Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2017., 00:00   #61
Novak je iskoristio svoje brejk prilike skoro stoprocentno a Marej od 7 realizovao je samo dvije. Zanimljivo je da je Djokovic odlicno servirao pa ipak je dao 7 prilika za brejk-prvi servis preko 70% cini mi se sto se kod njega ne vidja bas cesto.
Iako je izgubio za mene kao Djokovicevog navijaca danasnji Marej je izgledao zastrasujuce.
Imao je Novak dosta srece na ovom turniru a bojim se da ce drugi imati vise srece na nekim drugim turnirima-kako bilo da bilo tvrdio sam i tvrdim i dalje da je medjusobni skor izmedju ove dvojice ne odrazava pravi odnos snaga jer nikad nije Djokovic bio toliko bolji igrac da bi imao vise nego dvostruki broj pobjeda sa Marejem i plasim se da bi ove godine mogao biti zestoko porazen na kljucnim turnirima od Mareja.
Endi je danas izgledao veoma mocno i pored poraza.
__________________
Za vas onaj Glembay drži u ruci crkvu, a za mene krvavi nož! Kako za koga!
podgoričanin is offline  
Old 08.01.2017., 02:26   #62
Ne vjerujem da ce Andy pomesti Novaka na AO ako se susretnu. Ovo je bilo stani-pani za Novakovo sampouzdanje na neki nacin (citav turnir), i mislim da ce odavde samo ici nabolje.

Inace, bilo bi mu dobro da se posteno najede, izgleda kao duh. Ne znam kako reket drzi u rukama onakav nikakav. Imam vizije Christiana Balea iz onog filma Machinist kad god ga vidim.

Dobar mec, inace ne volim gledati meceve njih dvojice nikako, ali ovo je bio jedan od boljih susreta.
Atticus Finch is offline  
Old 08.01.2017., 11:17   #63
Quote:
podgoričanin kaže: Pogledaj post
Endi je danas izgledao veoma mocno i pored poraza.
Samo sto se nije smejao kad je izgubio, eto toliko je bio potresen porazom.
Ovo je skoro nebitan turnir, videcemo na AO moze li Novak nastaviti tradiciju ili mu je tenis stvarno u drugom planu.
Prvan25 is offline  
Old 08.01.2017., 11:36   #64
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da ce Andy pomesti Novaka na AO ako se susretnu. Ovo je bilo stani-pani za Novakovo sampouzdanje na neki nacin (citav turnir), i mislim da ce odavde samo ici nabolje.

Inace, bilo bi mu dobro da se posteno najede, izgleda kao duh. Ne znam kako reket drzi u rukama onakav nikakav. Imam vizije Christiana Balea iz onog filma Machinist kad god ga vidim.

Dobar mec, inace ne volim gledati meceve njih dvojice nikako, ali ovo je bio jedan od boljih susreta.
mislim da je zbog toga i izgubio toliko meč lopti, jednostavno pada fizički kako igra odmiče
pattie_boyd is offline  
Old 10.01.2017., 01:02   #65
Quote:
Prvan25 kaže: Pogledaj post
Samo sto se nije smejao kad je izgubio, eto toliko je bio potresen porazom.
Ovo je skoro nebitan turnir, videcemo na AO moze li Novak nastaviti tradiciju ili mu je tenis stvarno u drugom planu.
Da ako novak ne osvoji nesto to znaci da mu tenis nije u prvom planu ili je ozljeden a ne to da ga je protivnik rasturi...
Crkle su i posliednje simpatije prems dokovicu nakon ovog meca

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 10.01.2017., 03:17   #66
Nije njemu sport u drugom planu nego se malo pogubio od silnog meditiranja, gurua, itd. Neka da guruu nogu i najede se posteno, sve ce bolje stimati.
Atticus Finch is offline  
Old 10.01.2017., 10:33   #67
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Da ako novak ne osvoji nesto to znaci da mu tenis nije u prvom planu ili je ozljeden a ne to da ga je protivnik rasturi...
Crkle su i posliednje simpatije prems dokovicu nakon ovog meca

