Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2017., 13:38   #1
[HRT] A-strana

A-STRANA
HRT1, 20:00
Od 25. ožujka 2017.

Quote:
Emisija će podsjetiti na neke od najljepših pjesama hrvatske glazbene produkcije u izvedbi iskusnih glazbenih imena i predstavnika novije generacije te uz pratnju vrhunskih glazbenika.

Na Prvome programu Hrvatske televizije (HRT – HTV 1) od subote 25. ožujka u 20.00 s emitiranjem počinje nova zabavno-glazbena emisija A-strana. Voditelji Duško Ćurlić i Ivan Vukušić ugostit će poznata imena hrvatske glazbene scene koja će gledatelje provesti kroz svoje najbolje i najdraže pjesme, ispričati svoju povijest te se prisjetiti važnih glazbenih opusa hrvatske zabavne glazbe, pop-glazbe i rock-glazbe. Bit će to dobro ugođena večer ispunjena hrvatskom antologijskom glazbom, a sve uz pratnju naših vrhunskih glazbenika.

Osim hrvatskih glazbenih zvijezda u emisiji će nastupiti i sudionici popularne HRT-ove emisije The Voice – Najljepši glas Hrvatske. Poznati po svojim izvrsnim glasovnim mogućnostima u emisiji A-strana izvodit će na svoj način neke od najljepših pjesama iz hrvatske glazbene produkcije. Pokušat će starijoj i mlađoj publici predstaviti i približiti pjesme uspješnih hrvatskih autora i izvođača, a bit će tu i neočekivanih dueta i zanimljivih glazbenih suradnja.

Gledatelji mogu očekivati dobro i pozitivno ozračje te neopterećenu zabavu. Uživat će u pjesmama koje su im poznate ili onima koje odavno nisu čuli, zapravo će ispred svojih ekrana biti dio našega tuluma u studiju 10 Hrvatske radiotelevizije. Što je najvažnije, mogu i sami zapjevati uz mlade pjevače i one koji su otpjevali najljepše pjesme A-strane , ističe Duško Ćurlić i dodaje: Imamo stvarno odličnu ekipu vrhunskih glazbenika, zanimljive goste i publiku u studiju koja pjeva s njima. Sviđa mi se emisija jer je ovo naš proizvod, neopterećen bilo kakvim natjecanjem ili ocjenjivanjem, dobra zabava u svojemu najjednostavnijem obliku. Velik je to voditeljski izazov, ali tu je ekipa vrhunskih televizijskih profesionalaca i, što je još važnije, zaljubljenika u glazbu i u svoj posao.

Kako spaja iskusne glazbenike i predstavnike novije generacije, osim A-strane, emisija će imati i svoju B-stranu. Duško će na svoj način zastupati A-stranu, a ja B-stranu koju predstavljaju mlade glazbene snage i društvene mreže. Stvar je jednostavna i sve je opušteno. Bend ima jako važnu ulogu, publika je u studiju odlična, glasna i vrlo uključena u cijelu emisiju. Jedva čekam da vidite kako to sve izgleda i zvuči. Imam neki dobar predosjećaj glede svega. Odsad je subotom tulum kod nas , otkriva Ivan Vukušić.

Duško Ćurlić tvrdi kako je emisija dobar put da se pred ekranima u neopterećenoj zabavi nađu dvije ili čak tri generacije i vjeruje da natjecateljima iz HRT-ove emisije The Voice – najljepši glas Hrvatske nije svejedno pjevati pred ljudima koji su obilježili glazbenu scenu i ostavili duboki trag na njoj. Zanimljivo će biti vidjeti i čuti kako nove generacije doživljavaju pjesme koje su definitivno bile na A-strani ploča , smatra Duško Ćurlić. I Ivan Vukušić i Duško Ćurlić ne kriju zadovoljstvo zbog suradnje i sudjelovanja na ovome projektu. S Duškom je odlično surađivati, on je timski igrač, a ništa manje nisam ni očekivao s obzirom na to da se znamo od prije , kaže Ivan Vukušić. Ivan je definitivno darovit i pametan mladi čovjek. Učimo jedan od drugoga bez obzira na to što sam četrnaest godina stariji. Sličan nam je put. Obojica smo odrasli na Trnju, počeli na radiju, volimo tenis, nogama smo na zemlji , uzvraća Duško i poziva gledatelje da budu subotom uz Prvi program Hrvatske televizije (HRT – HTV 1). Budite subotom uz Prvi program HTV-a, dobro se zabavite i slobodno pustite glas. Susjedi vam neće zamjeriti! Vidimo se na A-strani!

Glazbene teme emisije bit će posvećene glazbenim sastavima, vokalima, autorima, festivalima i glazbenim suradnjama. U šestoj emisiji izvodit će se glazba po vašemu izboru, a hitove će gledatelji birati na B-strani, odnosno na profilu emisije na Facebooku.

U prvoj emisiji, koja je posvećena glazbenim sastavima, gledatelji Hrvatske radiotelevizije bit će u dobrome društvu Akija Rahimovskoga, Davora Gopca, Pere Galića, Ivana Pika Stančića te još devetnaest vrhunskih glazbenika.

Osim na Prvome programu Hrvatske televizije (HRT – HTV 1), sve pojedinosti i zanimljivosti o emisiji A-strana moći će se pratiti na mrežnoj stranici Hrvatske radiotelevizije , na stranici na Facebooku BstranaHRT , na YouTubeu na adresi HRTnovimediji te na mobitelima, računalima i tabletima s pomoću multimedijske usluge HRTi.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 22:42   #2
Sviđa mi se.
Grokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 13:58   #3
A-strana / HRT (2017.)

