Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2013., 18:37   #41
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Moše. Gledajmo! ...
Oho, donekle srodna duša! Vidim da su ti dragi rimejkovi filmova (a i serija) iz 70-ih.
A originalne verzije? U slučaju da - da, preporučam skoro pa kompletnu produkciju Hammer Housea.
BlackQ is offline  
Old 08.02.2013., 18:39   #42
Quote:
BlackQ kaže: Pogledaj post
Btw, jel tko gledao Skins? Mislim se bih-ne bih...
Da, prve 2 generacije. Ne znam koliko je to sezona bilo. Valjda 4, ne sjećam se više. Poslije to više nije bilo to i izgubila sam interes. Ali prve 2 generacije

Quote:
BlackQ kaže: Pogledaj post
Oho, donekle srodna duša! Vidim da su ti dragi rimejkovi filmova (a i serija) iz 70-ih.
A originalne verzije? U slučaju da - da, preporučam skoro pa kompletnu produkciju Hammer Housea.
O
Volim dobre rimejkove. Ako ih nema gleda se original. mislim, neki rimejkovi su sramota za oči i uši.

Istražit ću.
Maiya is offline  
Old 08.02.2013., 18:40   #43
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Za ovo drugo preporučujem izbjegavanje u širokom luku, užasno nešto.
Don't Trust the B---- in Apartment 23 je poprilično zabavno.
A meni je pak ta prilično loša.
100 žena...
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Old 08.02.2013., 18:46   #44
zaboravila sam naziv serije, britanska je, o skupini klinaca koji moraju odraditi neke sate u društvenom domu, naiđe oluja, udari ih grom i dobiju moći..prva sezona je odlična, druga manje odlična, naravno.
kako se zove?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 08.02.2013., 18:48   #45
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
zaboravila sam naziv serije, britanska je, o skupini klinaca koji moraju odraditi neke sate u društvenom domu, naiđe oluja, udari ih grom i dobiju moći..prva sezona je odlična, druga manje odlična, naravno.
kako se zove?
Misfits.
BlackQ is offline  
Old 08.02.2013., 18:49   #46
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Moše. Gledajmo!

Ajme dala si si truda ima tu toga.
Wimpy kid
To sam i onu strip knjigu citala
Quote:
Sabaa kaže: Pogledaj post
Još dvije preporuke od mene Doctor Who
Ovo sam nekako uvijek bila uvjerena da je franšiza od milijun nastavaka i radnji, pa da se nikad ne bih mogla do kraja ukljucit.
Koja je preporuka za sto bolje pracenje, za potpunog pocetnika.
Quote:
smjeskica kaže: Pogledaj post

Inače potajno gledam reprize Malcolm in the middle
Lude sedamdesete i Prijatelji non stop, reporting in.
blondecutie is offline  
Old 08.02.2013., 18:54   #47
My name is Earl.
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Old 08.02.2013., 18:55   #48
Quote:
BlackQ kaže: Pogledaj post
Btw, jel tko gledao Skins? Mislim se bih-ne bih...
Ja sam prve dvi generacije i presuper mi je serija.
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
zaboravila sam naziv serije, britanska je, o skupini klinaca koji moraju odraditi neke sate u društvenom domu, naiđe oluja, udari ih grom i dobiju moći..prva sezona je odlična, druga manje odlična, naravno.
kako se zove?
http://www.imdb.com/title/tt1548850/?ref_=sr_1
Capt Midnight is offline  
Old 08.02.2013., 18:57   #49
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Za ovo drugo preporučujem izbjegavanje u širokom luku, užasno nešto.
slozila bih se s ovim.

nadodjem jos community, posebno prva i druga sezona.

grimm i haven su mi dobri.

revenge.

i da, necessary roughness.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 08.02.2013., 18:57   #50
Quote:
blondecutie kaže: Pogledaj post
Ajme dala si si truda ima tu toga.
Wimpy kid
To sam i onu strip knjigu citala

Ovo sam nekako uvijek bila uvjerena da je franšiza od milijun nastavaka i radnji, pa da se nikad ne bih mogla do kraja ukljucit.
Koja je preporuka za sto bolje pracenje, za potpunog pocetnika.

Kreneš od prve epizode iz 2005. One starije sezone nije potrebno gledati (ali ja sam se i u to bacila) da bi mogla s guštom pratiti nove sezone.

