Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2014., 00:11   #81
Šarić,Hezonja,Tomić,Bogdanović i play neki, nemamo bas dobrog mladog, ali ako dofuraju Amera kao sto se prica to bi bila petorka za slijedecih 5-10 godina. Samo da ne zajebu ovi iz saveza, jer ovo izgleda fantasticno

Edit: Pierce, i ja sam razmisljao i dosao do istog zakljucka. Mali leti
"Cro Air Force "ili "Croatian highlight film"
RAY777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 01:22   #82
Mario Sepulturero Hezonja
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 07:37   #83
Feeeestivaaaal

Mali je ubojica, imat cemo jacu repku nego '92. Dajte nam taj Dream Team.
aerossi is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 07:43   #84
I koje god highlightse pogledam, uvijek ima barem jedan reverse alley-oop nakon utrcavanja uz osnovnu liniju.

Mario Hezonja, Rudy who?
aerossi is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 08:17   #85
http://www.hrsport.net/analize/47157...mario-hezonja/
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 14:02   #86
Mario "Hezus" Hezonja
(sa španjolskim naglaskom)
nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 15:28   #87
Evo pred misec dana sam vodio polemiku tu s nekim oko Hezonje i minutaže u Barceloni.

Naravno dok sam ja tvrdio da se njemu namjerno dozira minutaža i da od iduće godine igra Euroligu onda su mi govorili da propada Hezonja u Barceloni

Neka neka, Mario ima predispozicije veće nego Dario, samo da ga zdravlje i glava posluže.
__________________
lajna spida
Rex-Croatorum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 16:19   #88
The Power!

Takva moc... u prvom koraku, u promjeni smjera, skocnosti, tajmingu skoka, lakoci suta... fenomenalno.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 23:58   #89
Mario je jučer pokazao da je odličan, bit će on zvijezda u Španjolskoj za koju godinu.
Leteći Mario rocks.
Put99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 00:05   #90
Quote:
Rex-Croatorum kaže: Pogledaj post
Evo pred misec dana sam vodio polemiku tu s nekim oko Hezonje i minutaže u Barceloni.

Naravno dok sam ja tvrdio da se njemu namjerno dozira minutaža i da od iduće godine igra Euroligu onda su mi govorili da propada Hezonja u Barceloni

Neka neka, Mario ima predispozicije veće nego Dario, samo da ga zdravlje i glava posluže.
glava njemu neće biti problem
propali kockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 11:30   #91
Jedna utakmica i odmah je Dražen, ne bogohulite Dražen je sa 16 godina, u najjačoj evropskoj ligi, doteglio skupinu poluigrača do titule, i to na način da je stavio hladno 2 bacanja u zadnjoj sekundi.

Kukoč i Rađa su u Hezonjinim godinama, kao glavni igrači, u prvoj seniorskoj sezoni, doveli Jugoplastiku na vrh Evrope i usput usvojili prvenstvo.

Dakle, loptu na zemlju.
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 12:46   #92
Quote:
baobab kaže: Pogledaj post
Jedna utakmica i odmah je Dražen, ne bogohulite Dražen je sa 16 godina, u najjačoj evropskoj ligi, doteglio skupinu poluigrača do titule, i to na način da je stavio hladno 2 bacanja u zadnjoj sekundi.

Kukoč i Rađa su u Hezonjinim godinama, kao glavni igrači, u prvoj seniorskoj sezoni, doveli Jugoplastiku na vrh Evrope i usput usvojili prvenstvo.

Dakle, loptu na zemlju.
Pa dobro - od malo forumaskog alley-oop-anja nece biti stete ... svakako da je Hezonja jos daleko od igracke afirmacije, ali ne treba imati doma 3 euroligaska prstena da se shvati kako je "klinac" kosarkaski dragulj.

Vremena su bila drukcija. Drazen je sa 15 debitirao u Onoj Ligi, ali je ipak bio stariji kada je je Sibenku doveo do titule - tada je bio Hezonjinih godina, dakle 19-godisnjak (srecom imamo jos jednog 19-godisnjaka koji svoj klub mozda dovede do titule iako ipak u slabijoj konkurenciji).
Kukoc je kao 21-godisnjak uzeo svoju prvu titulu prvaka Europe, a recimo Drazen Dalipagic, jedan od najvecih europskih igraca svih vremena - sa 19 je tek pocinjao ozbiljno se baviti kosarkom. Ako se ne varam i Kukoc je dugo "stolnotenisirao" da bi se sa 17 odlucio za ozbiljno bavljenje (iskljucivo) kosaricom.

