Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2013., 15:01   #1081
Quote:
Serse kaže: Pogledaj post
pa da, ja sam išao gledati sve utakmice koje sam mogao. tipa rumunjska - katar i slično. ali bilo je besplatno.
I u SLO su (barem u prvoj rundi) dijelili karte školskoj djeci za tekme tipa CRO - GRU u 14:30 radnim danom.

No, to je zanemarivo u odnosu na, po meni, visoke prihode od prodanih ulaznica.
nvnk is offline  
Old 25.09.2013., 16:20   #1082
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post

Ne vidim razloga da se eventualno EP u HR odmah od početka igra u dvoranama veličine ZG Arene ili Spaladiuma, i u SLO se u prvom krugu u LJ nije igralo u Stožicama nego u (starom i manjem) Tivoliju.

Npr 4 grupe 1. kruga u Višnjiku, Gradskom vrtu, VŽ Areni i Domu sportova, drugi krug u ZG Areni i Spaladiumu i završnica u ZG Areni.
neće više biti 2. kruga. kažu da vračaju na 16, 4x4, i nakon grupa odmah slijedi četvrtfinale.

čemu dom sportova, kad se ima cibona, koja je baš košarkaška dvorana? staviš grupe u zagreb, split, zadar i osijek. računaj da je 99% da bi hrvatska igrala u splitu.

poslije toga se sve seli u zg arenu (na prošlim eurima od četvrtfinala sve se igralo u istoj dvorani pa pretpostavljam da je to neko pravilo) i mirna bosna.
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Old 25.09.2013., 17:17   #1083
Quote:
Markeca kaže: Pogledaj post
neće više biti 2. kruga. kažu da vračaju na 16, 4x4, i nakon grupa odmah slijedi četvrtfinale.
Da, i ja sam to danas pročitao. No, još to nije definitivno, još ćemo ni to vidjet kako će to izgledat.

Quote:
Markeca kaže: Pogledaj post
čemu dom sportova, kad se ima cibona, koja je baš košarkaška dvorana?
Odlična ideja!

Ja sam samo nabrzaka nabacivao ideje glede dvorana, bez puno razmišljanja, tek toliko da dokažem da imamo dovoljno i "srednjih" dvorana, tj. da se ne mora odmah od početka u ogromnim arenetinama igrat.
nvnk is offline  
Old 25.09.2013., 19:58   #1084
Nije problem broj reprezentacija, nego broj dana u kojima se turnir igra. Da se igra 11 utakmica u 30 dana sve bi bilo bolje. AL za takvo što se turnir mora prebaciti za kraj 6. mjeseca, kako je nekad i bilo...
papirlova is offline  
Old 26.09.2013., 01:19   #1085
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
I u SLO su (barem u prvoj rundi) dijelili karte školskoj djeci za tekme tipa CRO - GRU u 14:30 radnim danom.

No, to je zanemarivo u odnosu na, po meni, visoke prihode od prodanih ulaznica.
školska djeca nisu baš idealna ciljna publika za takve opskurne utakmice
Serse is offline  
Old 26.09.2013., 17:13   #1086
-16 repki
-4 grupe po 4
-prvoplasirani iz grupa idu direkt u QF
-drugoplasirani i trećeplasirani razigravaju u osmini
aspirin.500 is offline  
Old 26.09.2013., 17:50   #1087
Quote:
aspirin.500 kaže: Pogledaj post
-16 repki
-4 grupe po 4
-prvoplasirani iz grupa idu direkt u QF
-drugoplasirani i trećeplasirani razigravaju u osmini
to je vec bilo 2003 i 2005.
giovanni006 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:15.