Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2012., 20:53   #81
Moje mišljenje:

Kobo tiketi kao zamjena za dnevne teme je promašeni pokušaj. I to debeli promašaj. Svakome je lakše otvoriti jednu temu nego otvarati 5 drugih da bi pogledao što netko igra. I onda u tim temama gledati kad je postano, na koji dan se odnosi i slično. Ako se ne želi imati hrpu bezveznih postova, zašto pravilo iz kombi tiketa ne bi vrijedilo i za dnevne teme?
Lijepo se kaže (kao i u kombo temi), nema nabrajanja parova bez objašnjenja i to je to.
Osim toga, ako ću ja danas igrati malo hokeja, malo tenisa i malo NBA-a, gdje da postam ? U kombo listiće ? Ili u tri zasebne teme ?
Da ne filozofiram previše.. Vratite nam dnevne teme !!!
MKAT is offline  
Old 01.03.2012., 21:08   #82
Meni se sviđa ova ideja sa specijaliziranim temama, odnosno da postoji tema klađenje na nogomet u koju će se samo postati nogometni parovi sa korisnim informacijama o tim parovima od strane onih koji detaljno prate nogomet, isto tako i za košarku i za tenis i za moto i dr.

Ne mislim da je to nepregledno, baš naprotiv...mislim da je to puno preglednije nego što je dosad bilo (otvoriš zadnju stranu teme klađenje na NBA, po potrebi malo vratiš unatrag i bez većih problema nađeš i pročitaš komentare od toga dana i najsvježije informacije o ekipama, ozljedama i drugim stvarima; u pravilu se o većini parova povede kvalitetna rasprava i napišu korisne stvari), također mislim da će se tako reducirati i broj beskorisnih postova i trollanja (NBA i tenis teme po mom mišljenju sasvim solidno funkcioniraju no uvijek može i bolje )

@mr. No...daj mi objasni malo šta je to funkcioniralo i više nego odlično?

to da je tipster otvorio temu Četvrtak sa postom Arsenal- Tottenham 1...tip dana, sretno! na što se netom nadovezao supertipster Arsenal- Tottenham x2 vjerojatno čisto iz inata iza čega bi uslijedila rasprava o statistici unazad 10 godina odigranih tekmi između ova dva tima, te bi nakon masovnog skidanja svetaca za vrijeme i nakon tekme od strane cijenjenih korisnika bez ijednog suvislog posta uslijedila reakcija moda, i tako iz dana u dan

ili možda misliš na ono kad netko stavi deset parova, ulog: 9/10 ili kad dođe netko pa napiše...info:Al Ahli @2,50 poklon!! pa u slučaju eventualnog prolaska dođe sam sebe kvotat sa jednom kurčevitom ili ga u suprotnom više nikad ne vidimo

ima i na NBA temi beskorisnih postova, ali isto tako ima i puno više ekipe koja svoje parove malo i izanalizira, također moja nekakva percepcija i što se tiče recimo tenisa je da otkad se rasprava o tenisu preselila sa dnevnih tema na posebnu temu o tenisu je da su se i tamo pojavili neki ljudi koji ipak nekog qrca i znaju o tom sportu i koji su to voljni i podijelit s nama ostalima

moje mišljenje je da bi ova promjena samo mogla podići kvalitetu ovog (pod)foruma, barem se nadam da će smanjiti broj trollova i padobranaca koji svaštare i ustvari ništa od toga na što se klade zapravo ni ne prate onako kako bi trebalo

također nemam ništa protiv rasprave o pojedinom paru, dapače, ali smislene i pravovremene

još kada bi se počele i vodit evidencije uloga i stanja unita...ali malo po malo
panderas is offline  
Old 01.03.2012., 21:15   #83
Quote:
panderas kaže: Pogledaj post
Meni se sviđa ova ideja sa specijaliziranim temama, odnosno da postoji tema klađenje na nogomet u koju će se samo postati nogometni parovi sa korisnim informacijama o tim parovima od strane onih koji detaljno prate nogomet, isto tako i za košarku i za tenis i za moto i dr.

