Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2016., 16:59   #41
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Kako ne, pa svi znaju da je Prince bio vjesti multi-instrumentalist.
Nisam na to mislijo . Mislio sam na njegov ekcentricitet . Njegove pojave su bile jako rijetke .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 04:14   #42
meni je isto bija kvalitetan muzičar, negdi čak i čuvan njegove postere šta su visili na zidu, pa iako je famozna purple rain njegovo remek djelo meni su recimo still would stand all time i the question of you još bolje...njegova the most beautiful girl in the world uvik će me podsićat na dječačku ljubav i koliko san bija uživljen u jednu žensku.ove objave svih tih zvijezda kako žale su u biti vlastito reklamiranje, kao oni su si bili dobri i te finte, dok ljudi poput princa, bowiea, jacksona, cretua u biti šta manje su se volili nazivat zvijezdama i živili su šta dalje od cirkusa javnosti.još čuvan njegovu kazetu iz osnovne i sigurno će biti muzičar koji će ostat zapamćen ka prava zvijezda, u pravom smislu te riči.
Sibencan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 11:16   #43
Pojavljuju se neke nove/stare snimke, koje vrijedi pogledati.
Poput ove - https://www.youtube.com/watch?v=3z3gUvgHwWk
pc_arhe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 21:28   #44
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 22:57   #45
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 23:14   #46
Quote:
dile kaže: Pogledaj post
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 07:32   #47
Malo humora da se razbije monotonija
Prince kicks Kim Kardashian off stage
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 23:27   #48
Točno trideset godina prije smrti snimio je tu pjesmu i kao da je ovim snijegom u travnju poručio da mu se želja ispunila.

Sometimes it snows in April
Sometimes I wish life was never ending


Velikani uvijek odlaze sa stilom. Čarobno.
Grimble Gromble is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 00:22   #49
Nisam stigao tugovati, iako je to TAFKAP zaslužio. Ipak, spojilo se u vožnji emitiranje Purple raina na radiju i jedne zajebane životne situacije u nekontrolirani rad suznih žlijezda. Životna situacija je ipak imala sretan epilog. A majka ionako nikad neće biti zadovoljna...
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 00:20   #50
Ode jos jedan sotonjara.

Ovo je treci ove godine nakon dvoje prethodnih, Lemija i Bowija. tko je sljedeci u klubu?

Mozda Mick Jagger sotonjarko poznati
Gigi G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 17:01   #51
Prince, lik koji je tužio profile na facebooku jer su šerali njegov video, tužio majku zbog videa njenog djeteta gdje se jedva čuje 20 sekundi njegove glazbe, tužio fanove koji su izdali neprofitni CD s obradama njegovih pjesama. Tužio ih je kad su mu poslali besplatni primjerak... Svi youtube filmići s njegovom glazbom nisu stariji od tjedan dana... Metallica i Dr. Dre su pizdin dim za njega. Umro velikan. Fak, jea.
Davidu Bowieu nije do jaja glede popularnosti i profita, ali za glazbu DB svi znaju, jer ju imaš iza svakog ćoška, a Prince, tko je taj mamojebac?
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 17:53   #52
Prince nije bio bilo koji mamojebac, već sexy MJ.

Laku noć, slatki Prinče...
Cocaine Nights is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 17:56   #53
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Prince, lik koji je tužio profile na facebooku jer su šerali njegov video, tužio majku zbog videa njenog djeteta gdje se jedva čuje 20 sekundi njegove glazbe, tužio fanove koji su izdali neprofitni CD s obradama njegovih pjesama. Tužio ih je kad su mu poslali besplatni primjerak..:
Swift je njezin duhovni nasljednik?
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 18:51   #54
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Prince, lik koji je tužio profile na facebooku jer su šerali njegov video, tužio majku zbog videa njenog djeteta gdje se jedva čuje 20 sekundi njegove glazbe, tužio fanove koji su izdali neprofitni CD s obradama njegovih pjesama. Tužio ih je kad su mu poslali besplatni primjerak... Svi youtube filmići s njegovom glazbom nisu stariji od tjedan dana... Metallica i Dr. Dre su pizdin dim za njega. Umro velikan. Fak, jea.
Davidu Bowieu nije do jaja glede popularnosti i profita, ali za glazbu DB svi znaju, jer ju imaš iza svakog ćoška, a Prince, tko je taj mamojebac?
Prince je radio što je radio, kakve to veze ima s Bowiem? nek je Bowie popularniji, nek je bolji, nek je sve, kakve to veze ima s Princeom?
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 22:34   #55
P4k recenzirao albume Princea. Četiri desetke je dobio, među ostalim i za 1999.

