Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2010., 20:21   #241
ni neću kupovat sad...tko zna kakva ću bit poslje poroda

pričekat ću bar 2 tj pa onda vidjet i kupit...one njihove upute za odabir broja su mu čudne...naprvom porodu sam poslje pucanja vodenjaka bila upola manja, trbuh se prepolovio...a oni preporučuju da uzmem veličinu za opseg trbuha sad u 8-om mj T...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 20:25   #242
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
ni neću kupovat sad...tko zna kakva ću bit poslje poroda

pričekat ću bar 2 tj pa onda vidjet i kupit...one njihove upute za odabir broja su mu čudne...naprvom porodu sam poslje pucanja vodenjaka bila upola manja, trbuh se prepolovio...a oni preporučuju da uzmem veličinu za opseg trbuha sad u 8-om mj T...
to je i meni bilo čudno, al kad sam se izmjerila doma opseg struka je bio tek 10ak cm manji nego pri samom kraju trudnoće iako bi ja rekla da se trbuh ful smanjio tak da je ekšli moguće da je negdje kao u 8. mjesecu. Al svejedno mislim da je bolje čekat i kupit nakon poroda.
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 20:29   #243
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
može još info kolika je poštarina?
ovdje je stvarno jeftino...pogledala sad i ebay tamo ima još jeftinije...
kako si veličinu odabrala?
Meni je to mm kupovao... prije trudnoće (dakle ono na što bih se htjela vratiti) bih bila za S a po ovom njihovom mjerenju u 8.mjesecu trudnoće bih bila za M. Tak da je on uzeo oba. Tko sam ja da ga spriječim kad me već časti?

On se više ne sjeća iznosa poštarine...misli da je bila negdje oko 20-ak $, al da ne lažem....
__________________
G 7.3.2010.; :angel: 04/2013; M 11.10.2014.
Srećica
Sephray is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 08:11   #244
Moj muž je kupio moj steznjak poslije poroda, ali nije bilo razloga da ga ne kupim prije poroda jer su rekli da uzmem konfekcijsku veličinu koju inače nosim...
Manch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 08:19   #245
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
mandy, ako se mogu ubaciti , ne kupuj bb-a prije nego sto rodis

ja sam nakon poroda izmjerila "struk" i onda kupila M
sad se on jos razvukao (a ja malo stisnula ) pa mi je dosta sirok

inace nije los samo ima istu manu kao i svi slicni - nosenjem se naprave pregibi, digne se kad dugo sjedis i sl

ja sad razmisljam o jos jednom stezniku s gacicama
Ovakvo je i moje iskustvo s bb nakon prvog poroda, nakon toga sam kupovala gaćice-steznik od Galeba, tako da mi se sad takav ne kupuje.
Laura-L is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 19:33   #246
Mene zanima, ako tko zna -
1. koliko nakon poroda treba početi nositi steznik i koliko dugo ga se nosi i koliko vremenski u danu?
2. da li se spava s njim??
3. kako mi je termin krajem lipnja - da li je vruće u njemu ?
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 21:51   #247
Zaraa,

1. meni je patronažna rekla odmah kad je došla prvi put da ga počnem nositi, tak da sam ga nosila otkad su me šavovi prestali zatezati (nekin 7-8 dana poslije poroda)

2. po noći sam odmarala od steznika

3. nosila ga i po ljeti - me nemaš frke, navikneš se
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 22:38   #248
Quote:
mama Dalton kaže: Pogledaj post
Zaraa,

1. meni je patronažna rekla odmah kad je došla prvi put da ga počnem nositi, tak da sam ga nosila otkad su me šavovi prestali zatezati (nekin 7-8 dana poslije poroda)