Ne mislim da je to nepregledno, baš naprotiv...mislim da je to puno preglednije nego što je dosad bilo (otvoriš zadnju stranu teme klađenje na NBA, po potrebi malo vratiš unatrag i bez većih problema nađeš i pročitaš komentare od toga dana i najsvježije informacije o ekipama, ozljedama i drugim stvarima; u pravilu se o većini parova povede kvalitetna rasprava i napišu korisne stvari), također mislim da će se tako reducirati i broj beskorisnih postova i trollanja (NBA i tenis teme po mom mišljenju sasvim solidno funkcioniraju no uvijek može i bolje )

@mr. No...daj mi objasni malo šta je to funkcioniralo i više nego odlično?

to da je tipster otvorio temu Četvrtak sa postom Arsenal- Tottenham 1...tip dana, sretno! na što se netom nadovezao supertipster Arsenal- Tottenham x2 vjerojatno čisto iz inata iza čega bi uslijedila rasprava o statistici unazad 10 godina odigranih tekmi između ova dva tima, te bi nakon masovnog skidanja svetaca za vrijeme i nakon tekme od strane cijenjenih korisnika bez ijednog suvislog posta uslijedila reakcija moda, i tako iz dana u dan

ili možda misliš na ono kad netko stavi deset parova, ulog: 9/10 ili kad dođe netko pa napiše...info:Al Ahli @2,50 poklon!! pa u slučaju eventualnog prolaska dođe sam sebe kvotat sa jednom kurčevitom ili ga u suprotnom više nikad ne vidimo

ima i na NBA temi beskorisnih postova, ali isto tako ima i puno više ekipe koja svoje parove malo i izanalizira, također moja nekakva percepcija i što se tiče recimo tenisa je da otkad se rasprava o tenisu preselila sa dnevnih tema na posebnu temu o tenisu je da su se i tamo pojavili neki ljudi koji ipak nekog qrca i znaju o tom sportu i koji su to voljni i podijelit s nama ostalima

moje mišljenje je da bi ova promjena samo mogla podići kvalitetu ovog (pod)foruma, barem se nadam da će smanjiti broj trollova i padobranaca koji svaštare i ustvari ništa od toga na što se klade zapravo ni ne prate onako kako bi trebalo

također nemam ništa protiv rasprave o pojedinom paru, dapače, ali smislene i pravovremene

još kada bi se počele i vodit evidencije uloga i stanja unita...ali malo po malo
+1
Osim ove zadnje rečenice dobro na SPATU svakako zbog izbacivanja nakon određenog minusa, ali na temama sportova ipak ne svako stavi sigurnost u unitima na taj par mislim da je to dosta, jer će se neka "budala" uvijek pojaviti koja će to zbrajanje stanja iskoristititi kao natjecanje međusobno
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Old 01.03.2012., 21:23   #84
Quote:
panderas kaže: Pogledaj post
to da je tipster otvorio temu Četvrtak sa postom Arsenal- Tottenham 1...tip dana, sretno! na što se netom nadovezao supertipster Arsenal- Tottenham x2 vjerojatno čisto iz inata iza čega bi uslijedila rasprava o statistici unazad 10 godina odigranih tekmi...
to nema nikakve veze s raspravom o dnevnim ili kombo temama

koliko mi se čini ni zagovaratelji dnevnih tema ne osporavaju da su takvi postovi nepotrebni i da ih triba uklonit. postoje pravila i modovi koji paze na red. bila tema 'utorak 17.04.' ili 'kombo tiket' apsolutno je svejedno, pravila se znaju i moraju se poštivat...
__________________
"At first flash of Eden
We race down to the sea
Standing there on freedom's shore..."
Mikhail Bakunin is offline  
Old 01.03.2012., 21:45   #85
Quote:
Morales77 kaže: Pogledaj post
@ playmaker

