Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Pogledaj rezultate ankete: Koji ste tim?
Tanja 102 41.46%
Goran 144 58.54%
Glasovatelji: 246. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2023., 18:13   #1
Trač Vol. 35- Gospodine, Vi ste debil.

Vol. 34

šulentićka se već vratila na hrt, koliko sam upoznat ona svugdje radi kao vanjski suradnik pa nema pravo na plaću tokom porodiljnog, pretpostavljam da se zato i vratila brzo na posao...
uprolazu is offline  
Old 09.10.2023., 18:25   #2
Quote:
uprolazu kaže: Pogledaj post
šulentićka se već vratila na hrt, koliko sam upoznat ona svugdje radi kao vanjski suradnik pa nema pravo na plaću tokom porodiljnog, pretpostavljam da se zato i vratila brzo na posao...
ima pravo, država plaća i nezaposlenima, pa plaća i freelancerima... posebno onima koji snimaju clipove za HDZ. samo je problem oko toga na koliko je prijavljena...
Tratin20 is offline  
Old 09.10.2023., 18:37   #3
Quote:
uprolazu kaže: Pogledaj post
šulentićka se već vratila na hrt, koliko sam upoznat ona svugdje radi kao vanjski suradnik pa nema pravo na plaću tokom porodiljnog, pretpostavljam da se zato i vratila brzo na posao...
Da, ona je bas sigurno kruha gladna
Quote:
Tratin20 kaže: Pogledaj post
i moraju biti fini. prstac od 10 cm star je oko 100 godina...
isadora w. is offline  
Old 09.10.2023., 18:40   #4
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
Da, ona je bas sigurno kruha gladna
onda je nezasitna
uprolazu is offline  
Old 09.10.2023., 19:23   #5
[QUOTE=kiss

jebla vas nekakva Brenina snaha.. jer bez obzira na glas i sve u vrh ju je gurnula veza sa malim Živojinovićem[/QUOTE]

Snajka je tema a kafansko vece u areni, koja je, prema karti, par koraka od ulice ive robica, koji pljuc

https://www.entrio.hr/event/kafansko...a-zagreb-14679
noaccount is offline  
Old 09.10.2023., 21:21   #6
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
Da, ona je bas sigurno kruha gladna
ma mislim da je samo svjesna neizvjesnosti svog posla. sad joj i jest vrijeme za rad punom parom, da zaradi i stvori što više može.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is online now  
Old 09.10.2023., 22:00   #7
Zlipa pizdeka na gradonačelnika


onda malo posa pseću sisu da se smiri

© Lana Klingor ("Zlipa Tuljak")
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 09.10.2023., 22:09   #8
mrzim sve vezano za zlipu. slika je jebeno degutantna.
ali ovaj tomašević je stvarno vrh. ugurati školu u kineski paviljon LOL.
i još ih izbaciti kad je SAJAM nautike.
sanjita is offline  
Old 09.10.2023., 22:11   #9
Đizs, što se događa na ovoj slici s psom?
c.c. is online now  
Old 09.10.2023., 22:11   #10
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
ma mislim da je samo svjesna neizvjesnosti svog posla. sad joj i jest vrijeme za rad punom parom, da zaradi i stvori što više može.
Ona radi punom parom od srednje skole. Fino je stekla, a i ne mora se bojat za posao. Mogla si je priustiti jos pola godine porodiljnog, ali boze moj, svak po svojim prioritetima.
Gzena is offline  
Old 09.10.2023., 22:13   #11
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
Đizs, što se događa na ovoj slici s psom?
Fuj
Gzena is offline  
Old 09.10.2023., 22:16   #12
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
Đizs, što se događa na ovoj slici s psom?
Ova kuja se po drugi put već treba kotiti pa navlači mlijeko
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 09.10.2023., 22:17   #13
kakva je to bolest ta ženska
sanjita is offline  
Old 09.10.2023., 22:17   #14
To je nama rekla sestra u bolnici nakon poroda... ako ne ide, neka muz malo povuce. Slosilo mi se.
Gzena is offline  
Old 09.10.2023., 22:20   #15
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Ova kuja se po drugi put već treba kotiti pa navlači mlijeko
Povratit ću
Luta is offline  
Old 09.10.2023., 22:27   #16
Omg
__________________
Is anyone here a marine biologist?
~
Hair movement is a sign of weakness.
GinTonik is offline  
Old 09.10.2023., 22:28   #17
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Os samnom?
ne. ne bi mogla gutati nešto s čim znam da dodatno sjebavam i ovako sjebanu prirodu

Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
ma mislim da je samo svjesna neizvjesnosti svog posla. sad joj i jest vrijeme za rad punom parom, da zaradi i stvori što više može.
ma joj daj, pizdarije... ženska je financijski situirana, sumnjam da je tatek socijalni slučaj, sa 4 banke u guzici je dobila dijete i sad je glad za lovom jača od toga da ne bude doma s djetetom bar 6 mjeseci?

Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
To je nama rekla sestra u bolnici nakon poroda... ako ne ide, neka muz malo povuce. Slosilo mi se.
a reperu? je l povuko?
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 09.10.2023., 22:30   #18
gle psa kako batrga nogama
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 09.10.2023., 22:33   #19
.... meni se poznanica vratila na posao jer nije mogla slusat malu kako plače 0-24 ( grčevi) a druga koju znam strepila da joj netko ne preotme projekte. Ne mora bit do love
nevanevičicaa is offline  
Old 09.10.2023., 22:35   #20
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
gle psa kako batrga nogama
baah
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:39.