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Znaci bilo je simpatija?
Mene najvise nervira kod njega u zadnje vreme sto prica o nekakvoj harmoniji i miru, a onda kad se nadje na terenu lomi reket i viče, il se prenemaže...Očigledno ne može sebe dovesti pod kontrolu. Ako već ne moze da se drzi toga zašta se zalaže bolje mu neka ćuti.
Prvan25 is offline  
Old 10.01.2017., 15:09   #68
Quote:
Prvan25 kaže: Pogledaj post
Znaci bilo je simpatija?
Mene najvise nervira kod njega u zadnje vreme sto prica o nekakvoj harmoniji i miru, a onda kad se nadje na terenu lomi reket i viče, il se prenemaže...Očigledno ne može sebe dovesti pod kontrolu. Ako već ne moze da se drzi toga zašta se zalaže bolje mu neka ćuti.
Meni su rafa i r9ger instituciie jer odkad sam poceo pratit i igrat tenis njih dva su bila tu. Naravno ja bis navijao za nadals burazer za rodju..doko mi se svidia one god kad js im ludacke borbe s rafom dok ovaj skot mi je oduvik iritantan s prenemagsnjem kao sto mi je i doko sad.
Ajmo stara gardooo ocemo AO a ako vec nemoze onda nek cile ili donninrinka uzmu

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 11.01.2017., 16:36   #69
interesantno je kad sam vidio da se čak i na američkom forumu povlačilo pitanje da li bi ljudi više voljeli novaka, da ne moraju čitati njegove simpatizere?
očito nismo mi jedini koji to primjećuju tu problematičnu skupinu...
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is online now  
Old 13.01.2017., 18:23   #70
O, pa Gilles Muller je u finalu Sydneya. Može li biti šesta sreća?
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Old 14.01.2017., 11:29   #71
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
O, pa Gilles Muller je u finalu Sydneya. Može li biti šesta sreća?
I konačno je došlo Mullerovih 5 minuta. Izgledao je prilično cool nakon meča, a onda je u kod dodjele pehara potekla rijeka.

edit
Još samo da dodam da komentator na hrvatskom Eurosportu još uvijek nije otkrio stranicu za live ranking pa je nagađao na kojem mjestu bi mogao Muller biti na rang listi u ponedjeljak
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Old 14.01.2017., 14:15   #72
https://twitter.com/Eurosport_UK/sta...38459876978688

Ne volim robota kao igrača...al (bar)MM je zaslužio u karijeri
blackkeys18 is offline  
Old 14.01.2017., 16:31   #73
Ima pravde, napokon je Gilles osvojio titulu, kad vidimo koliko antitalenata je osvojilo titlule, npr. Doktor..., stvarno bi bilo žalosno da ovako jedan fin igrač ne uzme niti jedan.
Darkhero is offline  
Old 14.01.2017., 17:34   #74
da antitalent ...
__________________
Living Is A Problem Because Everything Dies.
foo_fighter is offline  
Old 15.01.2017., 00:42   #75
Muller skinuo junf.. Zasluzeno nakon tolikih finala i godina..
Al po meni je trebao napraviti puuno vise,samo da je imao boljeg trenera

Mislim da se svi sjecaju 2005 i pobjede nad Nadalom u Wimbledonu,te Roddickom na Us Openu
Travis Bickle is offline  
Old 16.01.2017., 09:40   #76
Izgmizali ovi ispod kamenja i iz rupica, ko gljive nakon kiše..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Old 16.01.2017., 10:05   #77
Quote:
Darkhero kaže: Pogledaj post
Ima pravde, napokon je Gilles osvojio titulu, kad vidimo koliko antitalenata je osvojilo titlule, npr. Doktor..., stvarno bi bilo žalosno da ovako jedan fin igrač ne uzme niti jedan.
što ga je to onda spriječilo da uzme te titule, kad je tako talentiran i fini igrač?
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is online now  
Old 16.01.2017., 12:00   #78
Quote:
S'Sungassi kaže: Pogledaj post
Izgmizali ovi ispod kamenja i iz rupica, ko gljive nakon kiše..
Jeste.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Old 03.02.2017., 04:13   #79
Gledam malo Federerove videe...kako se bolje kretao nego sada...ajme...psoebno ovaj poen protiv Davydenka se to vidi

https://youtu.be/ZTeMNPBdl6Y?t=145
Sunny Ways is offline  
Old 04.02.2017., 13:43   #80
kad se rođo vraća na tour? mislim da je dubai prerano...mislim da ce uzet pauzu do californie, a jel ima neko izjavu o schedule...?
mike lowrey is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:43.