Jbt. koji problem se snaći na koji dan se odnosi neka tekma... Nije da ima 100 postova na dan... Klikneš na zadnju stranicu teme i to ti je u većini slučajeva to...
Sad da se otvara svaki dan tema za 5,6 postova...? malo bezveze.
Mene više muči kad trebam prolistati 6,7 stranica kod prijašnjih dnevnih tema da nađem 1 ili 2 kvalitetna posta sa parovima nego da je ovako.
Quote:
panderas kaže: Pogledaj post
Meni se sviđa ova ideja sa specijaliziranim temama, odnosno da postoji tema klađenje na nogomet u koju će se samo postati nogometni parovi sa korisnim informacijama o tim parovima od strane onih koji detaljno prate nogomet, isto tako i za košarku i za tenis i za moto i dr.

Ne mislim da je to nepregledno, baš naprotiv...mislim da je to puno preglednije nego što je dosad bilo (otvoriš zadnju stranu teme klađenje na NBA, po potrebi malo vratiš unatrag i bez većih problema nađeš i pročitaš komentare od toga dana i najsvježije informacije o ekipama, ozljedama i drugim stvarima; u pravilu se o većini parova povede kvalitetna rasprava i napišu korisne stvari), također mislim da će se tako reducirati i broj beskorisnih postova i trollanja (NBA i tenis teme po mom mišljenju sasvim solidno funkcioniraju no uvijek može i bolje )

@mr. No...daj mi objasni malo šta je to funkcioniralo i više nego odlično?

to da je tipster otvorio temu Četvrtak sa postom Arsenal- Tottenham 1...tip dana, sretno! na što se netom nadovezao supertipster Arsenal- Tottenham x2 vjerojatno čisto iz inata iza čega bi uslijedila rasprava o statistici unazad 10 godina odigranih tekmi između ova dva tima, te bi nakon masovnog skidanja svetaca za vrijeme i nakon tekme od strane cijenjenih korisnika bez ijednog suvislog posta uslijedila reakcija moda, i tako iz dana u dan

ili možda misliš na ono kad netko stavi deset parova, ulog: 9/10 ili kad dođe netko pa napiše...info:Al Ahli @2,50 poklon!! pa u slučaju eventualnog prolaska dođe sam sebe kvotat sa jednom kurčevitom ili ga u suprotnom više nikad ne vidimo

ima i na NBA temi beskorisnih postova, ali isto tako ima i puno više ekipe koja svoje parove malo i izanalizira, također moja nekakva percepcija i što se tiče recimo tenisa je da otkad se rasprava o tenisu preselila sa dnevnih tema na posebnu temu o tenisu je da su se i tamo pojavili neki ljudi koji ipak nekog qrca i znaju o tom sportu i koji su to voljni i podijelit s nama ostalima

moje mišljenje je da bi ova promjena samo mogla podići kvalitetu ovog (pod)foruma, barem se nadam da će smanjiti broj trollova i padobranaca koji svaštare i ustvari ništa od toga na što se klade zapravo ni ne prate onako kako bi trebalo

također nemam ništa protiv rasprave o pojedinom paru, dapače, ali smislene i pravovremene

još kada bi se počele i vodit evidencije uloga i stanja unita...ali malo po malo
Potpis na ova dva posta

Quote:
MKAT kaže: Pogledaj post
Moje mišljenje:

Kobo tiketi kao zamjena za dnevne teme je promašeni pokušaj. I to debeli promašaj. Svakome je lakše otvoriti jednu temu nego otvarati 5 drugih da bi pogledao što netko igra. I onda u tim temama gledati kad je postano, na koji dan se odnosi i slično. Ako se ne želi imati hrpu bezveznih postova, zašto pravilo iz kombi tiketa ne bi vrijedilo i za dnevne teme?
Lijepo se kaže (kao i u kombo temi), nema nabrajanja parova bez objašnjenja i to je to.
Osim toga, ako ću ja danas igrati malo hokeja, malo tenisa i malo NBA-a, gdje da postam ? U kombo listiće ? Ili u tri zasebne teme ?
Da ne filozofiram previše.. Vratite nam dnevne teme !!!
Pa na kombo tikete staviš što si igras analizon ako je to kombo tiket s više sportova na listiću a komentiraj na drugin teman koje su predviđene za taj sport

