Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2012., 13:48   #61
Quote:
djtino kaže: Pogledaj post
danas ujutro je bio najavni jingl na VTV-u u sklopu Vekerice
dali to znači da će MREŽA ići na VTV-u?
Koji najavni jingl je išao od ova dva? Jesi li vidio na svoje oči?
pis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 16:44   #62
Quote:
sradaradim kaže: Pogledaj post
RITV i OTV su bili "umrezeni" cisto zbog jedne stvari...
Nisu imali nista pametnije za pustat u tom terminu
Pa ako se to zove mreza

Ovdje se ipak razmislja spojit regionalne vijesti kako sport tako i kulturu, sa dogadanjima i ostalim, isto tako skupit financije i uzet bolje projekte i produkcije koliko se to bude dozvolilo i tako...
Ne znam, vidjet cemo do 3 mjeseca, neka ekipa radi barem pol godine za prave zakljucke, ipak, ja sam skeptican jer mi je nerazumljivo kako ce se 5 vlasnika dogovorit tko je "glavni"
1997. ili 1998. kada su bili umreženi imali su svakodnevne nacionalne vijesti, kvalitetne serije i filmove, Večernju školu, nedjeljni popodnevni show koji je trajao cca 4-5 sati (brijem da se zvao "Napokon nedjelja"), Glamour caffe koji je kasnije preselio na HRT je krenuo tamo. Sjećam se da su radili Gibonnijev koncert koji je istovremeno išao iz Rijeke (Gibonni), Splita (klapski dio) i Zagreba (band).
Tako da nije točno da su bili umreženi jer nisu imali kaj bolje za puštati. Kada se sve raspalo onda je došlo do toga. Znam jer sam kratko radio na toj, originalnoj TV Mreži.
slowmo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 16:47   #63
da ja sam vidio,
išao je ovaj sa drugog linka
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 18:59   #64
Muka mi dolazi od ovih najava tv mreza, croatian commercial network, extra tv.... sve je propalo, pa zasto bi ovo uspjelo?

http://dalje.com/hr-scena/danas-krec...evizija/225790

Net je ovo prerano startao, trebali su kupiti jos postaje u istri i slavoniji i onda bi ovo prezivjelo, ali ovako tesko, jer nije problem u programu nego u vlasnicima postaja, oko dogovora, marketinga, placanja. Drugo je kad bi net ima 4 televizije u najvecim regijama, pa eventualno jos da sklopi ugovor s jos 3-4 iz varazdina, dubrovnika, zadra, ali ovo je jako tesko.
m2thep is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 19:17   #65
Quote:
m2thep kaže: Pogledaj post
Muka mi dolazi od ovih najava tv mreza, croatian commercial network, extra tv.... sve je propalo, pa zasto bi ovo uspjelo?

http://dalje.com/hr-scena/danas-krec...evizija/225790

Net je ovo prerano startao, trebali su kupiti jos postaje u istri i slavoniji i onda bi ovo prezivjelo, ali ovako tesko, jer nije problem u programu nego u vlasnicima postaja, oko dogovora, marketinga, placanja. Drugo je kad bi net ima 4 televizije u najvecim regijama, pa eventualno jos da sklopi ugovor s jos 3-4 iz varazdina, dubrovnika, zadra, ali ovo je jako tesko.

Lose je organizacijski sve napravljeno, jedino ako NET ne kupuje sve te televizije, a i u tom pogledu je lose...
Tehnika nije sinkronizirana, novinari i redakcije ne znaju sta gdje, producenti ne znaju planove, zna se jako malo... kako ljudi tako i oni odgovorni...
vidjet ce se...
ovo je mislim zadnja sansa za lokalne televizije da prezive.. a sve zbog nerada
sradaradim is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 19:46   #66
Quote:
sradaradim kaže: Pogledaj post
Lose je organizacijski sve napravljeno, jedino ako NET ne kupuje sve te televizije, a i u tom pogledu je lose...
Tehnika nije sinkronizirana, novinari i redakcije ne znaju sta gdje, producenti ne znaju planove, zna se jako malo... kako ljudi tako i oni odgovorni...
vidjet ce se...
ovo je mislim zadnja sansa za lokalne televizije da prezive.. a sve zbog nerada
Kako znaš da je to toliko loše? Jel možda radiš na nekoj od regionalnih televizija?
pis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 10:34   #67
evo dobio sam potvrdu od Mreže tv da se najavni jinglovi vrte samo na onim televizijama koje će biti umrežene
tako da će VTV definitivno biti umrežen jer sam jučer vidio reklamu
i još su rekli da uskoro kreče i facebook stranica za Mreža tv
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 12:23   #68
Mreža TV

