ja to ne znam bas raditi i brukati se s tim.. samo bi s tim ubila seksualnu napetost.

Ne mogu bas pricati s njim o tome i ispitivati 'jel dobro ovako, jel volis ovako, onako.. kako bi mogla recimo s deckom s kojim sam u vezi neko vrijeme

A iz tih videa ne mogu bas skuziti dobro kako da to napravim
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 10:00   #2695
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
Kako da mu dobro popusim bez da zapinjem zubima o njegov kurac? Imam filing da bi ga izgrizla cijelog

Nemam uooce iskustva u pusenju, a trebam se uskoro nacis jednim koji bas to voli i ocekuje..
Neces ga izgristi cijelog, ali ipak pazi
Opusti se. Nisu sve cure profesionalne pušačice, niti svaka to može znati savršeno prvi put.
Već ako mu to želiš raditi i napraviš mu, to bi trebalo biti dovoljno za početak, ako je frajer normalan.
Reve is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 10:12   #2696
Quote:
Reve kaže: Pogledaj post
Neces ga izgristi cijelog, ali ipak pazi
Opusti se. Nisu sve cure profesionalne pušačice, niti svaka to može znati savršeno prvi put.
Već ako mu to želiš raditi i napraviš mu, to bi trebalo biti dovoljno za početak, ako je frajer normalan.
Hvala.ali to mi nije bas pomoglo
Htjela sam bas neke savjete od cura kako to rade.

Sigurno ne ocekuje da se na njemu ucim i da mu lose pusim, prema tome..
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 04:32   #2697
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
Hvala.ali to mi nije bas pomoglo
Htjela sam bas neke savjete od cura kako to rade.

Sigurno ne ocekuje da se na njemu ucim i da mu lose pusim, prema tome..
Kaj ti vrijedi savjet? Ok, dobit ces neke smjernice, ali sigurno neces postati profi u tome. Svakako moras proci razdoblje ucenja I usavrsavanja tehnike I vidjet ce se da si neiskusna, nikakvi savjeti ni tutoriali nece to promijeniti.

Ako nekome smeta to neiskustvo, onda jbg, u ovom trenutku niste kompatibilni. No, vecini (u odnosu koji ima tendenciju ka necem ozbiljnijem) to nece smetati, vec ce htjeti da ucite I usavrsavate se zajedno.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 08:23   #2698
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
Kako da mu dobro popusim bez da zapinjem zubima o njegov kurac? Imam filing da bi ga izgrizla cijelog

Nemam uooce iskustva u pusenju, a trebam se uskoro nacis jednim koji bas to voli i ocekuje..
Ako do sad nisi pušila, onda mu sigurno nećeš dobro popušit.
A što se zuba tiče - ne brini. Nećeš zapinjat.
Samo pokaži želju i nek kurac bude što više u ustima, a rukama drkaj i bit će čist oke za prvi put!

"Sigurno ne ocekuje da se na njemu ucim i da mu lose pusim, prema tome.."

- Onda prije njegovog kurca, vježbaj na nekom drugom. I to punoooo
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 00:50   #2699
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Kaj ti vrijedi savjet? Ok, dobit ces neke smjernice, ali sigurno neces postati profi u tome. Svakako moras proci razdoblje ucenja I usavrsavanja tehnike I vidjet ce se da si neiskusna, nikakvi savjeti ni tutoriali nece to promijeniti.

Ako nekome smeta to neiskustvo, onda jbg, u ovom trenutku niste kompatibilni. No, vecini (u odnosu koji ima tendenciju ka necem ozbiljnijem) to nece smetati, vec ce htjeti da ucite I usavrsavate se zajedno.
U tom je stvar, ovo nema tendenciju ka necem ozbiljnijem, zato me i brinulo to toliko.

A ni ne zelim postati profi. Htjela sam samo neke smjernice da mu ne ubijem zelju za dalje i ne ozlijedim ga, eto.Ali hvala svejedno
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 01:41   #2700
Nisam bio siguran da stavim na "kako popušiti kurac" ili ovu temu, ali eto ako znaš engleski i imaš par sati za ubiti:
Blowjob first time
Bonus techniques

Handjobs
Bonus handjob - youtube Ovo stavljam kao zajebanciju, ali kažu da treba sve jednom probati.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger