Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2016., 20:22   #2821
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Nastavno na goruće ptičice...

Pjesma grupe En face S dlana Boga pala si

Otkako je izašla mislim si kako lik kaže 'prežabat će nana oči', ali ne kontam što to znači pa mi je jasno da tu nešto ne štima i u javnosti se ne oglašavam po tom pitanju iako mi je pjesmica cool i često za sebe pjevušim. Strpljivo čekam da netko drugi to potegne pa da čujem 'pravu stvar', ali nikako.

I onda jednog dana (ove godine) čujem kolegicu kako korsti izraz 'prežabat'. Objasnila ona meni što to znači, ali na jedno uvo ušlo, na drugo izašlo. Nije ni bitno! Bitno je da sam ja cijelo vrijeme bila u pravu i pohvalim se prvom prilikom u javnosti smiješnom pričom. Naravno da mi se jedna ženska počela smijati.

'Mreža bačena na oči...'
Pazi nista cudno , En face je neobicna grupa, ja sam iz Rijeke i svi smo ih slusali stalno..u ono vrijeme bez lyricsa i ja sam imala problem s njima
__________________
Yo Yo Ma...Boutros Boutros Ghali
CarminaBurana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 20:30   #2822
Quote:
samojaa kaže: Pogledaj post
Evo da i ja pridonesem, ovo je moja sramota

Tuka od 33 godine tek sam nedavno saznala da je karamel ustvari samo rastopljen secer...
Znala sam da je pun secera ko i npr. bomboni al nisam mislila da je to doslovce otopljeni secer...


Poslano sa mog LG-H440n koristeći Tapatalk
zar ti nisu kad si bila bolesna preprzili secer i dali da pijes s cajem? to sam ja masu puta vidjela da mama radi, pa kad bi je pitala ona bi rekla vidis karamela za tebe...bas izgleda kao karamel i kuca smrdi nakon przenja, ali je zakon za bolesno grlo
__________________
Yo Yo Ma...Boutros Boutros Ghali
CarminaBurana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 23:13   #2823
Quote:
samojaa kaže: Pogledaj post
Evo da i ja pridonesem, ovo je moja sramota

Tuka od 33 godine tek sam nedavno saznala da je karamel ustvari samo rastopljen secer...
Znala sam da je pun secera ko i npr. bomboni al nisam mislila da je to doslovce otopljeni secer...


Poslano sa mog LG-H440n koristeći Tapatalk
Pojma nisam imala.
__________________
DeviantArt | FanFiction | MyAnimeList | Tumblr | YouTube
Marril is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 23:56   #2824
Lančana reakcija! Ajmo još...
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 00:20   #2825
Quote:
CarminaBurana kaže: Pogledaj post
zar ti nisu kad si bila bolesna preprzili secer i dali da pijes s cajem? to sam ja masu puta vidjela da mama radi, pa kad bi je pitala ona bi rekla vidis karamela za tebe...bas izgleda kao karamel i kuca smrdi nakon przenja, ali je zakon za bolesno grlo
pfff...nikad, dakle sad i to znam

Gordon Ramsay je pekal kokice sa karamelom na tv-u a ja ko budala blejim u njega... kajeto secer???
al sad i ja pecem ko velka karamel kokice

Poslano sa mog LG-H440n koristeći Tapatalk
samojaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 00:24   #2826
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Nastavno na goruće ptičice...

Pjesma grupe En face S dlana Boga pala si

Otkako je izašla mislim si kako lik kaže 'prežabat će nana oči', ali ne kontam što to znači pa mi je jasno da tu nešto ne štima i u javnosti se ne oglašavam po tom pitanju iako mi je pjesmica cool i često za sebe pjevušim. Strpljivo čekam da netko drugi to potegne pa da čujem 'pravu stvar', ali nikako.

