Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2008., 15:26   #121
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Ma koji je to autic?I di da ga kupim?Imas li link kakav da vidim to?Molim te!

evo tu sam prvo našla: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=165403
uz normalno varijacije u izgledu, jer svaki dućan ima drugačije. mom nećaku je bio rozi (za dječaka! ) i imao je kola od neke zbilja tvrde i pune plastike - to je dobro jer kad malo narastu onda se ne vozikaju bez veze u tome, nego gledaju nać što veću nizbrdicu, noge dignu gore u zrak jer su im preduge, a kotačići moraju moć izdržat njihovu težinu
vista is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 15:35   #122
Meni je sestra dobila nekakvi plišani jastučić sa pripadajućim papučicama u obliku onih Aladinovih. Boja svega je nekakva žarko žuta i plava, sa očima, nosićem i ustima na svemu. To je naravno, bilo potpuno beskorisno, ali se mame tako raznježe na takve stvari da ih zauvijek čuvaju. I prije neki dan vidim 2 cure kako kupuju istu stvar (samo je jastučić bio u obliku zvijezde).
vista is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 15:42   #123
Ja sam jednoj frendici tj. njenom bebaču donjela ručnik,pelene, maramice i velikog mekanog medeka.....
tanjacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 15:49   #124
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Pardon, htjela sam u biti ovaj post kvotirat, Plavooka zanemari ovaj post prije... Čokolada jel znaš di je to kupila?
U Crikvenici kod nekog fotografa... reći ću joj nek vam se javi pa nek ona kaže...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 13:50   #125
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Pardon, htjela sam u biti ovaj post kvotirat, Plavooka zanemari ovaj post prije... Čokolada jel znaš di je to kupila?
Tih drvenih ima i u Konzumu za nekih 30-40 kn.

Ja inače kad poklanjam djetetu nešto, obavezno kupim i igračku i komad robe, tak da su zadovoljni i mama i beba.
Dolazi ljeto i vanjske igre, pa ima fora kućica (iako su preskupe), tobogana, pa ona krokodil klackalica (moj dobio za 2. ročkas), trociklić s ručkom, autići guralice (moj je dobio veliku koja svira i svijetli Tolocar ili tak nekak se zove, ima u Getrou), sa didaktičnim igračkama se ne može pogriješiti, osobito drvenim, pa drvene puzle.
Fora mi je dekica koju smo dobili i ima dugmiće ko babe i dede, pa služi kao vreća.
Ja volim prošetat trgovinama, tak najbolje dobijem inspiraciju što pokloniti.
Agata1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 14:14   #126
Mi smo dobili lijepu noćnu lampicu, ona što se vrti pa nam po zidovima u sobi "plivaju" ribice. Sviđa se i starijem, a beba obožava gledati u te pokretne slikice. To mi je super, i mislim da nije preskupo.
__________________
al ja volim guguguglati
petra593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 11:06   #127
u principu ima svakojakih ideja što pokloniti novorođenom djetetu, najveća je glupost kupiti najmanju veličinu robice koju preraste za 2 tjedna a ionako imaš doma i previše... najviše volim kad me netko pita što nam treba, a i ja kad idem u goste gledati bebu isto pitam što treba jer najgluplje je kupovati nešto što možda netko već i ima pa će to proslijediti dalje...
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 13:37   #128
Quote:
magaly kaže: Pogledaj post
u principu ima svakojakih ideja što pokloniti novorođenom djetetu, najveća je glupost kupiti najmanju veličinu robice koju preraste za 2 tjedna a ionako imaš doma i previše... najviše volim kad me netko pita što nam treba, a i ja kad idem u goste gledati bebu isto pitam što treba jer najgluplje je kupovati nešto što možda netko već i ima pa će to proslijediti dalje...
e pa to u tom i je fora...šta kupiti nekom a da nije oblekica najmanjih brojeva, mislim ...isto tako ja doma imam te odnovne odjevne stvarčice i kaj kad me netko pita kaj mi treba , najrađe bi mu rekla nešto neodjevno, a neznam ni sama kaj...al sad već polako skupljam ideje...
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 18:22   #129
A kako nekom reči nemoj mi donijeti to i to, nego mi donesi....
Svako će donijeti poklon u skladu sa svojim mogučnostima....
tanjacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 18:38   #130
Mi smo dobili a i poklanjali hranilicu, pa jastuk za dojenje, pa onda neku lampu sa barbie uzorkom, pa ram za slikicu rozi, pa knjigicu za slike i za upisivanje podataka( do prve djetetove godine),obicni album za slike,plisane igracke, onu muziku za iznad krevetica sa medama (skupa kao sam vrag), pa knjigu od trudnoce do prve godine zivota..i tak..
marci is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 18:45   #131
e da, i onu maramu za nosenje, ruksas sa stvarima, flasice,ali to je vise kako se dogovoris, npr ja sam pitala kumu sto joj treba a i ona mene, i onda kupila..
marci is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 12:55   #132
Quote:
tanjacc kaže: Pogledaj post
A kako nekom reči nemoj mi donijeti to i to, nego mi donesi....
Svako će donijeti poklon u skladu sa svojim mogučnostima....
pa nećeš nikom reći nemoj mi donijeti to i to,jer ti sigurno nitko neće reći što je kupio djetetu, nego ako te netko pita što ti treba, pa Bože mili nečeš naručiti sigurno nešto što je jako skupo ...
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 23:32   #133
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
.....kad sam rodila donijela na poklon drveni mjerač visine sa slikicama...
netko je kasnije pitao gdje to ima za kupiti...ja sam neki dan o vidjela u LIDLU, ima 2 modela, jako je skatko...oko 70-80 kuna
BUBEK is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 00:45   #134
Mi smo sve dobili, od kinderbeta preko kolica, dekica,...samo sam u shopu govorila boju i model za sve stvari da me čekaju doma kad dođem iz bolnice. A u babinjama su mi najbolji pokloni bili viper,velika as, bicikl, mobil, hranilica,... jer su uštedili puno novca nama roditeljima. A od daljih rođaka i prijatelja najdraži pokloni u nam tenisice, putna dekica (vreća), noćna lampa Disney (super je bila dok sam dojila i dok se mala budila po noći), puzzle i uvijek dobrodošl pelene!!! Najgluplji poklon (iako vrlo čest) bio je set bočica, koji nikad nisam niti otvorila, jer još uvijek dojim a mala od 3. mj zna piti iz čaše, samo vani imamo didaktički ili Janu junior. Najbolje je pitati za par stvari, pa po mogućnostima odabrati koju kupiti.
Nikad, ali nikad ne kupujte veće poklone lošije kvalitete, ne samo da nećete ispasti velikodušni, već ćete ispasti jadni i što je najgore od svega, ugrozit ćete bebino zdravlje da bi pokazali kako ste kadri kupiti važan i veliki dar - doživjela to, jedna frendica dobila hranilicu, jeftinu, puklo nešto, s najviše visine pala beba na najnižu i još se izvrnula na leđa i razbila glavu. Malu i nakon pola godine lagano spuštaju jer je od šoka sva u strahu od propadanja i udara u pod!!!
__________________
stiže poklon za Božić
tete is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 11:14   #135
meni je dolazila kuma od sestre i rekla: kupila bih ti nešto za 300 kn, ti izaberi... bilo bi dobro da je više takvih...

