Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2011., 22:43   #1
ŠEĆER - UDOMLJEN

Preslatko stvorenje nađeno naravno na cesti! Kuštrav, maleni dečko. Privremeni dom ima, ali.... naravno traži STALNI DOM! Iz kojeg ga nitko neće izbaciti.
Maleni šećer nema još ni punih 2 mjeseca, samo bi bio na rukama, plaće ako je sam. Uživa u društvu bilo kojeg peseka, a najviše voli ljudsku ruku.
Za malenog se traži samo ono najbolje, jer je ovako mali već propatio.....
Javlja se na 091-26-36-606 ili 091-602-1523.
I sad naravno slikica /nažalost - u ovom momentu samo jedna/, ali bude ih puuuuuno više.....




Uploaded with ImageShack.us
__________________
Svi smo Božja stvorenja
NovaNera is offline  
Old 21.12.2011., 17:18   #2
U prvi mah, maleni ima pogleda na Njuškalu....što zapravo i ne znači ništa....jer upita 0. A presladak! Hamić na najmanjoj veličini mu taman. Puno dlakice....Siroče, ostaje sam dok naša Dada radi, a ovako malen nije ni za u boks! Plače, iako je u grijanom prostoru i klope ima u izobilju.....
Kaj reći, moje curke ili su kod nekoga dok mene nema ili idu samnom. Danas opet izgubila Roxy, nazvala Dadu, ona Lolli....Ajme, u roku od 20 minuta pozvali šinteraj i ode Roxy u šinteraj, u roku pola sata - vraćena. Puno hvala našoj Lollipop na intervenciji /dok su kružili gradom, stigao njezin poziv i malena dostavljena Dadi, pa onda i meni/. Ovo je samo opis kako se borimo da malci prežive i budu na toplim mjestima......A kad nema izbora zbog zločestih ljudi, malci putuju......u torbama.....Hvala Lolli
Ovaj malac ne putuje.... ali čeka.... svog čovjeka! I kako Dada ima svoju Zaru, i mali stan......hitno traži stalnog udomitelja!!!!!!
A i čitanja ovih postova ima.... gdje su komentari??????
Zar nije slatkiš?
__________________
Svi smo Božja stvorenja
NovaNera is offline  
Old 21.12.2011., 18:12   #3
slatki je slatki,, jel ste ga poslikavali jos malo,, nista bez vizualnog zasicenja danas,,
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Old 21.12.2011., 18:47   #4
Nažalost, iz objektivnih razloga samo je 1 /JEDNA/ slikica. Ali, ona vrijedna. Kako je malac pravi šećer, malo glasan u stanu bez ičije pažnje, do tamo nekog vikenda nemamo boljih slikica, a onda prenašanje poslikanog ......ali.... budu i te slikice..... ipak smo na tehnici mobitela, a i nisu nam svi članovi na Forumu. Sorryyyyyyy! Ipak. oglašavamo ga, ne gubimo vrijeme.... jer je malcu stvarno hitno.... uletio nam.... u već prepune kapacitete.... Na toplom je, sit...... što bi mnogi poželjeli.....
__________________
Svi smo Božja stvorenja
NovaNera is offline  
Old 22.12.2011., 15:06   #5
ma sve razumijem i zelim mu mnogo srece,, nazalost vani je dzungla,, i ako ti ne uleti bas netko tko trazi stene ili psa ili za koga znas da je dobar,, moras se iscijediti doslovno na slikama i promidzbi jer ih ima,, milijun,,
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Old 24.12.2011., 17:31   #6
Evo nas sa današnjim slikicama.....



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
__________________
Svi smo Božja stvorenja
NovaNera is offline  
Old 27.12.2011., 06:36   #7
Kuštravac je dobio i ime - ŠIME. I evo još par slikica (rade kamere u svim smjerovima, e mail poruke, prenašanja slikica i sl.)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
__________________
Svi smo Božja stvorenja
NovaNera is offline  
Old 27.12.2011., 10:13   #8
Ajme kako je sladak...
Brzo će se ovaj slatkiš udomiti
mandy11 is offline  
Old 27.12.2011., 13:24   #9
Krasne slike krasnog malog čupavca . Izbačen neshvatljivo, ali izgleda samo malobrojnima .

Osvojit će on svoj dom brzo i bez nagradne igre
J.D. is offline  
Old 27.12.2011., 20:02   #10
Ma baš je ŠEČER i mali Šećerko će sigurno brzo naći svoj dom
__________________
Tko nikada nije imao psa, nezna šta znači voljeti i biti voljen..
zivotinjskazas is offline  
Old 06.01.2012., 08:51   #11
I još čekam! Na toplom, ali.... rado bih imao samo svoje ljudove! Imam puno dlakice, ali sigurno neću biti veliki, pa stanem i u manji stan.
__________________
Svi smo Božja stvorenja
NovaNera is offline  
Old 06.01.2012., 08:52   #12
Quote:
NovaNera kaže: Pogledaj post
I još čekam! Na toplom, ali.... rado bih imao samo svoje ljudove! Imam puno dlakice, ali sigurno neću biti veliki, pa stanem i u manji stan.
Jeli ga oglašavaš na njuškalu? Ako ne mogu mu ja napraviti oglas i oglašavati
__________________
Tko nikada nije imao psa, nezna šta znači voljeti i biti voljen..
zivotinjskazas is offline  
Old 07.01.2012., 06:23   #13
Maleni još čeka! Ali..... izgleda da nam odlazi u svoj stalni dom! Znate ono - riješiti neke detalje!!! , ali sve se čini da je to to.
No, znači, uskoro se javljamo opet na ovoj temi.
__________________
Svi smo Božja stvorenja
NovaNera is offline  
Old 07.01.2012., 14:01   #14
Thumbs down

Nažalost, maleni i dalje čeka! Ipak nastao problem kod udomitelja! Da ne pomislite da je problem u našem Šimi!
__________________
Svi smo Božja stvorenja
NovaNera is offline  
Old 07.01.2012., 14:30   #15
U ovom kupu meda ne može biti problem, samo sreća



Poslala sam njegove slike jednoj obitelji, ali nisu ni odgovorili, nisu bili za njega, za ne, čeka on nekog boljeg
J.D. is offline  
Old 09.01.2012., 17:50   #16
Hop beba! Na prvu stranu! Šime je pravi medenjak!!!!!
__________________
Svi smo Božja stvorenja
NovaNera is offline  
Old 10.01.2012., 00:41   #17
Šime ipak ostaje kod cure koja ga cuva.Ljubav je pala i to je to.

Znaci mali medenjak Šime je UDOMLJEN
__________________
http://www.novasansa.info/
roooobi is offline  
Old 10.01.2012., 08:08   #18
Uživaj Šime
J.D. is offline  
Old 11.01.2012., 09:00   #19
Mala priča o Šimi - i udomljavanju - naime, kako smo "kratki" sa smještajem na toplom, Šime prvo završio kod Dade. Ali, ona ima u manjem stanu dva psa i macu, pa je nastala gužvica i Robi se sjetio jedne cure koja je tražila peseka, pa ju zamolio da ga primi privremeno i tada se počela događati ljubav Šime i privremene udomiteljice.
Rezultat vidite!!!!!
Sretno Šime!!!!
__________________
Svi smo Božja stvorenja
NovaNera is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:53.