Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2012., 13:45   #21
Alpha mužijak ( ako ćemo gledat analogiju sa životinjskim svijetom , a ne new age politički korektno ) je upravo sirovina . Naravno , svakoj ženi "pravi" muškarac može bit miran kao bubica , potrčko ili što već , ali alpha znači dominantan , predvodnik ...
Achtung_1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 14:28   #22
Po meni je alfa muškarac onaj koji je predvodnik, utjecajan, sposoban i intelektualno nadmoćan, a istovremeno i malo onako drzak i sirov.
Ako se mene pita san svake žene
Začuđena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 14:32   #23
"Pravom" muškarcu nije teško pokazati emocije i slabosti, ne izigrava robota hipertrofiranog samopouzdanja i racia jer zna da nisu to stvari koje nekog čine "pravim" muškarcem.
"Pravi" muškarac zna mjeru i neće u svakoj prilici i svima dati na uvid i svoju manje "jaku" stranu ali ponekad, kada osjeti potrebu hoće uz puno svijest o tome da to ne umanjuje njegovu "muškost" i ne smanjuje njegov potencijal za "jačinu", u nekoj drugoj prilici, u nekom drugom kontekstu.
Pravi muškarac je jednostavno autentičan, ide za onim što je,što god to značilo, neovisno o tome da li ga publika u tom trenutku većinski percipira kao "ženu" zbog nedopustive erupcije osjećaja Njegova snaga, za neke buduće prilike upravo se i rađa iz toga što ga nije briga što će publika u svojim skučenim glavama drapati zamišljenu sliku njegove muškosti.
On uopće ne razmišlja o sebi u tim terminima jer cijeni autentičnost i spontanost prije svega, nije podredio sve ostale aspekte svoga bića slici sebe kao Pravog Muškarca
I zna da na taj način neće dobro kotirati na tržištu, zna da tako na onoj najpovršnijoj, odokativnoj razini "analize" gubi bodove ali nije ga briga za tržište, publiku i bodove nego da živi život po svojim mjerilima.
U skladu s tim, može biti sam koliko god treba, njegova "slabost" se ne očituje u tome da će potrčati prvoj raspoloživoj nego u tome da će onoj stoprvoj raspoloživoj moći pokazati svu puninu svoje osobe pa tako i slabost.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 14:36   #24
da
pravi muskarac je utopija
mitsko bice
pegaz
ili prije kod nekih kentaur
to su samo termini koji ne znace ama bas nista
i koji se individualno izrazavaju
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 14:46   #25
Quote:
ogranicena kaže: Pogledaj post
Cesto u postovima naidjem na izraz "alfa muskarac" ili "pravi muskarac". Pa se pitam koje su to odrednice tj. karakteristike koje odredjuju pravog vs. krivog muskarca?
Biti ALFA muskarac je?
Je li to sirovi muzjak, koji ima emociju skoro suptilnu kao zena, ali i gordost i snagu sa pokricem?

Da li je bitnije kakv je on ili kakav utjecaj ima na nas, nase ponasanje, dozivljaj sebe, osjecaj?
Mene izraz "Pravi muškarac" podsjeća na ovo -
http://cdn.smosh.com/sites/default/f...-dentistry.jpg

http://www.smosh.com/smosh-pit/memes...manly-man-meme

Drugim riječima, sviđa mi se.



-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 15:03   #26
Quote:
Achtung_1990 kaže: Pogledaj post
Alpha mužijak ( ako ćemo gledat analogiju sa životinjskim svijetom , a ne new age politički korektno ) je upravo sirovina . Naravno , svakoj ženi "pravi" muškarac može bit miran kao bubica , potrčko ili što već , ali alpha znači dominantan , predvodnik ...
ovo si dobro napisao
ali nisi, niste shvatili pitanje

nju jebe samo jedna stvar a ta je;
kojem da da, da joj skine gacice

sve se vrti oko tog, pogotovo na ovom forumu
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 15:18   #27
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
"Pravom" muškarcu nije teško pokazati emocije i slabosti, ne izigrava robota hipertrofiranog samopouzdanja i racia jer zna da nisu to stvari koje nekog čine "pravim" muškarcem.
"Pravi" muškarac zna mjeru i neće u svakoj prilici i svima dati na ....
Je ga i vi ženske znate zakomplicirat . To je "pravi" muškarac ( naravno subjektivan sud ) dok "alpha" je sasvim nešto drugo . Definicija alphe ili bete će uvik ostat ista , a potražanja za jednom ili drugom skupinom će se mjenjat . Danas u informatičkom dobu ima "beta" koji će bit uspješniji kod žena od 10 alfa mužijaka , al govorit da je beta alfa ili da je alfa beta jednostavno nema smisla . Nemoš reći za crno da je bijelo niti za bijelo da je crno jer definicija nema veze sa subjektivnošću ( nemoš npr. silu gravitacije tumačit po svome već ako skočiš sa zgrade umrit ćeš , a ne malo vako , malo onako ... )

Zadnje uređivanje Achtung_1990 : 01.11.2012. at 15:24.
Achtung_1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 15:55   #28
Alfa mužkarac je onaj koji je jak, snažan i koji je stvoren da vodi. Ove manje beta, gama i ostale.....

mentalno jaka jedinka, i fizički također.

