Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2012., 21:02   #21
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Nema šanse da ti bude do ponedjeljka- prebacivanje traje 5 dana.
Ali, mislim da se gleda kad si podnijela zahtjev za prebacivanjem, a ne kad je prebačen broj.
Tako da vjerojatno možeš aktivirati tu tarifu.
Ali radije još nazovi szk pa pitaj

A za tarifu te molim da pogledaš/pitaš u temi o T-mobileu.
Ili usput pitaj szk kad pitaš i ovo za prebacivanje.
U pravu si. Bila sam kasnije isti dan u T-Mobileu, obavila zahtjev za prijenos i rečeno mi je da bi trebalo biti gotovo do četvrtka i da ću tada dobiti SMS. Objasnio im je sve vezano uz tarifu tako da sam informirana sada.

Svejedno hvala na odgovoru!
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 21:26   #22
Ako slučajno bude kasnio prijenos, nemoj zaboraviti podnijeti zahtjev za nadoknadu štete. Imaš pravo na 10 kn za svaki započeti sat kašnjenja.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 21:55   #23
Znam, znam. Rekao mi je.

Zaboravila sam ga samo pitati ako moram ponovno unositi brojeve u imenik? Nekako mi je logično da ću morati, ali nisam sigurna. Znate li?
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 22:48   #24
Ako su kontakti pohranjeni u mobitelu, nećeš ih morati ponovno unositi. Ako su u SIM-u, morat ćeš. Probaj kopirati kontakte u telefon, ako ti mobitel ima tu mogućnost.
Nego, četvrtak je prilično daleko, kad si točno podnijela zahtjev?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 23:09   #25
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Da- eventualno se trebaš prebaciti na bonove kod trenutnog operatera.
Može se napraviti direktan prijelaz za pretplate na bonove druge mreže.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 23:19   #26
Thumbs up

Hvala na odgovoru.
KrasnodarRora is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 23:33   #27
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Ako su kontakti pohranjeni u mobitelu, nećeš ih morati ponovno unositi. Ako su u SIM-u, morat ćeš. Probaj kopirati kontakte u telefon, ako ti mobitel ima tu mogućnost.
Nego, četvrtak je prilično daleko, kad si točno podnijela zahtjev?
U petak oko 18:30. Rekao je srijeda navečer ili četvrtak ujutro, tako da računam četvrtak.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2012., 14:07   #28
Ja sam prije mjesec dana prenio broj iz Tele2 u Bonbon. Poslao sam mail ovima u Simpu da ih pitam jel smijem sada prebaciti broj kod njih, pošto sam čuo da mora proći 3 mjeseca kod operatera kod kojeg sam prebacio bon, a oni napišu da dođem to obaviti do najbližeg T-centra. Tko tu sada koga? Jel imate vi kakva saznanja?
rfforumas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2012., 14:13   #29
Od nedavno vrijedi novi zakon po kojem nema tog minimalnog roka
HAKOM se razmahao u zadnje vrijeme

EDIT: Barem mislim da je to bilo... Sad im ne mogu naći na stranicama (a moguće i da nisu updateali)...

EDIT2: Da- nigdje ne nalazim... Moguće da sam ja nešto pomiješao...

EDIT3: Nije mi dalo mira- nazvao sam službu za korisnike i rekli su da više nema roka.
Valjda je onda on prije bio u zakonu- pa su ga sad samo pobrisali pa zato nisam našao...
A stranice jednostavno nisu updateali.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.

Zadnje uređivanje assassin : 21.11.2012. at 14:31.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2012., 14:58   #30
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Od nedavno vrijedi novi zakon po kojem nema tog minimalnog roka
HAKOM se razmahao u zadnje vrijeme

EDIT: Barem mislim da je to bilo... Sad im ne mogu naći na stranicama (a moguće i da nisu updateali)...

EDIT2: Da- nigdje ne nalazim... Moguće da sam ja nešto pomiješao...

EDIT3: Nije mi dalo mira- nazvao sam službu za korisnike i rekli su da više nema roka.
Valjda je onda on prije bio u zakonu- pa su ga sad samo pobrisali pa zato nisam našao...
A stranice jednostavno nisu updateali.

Hvala puno Assassine!
rfforumas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2012., 17:49   #31
Evo sad bio u T-centru i kažu da nije moguće.
rfforumas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2012., 18:42   #32
Da se ne može dok ne prođu 3 mjeseca ili postoji neki drugi razlog?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2012., 18:53   #33
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Da se ne može dok ne prođu 3 mjeseca ili postoji neki drugi razlog?
Ne može dok ne prođu 3 mjeseca.
rfforumas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2012., 23:20   #34
dečko bi prebacio broj sa t-mobile pretplate (ugovor istekao još u devetom mjesecu ove godine) na vip bonove. procedura je ta da on ode u vip i kaže da hoće prijenos broja na bonove i onda mu oni daju rok i srede sve sa t-mobileom ili..?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 11:12   #35
rfforumas- evo, pitao sam brata (isto radi u SZK) i rekao je da isto misli da vise nema tog roka. I u HAKOMU su mi rekli da je to ogranicenje ukinuto 13.9. i da se sad mozes prebacivati kako hoces (bez tog roka).
Tako da valjda osoba koja ti je rekla da ne mozes jos uvijek neupucena. Sad ne mogu naci tu promjenu 13.9. na HAKOM-ovim stranicama, ali sumnjam da bi mi lagali
Usput sam im i rekao da bi mogli maknuti onda taj dio o roku "mirovanja" na stranicama- pa valjda budu uskoro i to