Po meni bit je da se na kombo tiketima vidu analize a na drugin teman da se stavljaju informacije i vodu rasprave jer npr. meni koji ne pratin NBA se ne čita 100 postov na dnevnoj temi u kojima se ljudi svađaju oko nečega u NBA umisto da daju potribne informacije i parove

Ako je vami teško staviti analize na temu kombo tiketi i onda komentirati na drugin teman ili chatu onda ste stvarno linote
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is online now  
Old 01.03.2012., 21:49   #86
Ali ne kužim koja je razlika postati u ovu temu kombo tiketi ili u neku dnevnu temu

Ne vidim da su se forumaši pretrgli od postanja parova s par riječi nekakve "analize" odnosno pojašnjenja para
Tamo sam napisao da se ne traže bogznakakve analize, dovoljno je obrazložiti zašto je netko odigrao neki par. Uz to nigdje ne piše da je komentiranje događaja zabranjeno, već upravo suprotno.

To što je raznoraznim tipsterima vrhunac bio napisati City 1 @ 1,50 Visoki ulog i sretno nije smjer kojim bi forum trebao ići. Automatski mijenjam 100 takvih postova za jedan kvalitetni.

Znači, ako vratimo dnevne teme, ali s novim pravilima to znači da će se više pisati


I da, ovu odluku nisam donio sam, niti na svoju ruku, već nakom dugovremene rasprave između par starosjedioca ovoga podforuma.
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"

Zadnje uređivanje tomi : 01.03.2012. at 21:57.
tomi is offline  
Old 01.03.2012., 21:59   #87
Quote:
Kockar :D kaže: Pogledaj post
+1
Osim ove zadnje rečenice dobro na SPATU svakako zbog izbacivanja nakon određenog minusa, ali na temama sportova ipak nek svako stavi sigurnost u unitima na taj par mislim da je to dosta, jer će se neka "budala" uvijek pojaviti koja će to zbrajanje stanja iskoristititi kao natjecanje međusobno
zato i velim...malo pomalo, a radi takvih i postoji ignore opcija

Quote:
Mikhail Bakunin kaže: Pogledaj post
to nema nikakve veze s raspravom o dnevnim ili kombo temama

koliko mi se čini ni zagovaratelji dnevnih tema ne osporavaju da su takvi postovi nepotrebni i da ih triba uklonit. postoje pravila i modovi koji paze na red. bila tema 'utorak 17.04.' ili 'kombo tiket' apsolutno je svejedno, pravila se znaju i moraju se poštivat...
nisi baš shvatio šta sam htio reći

zašto nebi postojala zasebna tema klađenje na nogomet/tenis/košarku/ hokej/rukomet/moto...u kojima bi ljudi koji dobro prate te sportove došli lakše do izražaja, gdje bi postovi bili smisleniji i korisniji a i pregledniji, nego da se svaki dan sve iskupusa u jednu temu od 10-ak stranica dnevno sa 10-ak smislenih postova dnevno...pa zar neće to prije odbiti nekoga tko bi možda i napisao nešto pametno o nečemu jer će to lako moguće proći i neprimjećeno s obzirom da će se naći u moru nasumično nabacanih parova i različitih sportova i liga; ne vidim baš kako će se na tom mjestu pokrenuti neka prava i korisna rasprava, sve je poprilično raštrkano

