Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2008., 12:19   #1
Dječji stomatolog/zubar za djecu, dječji ortodnot - preporuke

Ima li netko nekog dobrog zubara, koji je dobar u radu sa djecom, jel sadašnji nema uopće štiha za djecu, i više neće k njemu...
po mogućnosti blizu Dubrave...
i da radi preko hzzo-a...
__________________
mama po zanimanju
lucica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 07:50   #2
Quote:
lucica kaže: Pogledaj post
Ima li netko nekog dobrog zubara, koji je dobar u radu sa djecom, jel sadašnji nema uopće štiha za djecu, i više neće k njemu...
po mogućnosti blizu Dubrave...
i da radi preko hzzo-a...
Imam ja.
Dr Miljenko Klancir
Bauerova mislim 47
ak hoces tel dam ti na PM.
__________________
"Odgoj djece jednim dijelom je najveće zadovoljstvo,
a drugim gerilsko ratovanje!" by Bill Cosby
PalmaSutra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 20:43   #3
Ortodont

Jel netko zna dobrog ortodonta? Mali treba nositi aparatic, pa trebamo na pregled. Po mogucnosti zapadni dio grada, ali nije nuzno, samo da bas nije u Dubravi, to mi je malo daleko. I da radi sa zdravstvenim.
Tnx
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 17:29   #4
PREPORUKE...

Podižem jer trebamo zubara!!!

Ovo bi nam bio prvi odlazak zubaru,ima 3g....
Trebam preporuku za nekog dobrog zubara za djecu na području Črnomerca ako netko zna.
Može i privatno i preko HZZO-a,svejedno samo da je dobar...

Hvala
Blanco is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 19:02   #5
Nije Črnomerec nego Maksimir, dom zdravlja u Hirčevoj, dr. Sobol - super je. Klinac je tamo išao nakon što ga je privatnica izbezumila - i oporavio se. Sad sva tri klinca jedva čekaju da idu "teti Branki"
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 12:29   #6
Hvala,al to mi je malo van ruke...

Više mi paše Trešnjevka ak netko zna....
Blanco is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 18:06   #7
dr. zjača u poliklinici imed,selska 90 a(bivša pastorova zgrada),jako blizu križanja selske i zagorske
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 12:52   #8
Exclamation Sabol Juras

Quote:
mama Dalton kaže: Pogledaj post
Nije Črnomerec nego Maksimir, dom zdravlja u Hirčevoj, dr. Sobol - super je. Klinac je tamo išao nakon što ga je privatnica izbezumila - i oporavio se. Sad sva tri klinca jedva čekaju da idu "teti Branki"

Nemojte nikako ići kod te doktorice (govorim narvno o Sabol-Juras), ako se ona uopće može nazvati doktoricom. Naime, ja sam bila njen dugogodišnji pacijent (od moje cca 5 g) i to sa obiteljskim poznanstvom i naravno, do nedavno, sa punim povjerenjem.

Prije 2 tjedna otišla sam drugom stomatologa (razlog: dogovor oko implantata i sl) da bi saznala i da bi mi do sada popravio 9 karijesa (preostala još provjeriti cijelu gornju desnu stranu gdje je naravno već vidio da ima karijesa). Od tih svih karijesa, na gornjoj četvrci je bio toliki karijes da je došao do živca i naravno umrtvio ga i sad imam mrtav zub, a kad ga je reng. poslikao, vidio je kako gornja petica nije dobro liječena, odnosno kako kanali nisu dobro napunjeni i zub bi kad-tad nabubrio i vjerojatno se raspao.

Nakon toga svega, sad sumnjam na svaki zub koji je liječila i morala bi ići slikati sve zube da vidim dali su kanali dobro napunjeni.

Inače, genetski, imam problema sa zubima i često se kvare ali ta žena je samo pridonijela njihovim uništavanju jer su mi se, do sada raspala, 3 zuba (4. je na dobrom putu), a vrlo vjerojatno je ona kriva za to. Inače, moje posjete njoj su bile min jedanput mjesečno i kad bi došla radi nekog problema, onda bi mi samo to rješavala (naravno nestručno), a ostale zube mi očito ne bi ni pogledala. Koliko sam pogledala, ona je prekršila sve etičke kodekse stomatologije.

Čak razmišljam da ju prijavim komori, ali sad kad sam saznala da bi imala previše posla oko te prijave i da vjerojatno ne bi uspjela ništa napraviti, vjerojatno i neću, ali ću si dati truda da barem ovako upozorim ljude na moguće posljedice odlaska kod te žene (ne želim ju više zvati doktoricom jer ona za mene to više nije).