I onda jednog dana (ove godine) čujem kolegicu kako korsti izraz 'prežabat'. Objasnila ona meni što to znači, ali na jedno uvo ušlo, na drugo izašlo. Nije ni bitno! Bitno je da sam ja cijelo vrijeme bila u pravu i pohvalim se prvom prilikom u javnosti smiješnom pričom. Naravno da mi se jedna ženska počela smijati.

'Mreža bačena na oči...'
za mene je i dalje prezabat...

Poslano sa mog LG-H440n koristeći Tapatalk
samojaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 11:14   #2827
Prije nego sam se preselila u Zg mislila sam da tramvaji staju samo na stanicama. Znala sam da voze po ulicama, ali nisam uopće razmišljala da trebaju stati na semaforima.
FleurDelacour is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 14:49   #2828
Moj muž je kao klinac mislio da stih pjesme "sve ptičice iz gore..." glase "sve ptičice izgore..." i bio je jako nesretan zbog toga.

Što nije sramota, bio je mali. Ali jest pomalo sramota da je čitavo vrijeme fakulteta mislio da rubrika na prijavnici za ispit na kojoj je pisalo Uspjeh na ispitu (a u koju su profesori upisivali ocjenu) znači želju (valjda izdavača prijavnice ) nama, studentima - nešto kao "želimo vam uspjeh na ispitu"!
E, to već jest brukica! (A možda je baš zato bio super-student? )

A ja se za sebe ne mogu sjetiti neke takve sramotice. Kaj mogu...
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 15:37   #2829
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Otkako je izašla mislim si kako lik kaže 'prežabat će nana oči', ali ne kontam što to znači pa mi je jasno da tu nešto ne štima i u javnosti se ne oglašavam po tom pitanju iako mi je pjesmica cool i često za sebe pjevušim. Strpljivo čekam da netko drugi to potegne pa da čujem 'pravu stvar', ali nikako.
Prežabat će nam na oči i ovdje
to je, izgleda, proletilo ispod rada do ovog trenutka.
jedna od onih stvari koje ne preispituješ because Rijeka i rječke grupe.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 17:04   #2830
Do negdje polaska u osnovnu školu nikako mi nije bilo jasno kako ljudi koji žive "s donje strane Zemlje" jednostavno ne padnu i odlepršaju u svemir i iako sam u teoriji znala da je zemlja okrugla, mislila sam da smo mi objektivno gledano (u svemiru) "gore", onako kako smo prikazani na zemljopisnim kartama i globusima koji se prodaju u našem dijelu svijeta i da zato nema opasnosti da padnemo.

I ne samo da mi nije bilo jasno kako ne padnu, nego sam mislila da sigurno na ulicama moraju imati nekakve rukohvate za koje se grčevito drže dok hodaju.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 17:58   #2831
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Do negdje polaska u osnovnu školu nikako mi nije bilo jasno kako ljudi koji žive "s donje strane Zemlje" jednostavno ne padnu i odlepršaju u svemir i iako sam u teoriji znala da je zemlja okrugla, mislila sam da smo mi objektivno gledano (u svemiru) "gore", onako kako smo prikazani na zemljopisnim kartama i globusima koji se prodaju u našem dijelu svijeta i da zato nema opasnosti da padnemo.

I ne samo da mi nije bilo jasno kako ne padnu, nego sam mislila da sigurno na ulicama moraju imati nekakve rukohvate za koje se grčevito drže dok hodaju.
:klap::klap: podsjecas me totalno na ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=YU71tyC1e7Y
__________________
Yo Yo Ma...Boutros Boutros Ghali
CarminaBurana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 22:38   #2832
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
D
I ne samo da mi nije bilo jasno kako ne padnu, nego sam mislila da sigurno na ulicama moraju imati nekakve rukohvate za koje se grčevito drže dok hodaju.