Ovo je jedna fantastična epizoda, u sredini sezona, i često ju ljudi preporučuju kao oglednu. Ne otkriva ništa prevažno, pa ako ti se svidi lako kreneš nakon nje gledati sve po redu.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Old 08.02.2013., 18:57   #51
Naletila sam na IMDb na listu sa britanskim serijama (Best British TV) - ne bih rekla baš "best British", ali svaka serija s liste je dobra.
(ne, uopće se ne kuži da sam filmsko/serijski anglofil (rule, Britannia) )
BlackQ is offline  
Old 08.02.2013., 18:58   #52
Quote:
blondecutie kaže: Pogledaj post
Ovo sam nekako uvijek bila uvjerena da je franšiza od milijun nastavaka i radnji, pa da se nikad ne bih mogla do kraja ukljucit.
Koja je preporuka za sto bolje pracenje, za potpunog pocetnika.
Da, nema druge. Jednostavno počet od 9. doktora. Ukoliko ti se ne da, al bilo bi zgodno da ti se da jer Nine ima neke od najboljih epizoda. onda počet od 10. doktora. Dakle, Davida Tennanta. I onda dolazi sadašnji doktor. Gdje sam ja već prestala gledat jer se nikad nisam zbilja oporavila od jebenog Tennanta.

Ove stare DWove otprije nekoliko desetaka godina nisam gledala nit sam imala želju.
Maiya is offline  
Old 08.02.2013., 19:00   #53
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Da, nema druge. Jednostavno počet od 9. doktora. Ukoliko ti se ne da, al bilo bi zgodno da ti se da jer Nine ima neke od najboljih epizoda. onda počet od 10. doktora. Dakle, Davida Tennanta. I onda dolazi sadašnji doktor. Gdje sam ja već prestala gledat jer se nikad nisam zbilja oporavila od jebenog Tennanta.

Ove stare DWove otprije nekoliko desetaka godina nisam gledala nit sam imala želju.
I ja patim za Tennantom.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Old 08.02.2013., 19:00   #54
Ja sam stao na početku 5.sezone Dr.Whoa. Čekao sam da se epizode namasaju pa da nastavim gledat, mislin da su se u 3 godine namasali dovoljno
Capt Midnight is offline  
Old 08.02.2013., 19:01   #55
Quote:
Sabaa kaže: Pogledaj post
I ja patim za Tennantom.
I ona će patit počne li gledat.
Treba li nam sva ta patnja u životu Tennant jebeni
Maiya is offline  
Old 08.02.2013., 19:02   #56
Misfits su dobri

hvala na pomoći
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 08.02.2013., 19:02   #57
Quote:
BlackQ kaže: Pogledaj post
Naletila sam na IMDb na listu sa britanskim serijama (Best British TV) - ne bih rekla baš "best British", ali svaka serija s liste je dobra.
(ne, uopće se ne kuži da sam filmsko/serijski anglofil (rule, Britannia) )
Gledam ovo gore i sitim se ovoga http://www.imdb.com/title/tt1220617/

EDIT: http://www.imdb.com/title/tt0387764/ , jel ovo itko gleda? Vidin ima gazilijun sezona
Capt Midnight is offline  
Old 08.02.2013., 19:04   #58
kako mi ova tema ide u bukmarkse...
kao da i sad nemam previse stvari na lageru.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 08.02.2013., 19:07   #59
Ako se nekome da gledat britansku seriju seriju s početka 90ih, uvijek ju preporučujem. Keeping Up Appearances. Hyacinth Bucket jebeno naljbolji snob bez pokrića ikad.

Zatim Peep Show i Little Britain

Tipično. Napravim veliki popis kao da se riješim sveg čeg se mogu sjetit i onda izostavim 456 stvari.
Maiya is offline  
Old 08.02.2013., 19:08   #60
Quote:
Sabaa kaže: Pogledaj post
Kreneš od prve epizode iz 2005. One starije sezone nije potrebno gledati (ali ja sam se i u to bacila) da bi mogla s guštom pratiti nove sezone.
Hvala, hvala. Britannia rules, netko je napisao. Slazem se.


Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Da, nema druge. Jednostavno počet od 9. doktora. Ukoliko ti se ne da, al bilo bi zgodno da ti se da jer Nine ima neke od najboljih epizoda. onda počet od 10. doktora. Dakle, Davida Tennanta. I onda dolazi sadašnji doktor. Gdje sam ja već prestala gledat jer se nikad nisam zbilja oporavila od jebenog Tennanta.
Mislim da cu pocet od devetog. Zguglah Trennanta, na jednoj je fantastican, na drugoj nimalo. Formirat cu misljenje kad pogledam.

Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
I ona će patit počne li gledat.
Treba li nam sva ta patnja u životu Tennant jebeni
Moram vas upozorit, skroz sam tip koji pati.

Da dodam temi, Archer
blondecutie is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:41.