Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2012., 16:15   #1
MultiPlus mobile

Od danas je dostupna nova mobilna mreža - MultiPlus mobile. Prvi dojam je poprilično razočaravajući: besplatni pozivi unutar mreže, ali 0,43 kn/min prema drugim mrežama. Čini se da nema nikakvih paketa ni opcija, čak ni podatkovnih.

Edit: Gledam malo detaljni cjenik: besplatni pozivi unutar mreže samo do 1.10., nakon toga 0,39 kn/min, kratko trajanje bonova (bon od 60 kn - 45 dana, 90 kn - 75 dana), ogromne cijene u roamingu,... Jel to oni nas zaj*bavaju?

Zadnje uređivanje Mephisto : 01.03.2012. at 16:44.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 16:45   #2
ok je... svi se prebacimo na multiplus mobile i za 30 lp razgovaramo... doći će sa vremenom i paketi... koji je pozivni na kraju??
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 16:48   #3
stranica je online, kao što vidite. hm, prvi dojam, prilicno dobar udar na konkurenciju sto se tice poziva. kupis karticu, kosta 10 kn, i s time odmah mozes uspostaviti 34 poziva max trajana 90 minuta. to je puno minuta, jel. poruke su 39 lipa, opet nije tako jeftino, al oke, bolje nazoves 10 minuta pricas, nego saljes 200 poruka, nije li?
Cro Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 16:51   #4
Zašto je tvoj post sinoć "ishlapio"?
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 16:55   #5
koliko sam ja skužio sad je cijena 0,00 prema multiplus mobileu, a nakon 1.10 će biti 29 lipa po pozivu... jako dobro... izvrsno... samo da uvedu internet pakete...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 16:57   #6
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Zašto je tvoj post sinoć "ishlapio"?

da, slucajno sam obrisao. recite sto vas zanima
Cro Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 17:00   #7
Quote:
hrco1908 kaže: Pogledaj post
koliko sam ja skužio sad je cijena 0,00 prema multiplus mobileu, a nakon 1.10 će biti 39 lipa po pozivu...
Pročitaj malo bolje.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 17:08   #8
aha... sad je 29 lipa uspostava, a po minuti 0,00 do 1.10., a nakon 1.10 tko zna...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 17:13   #9
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Zašto je tvoj post sinoć "ishlapio"?
...link koji je kolega ostavio,
vodi na nepostojeću stranicu...
Quote:
Ne postoji to što ste tražili.
...Mephisto, hoćemo li spojiti te dvije teme..?
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 17:18   #10
Jučer je backtothesleep spojio moju temu o Jing-u s temom o H1 mobile, i rekao (postovi su izbrisani) da se, kad MPM napokon počne s radom, otvori nova tema koja će postati top-tema. Tako sam i napravio.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 17:52   #11
jep kriv sam, tomisličak ovu temu ostavi, jer u prosloj su nagađanja i tako to, a onu obrisemo ili zakljucamo dok se netko ne javi s novim informacijama o h1 mobile-u
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 18:24   #12
Malo o mreži...

Uglavnom, trenutno se ni meni ne čini spektakularno...
Makar, pretpostavljam da će se to povezati sa tim MultiPlus bodovima i kartice će dijeliti kao iste te svoje MultiPlus kartice (svi u mojoj obitelji- osim mene - su dobili po jednu, makar smo na istoj adresi).
I vjerojatno neka promocija (u obliku besplatnih razgovora) tu i tamo- tipa ove kad imaju popust za penzionere.

Mislim- nadam se da će biti jeftino, pa će i ostali pratiti (kao što već Tomato prati)
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 18:46   #13
već vidim za mjesec- dva uz knjižicu sa kuponima za popust i sim karticu... samo nek srede internet pakete
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 18:49   #14
Quote:
hrco1908 kaže: Pogledaj post
koji je pozivni na kraju??
Netko na jednom drugom forumu je napisao da su mu na 097 0110 rekli da je 0979.

