Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2018., 11:36   #10381
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
Rudeš mi je favorit za nezavršavanje sezone. Bit će super ako do kraja liga ostane regularna. Oni i Gorica su ziceri za ispast.
Dugopolje nema nikakve ambicije trenutno za prvu ligu. Hajduk tu može pomoć logistički ali triba bit jako oprezan da se nebi stvorila novi slučaj Lokomotiva. RNK nije ništa posebnija priča od Šibenika ili Zadra pa čak i Varaždina. Kriminalne i nesposobne uprave nabile dugove i uništile klubove. nema tu ni trunke Hajdukove krivnje...
Jedina Hajdukova krivnja je u tome sto su se igraci uopce slali u zagrebacke klubove. Na to sam ciljao i mislio. Takva suradnja jedino menadzerima ima smisla.
Za ostalo se slazem. S tim da je Zadar podjednako propali klub zbog Rene, kao i RNK zbog znamo vec cega.
Sibenik ionako nikad i nije bio neki saveznik Hajduka.

Za Goricu ne znamo nista konkretno, ali zbilja steta da jedan Varazdin sa skroz oke ekipom (vec i s onom iz druge lige) nije usao u prvu ligu. Mislim da bi samo radi Varazdina gledanost skocila u prosjeku za par stotina. Na onim kvalifikacijama sa Istrom su imali ljudi ko Istra u 2 kruga prvenstva ili ko Dinamo u jednom krugu.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 13.06.2018., 13:33   #10382
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Jedina Hajdukova krivnja je u tome sto su se igraci uopce slali u zagrebacke klubove. Na to sam ciljao i mislio. Takva suradnja jedino menadzerima ima smisla.
Za ostalo se slazem. S tim da je Zadar podjednako propali klub zbog Rene, kao i RNK zbog znamo vec cega.
Sibenik ionako nikad i nije bio neki saveznik Hajduka.

Za Goricu ne znamo nista konkretno, ali zbilja steta da jedan Varazdin sa skroz oke ekipom (vec i s onom iz druge lige) nije usao u prvu ligu. Mislim da bi samo radi Varazdina gledanost skocila u prosjeku za par stotina. Na onim kvalifikacijama sa Istrom su imali ljudi ko Istra u 2 kruga prvenstva ili ko Dinamo u jednom krugu.


Istina, za Goricu ne znamo ništa konkretno, al zato dovoljno znamo o varaždinu da možemo reć da nije nikakva šteta jer nisu ušli u prvu ligu. Dapače
majstor s mora is online now  
Old 13.06.2018., 13:51   #10383
Malo se dosađivao pa evo topica za iduću sezonu:

https://www.forum.hr/showthread.php?p...9#post70327069
Maverick25 is offline  
Old 13.06.2018., 15:41   #10384
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
Malo se dosađivao pa evo topica za iduću sezonu:

https://www.forum.hr/showthread.php?p...9#post70327069
I vrijeme je, na ovom su ostali samo mucki provokatori
__________________
Odgovornost, a ne demagogija
lakrdija 1950 is offline  
Old 13.06.2018., 16:16   #10385
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
Malo se dosađivao pa evo topica za iduću sezonu:

https://www.forum.hr/showthread.php?p...9#post70327069
Uvod bez tenzija nije dobar uvod.
__________________
Ajmo prgava familijo!
John Humble is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:19.