Hrpa odlicnih komentara na Faceu. Nisam gledao, po Youtubeu vidim okej svirka Voice kandidata. Izdvojio bi jos po snimkama na Yt da je publika odlicno izabrana, jer njihov cilj nije pljeskati i gledati u reflektore nego prilagoditi se emisiji, sto ovdje rade fantasticno uz odlicnu produkciju HTV-a
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 14:23   #4
Super, baš ono što sam htio. Jedino ne znam zašto je emisija u reality forumu. Ovo nije reality.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 20:03   #5
Dobre pjesme, bilo bi dobro da svedu priče na minimum. Dosadno mi je Gopca slušat pola sata.
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 19:59   #6
Quote:
neuspješan kaže: Pogledaj post
Dosadno mi je Gopca slušat pola sata.
Složila bih se.
__________________
I'd love to have the whole place swimming in roses.
OnlyIKnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 20:52   #7
Sviđa mi se da daju dosta prostora mladim pjevačima i da ne opterećuju previše s Rozgama i ostalim cjepidlakama.
A super mi je i da dečki iz benda pjevaju, kao i bekovi da imaju svoju točku, čisto ovako za promjenu.
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 22:16   #8
Jaaaaaako dobra emisija.

Puna odlične glazbe.
Mitzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 22:26   #9
Quote:
Mitzi kaže: Pogledaj post
Jaaaaaako dobra emisija.

Puna odlične glazbe.
Slažem se!
ima li igdje popis svih pjesama veceras? Na odjavnoj špici je bilo ali učas nestalo..
__________________
Dali vuku da ovce čuva...
Principessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 08:26   #10
Super odrađeno i izvođački i produkcijski i režijski. Nadam se da nastavak slijedi. Zbilja smo uživali. Samo naprijed. Bar nešto pozitivno.
red_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 11:07   #11
Šteta da je već gotovo, mogli su još 4-5 emisija staviti. Zabavno je.
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 22:58   #12
Quote:
neuspješan kaže: Pogledaj post
Šteta da je već gotovo, mogli su još 4-5 emisija staviti. Zabavno je.
Pa nastavit će možda na jesen.
red_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 19:44   #13
Nastavljaju naravno. Cuo sam da wce krenuti uskoro sa snimanjem i da imaju novu ekipu mladih snaga.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 19:54   #14
Šta nije ovo nekad išlo oko 20 h?
Večeras tek iza filma, a to mi već malo kasno, zaspat ću ko beba. Isuse kak sam ostarila
melita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:27   #15
Ma ovo su reprize ja mislim, kad budu nove epizode​ ce ici u osam

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 16:39   #16
Počeli su snimati nove emisije. Izgleda da će Nina Badrić, Massimo i Zdravko Čolić biti jednoj od epizoda (s Instastoryja Nine Badrić).
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 17:28   #17
Nadam se da će ovaj put ekipe iz Voice-a, koje prošle sezone nije bilo.. Neki su mi baš falili..
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 20:05   #18
Quote:
sanjcho kaže: Pogledaj post
Nadam se da će ovaj put ekipe iz Voice-a, koje prošle sezone nije bilo.. Neki su mi baš falili..
Ekipu su malo promijenili. Bit će i dalje dio ekipe iz Voice-a koja je i bila i prošlu sezonu, ali su i neke nove mlade pjevače uzeli.
sanberry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 01:40   #19
25. studenog 2017. u 20h na HRT1 kreće nova,
druga sezona showa"A STRANA"!

Quote:
Voditelji Duško Ćurlić i Ivan Vukušić ugostit će poznata imena hrvatske glazbene scene koja će gledatelje povesti na putovanje najboljim trenucima hrvatske glazbene pop-povijesti i rock-povijesti.

Poznatim glazbenim zvijezdama poput Massima, Nine Badrić, Mile Kekina, Gabi Novak, Tereze Kesovije, TBF-a i Tedija Spalata na pozornici će se pridružiti i nove nade hrvatske glazbene scene. Riječ je o mladim glazbenim snagama poznatima po iznimnim pjevačkim sposobnostima te odličnim scenskim nastupima. Zabavno-glazbena emisija A-strana u novim i zanimljivim glazbenim aranžmanima donosi pjesme uz koje su odrastale generacije te koje su bile dio naše svakodnevice. U više od stotinu minuta glazbenoga putovanja gledatelje će svake subote očekivati ugodno ozračje i dobra zabava.

Novost je ove sezone da svaka emisija ima svoju tematsku okosnicu. Tako će se glazbeno predstaviti teme poput odrastanja, bunta, glazbene afirmacije i zajedništva, a tu su i prigodne emisije za božićne i novogodišnje blagdane.

Prva emisija koja je na rasporedu 25. studenoga posvećena je najsjajnijemu ljudskom osjećaju – ljubavi. U skladu s temom glazbeni gosti Nina Badrić, Mile Kekin i Massimo Savić te mlade glazbene snage publici će predstaviti svevremenske hitove koje pamtimo i volimo.

Više informacija koga zanima može pogledati na portalu Večernjeg lista.
P.S. Kako je nova sezona već u 2017. godini, kao i prethodna, mislim da nema smisla raditi novu temu jer iovako nije preaktivna, no na moderatorima je da prosude.

Zadnje uređivanje mezzzzzo : 13.11.2017. at 01:59.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 02:22   #20
Ma kakva nova tema! Sve ovdje.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:07.