S obzirom koliko je danasnja kosarka fizicki zahtjevna - tesko je naci vise od 3 igraca koji imaju iole ozbiljnije uloge u momcadima euro profila, a da su mladji od 20 godina.
Moze li netko danas zamisliti 18-godisnjaka na poziciji centra koji igra u top repki u odlucujucim sekundama susreta za finale SP-a (kao sto je bio Divac 1986. u Spanjolskoj)?
Ako bismo se referirali po Drazenu, Divcu, Toniju, Radji - danasnji "klinci" su matori bezveznjaci... svi odreda.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 13:54   #93
Mario
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 15:02   #94
Meni je samo žao što on taj talent ne pokazuje u nekom Hrvatskom klubu...
__________________
Charly says: Always tell your mummy
before you go off somewhere
periodičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 15:51   #95
bogami meni nije... kad vidim kakva mafija vodi našu košarku, nek svi klinci idu van i uspiju... ovdje ionako nikog nije briga, a i o kvaliteti ljudi koji vode našu košarku (na svim razinama, počevši od saveza pa sve do trenera) bi se dalo raspravljat... nema plana, nema sustava, nema volje, samo je lova bitna... ni Šarić ne bi dobio priliku kakvu je dobio da lova nije u pitanju...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 16:13   #96
Quote:
baobab kaže: Pogledaj post
Jedna utakmica i odmah je Dražen, ne bogohulite Dražen je sa 16 godina, u najjačoj evropskoj ligi, doteglio skupinu poluigrača do titule, i to na način da je stavio hladno 2 bacanja u zadnjoj sekundi.

Kukoč i Rađa su u Hezonjinim godinama, kao glavni igrači, u prvoj seniorskoj sezoni, doveli Jugoplastiku na vrh Evrope i usput usvojili prvenstvo.

Dakle, loptu na zemlju.
Evo na ovoj temi ti si prvi koji je usporedio Hezonju i Dražena. I ne razumijem čemu taj neki podcjenjivački ton. Momak sa 19 godina igra u jednom od najboljih klubova Europe i po svim draft analizama bit će lottery pick i kao ne smije ga se esat. Ovakav NBA potencijal Hrvatska dugo nije imala i ako ga se slučajno usporedi sa Rađom ili Kukočem, ne treba odmah drvlje i kamenje.

btw: Agent, čestitke na okruglih 10.
Pierce34 is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 16:17   #97
vjerojatno misli na to što nemamo priliku gledati ga svaki dan uzivo kao Šarića.
Ali meni najdraža stvar kod Hezonje i Šarića je to što su ludi za košarkom i što ne carine loptu, timski su igrači i to mi je drago. Bogdanović je vrlo vjerojatno naša prva opcija u potencijalnoj šampionskoj ekipi, ali i on je igrač koji ne siluje, tako da za našu košarkašku buducnost sto se tice košarke i terena nema brige. Problem je sve ostalo
RAY777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 16:24   #98
Evo jos jedan youtube uradak s junakom ovog topica:

Mario Hezonja - 7 extra akcija
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 17:14   #99
Nemam riječi za Hezonju, pratim ga od njegovih jos najmlađih dana kroz medije, uvijek sam se pribojavao da neće krenut silaznom putanjom, i da je sve to neracionalno nadanje, ali ovo je sad definitivno potvrda da ovaj "mali" ide u nebesa košarke...

A što se tiče nadimka... ma dat će mu jednog dana u NBA bez brige, kad bude jedan od najboljih europljana tamo

Mislim da smo na prošlom Eurobasketu napokon probili onu kletvu zvanu četvrt-finale, sad uz jos veći napredak Šarića s godinama te priključenjem Hezonje i njegovim neprikosnovenim talentom i radom i napredovanjem, + Bogdanovića te onog "ludog" Tomića, mislim da nas očekuje hebena budućnost u košarci, barem ako ništa pokoja brončana medalja, a ne vjerujem da ćemo stat na tome samo.

Zadnje uređivanje Dragon007 : 18.03.2014. at 17:22.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 17:23   #100
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
btw: Agent, čestitke na okruglih 10.
hvala, mukotrpno sam radio na tome

ot: ne znam uopće čemu usporedbe s Draženom ovim onim... kog briga za usporedbe... Hezonja je Hezonja, amen... činjenica je da je strašan potencijal... sjećam se kad sam ga prvi put uživo pratio tu kod nas, kad je igrao A2 centar za čini mi se Moslavinu il kak se već tad zvao klub i reko jel moguće da dijete od 14-15 godina (tada) ima takvo tijelo, takve fizičke predispozicije... genetika, šta ćeš... uz to, ima dobre radne navike i sportsku drskost... sjećam se da je stari Pepsi reko da će mali bit paklen igrač za par godina trebao bi bit bolji od Bogdanovića, ima jaču igru 1na1, finte, trzaj tijelom i to... sve u svemu, Hezonja je u odličnom klubu i trebao bi bit bomba od igrača za par sezona

Pierce, ovo ne ide tebe, nego općenito pišem


i da, još samo da negdje uspijemo dobrog playa napravit... domaćeg naravno... i repka će bit jebena...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.