evo polazeći od sebe, upravo iz tog razloga ne sjećam se kad sam bio zadnji put stavio neki par na dnevnu temu, radije bi pisao u klađenje na NBA topic a uopće za čitanje tih dnevnih splačina nisam imao ni volje ni vremena
panderas is offline  
Old 01.03.2012., 22:27   #88
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
I da, ovu odluku nisam donio sam, niti na svoju ruku, već nakom dugovremene rasprave između par starosjedioca ovoga podforuma.
oprosti,ali ovo moram pitat...znači kad nisu moderatori sami donijeli odluku,pa zašto nije bilo neka vrsta glasanja,npr. da si otvorio na sat ili dva temu ko je za ili protiv...mislim ovako ispada da su svi drugi manje vrijedni i nemaju pravo glasa...to je samo moje mišljenje,mislim meni ne smeta ovakva podijela,ali npr. po meni hokej tema nema smisla tamo i bolje bi bilo da je u kombu jer realno baš se i ne piše tamo,zar ne?
booro357 is offline  
Old 01.03.2012., 22:32   #89
c/p dijela moga posta od danas u kombo temi. Nisam niti znao da ovdje ima rasprava. Iskreno, ovaj forum nije više kao što je bio prije godinu-dvije.

"Malo sam pogubljen ovdje, ne znam ni sam gdje bih objavio. Nekad smo imali dnevne teme i chat temu i amen. Danas za svaki sport posebno, pa kombo tiketi, pa NBA posebno itd, a zapravo veliko ništa. Dođemo do toga da -timski- sam sa sobom priča u temi za hokej. (Samo moje mišljenje, neka se nitko ne nađe uvrijeđenim)"
19hnkcv19 is offline  
Old 01.03.2012., 22:37   #90
Quote:
booro357 kaže: Pogledaj post
oprosti,ali ovo moram pitat...znači kad nisu moderatori sami donijeli odluku,pa zašto nije bilo neka vrsta glasanja,npr. da si otvorio na sat ili dva temu ko je za ili protiv...mislim ovako ispada da su svi drugi manje vrijedni i nemaju pravo glasa...to je samo moje mišljenje,mislim meni ne smeta ovakva podijela,ali npr. po meni hokej tema nema smisla tamo i bolje bi bilo da je u kombu jer realno baš se i ne piše tamo,zar ne?
Krivo, odluku su donijeli moderatori.

Nije bilo potrebe za anketiranjem i ne radi se o nikakvom podcjenjivanju. Konzultacije su napravljene sa par starih članova koji su se složili sa našim prijedlogom što nam je bila potvrda da idemo u dobrom smjeru.
__________________
Dite
more_jadransko is offline  
Old 01.03.2012., 22:37   #91
Quote:
booro357 kaže: Pogledaj post
oprosti,ali ovo moram pitat...znači kad nisu moderatori sami donijeli odluku,pa zašto nije bilo neka vrsta glasanja,npr. da si otvorio na sat ili dva temu ko je za ili protiv...mislim ovako ispada da su svi drugi manje vrijedni i nemaju pravo glasa...to je samo moje mišljenje,mislim meni ne smeta ovakva podijela
Moderatori su donijeli odluku, ali nakon konzultacija s bivšim modovima i još nekim forumašima koji ovdje pišu godinama

Quote:
booro357 kaže: Pogledaj post
ali npr. po meni hokej tema nema smisla tamo i bolje bi bilo da je u kombu jer realno baš se i ne piše tamo,zar ne?
Hokej tema je isključivo specijalizirana za hokej, kombo topic je zamišljen za listiće gdje se kombinira više sportova

Tom tvojom logikom bi mogli zatvoriti i 100 drugih tema, jer se tamo eto ne piše.
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 01.03.2012., 22:49   #92
Quote:
more_jadransko kaže: Pogledaj post
Krivo, odluku su donijeli moderatori.