Alfa mužkarac zna i zaplakat kad ga nitko ne gleda. dakle ne plače u javnosti. Čak ni na sprovodu.

Svi mužkarci bi htjeli biti alfa, a malo njih to i je Sve žene traže alfa jedinke.

dakle nema žene kojoj alfa muž nije privlačan. To je u našim i njihovim genima. Red ponašanja u zajednici se zna. Ko vodi, ko sluša i sljedi.
Broj2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 16:26   #29
Rekao bi da je Apophis najbolje i najrjecitije opisao alfa muzijaka ljudske vrste. Termin alfa primjenjen na ljude se vise uglavnom ne koristi kako je izvorno zamisljeno, prisvojili su ga sirovine, odnosno beta muzijaci koji glumataju da su alfa muzijaci, pa stoga imamo ovako zbunjene odgovore, jer ljudi ocito pricaju o razlicitim skupinama.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 17:20   #30
jebo alfe, bete, pa sve do omega.


treba biti svoj.

a kome se ne svidja nek odjebe u skokovima.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 17:21   #31
ma to ne postoji uopce sve osobine koje ste i naveli netko ce smatrati da ih imas, a netko da ih nemas i onda smo opet na tome da si nekome alfa, nekome si beta
to su price za naivne ljude sve haha
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 18:38   #32
1. Samopouzdanje.

2. Passionate in life. Sto znaci da ima odredjenu zanimaciju izvan socijalnih krugova.

3. Composure. Alfe ne 'pucaju', ko odredjeni ljudi. Stalozeni su u svakoj situaciji, kolko god situacija bila ozbiljna.

4. Self driven i self disciplined (vezano uz 2.)

5. Visoke moralne vrijednosti. Obicno ljudi mijesaju aroganciju sa alpha muzjacima. To nije definicija alfe.

6. Natural leader (napr. ak idemo van i odlucujemo gdje cemo, tocno se vidi hijerarhija komunikacije, cak i u malim socijalnim grupama od 3 - 5 ljudi).

7. Kaotican i nepredvidljiv u odnosu sa zenama; zena slijedi njega, not the other way around.

8. Dominantnost, a ne agresija. Velika razlika izmedju ovo dvoje: alfe nisu agresivni, unless provoked.

9. Pricaju sporo, razgovjetno, a ne brzo i zapleteno. Duboki glas nije na odmet. Ne melju i ne pricaju puno ko tipicine jedinke; nemaju potrebu tracati i slicno.

10. Ne traze approval od zena i imaju vlastito misljenje koje budu iznjeli, iako se protivi mozda misljenju zene.

11. Body language: opusteno i ne pretjeruje sa "smijanjem" i grimasama. Ozbiljnost most of the time, ali ima smisao za humor.

12. Ne ispricava se za svoje postupke. Alfe mogu pogrijesiti; no nemaju tendenciju imati apologetsko / žrtveno ponasanje.

Puno ljudi ovdje ima iskrivljenu percepciju alfe. Nesto napr. tipa

Quote:
Alpha mužijak ( ako ćemo gledat analogiju sa životinjskim svijetom , a ne new age politički korektno ) je upravo sirovina
Quote:
meni je asocijacija na alfa muškarca-sirovina. ne znam zašo
Quote:
životinjskom svijetu takvi su mužjaci iznimno agresivni i ne trpe bilo kakav neposluh te traže aposolutnu podložnost.
Quote:
IMHO, alfa mužjak je onaj koji agresijom potčini one koji mu se suprotstavljaju, a istovremeno ima dozu blagosti i brine se za najslabije u čoporu.
Quote:
Ako je to muškarac koji nameće svoje stavove, ne sluša druge i želi da je njegova zadnja, onda sigurno ne želim biti alpha niti se družiti s alphama
Ovo nije definicija alfe. Alfa nije po prirodi agresivan (u homo sapiensima); on je stalozen. Ako pak dodje do sukoba, he will face them: not run away.

I alfe nisu sirovine. Vrlo su mudri / inteligentni, pokazuju postovanje ali istovremeno se ne boje dat svoja misljenja. Ja uvijek osobno nastojim se ne sloziti sa puno stvari koja kaze zena (approval seeking).

Najbolji reprezentant alfa se mogu vidjeti iz filmova tipa "Drive" i sl.

Apophis je od svih najblize definiciji alfe:

Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Pravi muškarac je prije svega osoba od integriteta, koja stoji iza svake svoje riječi. Komunicira sa poštovanjem, ali je ekstremno iskren i nije apologetski nastrojen, te se nikad ne ponaša niti komunicira na način kao da je žrtva.
Izuzetno mu je ugodno u vlastitoj koži, odaje manjak nesigurnosti, gospodar je svog života i svog ponašanja. U društvu žena mu je prirodno i ugodno, a u odnosu sa ženama ne obasipa ih bezrezervno pažnjom i naklonošću bez obzira na to što one možda njega tretiraju drugorazredno.
Zna voditi svoj život na način da si ne stvara probleme djetinjarijama, lažima, kašnjenjima te ne traži odobrenje ali ni isprike za svoje postupke. Spontan je, ali i odgovoran, nije ga strah imati mišljenje i izreći ga, i ne živi svoj život da bi zadovoljavao hirove drugih. Naravno da želi naći lijepu, inteligentnu ženu da s njom provodi vrijeme, ali ne mora pod svaku cijenu.
__________________
Don't just call me a pessimist. Try and read between the lines.

