Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2018., 11:01   #1741
mijenjanje prvog riječ je gospodnja u šifri. ako nisi siguran u prvo, jasno. zalud ti svi ostali točni odgovori. imas recimo 4/5, a nisi siguran da je prvo jedno od tih cetiriju. mijenjas prvo i mijenjas jos jedno za koje nisi siguran recimo. i sad ti je prvo tocno, a drugo, za koje nisi bio siguran (ali je bilo tocno, a ti to ne znas), netocno. i opet si na istom i nisi nis napravio. puno su rjeđi slučajevi da će se sve bas tako poslozit da sve nabodes. ovo je slucaj kad je 4/5, ostali su slucajevi jos gori. druga stvar da su ostala pitanja bila 50:50 pa si uvjeren u to da ti je onda druga po redu opcija sigurno tocna. al je to vec sfera sbbkbb
__________________
Order is for idiots, genius can handle chaos.
Eng3lthal is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:01   #1742
Tko u ovom kvizu igra i odgovara na pitanja? Voditelj ili natjecatelj?

Usput, Alan Ford po tko zna koji put u hrvatskim kvizovima ali nikad dosad tako smrtonosan.
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:06   #1743
Ja ovo više ne gledam, voditelj je danas doslovno rekao odgovor na pitanje.
__________________
Mad Max
Locksley2020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:06   #1744
Al taman spomene AF prije pitanja, mislim si ovo će sigurno znati, i uspije sva tri odgovora odabrati osim onog točnog.

I to nije neka opskurna činjenica koje se spomene usput u npr. broju 124., već se u prvoj sceni prvog broja sazna što Alan Ford radi.

Ja više ne bi Alan Forda spominjao do kraja života.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:07   #1745
Sramota od kviza (iliti voditelja) danas na kraju
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:25   #1746
Onaj tko je bio voditelj na kvizu i nikad nije pomogao natjecatelju, neka baci prvi kamen.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 22:53   #1747
kod pitanja sa Sheffieldom sam očekiva kako će mu reći kako počinje sa slovom kojeg nema u našoj abecedi, a ne baš navesti sve "dane" koji nisu. Iako mi je drago što mu je pomagao, ono inzistiranje oko ruske dinastije mi je bilo malo previše

p.s. gdje su oni s Bednjom
luka_fc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 02:00   #1748
to je prvi krug, i ok je da pomogne, u svakom kvizu tako, svaka igra koju igrate na kompjuteru, playstationu.... prvi level imate pomoć i hintove, to je jednostavno tako. lik ne prati nogomet i morao mu je pomoći. ok slažem se da je sramota da ne znaš da su sovjeti potaracali romanove ali ajde, prvi level je uvijek da se prođe uz pomoć u biločemu.
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 07:26   #1749
Quote:
Baklja kaže: Pogledaj post
Onaj tko je bio voditelj na kvizu i nikad nije pomogao natjecatelju, neka baci prvi kamen.
Istina, tu bi se čak mogao i složiti.

Voditelj nema upliva na izbor pitanja i onda se pojavi takva bedastoća poput Sheffield Wednesday F.C. u koje igrač koji nije totalni nogometni freak može samo buljiti ko tele u šarena vrata.

Tek na znanje:
Sheffield Wednesday F.C.
Formed as an offshoot of The Wednesday Cricket Club in 1867, they went by the name of The Wednesday Football Club until changing to their current name in 1929.


Dakle, u ovoj situaciji Lokas pokušava korigirati propust produkcije i pomaže igraču.

S druge strane, pomagati nekome po pitanju Romanovih ili AK-47... zvučat će grubo ali, kog pipija su ti ljudi došli na kviz? Easy Money? Osigurat će barba Lokas barem 5 soma kuna?
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 10:15   #1750
Quote:
Baklja kaže: Pogledaj post
Al taman spomene AF prije pitanja, mislim si ovo će sigurno znati, i uspije sva tri odgovora odabrati osim onog točnog.
Ono kad se kurčiš kako svašta znaš pa si sam staviš kajlu...

