Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2016., 20:02   #41
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
Atticus, sto raspravljas s ovim kloniranim klaunom.
Ma nisam skuzila da je to klonirani poster otprije. Popila mi Olimpijada mozak, ocito.

Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Čovjek je odigrao bolesno puno na OI i nije ni čudo da ga sve boli, pa sad i to rame. Ionako bi mu bilo pametnije da je to preskočio i odmorio za USO.
Ako nisam u krivu, rekao da je igrao Cincy zbog bodova, zeli osigurati top 8 na live-u da moze igrati zavrsni Masters.

Jebiga, toliko je od godine propustio a igrao bi na WTF-u, nezgodna situacija. Kuzim zasto ovo nije htio preskociti. Valjda ce za USO biti spreman.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 21:07   #42
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post

Borna je dobio ozlijedjenog i premorenog Rafu, kao i u onomad u Baselu.
kme kme kme ... rafatardi ne znam zasto ne prihvate vise prostu cinjenicu da je Rafa gotov kao top igrac ... i dalje je on nepobjediv za 90ak Top100 igraca, moze osvajati 500 turnire i mozda i koji zemljani Masters ali nista vise od toga ... nasao sam danas super komentar na TT



:klap:
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
76 62 pobjeda Grigora
:klap:
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 21:49   #43
čilkan opet na pragu top tena
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 22:07   #44
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
rafatardi ne znam zasto ne prihvate vise prostu cinjenicu da je Rafa gotov kao top igrac ...
Ja nisam neki Rafatard, ali mislim da je neupitno da je igrao protiv Borne i umoran i ozlijeden.

Dobro, sad ce me Solna nasamarati sto ozljede spominjem , ali to sam morala reci.

Boze moj, meni je drago da imamo hrvatski, amorec, derbi u polufinalu.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 22:11   #45
eto i Borna bio ozljeden
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 22:14   #46
Vidi se napredak u Borninoj igri, lopte su mu dublje i sa puno više snage, a servis dosta snažniji. To mi je drago za vidjet jer je jedno vrijeme dosta stagnirao.

Al, bez obzira na to Čilić je u izvrsnoj formi tako da ne sumnjam da bi ovo Marin u svakom slučaju uzeo.

Idemo Marine !
__________________
It´s Nice To Be Important But , It´s More Important To Be Nice.
Shaggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 22:30   #47
Bravo, Marine! Konacno polufinale Mastersa nakon, khm, 70 pokusaja.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 22:32   #48
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Ja nisam neki Rafatard, ali mislim da je neupitno da je igrao protiv Borne i umoran i ozlijeden.
Kad si umoran otkazes turnir, kad si ozljedjen predas mec

Boki ga je dobio oba puta zasluzeno
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 22:36   #49
Nakon 8 poraza u četvrtfinalima konačno Čilićevo prvo polufinale na nekom od turnira masters serije! :klap:
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 00:38   #50
Tko zna kad će Šilić ponovno imati ovakvu priliku. Mora ući u finale.

Imamo još jednog polufinalistu, Dodig i Melo su upravo ušli u 1/2 parova. Nestor i Pospisil su iduci protivnici.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 01:00   #51
Nadal je bio ozljeđen, Borna je nakon meča to i izjavio, pravi Rafa ne gubi lako kad je zdrav i spreman igrat na 100%. Marin Bornu ubije servisima, a ovaj još nema tako dobar servis ko Marin, ali nece ni to dugo. Sretno Marinu u SF, ima jebenu priliku uzet Masters nadam se da ce je iskoristit.
dinamitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 10:27   #52
I koliko je teška ta Ćorina ozljeda?
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 17:36   #53
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Boki ga je dobio oba puta zasluzeno
Pa to nije uopce upitno. On moze igrati samo protiv onog s druge strane mreze, pa bio taj kakav bio, i ako pobijedi, pobijedio je. Samo mi je glupo da se pisu clanci tipa SENZACIJA BORNA SRUSIO NADALA. A jbga, nije neka senzacija.

Nadam se da je Bornina ozljeda lakse prirode i da ce za USO biti spreman.

A za Marina se danas tresem, standardno. Nemoj ukenjati molim te.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 20:23   #54
Ako sam dobro sve skužio, Čilkan bi ulaskom u finale postao 8. seed na US Openu? Feđa i Berdych su otkazali.
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 20:27   #55
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Tko zna kad će Šilić ponovno imati ovakvu priliku. Mora ući u finale...
Nema Rogera i Noleta, Borna mu predao meč, Rafa izvan forme, Nishikori još slavi olimpijsku broncu, Monfils ozlijeđen... za iduće finale morati će se puno više namučiti...

Quote:
dinamitis kaže: Pogledaj post
Sretno Marinu u SF, ima jebenu priliku uzet Masters nadam se da ce je iskoristit.
Zapravo nema priliku jer ga u finalu čeka Murray, a znamo kako njihovi susreti završavaju. Jedina njegova šansa je ako je Murray umoran od osvajanja olimpijskog zlata...

Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
...
A za Marina se danas tresem, standardno. Nemoj ukenjati molim te.
Marin je nepredvidiv i mogao bi ukenjati. Ovo je za njega veliki ispit - meč sezone!!
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 20:56   #56
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
A tko je rekao da ce Borna biti plitak potok Marinu? Ja samo ukazah na to da ne treba odmah pretpostaviti da ce rijesiti Marina ako ga bude dobio jer Marin je njega prije pobjedivao, nije da je on Borni regularna musterija.

