Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2024., 21:48   #3581
Quote:
Poggiali kaže: Pogledaj post
A jel postoji ps4 igra da apsolutno ne radi na ps5? (Sve igre su renomirane, ne mislim na one isprdke po par eura u startu kaj kostaju )

Razmisljam dal da prelazim sa ps4 pro
Ne bi smjelo biti. Ps5 je kompatitabilan za ps4 igrama. Jedino ako hoćeš ps5 grafiku, za neke igre tu nadogradnju moraš platiti.

A najveći je problem što se sve više smanjuje prostor za ps4 igre. Biti će ih još par godina, ali sve bude više ekskluzivno za ps5
__________________
Sudija mora biti strog, ali mora umeti i da pokaže milost.... To je lice pravde.
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2024., 22:25   #3582
Afro Samurai 2 Revenge of Kuma Volume One
Hitman Go: Definitive Edition
Just Deal With It!
Robinson: The Journey
Shadwen
We Sing

Evo navodno ovih 6 ne rade na ps5 nikako (izguglao sam). Izvor: https://www.radiotimes.com/technolog...compatibility/
__________________
Homer Simpson: Bart, a woman is like beer. They look good, they smell good, and you'd step over your own mother just to get one!
MEDO11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2024., 22:27   #3583
dok god sve izlazi i za PS4 nema koristi ici na PS5, razlika u grafici je zanemariva bitne jedino ekskluzive
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2024., 22:29   #3584
Quote:
MEDO11 kaže: Pogledaj post
Afro Samurai 2 Revenge of Kuma Volume One
Hitman Go: Definitive Edition
Just Deal With It!
Robinson: The Journey
Shadwen
We Sing

Evo navodno ovih 6 ne rade na ps5 nikako (izguglao sam). Izvor: https://www.radiotimes.com/technolog...compatibility/
Ono igre koje nitko živ ne igra
__________________
Sudija mora biti strog, ali mora umeti i da pokaže milost.... To je lice pravde.
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2024., 23:00   #3585
Hvala Medo

A dobro onda.. ne znam, imam jedno 5-6 ok naslova, koje jos nisam stigao ni instalirati...a ima i nekih naslova koje jednostavno nisam kupi, a htio bi... nije mi hica radi grafike prelaziti na 5, nego mi je vise kao backup plan ako ps4 pro rikne..

Jos me zanima, project cars 2 je povucen iz storea, hocu moc do te igre uopce? Pitanje vrijedi i za ps4( u slucaju da ostanem bez diska) i ps5?
Poggiali is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2024., 08:34   #3586
Svi tu samo o grafici pričate ali meni najbolja stvar na PS5 je DISK !! Nema više beskonačnih loading screenova i ja sam se preporodio od kada sam prešao
Lasher667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2024., 09:23   #3587
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
Ono igre koje nitko živ ne igra
pa da jer nemogu...
jk. nikad cuo ni za jednu, al eto fun fact, ja sam isto mislio da je SVE igrivo

Quote:
Poggiali kaže: Pogledaj post
Hvala Medo

A dobro onda.. ne znam, imam jedno 5-6 ok naslova, koje jos nisam stigao ni instalirati...a ima i nekih naslova koje jednostavno nisam kupi, a htio bi... nije mi hica radi grafike prelaziti na 5, nego mi je vise kao backup plan ako ps4 pro rikne..

Jos me zanima, project cars 2 je povucen iz storea, hocu moc do te igre uopce? Pitanje vrijedi i za ps4( u slucaju da ostanem bez diska) i ps5?
ako se sa istim racunom ulogiras u ps5 il drugi ps4 moc ces skinut te iste igre i igrat dok je taj racun ulogiran unutra. ukljucujuci i project cars

Quote:
Lasher667 kaže: Pogledaj post
Svi tu samo o grafici pričate ali meni najbolja stvar na PS5 je DISK !! Nema više beskonačnih loading screenova i ja sam se preporodio od kada sam prešao
ovo je i istina. Al svejedno ne mislim da je vrijedno prelaska sa ps4 (pro jos manje) bar ne po ovim cijenama. Iskreno da sam dao punu cijenu za ps5 kod prelaska sa ps4 bi bio razocaran sa dobivenim, pogotovo jer imam full hd tv i dalje. Vjerovatno je na 4k 120hz osjetno to bolje.
__________________
Homer Simpson: Bart, a woman is like beer. They look good, they smell good, and you'd step over your own mother just to get one!
MEDO11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2024., 09:46   #3588
Medo, ovo za afro samurai 2, poznato mi je. Prvi dio je bio loš, ali guglam na storeu na ps4 i nema ga.
__________________
Sudija mora biti strog, ali mora umeti i da pokaže milost.... To je lice pravde.
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2024., 09:52   #3589
Quote:
MEDO11 kaže: Pogledaj post
volan ce vam radit i na ps5. mozete stavit za 100€ do 150€ na njusku samo njega, mislim da ce proc. Plej 4 isto tako nekih 100-150ak € mislim da je ok trazit. Krenit od neznam 170 pa pomalo nadole i ostavite si lufta za smanjit. Je onaj original il slim? ima joy? Il vise njih?
Hvala na odgovoru. Ma volan nije koristio ni na 4, samo zauzima mjesto. Original je, ima 2 joysticka
martic90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2024., 21:26   #3590
Quote:
Lasher667 kaže: Pogledaj post
Svi tu samo o grafici pričate ali meni najbolja stvar na PS5 je DISK !! Nema više beskonačnih loading screenova i ja sam se preporodio od kada sam prešao
pa ssd disk moze ic i u ps4
Poggiali is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2024., 21:04   #3591


Kolekcija videoigara (PS4) 1# - RPG, FPS, TBT...



Kolekcija videoigara (PS4) 2# - Resident Evil 2, Red Dead Redemption 2...

Moja kolekcija PS4 igara...
dr_gonzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 09:16   #3592
Pozdrav, imam volan s papučicama Thrustmaster T150FFB. Kupljen je rabljen uz PS4, ali s naše strane nije korišten. Kad sam ga htjela prodati shvatila sam da fali dio kojim se pričvrsti za stol. Mogu li to negdje nabaviti? I je li to baš od presudne važnosti da bi se mogao koristiti?
martic90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 15:16   #3593
Quote:
martic90 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam volan s papučicama Thrustmaster T150FFB. Kupljen je rabljen uz PS4, ali s naše strane nije korišten. Kad sam ga htjela prodati shvatila sam da fali dio kojim se pričvrsti za stol. Mogu li to negdje nabaviti? I je li to baš od presudne važnosti da bi se mogao koristiti?
https://shop.thrustmaster.com/en_eu/...-t150-tmx.html

i da od presudne je vaznosti da. jer nemas kako drugacije montirat fixno volan. Možda se može i sa vidom samo zavidat. ne sjecam se vise kakav je dizajn s donje strane
__________________
Homer Simpson: Bart, a woman is like beer. They look good, they smell good, and you'd step over your own mother just to get one!
MEDO11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2024., 08:46   #3594
Quote:
MEDO11 kaže: Pogledaj post
https://shop.thrustmaster.com/en_eu/...-t150-tmx.html

i da od presudne je vaznosti da. jer nemas kako drugacije montirat fixno volan. Možda se može i sa vidom samo zavidat. ne sjecam se vise kakav je dizajn s donje strane
Pretpostavila sam da je tako. Hvala puno na odgovoru, idem odmah naručiti
martic90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2024., 20:39   #3595


Kolekcija videoigara (PS4) 3# - God of War, Call of Duty, Fallout...
dr_gonzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2024., 11:52   #3596
Pozz, ako netko ima Spidermana 2018 za ps4, do 15e je mislim korektno za rabljeno (može i Morales do 20e), novce odmah solarno i preuzimanje Zg...hvala i sorry na offu
Ide za poklon a nema ih baš nešto
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.