Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2007., 23:06   #3941
heh mislio sam da sam jedini i da nisam normalan! forum rules!
inace mene je to držalo (čitaj: pucala me špica) najviše prije prošlog ljeta. bilo je grozno. nisam mogao ući u jebeni bus(ironično je da volim putovati istim ) svugdje sam isao s biciklom(što radim i dan danas) i to mi je pomoglo. nikada nisam imao PN dok sam se vozio. liječio sam se Zoloftom i moram priznati da je pomoglo. da jos napomenem da sam na moru uredno pio alkohol svaki dan iako sam trosio te tablete redovno. svi su govorili ne i ne ali nisam nikada osjetio neke nuspojave. mozda sam bio malo umorniji nakon par casica nego sto bi inace bio. prestao am piti zoloft u 10 mjesecu i sranja su se smirila koliko toliko. nisu nestala u potpunosti , ali su dosta oslabjela. Sada se redovno rekreiram i mislim da to dosta pomaže.
PS. nikada nisam uzeo hellex niti onaj drugi..xanax cuo sam da stvaraju naviku a to je onda opet panika sama po sebi....
__________________
so long suckers...
nobrainatall is offline  
Old 07.05.2007., 23:11   #3942
hm.... moja psihologinja bi sad rekla da se ti uopće nisi oporavio ako se još uvijek voziš biciklom (ok, ako to radiš baš iz gušta, a ne kako bi izbjegao bus) jer terapija nam se sastoji upravo u tome da namjerno idemo u situacije koje nas plaše da se iz vlastitog iskustva uvjerimo da nam se ništa strašno ne može dogoditi.

helex ne stvara ovisnost.

i napokon malo muškog svijeta na ovoj temi
cherryblossomgirl is offline  
Old 08.05.2007., 09:02   #3943
Quote:
back to black kaže: Pogledaj post
Da,poznat mi taj osjećaj,sklupčat se,na sigurno,dudat palac ...ali,nažalost,imposibl... Ma,nije ni van pm tako strašno,samo sjećanje na nju negdje duboko zakopano,još uvijek živi...buch,buch A,vani grabežllijvaca ko'u priči...koji stav Maaa,biće dooobro
to nije baš lijep osjećaj-meni bar..ta želja za povratkom u nepovratno..iliti nemoguće kako god..
azrail is offline  
Old 08.05.2007., 09:04   #3944
Quote:
cherryblossomgirl kaže: Pogledaj post
joj, i know what you mean.....
i meni su vikendi smireni, a onda ponedjeljak, baš kako kažeš - "normalni" ljudi započinju bitku, a mi puni straha od novih pothvata
nije mi bio ni loš taj ponedjeljak još je ispalo i ok osim što sam se nekoliko puta doslovce ugušila
azrail is offline  
Old 08.05.2007., 09:30   #3945
Uvek sam izbegavao ovu temu, ali ajde da se ubacim, ako ne smeta..

Ako cemo sa nekog religijskog aspekta, strah je Djavo, ili Strah je Djavolov najbolji prijatelj.

Ja sam sa 13, kad mi otac umro krenuo da se doslovce kidam od alkohola.
Da skratim pricu, sad imam 21 i lecim se od heroina.

Ja sam (bio) junki u dusi. Voleo sam sve da probam i uvek mi je bilo smor da sam str8.
U pocetku nije bilo straha, sve do 19, tada sam i krenuo sa horsom, samo iz tog razloga. Inace, hors je najjaci lek. I to za sve, za psihu, za bolove, ma za sve..
I dalje se "bojim", nije to strah, to je teskoba, blage vibracije u predelu stomaka.
Radi skidanja, u dogovoru sa majkom, odlucio sam da ne bude bas na suvo, vec da krenem sa lorazepamom (koji je jaci od bensendina, takodje anxiolitik), pa da predjem na bensendin i da polako smanjujem dozu do potpunog prestanka.
Dogovorili smo se da mi da 2 kutije bensa od 5 mg, ili ti 6 tabli po 10 kom. da sam rasporedim. Trenutno popijem 2 cim ustanem i jedan oko 19h.
Polako cu da smanjujem, ali ne znam da li ce ta teskoba nestati. samo znam da se necu vracati na hors..
A los sam sam sebi i zbog ovih lekova.

videcemo , javicu se.

pozz svima
up99 is offline  
Old 08.05.2007., 09:52   #3946
ej up samo se ti ubaci...zanimljivo pišeš
azrail is offline  
Old 08.05.2007., 09:59   #3947
Quote:
azrail kaže: Pogledaj post
ej up samo se ti ubaci...zanimljivo pišeš
Hvala na poljupcu. evo i tebi jedan:

Cuj, mrzim sebe. Zasto?
Jer sam totalno sjebao svoju psihu, ali opet da se ponovo vratim u te godine, verovatno bi istim putem krenuo.
Takav sam.
Ne podnosim dosadu. Ne podnosim uobicajene price.
Zato sam ili up99 ili me nema..

