Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2010., 21:13   #41
Quote:
katekit kaže: Pogledaj post
Meni je to totalno nepotreban komad odjeće. Svojoj ih curici odjenem samo ako nosi haljinicu(što i nije tako često) a i onda gledam da su što tanje, a broj veće da ju ne stišću.
Živim u Dalmaciji i smatram da kod nas nema dovoljno jakih zima da bi joj bile potrebne.


Čini mi se da je to sve od mame do mame, tj. one koje ih i same nose, oblače ih i svojoj djeci.
Meni je otac u ratu bio u toj toploj Dalmaciji i vojska im je dijelila te nepotrebne tajce (ne duge gaće, nego baš uske tajce) za ispod uniforme. Doduše, maslinastozelene.
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 21:21   #42
Moj tata zivi na otoku na Dalmaciji i kaze da tako zna puhati bura da ti se kosti lede...
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 21:31   #43
Ja živim u Dalmaciji, i bogme kad zimi dere bura i ja nosim štrample, ne da je hladno nego je za smrznuti se Dok prođem 100 metara već mi zadrvene i hos i uši.
Malac je nosio štrample do prvog razreda, sad se nekako snalazimo sa termo hlačama, termo dokoljenkama i sl. A princeza će ih vjerojatno nositi cijeli život, kao mama
Eto, žao mi je da mi se djeca smrzavaju
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 22:27   #44
Mališa (2 god) imao štramplice možda 5 puta...jedne sam ja kupila za krštenje a druge dobio kad se rodio

Kad je velika zima ima skafander, sad nosimo tremo hlače i dokoljenke...bez njih ne idemo van...neki klinci su u štramplama i po kući, vrtiću i po vani...meni to


Sjetila se...imali smo prošle zime one jednodjelne...to sam mu oblačila ispod skafandera...bez hlača...a ove ne vjerujem da nam je to najšametnije rješenje...nema pelenu...pa skidanje mora biti brzo
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 08:48   #45
maleni od skoro godinu dana nosi štrample ispod hlača odkad je zahladilo... pa on je stalno na podu, sjedi, puzi, igra se.... i nikad nije vruć kad ga skidam a curi od 4,5 godine ove zime još nisam obukla štrample osim ispod šosa... i ne buni se... ako joj bude hladno, nosit ćemo
Peky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 09:46   #46
3 godine, nosi štrample i nešto između dugih gaća i tajica
__________________
...draga, ljubavi jedina, s koje si planete..dopusti mi da malo i ja s tobom budem dijete...
disident is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 14:39   #47
Hvala vam na odgovorima,
mi smo tu izmedju, uglavnom kombiniram, preko tjedna kada ide u vrtic mu oblacim dokoljenke nekako mi se cini da bi mu u stramplama tamo bilo prevruce , jos ih nismo nosili ove godine. A ova ideja sa dugim gacama mi se jako svidja, cine mi se mozda malo udobnije od strampli. Bas cemo probati.
wednesday3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 14:41   #48
moj mrzi štrample, imat će 3 godine u ožujku
oblačim mu ih samo ako je vani debeli minus jer mi inaće drame stvara oko oblačenja

uglavnom dokoljenke furamo

s 4 godine su ih prestali svi nositi jer im se smiju u vrtiću
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 15:08   #49
Mi 3 god. nosimo ih kad je baš jako hladno, a po doma po zimi nosi one štrample bez stopala, one slatke s ebaya sa raznim likovima na guzi.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 15:21   #50
Quote:
Mme Pipi kaže: Pogledaj post
Ja živim u Dalmaciji, i bogme kad zimi dere bura i ja nosim štrample, ne da je hladno nego je za smrznuti se Dok prođem 100 metara već mi zadrvene i hos i uši.
Malac je nosio štrample do prvog razreda, sad se nekako snalazimo sa termo hlačama, termo dokoljenkama i sl. A princeza će ih vjerojatno nositi cijeli život, kao mama
Eto, žao mi je da mi se djeca smrzavaju
Potpis. Ja nosim štrample ili gege ispod hlača (ili na haljine, kratke hlače i čizme) od 10-tog do kraja ožujka
Tako sam i maloj počela štrample oblačiti, kad i sebi
A živim u gradu koji ima 260 sunčanih dana godišnje i u kojem temperatura rijetko pada ispod 5°
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:34.