čak i nisam dobila previše malih stvari, ali mi je "super" kad kupuju na sniženjima i onda ti kupe zimsku jaknu broj 68... a bebulus sad ima 5 mjeseci...
tarmiqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 14:48   #136
Quote:
tarmiqua kaže: Pogledaj post
meni je dolazila kuma od sestre i rekla: kupila bih ti nešto za 300 kn, ti izaberi... bilo bi dobro da je više takvih...

čak i nisam dobila previše malih stvari, ali mi je "super" kad kupuju na sniženjima i onda ti kupe zimsku jaknu broj 68... a bebulus sad ima 5 mjeseci...
ovo potpisujem, ja sam dobila za malog kad je navršio mjesec dana body kapicu i šlapice br. 50, imao ga je jednom na sebi
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 23:45   #137
Bokić curke...A kakav poklon kupuje krsna kuma?
zrinska66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 16:08   #138
Quote:
zrinska66 kaže: Pogledaj post
Bokić curke...A kakav poklon kupuje krsna kuma?
Ja cu sad bit krsna kuma u 6 mjesecu. Mi smo kupili hranilicu u dogovoru s kumovima (oni birali mi platili ). Bila je 700 kn. I jos maloj mislim kupit zlatni krizic (cisto za uspomenu ) i bibliju za djecu.
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 12:18   #139
Quote:
petra593 kaže: Pogledaj post
Mi smo dobili lijepu noćnu lampicu, ona što se vrti pa nam po zidovima u sobi "plivaju" ribice. Sviđa se i starijem, a beba obožava gledati u te pokretne slikice. To mi je super, i mislim da nije preskupo.
Da li možda znaš gdje su kupili tu lampicu jer ja već tražim tjednima i jedino sam našla da se može naručiti preko ebuya, a to mi se neće!
herceg1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 18:49   #140
......

zavisi tko ti dolazi......ako su ti bliski .....domaci....pelenice,maramice,bocice,pa cak i kutije mlijeka...sokove,cajeve,pribor za higijenu,pidzamice,rucnike,posteljine.....i njima ce biti drago.....jer imat ce osjecaj da ne samo kupuju poklon...nego i sudjeluju u babovanju.....sto je cijela svrha tog darivanja....(za moj pojam)....u ovo danasnje vrijeme...takvih prijatelja nikad dosta....djeci....(stvaras im jednu ugodnu blizinu i slobodu s domacim,rusis barijere.. ne ti si samo tetka ili ujna ili srina ...nego ces sutra biti komotna da ostavis to djete kad ti nesto treba kod njih i ono ce ostajati...bez suza)
pa cak i ovi sto ce doci jednom i opet za rodendane...zamoli ih da nepretjeruju...jer to danas nije sramota...a i pravi prijatelji ce te poslusat....bolje da dobijes novac...ili nesto sto nemas, a treba ti...nego da gomilas nepotrebne stvari koje oni nikad nece vidjeti da si koristila....
__________________
OOOO lijepa ooo draga oooooo slatka slobodo.....!!!!!
Mucka01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.