Nisam ja nikakav hejter Borne, dapace. Nas je, drag mi je, ako rijesi Marina, normalno da sam za njega do kraja. Nema potrebe za ovolikom defanzivom.
neki su Bornu otpisali prije susreta, i počeli sugerirat kako je to sigurna pobjeda što ja mislim da nije(favorit je bio Marin, ali da mu se može prije meča upisat pobjeda to ne), Marin je dobar ali realno on protiv svakog malo iskusnijeg igrača zapne, ne bih se začudio da ga Dimitrov sad izbaci, iako naravno da mu želim finale i da osvoji prvi svoj masters, ali pošto znam kakav je ne bi me niti najmanje iznenadilo ako ga Dimitrvo izbaci, igra odlično i njega neće moći samo jakim servisom riješit. Borna je još mulac, i ne može on igrati na masters turniru pet šest mečeva ove težine bez posljedica, ne znam šta mu je s koljenom ali u svakom slučaju tri jaka meča za redom u par dana za njega su previše to je jasno ko dan. a što se tiče budućnosti, mislim da je puno perspektivnija od marinove, marin je napravio vrlo dobru karijeru ali dojma sam da je mogao i puno bolju da nije bio mentalno limitiran jer teniski gledano zna on igrati odličan tenis, ali uvijek se dogodi slučaj Monfls u kojem se najbolje vide njegovi limiti.

http://www.24sata.hr/sport/nista-od-...monfils-486768

ps Borna je lijepo nakon meča rekao da je igrao protiv velikog šampiona koji se bori do kraja pa mi nije jasno zašto su se neki toliko uz...ali kada je i on dao do znanja da je Nadal bio polu-ozljeđen ? uostalom Borni je idol u teniskom smislu upravo Rafa, pa ne znam što se ti silni rafoljupci među koje i sam spadam toliko nabrijavaju na Bornu ?

First Masters 1000 quarterfinal at Western & Southern Open and what a way to do it: 6-1, 6-3 against one of the best ever! Hope Rafa Nadal will be OK, he showed what a true champion he is by playing until the end. ‪

sretno Marinu protiv Dimitrova večeras, nadam se pobjedi ali iskreno ne bi me začudilo da i izleti. Dimitrov je u dobro formi, i igra jako na ovom turniru, i njemu se otvorila šansa da igra fianle mastersta, dat će sve od sebe da to i ostvari, sigurno će biti vrlo zanimljiv dvoboj i neka pobjedi bolji.
dinamitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 22:29   #57
Quote:
dinamitis kaže: Pogledaj post
... Borna je još mulac, i ne može on igrati na masters turniru pet šest mečeva ove težine bez posljedica, ...
Interesantno je kako mnogi Bornu još doživljavaju kao "mulca". Podsjetimo se da je u njegovoj dobi (19g i 9mj.) Becker već imao 12 osvojenih turnira od čega 2 GS-a i 3 tisućice, Agassi je imao 8 osvojenih turnira od čega 1 završni masters, 1 tisućicu i 2 GS finala, Hewitt je imao 6 turnira 2 polufinala GS-a i jedno finale tisućice, Nadal 13 turnira od čega 1 GS, 4 tisućice, osvojen Davis kup... Da pogledamo dalje našli bi još mnogo sličnih rezultata među teniskim veličinama...

Ako ne može sad igrati 5-6 mečeva ove težine pa kad će onda??
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 00:30   #58
Quote:
Grej kaže: Pogledaj post
Ako sam dobro sve skužio, Čilkan bi ulaskom u finale postao 8. seed na US Openu? Feđa i Berdych su otkazali.
Tako je. Samo finale mu inače to ne bi donijelo, taman bi bio 9. nositelj, ali upravo je danas otkazao Berdych pa mu se otvorilo to mjesto.

Na drugoj strani Raonic cilja na mjesto u top 4, pobjedom protiv Murraya prestiže Nadala i Wawrinku i 3. je nositelj na US Openu. Nadal onda ispada iz top 4.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 03:03   #59
Murray relativno lako protiv Miloša.

Dodig i Melo u finalu parova.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 03:20   #60
Quote:
diantos kaže: Pogledaj post
Interesantno je kako mnogi Bornu još doživljavaju kao "mulca". Podsjetimo se da je u njegovoj dobi (19g i 9mj.) Becker već imao 12 osvojenih turnira od čega 2 GS-a i 3 tisućice, Agassi je imao 8 osvojenih turnira od čega 1 završni masters, 1 tisućicu i 2 GS finala, Hewitt je imao 6 turnira 2 polufinala GS-a i jedno finale tisućice, Nadal 13 turnira od čega 1 GS, 4 tisućice, osvojen Davis kup... Da pogledamo dalje našli bi još mnogo sličnih rezultata među teniskim veličinama...

Ako ne može sad igrati 5-6 mečeva ove težine pa kad će onda??
Ma nema vise da tinejdzeri nanizu impresivne rezultate. To je prohujalo s vihorom, i na muskoj i na zenskoj strani.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:34.