Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2018., 18:03   #1521
Okrenu moji na HRT 1 na emisiju Kod nas doma i vidim ja prilog Gastro Despot, a znam da sam taj isti prilog već vidjela, pred godinu-dvije, i upišem ja u google Gastro Despot i što vidim, pa da, taj prilog je bio 07.01.2016., u nekoj emisiji, da li onoj što je Rendeli vodila (Subotom ujutro) ili u nekoj drugoj, ne mogu se sjetiti.
Idemo dalje, evo nakon 5 minuta razgovora Barbare Kolar s Toljom i Erkericom, ubacuju opet reprizu, prilog Petre Jelenić iz emisije Slatka kuharica.

Koliko očajni moraju biti da ubacuju priloge stare 2-3 godine u nove emisije?

A da ne spominjem priloge koji se prvo prikažu u Regionalnom dnevniku, pa zatim u Županijskoj panorami, pa u emisiji More, a i ubace taj isti prilog i u podnevni Dnevnik.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 20:36   #1522
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
A da ne spominjem priloge koji se prvo prikažu u Regionalnom dnevniku, pa zatim u Županijskoj panorami, pa u emisiji More, a i ubace taj isti prilog i u podnevni Dnevnik.
i još ga stave na Plodove zemlje u nedjelju ahahaha
markvite is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:35   #1523
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
A da ne spominjem priloge koji se prvo prikažu u Regionalnom dnevniku, pa zatim u Županijskoj panorami, pa u emisiji More, a i ubace taj isti prilog i u podnevni Dnevnik.
Još si zaboravio DJH

__________________
#ShiffrinGOAT
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 11:08   #1524
od subote 5. sezona GOT
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 20:27   #1525
Da li zna tko koja serija ide nakon „Zaljubljena u Ramona“?
martie81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 20:57   #1526
Piše ti na temi serije. A lei do amor
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 08:43   #1527
Upravo riknuli svi kanali HRT-a
Čak je Prvi najdulje bio zelen, pa loga i tako. Ostali se nakon 10-tak sekundi popravili.

mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 12:16   #1528
mislim da imaju zbog snijega i hladnoće problema s odašiljačima.
harukimurakami is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 18:31   #1529
Ovo moram podijeliti s vama.

Svi znaju da više Jelena Pajić ne vodi DJH. A što majstori Photoshopa napravili, uzeli su staru fotografiju na kojoj je Jelena, malo ju "fotošopirali" i maknuli Jelenu.



čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 18:34   #1530
Tko uopće vodi sad DJH, svi ovi s fotke?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 20:20   #1531
Genijalni fotošop haha.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 15:08   #1532
Kao u Staljinovo doba
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 16:37   #1533
Kakav je točno problem sa photoshopom? Nije valjda da ga ne bi smjeli koristiti?
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 17:09   #1534
u ove svrhe ne, osim ak im gore spomenuti staljin nije referenca. a mogla bi lako bit. živila hrvatska. i katedrala joj duha.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 17:33   #1535
U koje svrhe? Maknuti osobu koja više ne radi na toj emisiji? Što je tu toliko "sveto" da se nije smjelo napraviti, i dalje mi nije jasno? U pitanju je promo materijal emisije a ne sveto pismo koje se ne smije mijenjati. Ne vjerujem da u 2018., vremenu kada nema reklame ili promo-a koji nije provucen kroz neki editor slike, videa i zvuka mi raspravljamo o photoshopu kao nečemu "pogrešnom".
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 17:39   #1536
Ha ha

Super kako je ovo netko primijetio, ali isto ne vidim problem. Pa kaj sad. Ode žena i profesionalnije je da odmah reagiraju i usklade postavu sa stvarnim stanjem, nego da stoji tamo netko tko više nije u emisiji.

A ako ih već nisu mogli ponovno slikat i ovo je dobro. Čak je i korektno napravljeno. A mislim da nas ne zavaravaju toliko strašno ako su nekog pomaknuli par centimetara ulijevo
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 17:52   #1537
Upravo to. Ovo može biti zanimljivo što je netko primijetio, i da u tom pogledu zaista jest smiješno jer smo ih "uhvatili", ali da u 2018. netko u promo materijalu i marketingu vidi "prevaru" time što je nešto editirano - to je apsurd žešći. Ovo nije njihova osobna slika - ovo je HRT-ov promov materijal koji je tu da se mijenja i prilagođava po emisijama. Pogrešno bi bilo da su mijenjali neku sliku iz vijesti recimo, ali ovaj tip slike za potrebe marketinga se reciklira i editira u nedogled. Svuda, ne samo na HRT-u.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 16:13   #1538
Pitanje. Na HRT1 i HRT2 stalno reklamiraju neke dokumentarne emisije, uhvatila sam onu Ispod Sunca, a onu neku o Skandinaviji nisam, pa ako netko je, neka mi napiše ako zna kako se zove. Google pretragom nisam ništa uspjela naći. hvala
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 10:56   #1539
Kad ono, mislim ovaj petak popodnevni dnevnik. Dvoje uključenja nije išlo zbog problema sa tonom, a treći kasni ajme sramote.
Ton im stalno kasni, parodija.
Niti RTL niti NOVA nemaju takve delaye. Ma niti Z1 ne pati od toga.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 12:57   #1540
Ja gledam isključivo samo HRT-ov informativni program i Bujicu i vidim da na HRT-u često ima problema s vezom, dok kod uključenja u Bujicu nema nikakvih problema, lokalna VTV Varaždin u zadnje vrijeme također ima uključenja u emisije i isto nema nikakvih problema. U petak nisam gledao Podnevni dnevnik jer sam bio na poslu, ali sam vidio da je neki dan prije bilo problema kod uključenja iz Delnica, a to im se događa i za lijepog vremena. Ili se ne mogu uključiti ili se izgubi veza ili slika šteka. Zanimljivo je da najviše problema ima kod uključenja s područja Primorsko-goranske županije (i iz Gorskog kotara i iz Rijeke), baš me zanima što je s opremom u TV centru Rijeka.

Ima i drugih problema, neki dan su u središnjem Dnevniku dr. Hasanbegovića potpisali kao nezavisnog zastupnika, iako je on zastupnik stranke Neovisni za Hrvatsku, sljedeću dan si ispod Bruna Esih napisali Neovisni za Hrvatsku, ne znam kako potpisuju generala Glasnovića.

Vidim da im je u zadnje vrijeme čest gost u informativnim emisijama SDP-ovac Ivo Jelušić, iako on trenutno uopće nije saborski zastupnik. Štromara na HRT-u gotovo da nije bilo sve dok HDZ nije ušao u koaliciju s HNS-om, sada je također stalno tamo.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.