Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2012., 12:23   #61
Quote:
lujozg kaže: Pogledaj post
postoji puno tarifnih modela koji su u opticaju kako za privatne tako i za poslovne korisnike, želim reći da nije za generalizirati da imaju apro-po skuplje razgovore kada ne mora biti...
Vjerojatno da žele bi promijenili tarifu, ali iz nekog razloga to im vjerojatno nije u interesu s obzirom da dosta poslova i rade za vipnet, ta tarifa je aktivna dugi niz godina, ali eto to sa vipnetom nema veze jer kako i sam veliš on ima i povoljnije tarife.
Ja sam samo htio reći da se vipnet većinom bazira na velike i imućnije, jer moraš biti stvarno tup i nemaran, a bitne su ti financije da koristiš vipnet kad postoje mnogo jeftinije tarife. Ja da vip koristim za firmu mjesečni račun u sadašnjoj terifi bi mi probio 1000 kn što nije malo.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 14:02   #62
Unhappy

Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
prog rock, jesi procitao prvi post? ma ne dopustamo takve svinjarije u temama od operatera, zato smo i napravili ovaj topic da ne brisemo takve postove, jer se onda nadju pojedinci koji misle da mi krojimo pravdu, tj da ih cenzuriramo, nego ih prebacimo ovdje, naravno ako bar imaju nekog smisla ili veze, tako da se u ovom topicu slobodno malo opustis, al naglasavam, malo, pa i ti izneses svoju svinjariju
Ah..tako...lijepo...
Šteta što meni, moja tisućljetna hrvatska uljudba, genetski priječi uporabu nepoćudnih izraza

Zadnje uređivanje Prog rock : 07.04.2012. at 14:10.
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 18:22   #63
Enzo, pišeš netočnosti.
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 01:40   #64
Quote:
Radoboj29 kaže: Pogledaj post
Enzo, pišeš netočnosti.
Radoboooj,srce moje :** sretan ti uskrs!!!!! ,,,,

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
enzovzd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 22:52   #65
Što stogodišnjak misli o mobilnim telefonima?

http://www.politika.rs/rubrike/Beogr...-stotu.lt.html
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 09:26   #66
super, ajmo se sad svi vratit u dvadesete, vozit se na konjima i komunicirat dimnim signalima. daj se ustabili vise
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 19:58   #67
Evo kako radi poljski T-mobile...

Za nekih 290 kuna pretplate (159 zł) nude Lumiu 800 ili Galaxy S II za 1 zł (Iphone 4 8 GB za 549 zł ili oko 1000 kn) te neograničeno telefoniranje prema poljskim pokretnim i nepokretnim mrežama. Nakon tri računa još se plaća 7 ł ili nekih 12 kuna za nastavak neograničenoga telefoniranja prema nepokretnim mrežama. U pretplatu je uključeno i 2 GB internetskoga prometa. Inače, nisam našao da spominju načelo pravednosti u trošenju.

Zanimljivo je da Poljaci nude bolje uvjete za one koji prenesu pretplatnički broj iz drugih mreža od onih koji prenesu broj na bonove. Razlika nije velika, 5 posto cijene, ali ipak postoji.

http://www.t-mobile.pl/pl/indywidual...gn=pp_newoffer

I još jedna zanimljivost. Poljaci pretplatnike vezane ugovorom zovu abonentima, a korisnike bonova pretplatnicima.
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 17.04.2012., 20:46   #68
Quote:
Radoboj29 kaže: Pogledaj post
Poljaci pretplatnike vezane ugovorom zovu abonentima
Ne bi vjerovao, i Hrvati.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 12:15   #69
ja koristim tele 2 isključivo radi cijena , imam simpu 99 da me mogu dobiti u stanu usred Splita, znači nema boga da se dobije 095 signal u mojoj kući, imam jednom mjesto u stanu gdje moram stati ako želim pričati sva ostala mjesta u stanu od cca 100 kvadrata nema signala i niko vas ne može dobiti ... i nikako da pojačaju signal tako godinama
EDIT mod:
post premješten sa teme tele2