Nije bilo potrebe za anketiranjem i ne radi se o nikakvom podcjenjivanju. Konzultacije su napravljene sa par starih članova koji su se složili sa našim prijedlogom što nam je bila potvrda da idemo u dobrom smjeru.
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
Moderatori su donijeli odluku, ali nakon konzultacija s bivšim modovima i još nekim forumašima koji ovdje pišu godinama



Hokej tema je isključivo specijalizirana za hokej, kombo topic je zamišljen za listiće gdje se kombinira više sportova

Tom tvojom logikom bi mogli zatvoriti i 100 drugih tema, jer se tamo eto ne piše.
ispričavam se onda,al kod ovog s hokejom i dalje stojim,i šta se mene tiče bilo bi bolje da je manje tema,lakše je sve pregledavat...a pogotovo tamo di se ne piše znači da nema potrebe da su tu,osim di su pravila,internet klađenje i online klađenje jer to može uvijek pomoć
booro357 is offline  
Old 01.03.2012., 22:52   #93
Tema kao tema ne smeta, ako netko hoće pisati o hokejaškim parovima, pisat će na topicu klađenje na hokej.

Simple as that.
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 01.03.2012., 22:54   #94
ma nema veze,treba još otvorit i rukomet i zimske sportove i bit će boljee...nakon par mjeseci i kriket,pikado,golf...
booro357 is offline  
Old 01.03.2012., 23:00   #95
Quote:
booro357 kaže: Pogledaj post
ma nema veze,treba još otvorit i rukomet i zimske sportove i bit će boljee...nakon par mjeseci i kriket,pikado,golf...
majstore ako ti ne pratis hokej,neki ljudi prate...na topicu za hokej su veci dio sezone 4 forumasa REDOVITO-svakodnevno ostavljali svoje parove i raspravljali o njima...naglasak na raspravljali sto u najvecem broju slucajeva na dnevnoj temi nije bilo tako,i svakom bi bilo korisnije da je zavirio malo na tu temu nego na dnevnu ...tako da ti to ukidanje-jer ti mislis da se tamo ne pise bas,ne drzi vodu


i btw.ja nisam jedan od te 4 koja je pisala o hokeju
zoom-zoom is offline  
Old 01.03.2012., 23:01   #96
E da, panda me podsjetio kako se ista/slična buna podigla kad sam otvorio topic Klađenje na tenis, koji se pokazao kao pun pogodak i dogurao već do drugog izdanja (jedini topic osim NBA topica i chata naravno)
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 01.03.2012., 23:37   #97
Dakle za sada nećemo vraćati dnevne teme, ostajemo u smjeru u kojem smo krenuli.

Kroz neko vrijeme ćemo vidjeti da li smo dobili ono što smo htjeli, a to je kvaliteta u zamjenu za kvantitetom.
__________________
Dite
more_jadransko is offline  
Old 02.03.2012., 00:06   #98
Zanimljivo je kako su najveći zagovornici vraćanja dnevnih tema upravo forumaši s minimalnim brojem postova, a samim time i neznatnim sudjelovanjem u dnevnim temama, posebice kad se raspravljalo o nečemu:

Koji je smisao postova tipa:

Howard D(-21,5+)-Orl-Okl pet 02:00 1,85 1,85 2
1851 Durant K(-27,5+)-Orl-Okl pet 02:00 1,85 1,85 1
1852 WestbrookR(-23,5+)-Orl-Okl pet 02:00 1,85 1,85 1
1853 Nash S(-13,5+)-Pho-Min pet 03:00 1,85 1,85 2
1854 Rubio R.(-10,5+)-Pho-Min pet 03:00 1,85 1,85 2
1855 Evans T.(-17,5+)-Sac-LAC pet 04:00 1,85 1,85 2
1856 Griffin B.(-22,5+)-Sac-LAC pet 04:00 1,85 1,85 1
1857 Paul C(-19,5+)-Sac-LAC pet 04:00 2,00 1,70 1
1858 AldridgeL(-21,5+)-Por-Mia pet 04:30 1,85 1,85 2
1859 Batum N.(-14,5+)-Por-Mia pet 04:30 1,70 2,00 1
1860 James L(-27,5+)-Por-Mia pet 04:30 1,85 1,85 1
1861 Wade D(-24,5+)-Por-Mia pet 04:30 1,85 1,85 2
1862 Bosh C(-16,5+)-Por-Mia pet 04:30 1,85 1,85 2


Sistem 11/13 ulog srednji

Mišljenja???