Mislim da je posrijedi nešto sasvim drugo! Iza te i takve MrežeTV, mogu stajati strani lobiji i novac, kojima je cilj spojiti lokalne televizije u jednu veliku a zatim je kupiti!
Zar smo zaboravili kako je onaj srbo (kak se ono zove Mitrović) iz PINKa već imao takve slične namjere. E jesmo glup i naivan narod, sve lako zaboravljamo, samo nam je lova bitna. Vragu bi prodali dušu!
__________________
Poslano sa SG-G965F
IvachCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 13:06   #69
Nema tu nikakve tajne zavjere niti stranog kapitala..samo domaća pamet i želja da se napravi dobar i konkurentan program....
pis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 17:47   #70
nema tu želje da se napravi dobar i konkurentan program, nego je tu želja za profitom, koju ostvaruju dobrim i konkurentnim programom...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 14:29   #71
ja mislim da će MREŽA TV imati večinski udio u televizijama koje će biti umrežene
kao što su primjer radio postaje koje su umrežene u TOTALNI FM,ta radijska grupa ima 100%-tni udio u radio postaje
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2012., 12:19   #72
Ja poslao molbu/prijavu za posao za montažera/snimatelja. Još mi ništa nisu odgovorili. Imate iskustva sa time?
__________________
Klikni na link
Niksic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 04:50   #73
Quote:
Niksic1 kaže: Pogledaj post
Ja poslao molbu/prijavu za posao za montažera/snimatelja. Još mi ništa nisu odgovorili. Imate iskustva sa time?
Ovisi kakvog iskustva ti imas... Gle, uopce ne potcjenjujem tebe i tvoje sposobnosti, da ne pomislis krivo, nego cisto realno. Cim postavljas ovakvo pitanje pretpostavljam da si nov u tom poslu, barem njegovom profesionalnom dijelu, a to ce ti biti najveci problem kako god da uzmes. To je odmah i komentar na ovu cijelu temu. U ovom slucaju imas velike sanse da dobijes posao ako nisi profesionalac. Ovakvi projekti su osudjeni za propast jer im nije cilj pokretanje nacionalnog programa nego skupljanje novaca velikih ulagaca, pa onda ako takav projekt uspije super, ak ne bas nas briga jer znate kriza je, reklame se lose prodaju itd. kako se vec pravdaju ulagacima. Ta ista ekipa je vec napravila iste takve propale projekte. Kazem vam to jer sam radio sa skoro svima njima i svjedocio kako to ide.
Prva stvar po kojoj znate da je to sve muljaza, kada netko krece u ozbiljan veliki nacionalni projekt onda nema reklamu na tv u kojoj nudi posao. Vi za takav projekt morate vec sada imati kompletnu ekipu okorijelih profica, a ne pocetnike koje moras jos pola godine uvoditi u posao u najkriticnijem razdoblju za uspjeh projekta, na njegovom pocetku. Onda kad se stvar pokrene trazis nove mlade ljude. Nemojte mi reci da je reklama namijenjena proficima jer cak i ja sada da hocu tako nesto pokrenuti i da sam ozbiljan imam u svom imeniku barem stotinjak ljudi sa ostalih televizija, radija i novina koje mogu zvati da rade kod mene, ako imam dovoljno novca.
Eh sad, u tome je stos, ako imam dovoljno novca. Oni ga ocito nemaju. Onda ce ovako navuci hrpu mladih entuzijasticnih ljudi koje nece placati kak spada ili uopce. Nakog nekog vremena se ekipa pocinje raspadati, projekt lagano tone kao i svi dosadasnji. Sve dok ne prodje par godina, ljudi zaborave i opet sve ispocetka.
Tako da ako sam u pravu, vrlo lako je moguce da dobijes posao, ali budi spreman da ces izgubiti vise novca nego sto ces zaraditi. No, vazno je sto ces imati iskustvo i bit ce ti puno lakse dobiti iduci posao, nadam se bolji.
Inace, ovaj projekt krece samo i jedino zbog love iz predizborne kampanje. Sjetite se da su iduce godine lokalni izbori, a pokretanje ovakvih "mreza" uvijek nekako koincidira s njima, kao slucajno.
Iskreno se nadam na sam potpuno u krivu jer sam i ja zeljan kvalitetnijeg domaceg programa. Strane serije mogu gledati i sada gdje hocu i kad god hocu tako da ne vidim zasto su one vama toliko vazne i presudne.
Ayalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 10:45   #74
ja mislim da će taj projekt propasti prije nego krene,
jer kako vidim na VTV-u se više ne vrti reklama.
napišite ako znate na kojoj tv se još vrti reklama za taj projekt.
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 14:43   #75
Quote:
djtino kaže: Pogledaj post
ja mislim da će taj projekt propasti prije nego krene,
jer kako vidim na VTV-u se više ne vrti reklama.
napišite ako znate na kojoj tv se još vrti reklama za taj projekt.
TV Dalmacija
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 18:24   #76
za Dalmaciju znam,
i niti jedna druga tv u Hrvatskoj?
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 18:54   #77
Navodno projekt će krenuti samo na onim televizijama koje su u vlasništvu NET-a za sada znači NET i TV DALMACIJA. Kažu da su u pregovorima sa RI-TV-om cilj im je pokriti najveće gradove u RH znači Zagreb, Split, Rijeka pa Osijek... Pripreme su tribale početi davno prije ali su se pregovori sa Kerumom o prodaji tv dalmacije odužili. Žele da mreža tv ima jednog vlasnika da se ne bi desilo da jednog dana jedan od urednika neke lokalne televizije odluči da neće više prenositi program tv mreže a oni već imaju sklopljen ugovor sa oglašivačima. Tv Dalmacija bi navodno tribala dobiti i novu tehniku jer je ova užasna...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 19:24   #78
Čudno mi je ovo.
Premalo se reklamiraju, ne znam hoće li ovo zaživjeti.
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 00:02   #79
Jučer je bila i reklama na cijeloj stranici u Slobodnoj Dalmaciji...Sigurno će zaživjeti i Vox je u pravu, i ja mislim isto....
pis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 16:14   #80
Da li možda netko zna gdje bih mogao naići na njihove oglase za posao?
Matija Siki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:30.