Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2016., 11:45   #141
Ne vidim ničega povoljnoga u ovome što ti se nudi za 169kn
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 14:02   #142
molim da se na ovoj temi suzdržite od komentiranja ičega osim ovoga iz naslova. hvala!
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 04:56   #143
Kako vam radi max tv to go preko wifija.

Imam optiku od amisa sto bi trebala bit top brzina. Ali jednostavno ne valja preko wifija. Probao sam i na mobu i na ipadu.
Odmah ili steka non stop ili nit ne bude slike samo zvuk.

Dok na internetu od tcoma i vani i doma radi ok. Mogu i tekme gledat arena hd preko mobilne mreze, a wifi kifla skroz. Cudno

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 06:36   #144
Pa jesi provjerio brzinu interneta? To prvo napravi.
Meni radi najnormalnije na kucnom wi-fiju i to sa samo 5 mb/s.
__________________
"Pogled u oči je pogled u dušu"
AnđeoGabrijel21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 11:54   #145
Prijatelj mi kuci ima bnet superbrzi i stalno mu je trokiralo (preko moba) i otkazao je uslugu. Kad bi gledao preko 4g tele2 bilo bi u redu sto znaci da mu bnet nije odgovarao

sent via LG G5
android-Split is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 10:00   #146
Quote:
inazuma kaže: Pogledaj post
Također je umalo tablet platio glavom max tv :/
Kupila ja sve i porkenula i onda panika...
Zamrzava se slika, sto jos i ajde, nego svako malo ne mogu uci u aplikaciju, pa ne mogu pronaci programe, pa nece neke programe da otvori....
pa za poluditi. neznam jel do tableta ili ta aplikacija je inace tako luda.
Aplikacija je živo smeće...evo mog iskustva sa ovom "uslugom":

Usluga MaxTV To Go je definitivno smeće. Kao prvo aplikacija za mob/tablet je bugovita, ponekad se uopće ne pojavi slika kad pokušam gledati HD kanal, a kad konaćno krene slika zna se nakon nekog neodređenog vremena zamrznuti. To se dešava ne samo na mobitelu i tabletu već i na TV aplikaciji. Da ne spominjem da je nemoguće gledati išta kad Dinamo igra neku utakmicu, sve se ledi i prekida, užas. Nije mi jasno kako im prolazi naplaćivati ovu uslugu. Problem nije internetska veza, imam 60 mbita, a isto se dešava i kad idem preko 4G direktno na mobitelu. Također je aplikacija za Tizen TVe užas, ponekad se kad se prvi put upali aplikacija sve ikonice pomaknu pa je potrebno ugasiti cijelu app i ponovo pokrenuti. Sve bi te bugove mogao nekako prožvakati da slika ne zastaje/prekida.
Dolazim do zaključka da je cijela MaxTV To Go usluga sranje i definitivno treba pogledati neku konkurenciju, nakon što istekne pretplata sa T-Mobile.
Mickey1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 09:53   #147
Ma ja sam odavno pisa da to ne valja pa su mi ode pisali da nemam dovoljnu brzinu ili da ja zapravo ne znam što pišem...


Gleda sam to preko 3G moba kojeg bi poveza s laptopom, to je bio pravi užas pogotovo HRT2 tokom europskog prvenstva u nogometu. Preko 4G sticka je bolje ali i tu arene znaju zaštekčat, tako da ću otkazat sad ugovor s HT-om. 25GB i maxtv to go koji uredno radi, s izbačenim eurosportovima i s nekim minimalnim osvježenjima tipa barem HRT3 da mogu gledat TNG bilo di, to bi mi bilo dovoljno da produžim ugovor, al eto ne daju..
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 17:59   #148
kome je dovoljno pratiti HRT, postoji besplatna app HRTi. potrebno je logirati se podacima nekoga tko plaća HRT pretplatu i vozi po sva 4 TV i radio programima

Android
Apple

upravo sam otvorila temu za android pa možete tamo komentirati https://www.forum.hr/showthread.php?p...3#post61168303
__________________
JEBOTE!

Zadnje uređivanje Modesty B : 14.11.2016. at 10:55. Reason: dodan link za apple
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 00:16   #149
Maxtv to go

Molim admina da promjeni podforum ako sam pogrijesio��
Dakle, danas sam na tcomov stick dobio poruku da je aktiviran Maxtv to go. Dobio sam korisnicko ime i pin te pise da se s istim trebam priprijavit ukoliko zelim gledati maxtv na racunalu ili preko wi-fia. No kod prijave pise da je krivi pass/user. Jel to njihova greska ili se trebam nekam prije prijavit s tim pa aktivirat maxtv to go? Ako netko ima iskustva molim za pomoc
Hvala��
nesto73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 03:13   #150
Za prijavu na maxtv2go koristiš podatke od moj telekom portala, dakle ako već nisi registriraj se , dodaj broj preko kojeg imaš uslugu i stvar mora šljakat.
Europium is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 12:49   #151
A kak da tocno dodam taj broj, nikad nisam koristio moj telekom😂😂
nesto73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 20:26   #152
Maxtv to go doesn't go ;)

Quote:
nesto73 kaže: Pogledaj post
A kak da tocno dodam taj broj, nikad nisam koristio moj telekom😂😂
Ja sam isto dobila neki PIN koji ne znam gdje upisat a sa korisnickim imenom i lozinkom s kojim ulazim u telecom portal, ne radi tj. s njim se ne mogu prijaviti na maxtv to go stranicu makar mi je bilo rečeno da cu moći.

Jel nekome to proradilo?

__________________
Be nice to people on the way up, because you'll meet them on your way down.
grandima is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 07:36   #153
Quote:
grandima kaže: Pogledaj post
Ja sam isto dobila neki PIN koji ne znam gdje upisat a sa korisnickim imenom i lozinkom s kojim ulazim u telecom portal, ne radi tj. s njim se ne mogu prijaviti na maxtv to go stranicu makar mi je bilo rečeno da cu moći.

Jel nekome to proradilo?

Meni radi, ali prvo treba registrirati uslugu (platiti onih 25 kn).
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 10:33   #154
Može li se gledati maxtv to go preko bonbon mreže?Znam da se prije nije moglo
panino is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 11:39   #155
moglo se i prije, al je trosio promet

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 22:10   #156
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
moglo se i prije, al je trosio promet

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Nije se moglo, mislim da n emože ni sada? VIP je moga, isto kao i TELE2 ali eto preko sestrinskog Bonbona ne može...
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 22:29   #157
kak nije moglo? moglo se, al je trosio promet iz tarife (za razliku od ht pretplate ili prepaida)

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 22:46   #158
Bio je neki problem/kvar (tako su barem oni tvrdili). Ja osobno mislim da su namjerno isključili zato jer nisu mogli podesiti da se troši promet.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 12:37   #159
Od kad je došao novi portal, nisam uspio niti jednom pustiti stream ni jednog kanala putem weba. Bezveze kompliciraju s nekim dodacima i glupostima.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 10:48   #160
Postovani, od 1.10. za koristenje opcije MAXtv To Go trosit ce se internet promet ukljucen u vasu tarifu, osim ako nemate aktiviran Stream On. Kao korisnik Najbolje tarife svaki mjesec mozete promijeniti opciju ukljucenu u vasu tarifu. Detaljnije na: http://www.t.ht.hr/fw/streamon

Kakvi cigani, samo da je uzet još love!
G20Titan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:48.