Zadnje uređivanje tomisličak : 18.04.2012. at 13:12.
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 16:49   #70
prebaci se na bonbon ili tomato i imat ces sgnala
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 12:18   #71
Quote:
aspirin kaže: Pogledaj post
A sta se mene tice kako neki operater, s kojim nemam nikakve veze,
zove svoje usluge?? A inace teme se zove "Tele2", sta mislis o cemu
bi se na njoj trebalo raspravljat??
Pa nije Tele2 usamljeni otok. Valja sve gledati u malo širem kontekstu.
Svi operatori imaju uspostavu poziva, ali se najviše prozivalo Tele2 zbog toga. Svi operatori imaju neograničene pozive, ali je to u stvarnosti daleko od neograničenoga. T-mobile imao je Unlimited, i to unutar vlastite mreže, ograničen na 1500 minuta. Vip ima Bez limita, ali te isključuju ako se zaigraš. Nema ni govora da možeš nabijati po telefonu od jutra do sutra. Tele2 prvi je javno objavio ono što je odavno prisutno u razvijenom svijetu. Daju ti neograničene pozive, ali se pozivaju na načelo pravednosti ili "fair usage policy". Čime se čuva stabilnost sustava. No nekim ljudima ne možeš ugoditi i sliče onima koji na stolu prepunom ukusnih jela prvo primijete mrlju na stolnjaku.
EDIT mod:
post premješten sa teme tele2

Zadnje uređivanje tomisličak : 19.04.2012. at 12:35.
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 23:42   #72
izgleda da ću i ja morat s bonbona na brutalnu tarifu od tomata
najljepše sam si prilagodio ovaj broj..al brate..jednostavno me previše košta za ono što bi me koštalo u tomatu
ajde ljudi pokrenite se nešto ili moram otići..nažalost,...
EDIT mod:
post premješten sa teme Bonbon

Zadnje uređivanje tomisličak : 20.04.2012. at 23:50.
davorho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 17:18   #73
Koristim osnovnu tarifu.poziv sluzbi za korisnike naplacuju po minuti,a ne po pozivu.koji lihvari.nisu vise jeftini,jer multiplus kosta 43 lipe po min,a oni 46.u multiplusu su skuplji mms i sms,al szk je besplatna,tj pozivi prema istoj.
EDIT mod:
post premješten sa teme Tomato
__________________
sve sto je srcu drago,daleko je....!

Zadnje uređivanje tomisličak : 22.04.2012. at 17:35.
IWWY is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 23:19   #74
Quote:
Antonio Vivaldi kaže: Pogledaj post
Imaju...
VIP je vlasnik Tomata
A i ti ga isto znaš uprskati. Vip nije vlasnik Tomata. Pogađaj još jedanput...
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 00:14   #75
De nas ti prosvjetli, ko je vlasnik tomata?
bill-jobs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 00:26   #76
mozda vipnet sa nekim strateskim partnerima (tipa hep ili tako nesto)!? iskreno sad i mene zanima, cist onako informativno
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 00:32   #77
Društvo Vipnet d.o.o nudi usluge pod brandovima Vip i tomato.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 00:36   #78
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
mozda vipnet
Nije šija nego vrat, normalno da se misli na VIPNET d.o.o. kad se kaze VIP.
bill-jobs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 00:41   #79
poanta je u detaljima
ma i meni je to isto, al me zanima kaj bu rado-boy rekel (kak stvati stoje nista, glavno da je zatrolal kak i obicno i onda se povuce iz rasprave )

edit: ak se ne javi do subote s konkretnim odgovorom budem pobrisal ovaj nepotrebni dio, da se netko ne cudi
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 02:29   #80
Quote:
mr. No kaže: Pogledaj post
vipov sam korisnik isto negdje 4mj 2000 i od onda nisam nikud isao niti ikad koristio drugu mrezu. ali postaju inertni kao sto kazes i hrpa mojih frendova svi su na vipu ali nekako polako prelaze na tele2. ova akcija kaj je izbacio tele2 relovucija ak je to tak to je fakat to. i mislim da cu uskoro prec i ja na tele2 broj mi ostaje tarifa je odlicna i imaju i mob koji hocu uzet i to je to

vi u vipu poduzmite nesto pocet cete gubit korisnike ...
Meni će biti dosta Brutalna tarifa, pozivi su mi prije duži nego češći, pa 362 poziva koliko treba napraviti na Revoluciji da bi bi bila isplatiljivija od Brutalne su mision imposible.
A djelomice imam averziju prema Teletini, mada im se mora odati počast jer njihovim dolaskom je duopol T-mobile i VIPneta srušen, ustoličen je i Tomato kao reakcija (na Tele2), a i Bonbon je isto malo pomogao više ne ubacujem bonove na VIP.
VIPnet se mora zadovoljiti da ću mu kune stavljati u manju kasicu prasicu
EDIT mod:
post premješten sa teme VIP

Zadnje uređivanje tomisličak : 27.04.2012. at 02:58.
Antonio Vivaldi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.