@Cro Thunder
Kad će MPM biti integriran u MultiPlusCard sustav?
Hoće li biti podatkovnih paketa?

Zadnje uređivanje assassin : 01.03.2012. at 22:19. Reason: Spojeno
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 10:07   #15
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Netko na jednom drugom forumu je napisao da su mu na 097 0110 rekli da je 0979.

@Cro Thunder
Kad će MPM biti integriran u MultiPlusCard sustav?
Hoće li biti podatkovnih paketa?

pozivni je 0979, korisnička podrška 097 0110, zovite i pitajte, zgodne cure cekaju Vas poziv

a sto se pitanja tice...MPM je vec integriran u MultiPlusCard, jer je po definiciji MPM moblini brand MPC-a.
sto se tice paketa, zasad nemam tu informaciju, promotivno razdoblje traje do 1.10., do tad su moguce mnoge promjene i prilagodbe. ugl., vidite i sami da je mreža fokusirana na pozive, jer imaju udarne cijene, dok im surfanje ili sms nisu u fokusu.

simica košta 10 kn, kupiš sebi i curi/dečku, toje 20 kn sve skupa, po pozivu 0.29 kn, cca sve skupa imate za 6000 minuta razgovora nije li to super? :O
Cro Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 10:40   #16
Veliki minus je vrlo kratko vrijeme valjanosti bonova. Bakice i tete koje najviše koriste multi plus kartice obično nisu korisnici koji troše 60kn mjesečno.
dr_dinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 11:47   #17
Quote:
Cro Thunder kaže: Pogledaj post
MPM je vec integriran u MultiPlusCard, jer je po definiciji MPM moblini brand MPC-a.
Nisam to mislio. Mislio sam da se MultiPlus kuponi koriste za nadoplatu računa ili nešto slično.

Što se tiče jeftinih poziva, ali samo unutar mreže (jer su izvan mreže preskupi), problem je što je to samo promocija, a nakon toga ogromnih 39 lipa po minuti. Zašto niste stavili "zauvijek" ili "do 2020.", kao jedna druga druga mreža?

Zadnje uređivanje Mephisto : 02.03.2012. at 11:59.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 12:32   #18
nismo? ja nemam veze s njima, nazvao sam službu, raspitao se, gnjavio malo curu, pa onda i nekog zbunjenog decka sviđa mi se, uzeo sam broj. eto, vec jucer ubio malo tih razgovora. eno 180 minuta, sitnica ne radi im mms i internet trenutno, al nisam ni ocekivao, to je standardno.

a gle, sigurno se Agrokor u ovo nije zaletio ko muha bez glave, dakle, promišljen pothvat. ako i propadne, nikome ništa, al sumnjam da hoće. stvar je tek krenula, cekaj da vidimo prve reklame, siguran sam da ce biti zainteresirane ekipe. siguran sam da svatko s odsrednjim IQ-om moze procjeniti zasto se ova mreza uopce pojavila i koga ima za cilj srusiti. malo je glupo sto nema paketa za internet, to bi onda bila prava stvar. a sto se tice poziva u druge mreze, please, ko da zovem u drugu mrezu.
Cro Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 13:40   #19
Mislim da s ovakvom ponudom neće postići uspjeh, ali treba pričekat da vidimo što će sljedeće ponuditi jer po meni ovo jednostavno nije dobra ponuda za novog igrača na tržištu.
Li Nalas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 14:14   #20
Po meni je glavni problem proturječje između kratkog trajanja bonova (čime su pogodni samo za velike potrošače) i nedostatka opcija ili tarifa uz minimalnu nadoplatu (čime su pogodni samo za male potrošače, jer veliki mogu dobiti puno bolju cijenu 0,43 kn/min). Također, imaju skupe SMS-ove i internet, čime su apsolutno nepovoljni za dobar dio potencijalnih korisnika.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:49.