Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2018., 03:02   #4261
Jao kakav sam film upravo pogledala, malo sam okasnila, ali vrijedilo je. Prvo dok sam sat vremena pregledala trailere The Mountain betweeen us, vec sam na traileru vidjela da je to to, pogledajte :klap::klap::klap: sekunde se nisam dodadjivala

Ma meni je i svaki fragi isti
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 24.02.2018., 11:07   #4262
I ja radim tako, odgledam milion trejlera i umorim se Ona prethodna dva mislim da ću pogledati koliko već za vikend ali taj sa Idrisom i Kate i nije baš po mom ukusu

Je li gledaš Gulizar, prošlu nisam odgledala ali ovu se spremam,međutim fragiji me toliko odbijaju da ne znam šta da radim

Da li ima negde da se gleda Kötü çocuk sa prevodom ili bez, oću da vidim ovu malu Afru ,a da nije Fazilet

__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 24.02.2018., 11:17   #4263
Hajde molim te reci zasto nije po tvom ukusu, sta je problem a Trailer si pogledala znaci?

Gülizar ne propustam, pogledam uvijek subotom, ako ne stignem uzivo onda kad postave... ne bude na onim lijevim stranicama

Kötü Çocuk sam pogledala kad me yavbah bio uhvatio, Ali meni je ipak trebao Yavuz pogledaj na yt mozda

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 24.02.2018., 11:35   #4264
Ne volim filmove katastrofe ,avionske nesreće, vulkani,zemljotresi, preživljavanje i sl mada dobri su glumci, možda i odgledam

Smeđi Tolga baš je teen film kako je Aytac simpa kad nije utegnut
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 24.02.2018., 11:41   #4265
Ali on je prepreutegnut pogledaj molim te, ne volim ni ja, ali sam ovdje naslutila dobru pricu pa pogledala, ali gledala sinhronizvano na njemacki, gledam sad Trailer i citam komentare ispod, ovaj crnac - koji mi je stvarno predobar - prica s akcentom, voljela bih pogledati i na engleskom pa evo da pogledam ima li gdje... stvarno djevojke pogledajte, naravno da ima razlicitih ukusa, ali mislim da bi se svakoj ovaj film dopao.
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 24.02.2018., 12:35   #4266
Ne znam ima li nekog da ukaže na to stilisti Soza nije moguće da samo nas dve primećujemo

Tolga ima nešto iznutra lepo i plemenito Preslatka je Afra biće ona zvezda 100 %



Kafica sa Fethijem
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 24.02.2018., 17:13   #4267
imal kakvih traceva?
TheWitch is offline  
Old 24.02.2018., 20:41   #4268
Nema traceva Witch, ima Idris Elba krupan i plecat jao cijeli dan se smijuljim kad ga se sjetim, a to je stalno zavrsiti s njim u planini nakon pada aviona je stvarno sreca u nesreci Witch, hoces ti pogledati? Volis plecate pa zato

Pocela gledati na engleskom, ali losija i slika i zvuk pa opet upalim na njemackom. Sad mu moram odgledati sve filmove, super
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 25.02.2018., 08:53   #4269
Jutroo!




Black mogu ti preporučiti "Molly's Game", i vidjela sam da ima serija "Luther" sa njim u glavnoj ulozi, pa izvoli
Za "The Mountain Between Us" sam procitala loše komentare i ne baš dobru ocjenu na imdb, pa me je to odvratilo od gledanja.
__________________
"brave wee thing"
Dašinka is offline  
Old 25.02.2018., 11:42   #4270
Vidiš da su je kroz film vodile uzvišene emocije i nadasve umetnički kriterijumi



Burak je oženjen , njegova "taktika" je da privatnost i suprugu drži podalje od društvenih mreža, ne forisra mnogo ni Eyfet ali su prilično opušteni u svom prijateljskom odnosu što je meni normalno







Set, lokacije, Nes na setu itd
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 25.02.2018., 19:26   #4271
Couple goals uvijek , konacno se oglasio na instagramu.

__________________
"brave wee thing"
Dašinka is offline  
Old 25.02.2018., 23:44   #4272
Pa kad bih ja gledala samo na osnovu kritika i komentara ko zna sta dosad ne bih pogledala, Imam ja svoje Gledala sam neke trailere, ali sve neke akcije, i tu toj Molly Advokat neki i to je to jel? Ja mislila Luther film hajde Naci ce se nesto...

Spominjala sam da sam pocela gledati novu seriju, e pa pregledala sam ju, nije bilo ni puno epizoda,a i pripada vremenu u kojem su serije trajale sat i 20 min... Veda s Fahrije i jos jednim likom, nisam ga prije gledala, ali su mi se svidjeli njih dvoje zajedno. Serija radjena prema knjizi koju sam isto sad pocela citati, jer su izmedju njih bile neke Scene za Koje bih voljela procitati kako su opisane, pa i ako nema istih u knjizi sigurno mora biti nesto slicno po cemu je radjeno... Radnja se desava u okupiranom Istanbulu u kojem se zaljubljuju Mehpare i Kemal, a u isto vrijeme u Izmiru Hilal i Leonsito
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 26.02.2018., 07:27   #4273


Red opet sam se poslužila sa tvog bloga, za dobro jutro.

Tako sam ja odgledala "The girl on the train", ignorišući komentare i ocjene, i film je solidan, dopala mi se gluma Emily Blunt. Lošu ocjenu su vjerovatno dali oni koji su pročitali knjigu.

Fotkice sa instagrama su iz Izmira, Ilker je tamo imao set pa poveo ženu malo u razgledavanje.

Kod mene dobro smrzlo i zavejalo, sa zakašnjenjem.

__________________
"brave wee thing"
Dašinka is offline  
Old 26.02.2018., 11:12   #4274
I kod mene , baš baš napadao. .. kad sam videla ta vrata rekoh tu su negde blizu pomislila Malta, ali eto Izmir

black poznato mi to kao da sam nekad videla i neke scene ja pomišljala da gledam Eski Hikaye Bugra i Funda , ali prvo bih završila sezonu K&G
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 26.02.2018., 17:09   #4275


Nastavlja se šetnja Izimrom
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 26.02.2018., 20:12   #4276
Ovo je bre Malta 100% Zelene terase , tačno je da je u Izmiru set , ne znam Izmirske sokake ali nešto mi mnogo liče na Maltu
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 26.02.2018., 21:12   #4277
Moguće je, za Izmir sam procitala kod Ruskinja, turske fanice bi valjda prepoznale Izmirske sokake.
Svidja mi se arhitektura .
__________________
"brave wee thing"
Dašinka is offline  
Old 26.02.2018., 21:36   #4278
Kada sam videla Ilkerovu sliku rekoh Malta , posle sam i ja videla povezivanje sa Izmirom , sigurno se sreću ovi doksati i tamo ali onda sam se bolje zagledala u tu poslednju sliku i skontala da mož biti samo Malta
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 26.02.2018., 22:10   #4279
malta. vidite onu kupolu gore levo.


ima negde veca slika? svidja mi se pa da je metnem za tapet na ekrance.


sta rade na malti? odmor pred snimanje?
Bhea is offline  
Old 26.02.2018., 22:22   #4280
Ova je veća https://pbs.twimg.com/media/DW-m8F6WAAAgk64.jpg ja kupolu sa telefona i nisam snimila tako da 1000%

Verovatno slobodan vikend, snimanje serije je u jeku, ne mogu više da dočekam

Gledati ili ne gledati Soz, pitanje je sad
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:46.