Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2008., 02:41   #61
Quote:
krčmar kaže: Pogledaj post
Stari, zšem je najcjenjeniji od svih tih privatnih škola, a mislim da nude čak i ponešto znanja za te novce. Ako sa zšem-om nisu blistavi uvjeti, sa VŠPU-om su ti puuuno manji.
Po kojoj osnovi?
Svjesna sam da svatko svog konja hvali, ali uz sve loše strane koje ta ustanova ima, daleko od toga da je nekvalitetna, a studirah vec i prije pa imam osnova za usporedbu. Inace za PT i Komunikacijski menadžment tvrde da su zanimanja budućnosti.
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 05:00   #62
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Inace za PT i Komunikacijski menadžment tvrde da su zanimanja budućnosti.
i ja sam to isto čula, a i po onome što sam pročitala u programu i kad sam malo to proučila, čini mi se dosta zanimljivo
ima li itko da može prenjeti svoja iskustva?
ako se ne varam, taj program za specijalistički postoji od prošle godine?

jel postoji mogućnost vanrednog studiranja?
 
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 00:19   #63
Mene zanima ako netko zna za smjer poslovni tajnik,jer to samo žene idu ili??...jer što ako bi bio jedini muško u grupi,toga se bojim malo
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 11:10   #64
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
Mene zanima ako netko zna za smjer poslovni tajnik,jer to samo žene idu ili??...jer što ako bi bio jedini muško u grupi,toga se bojim malo
Mislim da su samo žene, ali nekima to i nije nedostatak
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 15:42   #65
Nisam isla u gimnaziju i ovo mi je prvi put da ucim sociologiju, iako sam primjetila da većinu toga znam iz opće kulture .. htjela bih pitati kakva su pitanja iz sociologije na prijamnom? i što na kraju učiti iz povijesti? i hvala coffe na puno odgovora.
j.osephine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 22:51   #66
Quote:
j.osephine kaže: Pogledaj post
Nisam isla u gimnaziju i ovo mi je prvi put da ucim sociologiju, iako sam primjetila da većinu toga znam iz opće kulture .. htjela bih pitati kakva su pitanja iz sociologije na prijamnom? i što na kraju učiti iz povijesti? i hvala coffe na puno odgovora.
Ja isto nisam išla u gimnaziju i nisam skoro pa ništa ni učila, ali su bila skroz lagana pitanja. Sve je stvar koliko ti je ta tematika bliska..
Povijest nam je bila samo hrvatska i to sami počeci, a pisalo je da će biti knjiga iz 4. razreda kao ogledna literatura
U tančine ne znam jer se ne sjećam
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 13:43   #67
Može li mi netko odgovoriti kada se treba uplatiti prva rata za upis i da li mogu predati papire sada u prvom upisnom roku, a doć na upis na drugom jer me nema do 20.07? Naime prebacujem se sa upravnog prava na vspui nemogu ići na prvi prijemni rok sada nego na drugi koji je - Primanje prijava: 1. rujna do 6. rujna 2008. upisni rok: 11. i 12. rujna 2008.Ili trebam predati papire u drugom roku? Puno hvala!
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 16:34   #68
Quote:
strijelčic@ kaže: Pogledaj post
Može li mi netko odgovoriti kada se treba uplatiti prva rata za upis i da li mogu predati papire sada u prvom upisnom roku, a doć na upis na drugom jer me nema do 20.07? Naime prebacujem se sa upravnog prava na vspui nemogu ići na prvi prijemni rok sada nego na drugi koji je - Primanje prijava: 1. rujna do 6. rujna 2008. upisni rok: 11. i 12. rujna 2008.Ili trebam predati papire u drugom roku? Puno hvala!
Broj referade možeš naći na www.vspu.hr
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 19:08   #69
Znam, ali nije se nitko javljao..pročitala sam na netu, sad mi je jasno (nadam se)..
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 14:49   #70
evo ovako, ima nekoliko pitanja... planiram ići na prijemni za mk na 2. rok. dali primaju ođređen broj ljudi i da li postoji kakav razredbeni prag? kakav je raspored predavanja za redovne studente?
mtea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 01:58   #71
Quote:
mtea kaže: Pogledaj post
evo ovako, ima nekoliko pitanja... planiram ići na prijemni za mk na 2. rok. dali primaju ođređen broj ljudi i da li postoji kakav razredbeni prag? kakav je raspored predavanja za redovne studente?
Raspored predavanja od prošle godine možeš naći na stranicama faksa, a od ove godine jos nije stavljen jer godina još nije počela. Naravno da je broj ljudi koje primaju ograničen kao i na svakom drugom faksu i isto tako kao i na drugima će biti stavljen nakon što se vidi koliko je ljudi sada upisalo. Prag postoji, kao i svugdje drugdje, iznosi 60 bodova, a da li će biti dovoljan na drugom roku da se upiše to ovisi o slobodnim mjestima.