A rijetko se dobija tako lagano pitanje (koje se pojavilo dosta puta po kvizovima) kao prvo u trećem krugu.
__________________
...marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek...
OnajKojiJeDošao is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 16:47   #1751
Meni nakon ovakvog pomaganja u prvom krugu sad jako žao starijeg natjecatelja koji je ispao baš u prvom krugu jer nije znao koja je pjevačica poljubila curu i svidjelo joj se. Zašto tada Joško nije pomagao?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 20:00   #1752
Thumbs down Kada se dobije obavijest da si ušao među kandidate?

Quote:
tv77 kaže: Pogledaj post
Može li možda informacija kada si se cca prijavio, i koji redni broj si dobio tada ?
Ja sam se prijavio potkraj 2016, i dobio broj cca 2800.
I još me nisu zvali.
Kako to: kada si se prijavio i koji broj si dobio?

Ja sam prije 10-15 dana DVA puta riješio 15 pitanja zaredom ( 3 x 5 PITANJA).
Na kraju reklo: neštu u stilu...prošli ste test,ili uspješno ste riješili test.

ALI , tada nisam dobio nikakav broj??Niti ništa do danas.
Koji je uvjet da uđeš na njihovu listu...da riješiš svij 15 pitanja ili može i nešto niže- 12, 13 točnih u testu?

Cca nakon koliko dana dobiješ taj broj
...vjerujem da sam prošao ili ušao u uži krug ako sam 2 puta do kraja riješio test?

Dobio si tako velik broj - 2800 čak?...da li to znači da imaju ispred tebe ČAK 2800 LJUDI koji su prošli test, njihov neki prag i da su SVI oni kandidati prije tebe....tj.,da češ se jako,jako puno načekati?
Ili je taj broj kumulativni broj onih koji su prošli ali sve od početka kviza ( od 2016. ako se dobro sjećam)?
Hrki777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 13:47   #1753
Nemoš vjerovat... ide jedna emisija tjedno i.... nitko ništa

Jes da je zadnja bila (Lokas se potrgao objašnjavajući kako Black pudding nije slatkiš) ali, ipak...
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 15:41   #1754
već je tužno gledat kako ljudi dodu s uzasnom taktikom. to se sve kod kuce da unaprijed izmozgat i onda dodes i uzmes sto vise mozes. ne sjecam se vise imena od cetvrtka: ima 3/5. ide dalje, mijenja jedno i josko mu kaze imate 4/5. i umjesto da mu je sad sve jasno (jer jedino nije bio siguran za posljednje), sve sjebe i ne mijenja samo to posljednje nego nesto prije
__________________
Order is for idiots, genius can handle chaos.
Eng3lthal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 19:02   #1755
Quote:
Eng3lthal kaže: Pogledaj post
već je tužno gledat kako ljudi dodu s uzasnom taktikom. to se sve kod kuce da unaprijed izmozgat i onda dodes i uzmes sto vise mozes. ne sjecam se vise imena od cetvrtka: ima 3/5. ide dalje, mijenja jedno i josko mu kaze imate 4/5. i umjesto da mu je sad sve jasno (jer jedino nije bio siguran za posljednje), sve sjebe i ne mijenja samo to posljednje nego nesto prije
to ono s trakoscanskom rijekom?

mislin da je lik bija nesiguran oko La La Landa i oko rijeke pa je valjda zakljucija da mu je rijeka tocna, a film ne
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 12:57   #1756
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
to ono s trakoscanskom rijekom?

mislin da je lik bija nesiguran oko La La Landa i oko rijeke pa je valjda zakljucija da mu je rijeka tocna, a film ne
to bi bilo ok da mu Joško maltene nije nacrto da mu je La La Land točan. Parafraziram: "znam da ne pratite Hollywood, ali te informacije kojima sami kažete da ste bombardirani, su možda dovoljne za odgovor na ovo pitanje", i kad je tip potvrdio La La Land Joško se zadovoljno nasmiješio.
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 13:47   #1757
taj dio nisan vidija, onda nema isprike
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 20:41   #1758
op op . sada da vidimo nebulozno pitanje za 500k.
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 20:42   #1759
kovač., kranjčar, klasnić, petrić

nema šanse
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 20:49   #1760
tko je ovu cajku pustio u kviz
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:45.