Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2017., 16:06   #141
A što je s pošiljkama koje je Overseas preuzeo od UPS, a stoje kod njih u skladištu?

Priča je slijedeća:
U trenutku gluposti, naručila sam neke stvari u vrijednosti 28$ s američke stranice. Šiping je još 17$ I još šalju UPS : double

Sada me Overseas ucjenjuje da platim troškove špedicije 200kn+PDV, carinu i PDV. Znači na vrijednost od 45$ ja bi trebala platiti još 52$

Nisam luda.
Neka paket ide natrag.
Ne znam koje je drugo rješenje.
Javila sam se trgovcu i sve ispričala i mulci mi samo poslali službeni račun.

Ima li itko savjet?
__________________
Sredni Vashtar je došao,
Njegove misli bile su crvene misli, njegovi zubi bijeli.
Njegovi neprijatelji tražili su mir, ali on ih je ubijao.
Aerials is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 17:50   #142
Pozdrav.
Narucila sam preko stranice Cult Beauty paket, i njih dostavlja Overseas,oni nisu pronasli adresu i nisu nikakav papiric ni obavijest ostavili.
Na sluzbu za korisnike se ne javljaju, kako doci do njih?
Poslala sam danas i mail s upitom.
iwanamilinkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 09:40   #143
Evo mojeg traumatičnog iskustva s Overseasom.
Ako kupujete bilo što od bilo kud, nemojte ponoviti moju grešku i dozvoliti da vam Overseas dostavlja. Paket je stigao s Alze za 2 dana, kod njih se kiselio točno 2 tjedna. Odbijali su ga dostaviti i nakon sto puta što sam ih zvao, govorili mi svaki put da će sutra doći (naravno nije i tako iz dana u dan), pa da nemaju informacija kad će, te pisanja lažnih statusa da je dogovorena isporuka (s moje strane je naravno bilo sve spremno, ali oni se nisu pojavili). Nakon što sam izgubio sve živce već x puta i nakon što su ispucali sve "dogovore o dostavi" (piše da triputa dogovaraju dostavu) - naravno lažni statusi, pojavili su se točno nakon 2 tjedna što je paket stajao kod njih u Hrvackom Leskovcu.
Odsad ih izbjegavam u širokom luku, bilo da je riječ o slanju ili primanju bilo čega od njih.
Uglavnom sve najgore mogu napisati za te seljobere. Dabogda jučer propali.
izekos is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2019., 12:21   #144
Lightbulb Overseas Express Pazin

Dobar dan, eto otvaram jednu temu, na temu Overseasa Express Centar Pazin... moja pošiljka dva tjedna leži u centru, i nikako da se dostavi, mjesto Buje, znači nije otok a niti milijun kilometara da moraju obaviti, do sad nije bilo takvih situacija, ali prošao Google recenzije, i vidim da im je to počela biti "politika firme"..
No zašto sam se i javio, jer eto što ne čekaš, pa koliko da čekam pa Vama? Sami uvjeti poslovanja Overseasa je: "U trenutku kada pošaljemo paket s našeg skladišta primit ćete email i SMS i u roku od 1-3 radna dana paket bi trebao stići na vašu adresu." Znači kraj 6 mjeseca je poslana pošiljka iz skladišta. Osim toga, ono što me iritira jest da u subotu (13.07.), dođe email da pošiljka stiže tijekom dana, odlučim ne otići na more, čekam, negdje oko 15h, pogledam na njihove stranice, i piše: "Pošiljka nije isporučena jer je na zahtjev primatelja promijenjena adresa/termin isporuke."
Znači, lažu, lažu valjda zbog kompanija koje ih koriste, tako da na kraju eto, nije da ne isporučuju, nego korisnik nije mogao/htio preuzeti...
Osobno ne znam da li ih prijaviti nekoj udruzi poput potrošača, ili što? Poslao sam im već 10tak emaila, ne reagiraju, na telefon ili se ne javljaju ili dođite sami podići paket, ali moraš im platiti dostavu, zamisli...
No na kraju, želim poručiti ako netko ovo pročita, pripazite, barem Istra, da ako kupujete i koriste Overseas kao dostavnu službu odlučite na plaćanje poduzećem, inače spremite se na dodatni trošak, a to je da ćete morati osobno u dostavni centar po pošiljku, i da, morate na njihovim stranicama pratiti je li pošiljka stigla u dostavni centar ili ne, pa eto, toliko da znate, lp
Bojko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:35.