pješake si riješila.
jadne životinje, vlakovi, avioni...
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 23:35   #2833
Jao predobra tema zene, umitem od smijeha
Apropo fulanih lyricsa, uvijek iznova umirem kad mi sefica isprica kak je mislila da Sting u Message in the bottle kaze "mesečina batoo"
Ontopicno, nije nesto revolucionarno al ulazi u temu, tek nedavno su mi objasnili da moj je dedo (umro davno, jedva ga se sjecam) imao samo dva prsta na ruci jer su mu tri odrezali partizani u nekom logoru il tak nes. Nama unucima je govorio da ga je svinja ugrizla u pojrla mu prste. Crnohumorno, al meni je to i dalje smijesno
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 00:25   #2834
Quote:
CarminaBurana kaže: Pogledaj post
podsjecas me totalno na ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=YU71tyC1e7Y
Hahahahahahaha , ovo je pregenijalno!

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post

pješake si riješila.
jadne životinje, vlakovi, avioni...
Životinje su u stajama, vlakovi prikačeni za tračnice, a avioni ionako u zraku.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 14:00   #2835
Mislila sam da se banana split tako zove jer je nastao u Splitu. Sjećam se da sam jednom bila u šoku kad su u nekom filmu spomenuli banana split, čudila sam se kak to da Amerikanci znaju za 'naš' desert. Trebalo mi je neko vrijeme da skužim
FleurDelacour is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 14:06   #2836
Quote:
FleurDelacour kaže: Pogledaj post
Mislila sam da se banana split tako zove jer je nastao u Splitu. Sjećam se da sam jednom bila u šoku kad su u nekom filmu spomenuli banana split, čudila sam se kak to da Amerikanci znaju za 'naš' desert. Trebalo mi je neko vrijeme da skužim
Mislim da je dobar dio nas u jednom periodu to mislio. :P Ja do srednje.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 14:24   #2837
Quote:
AngerMan kaže: Pogledaj post
Mislim da je dobar dio nas u jednom periodu to mislio. :P Ja do srednje.
Dobro je, nisam jedina


Tek sam sa svoje 24 godine saznala da je Zanzibar stvarna država
FleurDelacour is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 14:39   #2838
Quote:
AngerMan kaže: Pogledaj post
Mislim da je dobar dio nas u jednom periodu to mislio. :P Ja do srednje.
I ja.
Dok mi bratić iz Canade nije objasnio, negdje u osnovnjaku.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 14:42   #2839
Oh, poznajem ja djecu koja su tvrdila da je banana split sa šlagom i sladoledom a banana šibenik samo sa šlagom
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 16:33   #2840
Quote:
FleurDelacour kaže: Pogledaj post
Dobro je, nisam jedina


Tek sam sa svoje 24 godine saznala da je Zanzibar stvarna država
sa 29.god sam upoznala na studiju lika koji je bio crnac i iako smo oboje pricali svedski rekao mi je mislim da si ti iz neke slavenske drzave i ja sva sretna kao kako to znas, kaze on vidi se po izgledu, toplini, i jos kad je cuo iz hr poceo nabrajt sve nogometase, fightere, gradove iako covjek nikad vidio hr...i ja da budem pristojna pitam ga (naravno vec u glavi sam projicirala da je lik afrikanac, nista drugo ne daj boze) odkud si i on kaze Kambodja, i ja onako wow to je super...pita on mene znam li di je Kambodja i ja (uf boze kako me i sad sram) kazem ''naravno da znam, dovoljno sam obrazovana'' i umjesto da sam tu stala jer me lik nije pitao nista dalje niti trazio potvrdu da mu kazem di je zemlja smjestena, ja nastavim ''u Africi'' sva onako ponosna i on kaze ''da, je'' i tu nista nije dalo naslutit da se podsprdava ili nesto slicno...dalje smo nastavili razgovor i poslije kad sam sjela u bus da idem doma tezak nemir u meni, stalno me kopkalo i uzmem telefon da provjerim na wikipediji...imala sam sta vidjet Azija
__________________
Yo Yo Ma...Boutros Boutros Ghali
CarminaBurana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:49.