Znam da nemam razlog da se plasim, ali se ipak plasim. I to me nervira. Ljut sam na samog sebe.
Kao klinac, pusio sam travu i bilo mi je vrh, sada ne mogu da je popusim ako pre toga ne uzmem sacicu, dve, bensendina ili sl.
Pazi koji je to bedak...

Jako sam jadan i toga sam svestan..
up99 is offline  
Old 08.05.2007., 10:32   #3948
pa ovako prvo žao mi je što si sjebao svoju psihu,sad nemoj se krivit šta je bilo bilo je iako i ja sebe mrzim i to žestoko..i isto idem putevima koji su da ne kažem idiotski..

plašiš se i to je ok vjerovatno imaš za to i razloga..

nisi jadan...lijepo razmišljaš
azrail is offline  
Old 08.05.2007., 11:23   #3949
cesto razmišljam-ma za koji kua sam se rodila,kad sam ovako sva sneređena,pa često razmišljam da sam loš produkt,u totalu...iako smo svi s nekom greškom,to je ljudski...ali kad sav strah,ljutnju...šta sve ne...usmjeravaš na sebe,jer i ne želiš nikog povrijediti...pa pucaš po šavovima,dođe mi zaključak sam po sebi-tragikomična jedinka.Da ne znam koliko znam o sebi,oprostila bih si takvo ponašanje,razmišljanje...ali,ovako ostaje samo krivnja,koja grize...za poludit.
__________________
lajf šouz no mrsi
back to black is offline  
Old 08.05.2007., 11:30   #3950
Quote:
cherryblossomgirl kaže: Pogledaj post
hm.... moja psihologinja bi sad rekla da se ti uopće nisi oporavio ako se još uvijek voziš biciklom (ok, ako to radiš baš iz gušta, a ne kako bi izbjegao bus) jer terapija nam se sastoji upravo u tome da namjerno idemo u situacije koje nas plaše da se iz vlastitog iskustva uvjerimo da nam se ništa strašno ne može dogoditi.
ma ne, sada se vozim biciklom iz gušta, a i zato jer mrzim gužvu i zakrčen promet u Zegeu. A to da se nisam oporavio, nisam. Bar ne totalno. Evo prije nisam mogao niti kavu popiti niti cigaretu zapaliti a da se ne uspanićarim. Sada ipravo pijem kavu i pušim duvan Frke su se totalno smanjile, ali ne do kraja. Najcesce me zna uloviti kad cekam u cekaonici kod doktora(ne znam zasto sam to naveo?) E, da ,zaboravio sam reci da su mi se frke povecavale ako sam duuugo spavao tj. bile su puno manje kada sam se dizao rano ujutro. To sam i citao negdje a i zbilja pomaže!
__________________
so long suckers...
nobrainatall is offline  
Old 08.05.2007., 11:32   #3951
i ja tako o sebi razmišljam-loš produkt i onda još počnem žalit svoje roditelje da im samo radim probleme..i da sam smetnja..i onda se krivim..teško je protiv tog osjećaja krivnje..
azrail is offline  
Old 08.05.2007., 11:34   #3952
Quote:
nobrainatall kaže: Pogledaj post
Evo prije nisam mogao niti kavu popiti niti cigaretu zapaliti a da se ne uspanićarim. Sada ipravo pijem kavu i pušim duvan Frke su se totalno smanjile, ali ne do kraja.
e ja pušim i paničarim
azrail is offline  
Old 08.05.2007., 11:35   #3953
Quote:
azrail kaže: Pogledaj post
i ja tako o sebi razmišljam-loš produkt i onda još počnem žalit svoje roditelje da im samo radim probleme..i da sam smetnja..i onda se krivim..teško je protiv tog osjećaja krivnje..
ovo je bila replika na black-inu izjavu
azrail is offline  
Old 08.05.2007., 13:19   #3954
Quote:
nobrainatall kaže: Pogledaj post
E, da ,zaboravio sam reci da su mi se frke povecavale ako sam duuugo spavao tj. bile su puno manje kada sam se dizao rano ujutro. To sam i citao negdje a i zbilja pomaže!
da, ja otkad sam doživjela prvi napad nekako instinktivno si navijam sat rano ujutro, kao da me strah šta će biti ako se kasno dignem.
treba se i oboružat hobijima i poslovima, što si ti dobro napravio s treninzima.