Uz to sve, godinama sam trpila (a nisam jedina koja je to već rekla) njeno tračanje ostalih stomatologa, kolega unutar zgrade pa čak i pacijenata, a da ne govorim o higijeni, ne nošenju zaštitnih maski, rukavica (golim rukama je kopala po zubima) i sterilizaciji pribora, da mi se to više puta zgadilo i da sam radi toga više puta htjela otići od nje, ali opet nisam jer sam vjerovala da se brine za moje zube.

Evo toliko od mene, a vi kako želite. lp
kodt is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 13:45   #9
može li mi netko preporučiti pažljivog i dobrog zubara ( obzirnog prema klincima) na području sesveta. preko hzzo-a bi bilo poželjno. hvala!
zgode3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 15:39   #10
Quote:
kodt kaže: Pogledaj post
Nemojte nikako ići kod te doktorice (govorim narvno o Sabol-Juras), ...
Vidiš, ja imam s njom najbolja iskustva. Doduše, kod nje idu moja djeca, ja godinama idem drugoj stomatologici, a s mojim klincima srećom nije imala puno posla osim redovnih kontrola, premazivanja i plombe kod starijeg klinca. Sa djecom je taktična, i bedasto mi je kazat, ali moja se djeca vesele kad idu zubaru.
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 11:43   #11
Quote:
Blanco kaže: Pogledaj post
Podižem jer trebamo zubara!!!

Ovo bi nam bio prvi odlazak zubaru,ima 3g....
Trebam preporuku za nekog dobrog zubara za djecu na području Črnomerca ako netko zna.
Može i privatno i preko HZZO-a,svejedno samo da je dobar...

Hvala
mogu ja...ali jos sam na porodiljnom..
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 11:17   #12
Zubar za dijete

Trebala bi nekog dobrog zubara ( državnog ), ustvari može i privatnog za djecu u Zagrebu, po mogućnosti u zapadnom dijelu grada. Imam sina od 6 godina i kći od 3 godine i zbilja je vrijeme da ih odvedem zubaru.
kismo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 11:59   #13
Quote:
kismo kaže: Pogledaj post
Trebala bi nekog dobrog zubara ( državnog ), ustvari može i privatnog za djecu u Zagrebu, po mogućnosti u zapadnom dijelu grada. Imam sina od 6 godina i kći od 3 godine i zbilja je vrijeme da ih odvedem zubaru.
privatna poliklinika imed,preporučam doktoricu zjaču i u zapadnom djelu zagreba je

www.imed.hr
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 14:27   #14
Ja trebam preporuku za dječjeg zubara (preko HZZO-a) na području Novog Zagreba ili tu negdje. Zapravo mislim da bi rađe zubaricu, mislim da bi je miš bolje prihvatio. Ako imate nekoga za preporučiti bila bih zahvalna.
Kolu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 06:57   #15
Quote:
Kolu kaže: Pogledaj post
Ja trebam preporuku za dječjeg zubara (preko HZZO-a) na području Novog Zagreba ili tu negdje. Zapravo mislim da bi rađe zubaricu, mislim da bi je miš bolje prihvatio. Ako imate nekoga za preporučiti bila bih zahvalna.
Mene isto ovo zanima.
Isli smo prije kolektivno kod privatnika ali bolesno mnogo je naplaćivao...nismo mogli više
__________________
A life-sentence sweeping confetti from the floor of a concrete hole..
Absolutely* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 14:05   #16
Quote:
Kolu kaže: Pogledaj post
Ja trebam preporuku za dječjeg zubara (preko HZZO-a) na području Novog Zagreba ili tu negdje. Zapravo mislim da bi rađe zubaricu, mislim da bi je miš bolje prihvatio. Ako imate nekoga za preporučiti bila bih zahvalna.
ponavljam pitanje - HZZO zubarica na području Novog Zagreba, preporuke?
Kolu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 14:11   #17
Ponavljam pitanje:
Quote:
Kolu kaže: Pogledaj post
Ja trebam preporuku za dječjeg zubara (preko HZZO-a) na području Novog Zagreba ili tu negdje. Zapravo mislim da bi rađe zubaricu, mislim da bi je miš bolje prihvatio. Ako imate nekoga za preporučiti bila bih zahvalna.
Kolu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 14:28   #18
karlovac

Može i neka preporuka za dječijeg stomatologa iz Karlovca
__________________
jedni misle da sam ovakva, drugi misle da sam onakva...a ja sam svakakva samo ne takva
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 11:08   #19
Thumbs up stomatolog u V.gorici

ako trebate dobru zubaricu (stomatologa) u Velikoj Gorici reporučam Ivanu Kožulj dr.dent. med.
ivanavelika is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 14:44   #20
nema na cemu...
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:44.