Zadnje uređivanje Tool : 01.11.2012. at 19:03.
Tool is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 18:48   #33
Quote:
just curious kaže: Pogledaj post
Muskarac koji ima integritet cvrste stavove i samopuzdanje !
Muskarac koji ne podvija rep na prvu nesuglasicu u vezi nego se bori za osobu koju voli i djeli sa njom i dobro i zlo !
Muskarac koji pokazuje svoju njeznu stranu svojoj dragoj i ne plasi se da se iz lava pretvori u macu da bi pruzio ljubav i njeznost osobi koju voli i do koje mu je stalo !
Muskarac kojem je potrebna mentalna stimulacija u cvrtom partneru a ne samo neko ko ce ga bezrezervno slusati i povladjivati mu!
Muskarac koji se ne plasi zivotnih izazova nego im ulazi optimisticki u kostac !
Muskarac koji na prvo mjesto stavlja voljenu osobu i eventualnu obitelj u koliko je ima i bezrezervno ih voli i stiti !
Muskarac koji je svjestan razlike u spolovima i uziva u svojoj muskoj ulozi !
Kada ga zena pogleda u oci bez i jedne izgovorene rijeci osjeti snagu i podrsku koju joj on pruza !

najbolji opis alfa do sad
to je idealan muškarac, to se nadam da sam našla!
cijeli život imam beta, pa i gama muškarce i već neko vrijeme me pale samo alfa muškarci. čim skužim da to netko nije, hladim se.
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 18:53   #34
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
najbolji opis alfa do sad
to je idealan muškarac, to se nadam da sam našla!
cijeli život imam beta, pa i gama muškarce i već neko vrijeme me pale samo alfa muškarci. čim skužim da to netko nije, hladim se.

ja sam ti alfa mužjak koji voli BDMS i grupni seks.

što više seksa to bolje a i ti mi se činiš da si takva
Broj2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 18:56   #35
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
najbolji opis alfa do sad
to je idealan muškarac, to se nadam da sam našla!
cijeli život imam beta, pa i gama muškarce i već neko vrijeme me pale samo alfa muškarci. čim skužim da to netko nije, hladim se.
And how does that make you feel?
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 19:13   #36
Quote:
Achtung_1990 kaže: Pogledaj post
Alpha mužijak ( ako ćemo gledat analogiju sa životinjskim svijetom , a ne new age politički korektno ) je upravo sirovina . Naravno , svakoj ženi "pravi" muškarac može bit miran kao bubica , potrčko ili što već , ali alpha znači dominantan , predvodnik ...
nije ti ovo baš točno. jer definicija alfe mužjaka ne znači samo njegov odnos prema ženkama. on mora bit i dominantan prema svim muškarcima u okolini. A koliko je sirovina dominantna?
većini muških su takvi tipovi debili i uopće se ne žele družit s njima. A odbačena, a sirova jedinka, nije alfa. To je samo kurac.
Alfa mora bit primjer i uzor muškarcima u okolini i da svi žele bit ko on. Charlie Sheen je alfa. Kad umrem, želim da mi njegov život proleti pred očima
splitoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 19:21   #37
Alpha - muškarac impozantne fizičke pojave, sa strogim etičkim kodeksom (ilitiga ima stav), a pritom se ne boji pokazati emocije, mentalno jak.

Primjeri? Pa evo, prvi na pamet mi pada Igor Štimac
GuestX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 19:27   #38
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
jebo alfe, bete, pa sve do omega.


treba biti svoj.

a kome se ne svidja nek odjebe u skokovima.
Dobra.
Najžešće su žene koje misle da poznaju Alfu, još gluplje one koje misle da ih mogu obuzdati. Rijetke su takve. Vrlo rijetke.
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 19:31   #39
Quote:
Tool kaže: Pogledaj post
1. Samopouzdanje.

2. Passionate in life. Sto znaci da ima odredjenu zanimaciju izvan socijalnih krugova.

3. Composure. Alfe ne 'pucaju', ko odredjeni ljudi. Stalozeni su u svakoj situaciji, kolko god situacija bila ozbiljna.

...
patrick jane?
__________________
"I'm-a Wario, I'm-a gonna win!"
Fergazer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 19:32   #40
Quote:
GuestX kaže: Pogledaj post
Alpha - muškarac impozantne fizičke pojave, sa strogim etičkim kodeksom (ilitiga ima stav), a pritom se ne boji pokazati emocije, mentalno jak.

Primjeri? Pa evo, prvi na pamet mi pada Igor Štimac
dobro da nisi reka kerum
splitoman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger