Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: WTF osvaja
Murray 13 28.89%
Djokovic 14 31.11%
Wawrinka 3 6.67%
Raonic 1 2.22%
Nishikori 0 0%
Monfils 0 0%
Cilic 11 24.44%
Thiem 0 0%
ALT1 Berdych 1 2.22%
ATL2 Goffin 2 4.44%
Glasovatelji: 45. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2016., 09:15   #21
Nije istina da Čilić na terenu ništa nije pokazao, pokazao je nove gaće.
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 10:37   #22
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Nije istina da Čilić na terenu ništa nije pokazao, pokazao je nove gaće.
Da se možda modni mačak ne vrti oko Londona
skyline77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 10:50   #23
ono što sam gledao, čilić nije bio spreman ni na kojem nivou nauditi murrayu. uključujući tu i udarac koji ga nije slušao, ali ni mentalna spremnost nije bila na nivou

mislim da je tu meč malo 'pretaktiziran'. u nekom nastojanju da se odigra taktički te lopte nisu išle kako treba, prvo premalo dubine, pa pokušaji potezanja koji idu van...marin nije osjećao loptu i konzistencija je istrpila

nikakva sramota izgubiti od broja jedan, jer ruku na srce, murray je bolji igrač čisto gledano po igračkim elementima. al moglo se bitno više zubi pokazati
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 10:56   #24
e da, meni je skroz fora šorc
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 15:31   #25
I ovo je najbolje na ATP-u? lol

Takmicenje ko ce na zavrsni doci nespremniji.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 16:58   #26
Potpuno promašena taktika Čilića. On se ide nadmudrivati sa Murrayem a ovaj može tri sata prebacivati slajsove. Jedina taktika protiv njega je napadačka pa ako ide ide. Ovako može slobodno predat meč prije nego počne. Servis katastrofa, pa k tome još dodaš epsko fulavanje par zicera Murrayeva kenjaža u prvom setu, i to je to.

Još oaj šorc s plaže

Ne kužim to, kao trsi se doći na završni a onda bez truna želje i volje.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 19:44   #27
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Potpuno promašena taktika Čilića. On se ide nadmudrivati sa Murrayem a ovaj može tri sata prebacivati slajsove. Jedina taktika protiv njega je napadačka pa ako ide ide. Ovako može slobodno predat meč prije nego počne. Servis katastrofa, pa k tome još dodaš epsko fulavanje par zicera Murrayeva kenjaža u prvom setu, i to je to.

Još oaj šorc s plaže

Ne kužim to, kao trsi se doći na završni a onda bez truna želje i volje.
Slažem se sa svime osim ovoga za hlačice. Meni su baš fora
sobotka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 20:13   #28
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Potpuno promašena taktika Čilića. On se ide nadmudrivati sa Murrayem a ovaj može tri sata prebacivati slajsove. Jedina taktika protiv njega je napadačka pa ako ide ide. Ovako može slobodno predat meč prije nego počne. Servis katastrofa, pa k tome još dodaš epsko fulavanje par zicera Murrayeva kenjaža u prvom setu, i to je to.

Još oaj šorc s plaže

Ne kužim to, kao trsi se doći na završni a onda bez truna želje i volje.
kad god je išao napadat i to, forhend u aut od pola metra bar 10 puta. jednostavno nije tolko dobar tenisač, jebiga. svi bi htjeli da je, al nije, poklanja puno protivniku. nekad jeste ipak i svaka mu dala. čuvo ga dragi gospod bog orlića našeg

al nevjerojatno mi je danakon svih godina na touru nije skužio da je bolje izgubit 3-4 gema bez osvojenog poena na protivnikov servis pa tempirat napad i winnere za jedan ko šta murray i svi ti bolji tenisači tako rade.

a možda i serem jer su ljudi kvalitetniji pa se čini da to rade. al opet imo je par dobrih napada, da je to koncetrirao u 2 gema možda bi bar osvojio set.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 22:16   #29
Fejker u punom sjaju
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 23:49   #30
ovo podsjeća na us election, 85-83 u poenima , 2-0 u elektorskim glasovima
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 23:55   #31
Murray/Soares 2-0
Bryan/Bryan 1-1
----------------------
Dodig/Melo 1-1
Huey/Mirnyi 0-2

Dodig i Melo prolaze u polufinale ako pobjede Murraya i Soaresa a braća izgube. No poraz braće je teško očekivati jer Huey i Mirnyi igraju očajno, čini mi se da imaju tek jednu pobjedu u zadnjih 7-8 susreta.
S obzirom na to, Dodigu treba pobjeda od 2-0 u setovima i pozitivan gem količnik u poretku s ostatkom grupe. Trenutno su u tom trokutu na -7, braća su na +2, Murray i Soares +5. Ako se ne varam, to znači da im treba pobjeda od 6 gemova razlike, tipa 63 63. Ali pravila na ovom WTF-u su u prošlosti znala biti čudna pa ne garantiram točnost.

U Đokovićevoj grupi su stvari dosta jasnije. On je osigurao prolaz s prvog mjesta, Monfils sigurno ispada a dalje će još pobjednik susreta Thiem-Raonić.

Čilić ide na šesto mjesto ako pobjedi sutra.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 10:23   #32
Wawrinkin stil igre nikako ne odgovara Marinu.Bude li Stan raspoložen danas a Marin pasivan može početi lagano pakirati stvari za odlazak iz Londona.
Ne sjećam se uopće kad je Čilić dobio Wawrinku zadnji puta,u sjećanju mi je ona pobjeda na AO davne 2010.g.
naturelover is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 11:17   #33
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
kad god je išao napadat i to, forhend u aut od pola metra bar 10 puta. jednostavno nije tolko dobar tenisač, jebiga. svi bi htjeli da je, al nije, poklanja puno protivniku. nekad jeste ipak i svaka mu dala. čuvo ga dragi gospod bog orlića našeg

al nevjerojatno mi je danakon svih godina na touru nije skužio da je bolje izgubit 3-4 gema bez osvojenog poena na protivnikov servis pa tempirat napad i winnere za jedan ko šta murray i svi ti bolji tenisači tako rade.

a možda i serem jer su ljudi kvalitetniji pa se čini da to rade. al opet imo je par dobrih napada, da je to koncetrirao u 2 gema možda bi bar osvojio set.
nije tolko dobar igrač?
čekaj samo da ti napravim jedan kratki rezime:

1. osvojio US Open
2. dvaput sudjelovao na Mastersu (zasad)
3. osvojio turni masters 1000
4. pregršt puta igrao četvrt i polufinale grand slamova
5. izvjesno da će imati davis cup titulu
6. drugi put u top 10, s realnim šansama da danas dohvati 6. mjesto


Nisam fan njegovog tenisa u globalu, otkad ga znam, ali što jest jest, ove godine, a naročito posljednjih mjeseci, igra brutalan tenis i stvarno je dosta ovog kibicarskog omalovažanja po forumima.

Taktika je bila kriminalna, dobro ti je napisao sedan, vidjelo se od početka da na taj način neće ići, ma nije se što imalo ni za gledati, s takvim pristupom nemaš šta radit protiv Murraya. Ajde da je to bilo nekakvo strpljivo građenje poena, ne, to je bilo čisto nadpimplavanje!

Pa šta ako je bacio svaki forhend koji je potegao, to je kruh sa sedam kora igrača koji napadaju.


No, nije Čilkan još sve reko ovdje.

Wawrinka je nevrhunski indoor igrač, po meni je Čilić favorit tu danas.
Nježnik81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 12:15   #34
Da ne bi ispalo da je samo naš Marinko za "nitko nije pobjedio Marina Čilića 15 zaredom" jel to upravo Raonić spakiro 8-mi poraz u 8 susreta sa Đokotransom a Monfilsu se sutra ak ne pobjegne smiješi 14-ti u isto toliko mečeva sa Đokakomercom. Čime bi stigao našu uzdanicu prije nego je prekino taj niz.

Ma meni se čini da njemu i dalje psiha najveći problem..pa ne moš fulat onakve zicere jednostavno nemoš..imaš cijeli teren laganu loptu..igrač van terena i ti bubneš aut..to ja ne bi fulo..moš to jednom dvaput u godini napravit ali nemoš u meču i opet u meču..

Al jope..da ljigavi onako ko Murray u prvom setu..bio bi gadljiv...s onim grimasama, otezanjima servisa..zastajkivanjima, kvocanjima....bio bi oduran ovako je to samo naš dobri stari Čilkan..
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 16:43   #35
Dobar Nishikori. Bit će zajebano za Čilića ako ovo Japanac dobije.
skyline77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 17:55   #36
izgleda da će Ofca ipak do pobjede...

kako Kontinen i Peers ubijaju,po meni glavni favoriti za kantu
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 20:50   #37
Kasnit će marin, bar 20 minuta, a možda i sat vremena.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 21:48   #38
Molija bi stream za Čilkana .
Thx
zajednica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 21:54   #39
Quote:
zajednica kaže: Pogledaj post
Molija bi stream za Čilkana .
Thx
http://www.sportingvideo.org/2016111...8-1485525.html
hrc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 23:14   #40
Opa, i reket je odletio. To se ne viđa često kod Čilića.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.