2. po noći sam odmarala od steznika

3. nosila ga i po ljeti - me nemaš frke, navikneš se
Ja sam isto počela nosit tjedan dana nakon poroda (taman dok sam došla doma, izmjerila opseg struka i dok su mi moji kupili steznik) i nosim ga cijeli dan, al po noći odmaram iako se može i noću nosit. Trebalo bi ga nosit nekih 6-8 tjedana, a ja planiram do onog prvog ginekološkog pregleda svakako, a poslije ću vidit.
Ovo za ljeto ne znam, al vjerojatno se mora malo znojit u njemu.
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 23:35   #249
Curke hvala na odgovorima, ja ne znam što bih bez foruma; ništa ne bih znala
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 22:20   #250
Molim pomoć!
drage cure, kako sam ja rodila prije mjesec dana, i naravno, zaboravila sam na bilo kakav steznik, zanima me koji steznik mogu sada nositi pošto vidim da ste sve počele nositi odmah iza poroda i da li uopće ima smisla ga sada nositi ili je prekasno?

btw trbuh mi je kao vreća!!
__________________
01.02.2010. rodilo se sunce Ana
lanalena1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 08:37   #251
Jel povezano na neki način to kako nosiš, visoko ili nisko, s tim kako će trbuh poslije izgledati. Ja visoko nosim, pa imam osjećaj da će mi trbuh naon poroda izgledati kao vreća. Jel ima netko iskustva?
lola1415 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 12:50   #252
Quote:
lanalena1 kaže: Pogledaj post
Molim pomoć!
drage cure, kako sam ja rodila prije mjesec dana, i naravno, zaboravila sam na bilo kakav steznik, zanima me koji steznik mogu sada nositi pošto vidim da ste sve počele nositi odmah iza poroda i da li uopće ima smisla ga sada nositi ili je prekasno?

btw trbuh mi je kao vreća!!
Ne znam koliko se sad ispalti kupovat jer stezik prvenstveno služi tome da pomogne da se maternica vrati u prvobitno stanje i preporučaju ga nosit 6-8 tjedana nakon poroda, a to što se pritom i trbuh bolje vraća je dodatni plus. Mislim da i tebi sad bolje pomogli trbušnjaci, al zbilja
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 14:37   #253
ima još po tome 4 tjedna...ja bi uzela steznik...još je rano za vježbanje..a i akosam dobro skužila ima steznika koji se preporučaju tek nakon 6 tj od poroda..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 12:32   #254
Steznik

Moze li mi netko pomoci, sad sam 31 tjedan, gdje ste nabavili steznik za iza poroda, kakva su vam iskustva, da li netko mozda ima i jel netko probao Belly Bandit?
Jass is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 12:48   #255
Quote:
Jass kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko pomoci, sad sam 31 tjedan, gdje ste nabavili steznik za iza poroda, kakva su vam iskustva, da li netko mozda ima i jel netko probao Belly Bandit?
Ja ga imam i bio mi je super, al već postoji tema o steznicima pa malo pregledaj i naći ćeš dosta info
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 17:15   #256
Imaš ovu temu već na forumu...
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 22:20   #257
e sad ste me.. cccc
ja sam mislila to ne kupovati.. užas.. sad još i to..
bankrot..
dakle još steznik, izdajalica, grudnjaci za dojenje (koje ne znam gdje i koji br. kupiti..)
__________________
15.05.'10. stigao Fran-naše malo čudo :) 31.05.'12. stigao Tin-naše drugo malo čudo :)
metix is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 22:35   #258
Quote:
metix kaže: Pogledaj post
e sad ste me.. cccc
ja sam mislila to ne kupovati.. užas.. sad još i to..
bankrot..
dakle još steznik, izdajalica, grudnjaci za dojenje (koje ne znam gdje i koji br. kupiti..)
izdajalica ti nije neophodna/potrebna
vrlo brzo će se regulirati količina mlijeka
a rukama se najbolje možeš izdojiti onoliko koliko treba da se napetost u grudima smanji

ja sam davno kupovala grudnjake i tada je bio u igri H&M

a Belly Bandit je svakako za preporučiti
ava is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 09:46   #259
Maetix, nije ti potreban Belly bandit. ima izvrsnih steznika za 3-4 puta manju cijenu. 150-200 kn. i ja ne vidim ovako razliku...
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 15:13   #260
Planiram kupiti Belly Bandit nakon poroda pa me zanima slijedece za one koje su narucivale...kolika im je postarina i pise na stranici da ako si izmedu dva broja da se uzme manji. Pa me zanima jesu li vjerne velicine onim navedenim mjerama?
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:27.