Sretno svima, pozdravite svoje najmilije.





Pa to nema nikakvog smisla. Niti ćete vi saznat išta korisno iz tog posta, niti će itko imati koristi od tih pizdarija.

Ali ne, vratimo dnevne teme, pa da svi možemo jebat majku Dinu Kresingeru jer je falio penal u kup utakmici protiv TŠK Topolovca.

Ovako se vidi ko ozbiljno prouči svoje parove, jer takvima niti nije problem napisat 2-3 rečenice o nekoj utakmici, a po količini pisanja na novoj temi i sami možete vidit koliko je takvih.

Jebeš ti 300 postova na dnevnoj temi kad ti triba pola sata da bi pronaša ona jedina 2 korisna upisa među gomilom sranja i ispoljavanja frustracija (čast rijetkim iznimkama).

Ugledajte se malo na ljude koji obrazlože svoj odabir, a ne samo šiknit 10 parova i još onda mudro stavit visoki ulog (daj me nemoj jebat) i na kraju, kao šlag na torti, pitat mišljenje o listiću.
A najbolji su oni koji uplate listić, stave sliku istog na forum, a onda pitaju za mišljenje.

Pohvale modovima za novi princip rada.

Iako, da se mene pita, ja bi pravilo o obveznom obrazlaganju uveo na sve teme ovog podforuma, no virujem da će i to uskoro zaživit.
Tsigalko 11 is offline  
Old 02.03.2012., 02:53   #99
Klađenje na slabije lige

Ovako. Koliko cesto se desi da odemo u kladionicu, a tamo nas doceka svega par nogometnih utakmica i to tipa: Ceska liga, Nizozemska 2.liga, Slovacka liga, Madarska, Irska, Poljska, Finska, Velška...

Koliko se uopce u to razumijemo? ne vjerujem da smo bas neki strucnjaci, ali jbg.
Ja osobno nizozemce dosta volim igrati, posebice drugu ligu, naprimjer, 2+ u prvom poluvremenu, ili oba tima daju gol. ili 3+ ...
daju dosta golova, nije lako uhvatiti pobjednika, ali s golovima se mogu cesto pogoditi. Sto se tice recimo Madarske lige, evo sutra igraju Vasas - Honved. Ja cu vjerojatno x da igram, najsigurnije je x staviti kad nemas pojma kakav je koji tim

Turska liga - domacini cesto pobjeduju, nebitno s kime igrali. Dosta ih stavlja dvicu na Fenerbahce npr. kad igra u gostima protiv npr. Manisaspora. Ali turci su zajebani, ja uvijek nekako nanjusim gdje se krije varka. Zato najvise volim 1, eventualno 1x, staviti na slabiji tim (barem po imenu slabiji) kad igra doma.

Grcka liga - tu mi je obicaj da igram na Olympiakos svaku tekmu skoro. Ostali - znam cesto uhvatit kakav x, i to dosta cesto x na prvom poluvremenu..itd


Ako vi imate neke svoje ideje, ili nacin na koji posmatrate svaku tu nesto slabiju ligu, podijelite ovdje.
__________________
Everything has its beauty, but not everyone sees it :D
Antonio667 is offline  
Old 02.03.2012., 14:36   #100
Ne vidim točno poantu ove teme i ne vidim potencijal za nekakvu raspravu. Totalno je nebitno koja je liga u pitanju ako imaš kvalitetne informacije (a u današnje vrijeme informacija sigurno ne fali).
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:38.