moja psihologinja je ful happy sa mnom, kaže da napredujem brzinom svjetlosti i da sam sama skužila pola metoda kojima si mogu pomoći, ali da nažalost ljudi nemaju svi te mehanizme pa se zatvaraju u kuću, izbjegavaju određene situacije, mjesta i sl. dok se totalno ne iskomiraju, i onda je oporavak puno teži.

tako da bih ja svakome savjetovala ipak stručnu osobu, ako ništa, čisto da se ubrza proces "povratka na staro"
cherryblossomgirl is offline  
Old 08.05.2007., 13:22   #3955
Quote:
azrail kaže: Pogledaj post
i ja tako o sebi razmišljam-loš produkt i onda još počnem žalit svoje roditelje da im samo radim probleme..i da sam smetnja..i onda se krivim..teško je protiv tog osjećaja krivnje..
probaj si reći kad tako počneš razmišljati - daj ne patetiziraj!
znam da su ti osjećaji krivnje grozni, ja se često i izderem na svoje i to one koje najviše volim, i onda si mislim "kako si jadna, oni se tako trude, a ti takva, ne zaslužuju to" i sl.
znam da je teško, ali moramo si dozvoliti pogreške. i pokušat ih ne ponavljati.
cherryblossomgirl is offline  
Old 08.05.2007., 13:43   #3956
Quote:
cherryblossomgirl kaže: Pogledaj post
probaj si reći kad tako počneš razmišljati - daj ne patetiziraj!
znam da su ti osjećaji krivnje grozni, ja se često i izderem na svoje i to one koje najviše volim, i onda si mislim "kako si jadna, oni se tako trude, a ti takva, ne zaslužuju to" i sl.
znam da je teško, ali moramo si dozvoliti pogreške. i pokušat ih ne ponavljati.
e pa baš to ja bi sad budala najrađe sjela i cmoljila nad svojom sudbinom.. joj pohisterizirat ću..
azrail is offline  
Old 08.05.2007., 20:55   #3957
Bila sam danas kod lijecnika, odlucili smo da smanjimo dozu Cipralexa sa 20 na 15 mg, zbog neprestanog znojenja i potrebe da stalno budem u pokretu. Inace kaze da ljudi obicno preko ljeta smanje dozu AD-a, a povecaju je u jesen.

Za laksu anksioznost preporucuje par prirodnih preparata, nisam sigurna da li se dolje moze nabaviti: Gotu Kola, Banyan mental clarity, Brahmi oil.

Eto, ako nekog zanima...
ciganka is offline  
Old 08.05.2007., 21:59   #3958
samo da kažem da mrzim svoje roditelje i da sam bijesna na njih pa zaboli me recite da sam grozna i loša al ja ih mrzim jer su oduvijek htjeli da budem nešto što nisam i jer im nikad nije bilo važno što ja osjećam jer ja za njih uvijek pretjerujem i nepotrebno dramatizram i jer nisam otvcorena,vesela i komunikativna i praktična već sam mrgud i asocijalna i zločesta i nezahvalna i razmažena...i mrzim ih pa baš me briga imam pravo na mržnju...sad recite da sam loša i grozna boli me kuratz al sam bijesna...pogotovo na idiotskog tatu..eto imaju pravo naši dragi psihijatri ja sam bijesna na svog usranog tatu...mrzim ga i mrzim ga i mrzim ga..i možda i jesam samo jedno usrano razmaženo derište koje od šugave obijesti nezna što hoće..i mrzim sebe i danas sve mrzim...
azrail is offline  
Old 08.05.2007., 22:07   #3959
Quote:
ciganka kaže: Pogledaj post
.

Za laksu anksioznost preporucuje par prirodnih preparata, nisam sigurna da li se dolje moze nabaviti: Gotu Kola, Banyan mental clarity, Brahmi oil.

Eto, ako nekog zanima...
nikad čula...
__________________
lajf šouz no mrsi
back to black is offline  
Old 08.05.2007., 22:10   #3960
Quote:
azrail kaže: Pogledaj post
i mrzim ga..i možda i jesam samo jedno usrano razmaženo derište koje od šugave obijesti nezna što hoće..i mrzim sebe i danas sve mrzim...
kaže stara poslovica-djeca,dok su mala obožavaju roditelje,u pubertetu ih mrze,a poslije im možda i oproste... ima svak pravo na loš dan
__________________
lajf šouz no mrsi
back to black is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:13.