Još jednom, počivao u miru.
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 22:36   #56
Quote:
MimiM kaže: Pogledaj post
Ode jos jedan sotonjara.

Ovo je treci ove godine nakon dvoje prethodnih, Lemija i Bowija. tko je sljedeci u klubu?

Mozda Mick Jagger sotonjarko poznati
Savršen komentar, trebalo bi te kandidirati za žiri u Supernova Talents Freak Showu, s obzirom na stanje tvoje žučne kese.
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 17:45   #57
Sexy MF!

Po mom mišljenju cijeli američki pop je imao temelje u njegovom i Jacksonvom opusu.

Njih dvoje su ultimativni carevi bez premca. Bili

Uglavnom, koliko je meni poznato Prince je imao veliku fobiju od ljudi, bojao ih se, a milijuni su ga obožavali. Imao je veliku tremu uvijek i to ga je odvelo u pakao heroina. Što ti je karma.

Pročitala sam u Glasu Slavonije da su otvorili njegov trezor i pronašli tamo autorskih materijala za još 100 albuma Između svih svojih albuma stigao je napisati još barem 1000 pjesama za druge. Tko to može?

Nothing Compares 2 U

PUM

Nadam se da po njemu purpurna kiša pada.
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 13:25   #58
eh da a onda naletim na izvedbe o kojima nikad nisam cula

jedna lista nastupa

ili set od 21 koncerata u Londonu "21 nights in O2", a mnogi konceri su imali i live afterpary shows u Indigo2 dvorani
LUDO LUDO

Quote:
In the 8th May 2007, Prince made one of the most astonishing announcements of his career. At a press conference in London, he declared he was going to play 21 nights at the former Millennium Dome in Greenwich, about to reopen as the 02 arena. The Earth tour as it was called was a massive undertaking, with Prince playing to around 350,000 people over August and September.
o koncerima i neki komentari

na nekim od tih koncerete bili su i gosti, meni najdraza izvedba Amy Winehouse i Prince

audio snimka

https://www.youtube.com/watch?v=Y97PiQDeGrY

i afteshow izvedba 22nd September 2007 Indigo2

http://www.drfunkenberry.com/2011/07...a-losing-game/
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."
swap is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 11:51   #59
moj maleni uradak

ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2019., 22:08   #60
stara tema ali nema veze Prince je bio legenda ali glupo mi je sto ljudi prvo sto kazu kad cuju Prince je Purple Rain.... ima on i mnogo drugih dobrih pjesama.... npr. moja lista koje su mi najdraže: 1.
1. Wanna Be Your Lover
2.Why You Wanna Treat Me So Bad?
3.Sexy Dancer
4.I Feel For You
5.Dirty Mind
6. When You Were Mine
7. Up Town
8.Head
9. Controversy
10. Lets Work
11. All The Critics Love U In New York
12. 1999
13. Little Red Corvette
14. Computer Blue
15. Pop Life
16. Kiss
17. U Got The Look
18. Bob George
19. Electric Chair
20. Thunder
21. Cream
22. Diamonds & Pearls
23. Money Don't Matter 2 Night
24. 7
25. And God Created Woman
26. Dreamer Itd.... uglavnom da ne duljim R.I.P. PRINCE Legend
Rollin Rollin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:02.