dire Dawn- tako je. Samo ponese osobnu i PUK (neka zove SZK ako ga je zaboravio), kaze sto hoce i odabere termin prebacivanja koji mu odgovara. Naravno- ako je mobitel kodiran, treba zatraziti besplatbo dekodiranje u T-mobileu (ima tema o tome).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.

Zadnje uređivanje assassin : 22.11.2012. at 11:36.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 11:22   #36
di je sad mephisto kad ga trebamo....
uglavnom u tim promjenama od 13.9 se ne spominje nigdje minimalni rok koliko se treba ostati na nekoj mrezi prije sljedeceg prebacivanja, pa je iz tog proizlaslo da tog ogranicenja vise nema, iliti nije definirano sto bi znacilo da se odmah nakon ukljucenja u neku mrezu moze podnjet zahtjev za prebacivanje u drugu...

to su potvrdili i ovi iz szk-a bonbona (ima negdje na topiku od bonbona, neda mi se sad trazit ), i vele da je po tome moguce, al da se kao jos nisu susreli s takvom situacijom

mislim da ovi u t-mobileu, i vipu muljaju, normalno da im ne pase da se odmah prebacite, pa kad ih vec to pitate, zatrazite da vam na pismeno pokazu odredbu po kojoj se odmah ne bi smjeli prebaciti, pa da vidimo sto ce onda reci
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 12:19   #37
Želim preć sa T-com ove preplate na bonove(Prejaka opcija ) i u T-centru mi vele da u prebacivanje traje 4-5 dana i da ću u tom periodu biti bez broja..
Kad sam prelazio obratno,bilo je gotovo u sekundi..
sad me zanima dal,me ovi muljaju i ako je to istina,jel ima netko kakav drugi savijet da to cim bezbolnije obavim...
Tnx na odgovorima..
__________________
Click
Berkut is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 13:56   #38
Imam 091 broj, i je li mogu sad prenijet na T Mobile i odmah nakon nekoliko dana doći u Vip i uzet mobitel s prebacivanjem broja (opet natrag na Vip) i s 50% tijekom 2 godine?
__________________
So I stood up and let my free form form free.
pharcyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 14:27   #39
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
dire Dawn- tako je. Samo ponese osobnu i PUK (neka zove SZK ako ga je zaboravio), kaze sto hoce i odabere termin prebacivanja koji mu odgovara. Naravno- ako je mobitel kodiran, treba zatraziti besplatbo dekodiranje u T-mobileu (ima tema o tome).
zaboravio ga je budem mu rekla nek zove SZK
kak misliš termin koji mu odgovara? (morate mi stvarno sve detaljno napisat jer ni on ni ja se u ništa ne kužimo )
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 14:55   #40
Quote:
pharcyde kaže: Pogledaj post
Imam 091 broj, i je li mogu sad prenijet na T Mobile i odmah nakon nekoliko dana doći u Vip i uzet mobitel s prebacivanjem broja (opet natrag na Vip) i s 50% tijekom 2 godine?
Kako trenutno piše u zakonu- nema ničega što bi te u tome spriječilo.
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
kak misliš termin koji mu odgovara? (morate mi stvarno sve detaljno napisat jer ni on ni ja se u ništa ne kužimo )
Maksimalno trajanje prijenosa je 3 radna dana.
A on može reći da njemu paše npr. za 2 tjedna u četvrtak ujutro.
Ako ne kaže- prebacit će ga najbrže moguće, ali ima i ova opcija ako on trenutno koristi neke tarife ili tako nešto pa želi iskoristiti do kraja

Usput- išao sam danas prebacivati neki broj i kaže mi čovjek da prebacivanje traje 5 dana.
Ja si mislim- ok, 3 radna dana, plus ovaj vikend.
Kad mi isprinta potvrdu da će mi prebaciti 30...
Krenem potpisivati i onda skužim da je to 5 radnih dana, na što mi on kaže da je to po zakonu sad tako.
Kažem mu da nije nego je tri dana- on tvrdi da oni rade 5.
Onda sam još par puta ponovio da u zakonu piše 3 i da je zakon iznad "tako mi radimo".
Pa je ispravio datum i onda su se opravdavali da svi sad prenose brojeve, gužva, ovo-ono...
A meni su htjeli uvaliti da potpišem da sam sam rekao 5 dana (umjesto zakonska 3) i onda se mogu fućkati sa "naknadom za kašnjenje" pošto sam "sam rekao" da tako želim.
Uglavnom, jako bezobrazno- tako da pripazite na takve stvari (i ne dajte se smesti ).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.

Zadnje uređivanje assassin : 23.11.2012. at 18:08.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.