Zadnje uređivanje Cafe Mlle : 16.07.2008. at 02:01. Reason: gramatika
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 10:47   #72
hvala cafe mlle, a znaš li možda kako se vrednuju ocjene iz srednje škole i koliko mogu bodova dobiti, a kako na ispitu?
mtea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 12:37   #73
Quote:
mtea kaže: Pogledaj post
hvala cafe mlle, a znaš li možda kako se vrednuju ocjene iz srednje škole i koliko mogu bodova dobiti, a kako na ispitu?
Molim. Ne bih znala... Za konkretne informacije je najbolje uvijek nazvat referadu ili otići do Zaprešića.
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 14:19   #74
Bok svima, upisala bi ovaj fakultet, zanima me ima li fakultet predavanja, odnosono svoje prostore negdje na drugim lokacijama, ili je sve isključivo u Zaprešiću? Koji su predmeti na prijemnom?
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 19:36   #75
Dakle ovako, upisao sam studij Poslovna ekonomija i financije, pa bih sad molio nekoga drage volje ko je studirao ili studira da napiše nešto o tome što nas čeka na prvoj godini(izvanredno), kakvi su profesori, koji je predmet najteži/najgori za učit, koliko treba prosječno učit prije ispita, kojim danima su u većini predavanja za izvanredne, od-do "h", ako netko zna i tako...

Može i na pm, bio bih jako zahvalan.
Boreia Proasteia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 20:48   #76
Ja sam upisao MK,ako netko može reći što mene čeka na 1 god,koji profesori su ok a koji ne,molim vas
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 17:16   #77
Vecinom su svi vise manje ok, ali informatika i psihologija su neki predmeti koji mogu raditi probleme ako ganjas prosjek. Psihologiju se preporuca rijesit preko kolokvija, ucit nije potrebno jer profesor boduje prema rukopisu i osobnom nahodjenju pa vecina na kraju prepisuje iz skripti koje kruze faksom. Informatiku mozda neces imat mog profesora jer navodno odlazi s faksa sto ce za vas bit iznimna sreca. Ekonomiju je najbolje rijesit preko kolokvija koji su obicno poprilicno lagani dok je ispit dosta teze proci. Na seminare moras redovito dolazit dok na predavanja iz informatike, prava, ekonomije povijesti i ne znam da li jos nekih predmeta nije nuzno jer ne gledaju dolaske. Kasnije su i neki drugi prestali gledati dolaske, ali na pocetku jesu pa radije ide na sto vise njih. Engleski i sociologiju obavezno idi ili ces morati pisat molbu dekanu i jos dobiti dodatni zadatak. Eto, ukratko.
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 20:49   #78
Quote:
Boreia Proasteia kaže: Pogledaj post
Dakle ovako, upisao sam studij Poslovna ekonomija i financije, pa bih sad molio nekoga drage volje ko je studirao ili studira da napiše nešto o tome što nas čeka na prvoj godini(izvanredno), kakvi su profesori, koji je predmet najteži/najgori za učit, koliko treba prosječno učit prije ispita, kojim danima su u većini predavanja za izvanredne, od-do "h", ako netko zna i tako...

Može i na pm, bio bih jako zahvalan.
Šta od toliko registriranih ljudi nitko nije studirao PEF u Zaprešiću?
Boreia Proasteia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 22:26   #79
Quote:
Boreia Proasteia kaže: Pogledaj post
Šta od toliko registriranih ljudi nitko nije studirao PEF u Zaprešiću?
najviše ljudi studira na PEF,i s tim možeš najviše radit brijem
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 10:44   #80
interesantan je smjer komunikacijski menadžment.
__________________
...špijuniram...
tic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:38.