Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2016., 23:45   #181
Tko god igra Second Life ili GTA5 ili ARK može da mi se javi u inbox, da igramo skupa
Nakamai is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 19:00   #182
Tražim nekoga za svoje perverzije. Ljude sa kojima bih igrao bilo koju co-op igru koju posjedujem. Imam ih malo previše netaknutih zbog jednog ili drugog razloga. Sve osim Torchlight 2 jer sam ga se previše naigrao. Po mogućnosti posjedovanje mikrofona radi lakše komunikacije i zafrkavanja.

SteamID šibnem u PM.
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 17:42   #183
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Trazimo 2-3 igraca za Rainbow 6 Siege squad play.
Trazimo 2!
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 18:51   #184
Ako tko igra što preko GameRangera - slobodno mi se javi.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 20:12   #185
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Da malo oživim temu.

Grid 2 je na steam rasprodaji za 6€, pa tko hoće može nam se priključiti u multiplayeru.

Trenutno smo ja i 2 frenda, tako da se slobodno javite.
.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 03:31   #186
Tražim za rust/dying Light i ark nekoga kome se da. A može i neki drugi survivor, ako je na popustu.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 12:53   #187
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Tražim za rust/dying Light i ark nekoga kome se da. A može i neki drugi survivor, ako je na popustu.
Dođi igrat SotF tu je ekipa :P i baci oko na turnire ovaj vikend.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 14:59   #188
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Dođi igrat SotF tu je ekipa :P i baci oko na turnire ovaj vikend.
SotF? To je ova nova verzija Arka? Nisam stvarno dugo nis zaigrao, mogao bi prije mora.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 15:45   #189
ako igra ko Path of Exile nek javi (pm pls)
saiyadjin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 21:37   #190
Quote:
saiyadjin kaže: Pogledaj post
ako igra ko Path of Exile nek javi (pm pls)
ja sam ti non stop zadnje tri sezone tam ak trebas kakav savjet.
ali uglavnom solo igram i cistim +80lvl content.
ingame MjolProp ak igras prophecy.... na standardu me nema
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 14:29   #191
ne igram ni ja standard, ma igro sam rampage / warbands i još par leaguea, radim neke bolesno loše buildove (jer mi se iskreno ne radi copy paste postojećih samo da bih mogo reć da sam razguzio neš XD), trenutno sam 42 level (igro 2 dana valjda samo), budem te dodao, nick mi je SESINATOR
saiyadjin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 20:48   #192
*NOB* Mrcine, jedan od najstarijih hrvatskih multigaming klanova, neprekidno aktivan od 2004. godine regrutira nove članove za svoju Arma 3 sekciju. Arma igre igramo od 2009. godine i imali smo iznimno uspješnu Arma 2 sekciju, a Armu 3 sa prekidima igramo od prvog dana kad je izašla.

Ukoliko vas zanima igranje Arme kao vojne simulacije u organiziranoj skupini iskusnih igrača fokusiranoj na timsku igru i korištenje vojnih taktika i procedura registrirajte se na www.mrcine.org i nakon toga pročitajte naš vodič za regrute: http://www.mrcine.org/boards/topic/9...ič-za-regrute/

Mi ćemo vam posvetiti posebnu pozornost i omogućiti vam da u brzom roku možete u potpunosti sudjelovati u radu naše sekcije. Ukoliko je moguće često se trudimo organizirati posebne regrutne treninge na kojima vam možemo posvetiti individualnu pozornost te nas možete pitati sve što vas zanima o igri.

Ispod se nalaze video materijali Mrcina u akciji. Imajte na umu da trenutno nosimo uniforme i opremu 1st Cavalry Divisiona US Army-a. Video materijal je snimljen prije i na njemu ne nosimo te uniforme.
https://www.youtube.com/watch?v=UdGY61agAVM
https://www.youtube.com/watch?v=kTWUhzqD6cQ
*NOB*Džou is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 00:16   #193
League of legends,tražim prijatelja(e) za igranje

Evo ovako,pošto su me svi odjebali,moj takozvani prijatelj sad igra s drugima,ovi iz škole imaju svoj tim a ja sam jedini ostao sam.

Prije svega,nisam bronza nego sam Gold V,placemente cu odigrat tek u proljeće jer nemam dovoljno vremena,ali za petak i subota večer sam potpuno slobodan,također po mogućnosti da ste aktivni i da imate skype.

__________________
~Kome smeta neka pati~
Dekso-Rok is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:42   #194
Ako tko igra preko steama age of empires 2 nek se javi
Felix 3575 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2021., 23:29   #195
Trazim jel ima netko sa servera Global Realm 7 na stronghold kingdoms platforma IOS. Jel ima netko da mi pošalje nešto resursa sa servera? Dio svijeta je norveška. Tek sam počela prije par dana pa bi mi dobro došla bilo kakva pomoć. Bilo koji resursi. Mada planiram početi kupovati karte ali bez obzira bilo bi mi puno lakše da sam s nekim u ''koaliciji''. I u kontaktu za medjusobne potrebe i suradnju u igrici. Javite se u direkt messages.
__________________
"As you know, madness is like gravity...all it takes is a little push."
Machinist1998 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2021., 12:52   #196
World of Tanks

Pozdrav, klan SI-SA je novo osnovani klan i trenutno smo u potrazi za novim igračima. Ukoliko si prijateljski nastrojen i spreman za zabavu slobodno nam se pridruži. Klan je aktivan svaki dan! Pridruži se na:
https://eu.wargaming.net/clans/wot/5...paign=wot-wgcc Ili dodaj: Jebenicirkus
Tonif is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2021., 23:06   #197
Ako igra tko gta 5 online, tražim 1 igrača koji će mi spawn money i ja ga nakon toga prijavim rocstaru, mislim da je ponuda solidna
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2021., 07:32   #198
Tražim igrače za CO-OP snowrunner. Trenutno nas je 4-5 hrvata koji igramo skupa , ali uvijek nam dobro dođe još koji tako da možemo uvijek napravit full grupu od 4 igrača, u bilo koje doba - jer zbog IRL obaveza teško je napraviti istu.
Planiramo uskoro počet i hard mode. Pa, javite ako ste za, nije bitno ni ako ste novi.
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2021., 09:46   #199
Postoji li neki discord server za igranje bele na playtoyu?
komna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:42.