Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2018., 22:23   #6881
Da moram po tenisice na groblje.
Rijetko kad sanjam nešto lijepo.
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 22:49   #6882
Jedna noc dva sna

Numero Uno

Last minute let za Sierra Leone. Tamo me cekao frajer koji mi se svida i koji je tamo vec misec dana, zivi pod krovovima od palminih grana koji su naslonjeni na drvene stupove, kruznog je oblika nastamba. U Sierra Leone-u je gradanski rat a mi kao da smo bili u nekom rezervatu di smo bauljali okolo po sumama, pusili gandju i uzivali navecer skupa
Najednom iz cistoga mira u okolini kampa su se pojavili krvolocni likovi. Po nas su Europljane (samo su Europljani bili tu) u kampu dosli autobusi medutim ni ti busevi ni to sto smo Europljani nije bio nikakav garant da cemo ostat zivi. Doslovno smo ih vidili kako se spustaju prema kampu s macetama i puskama. Jedva smo zivu glavu izvukli ali jesmo. Na kraju je san bio jako stresan i naporan.

Numero due

Veliko parkiraliste na par katova, ljeto, vruce jako i neko predvecerje, ja i zgodna kolegica s faxa cekamo da krenemo na koncert. Zenska je nejvjerojatno lijepa i sexy. Ona je klasicni manekenski tip cure. Visoka je, mrsava, ima dugu ravnu smedu kosu. Na sebi imaju vruce jeans hlacice i najobicniju majicu, kosa pustena i sa svake strane po par prednjih pramenova zakaceno iza uha. Zenska je inace streber i perfekcionist na razini ali je tu noc odlucila opustiti kocnice i uzet jedan bombon. Ja sam isto skupa s njom. Na koncertu smo se predobro zabavili sa nekom ekipom koja se stvorila tu oko nas u medjuvremenu.

Oba lika u oba sna znam jaaaaako povrsno i zbog toga su mi oba sna bila precudna.

Zadnje uređivanje happy_meal : 09.01.2018. at 22:50. Reason: edit
happy_meal is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 13:38   #6883
Kolege i kolegice s posla, da jedni od drugih prepisujemo kao u školi.
Ono papiri, olovke, gumice, šiljila - retro san.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 09:32   #6884
Da sam u vezi s Kylo Renom iz Sila se budi..
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 10:05   #6885
Potres.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 10:58   #6886
Ništa
John Wick is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 12:10   #6887
upozorenje od obmane, lazi, ponovne povrede
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 11:11   #6888
Sleeves, slates, borbu dobra i zla, ja u glavnoj ulozi. U lucidnoj verziji.
__________________
Life doesn't come with an instruction book
Wacky Davidson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 08:33   #6889
Do maloprije sam se sjecao
John Wick is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 09:49   #6890
Zgradu iz koje nisam mogla izaći, sva vrata zatvorena i prolazi bez izlaza.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 11:32   #6891
Naborane ljude
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 13:56   #6892
Da sam u Sarajevu u tučnjavi Torcide i Manijaka, to je inače događaj koji se desio u RL, i žao mi je što nisam bio.
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 14:13   #6893
Staru ženu, jako niskoga rasta kako leži u prozirnoj plastičnoj vreći ispunjenom vodom. A išla sam samo u javni wc.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 15:53   #6894
Puno Kineza

I pogledala u sanjarici, a ono stvarno ima objašnjenje za to - čeka vas opasan i naporan put
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 17:36   #6895
Uhvatila me neka temperatura i zaspala sam popodne na sat vremena. Sanjala sam da tipkam po forumu, to se samo nastavilo, kao aktivnost tijekom koje sam i zaspala. Usred tog tipkanja shvaćam da moram ići do svoje frizerke, koja je promijenila lokaciju i sada je u nekom shopping centru na drugom kraju grada (to je zbilja istina) i tako sjedam u auto i krećem kod frizerke sa sestrom. Odjednom skužim da mi straga u autu sjedi netko i ispada ni manje ni više nego da se radi o kolegi forumašu rechtextremu. Staviti ću kasnije u liku kojeg glumca mi se uprizorio. Prvo me napadao i vrijeđao, ne sjećam se točno oko čega i htio je voziti moj auto, ali s vremenom, s obzirom da smo zapeli u koloni na Slavonskoj, prestali smo se svađati, pristao je na to da neće voziti auto i u miru smo stigli u shopping centar. Tamo sam sjela da mi frizerka opere kosu dok je recht pio kavu pokraj (sestra je nestala iz sna negdje u tijeku transporta na Slavonskoj) kada su mi uletile kolege u totalnoj panici da je jednom kolegi jako pozlilo i moramo mu pomoći. U tom trenutku iz nekog razloga mog auta više nije bilo, kolege su bile bez auta te mi je kolega forumaš rechtextreme dao ključeve svog auta i mi smo otišli pomoći kolegi. Tada sam se probudila.

Sestra je izgledala kao moja sestra, frizerka kao susjeda iz zgrade, kolege kao stvarni kolege, a recht kao Max Burkholder (dugo sam sad guglala dok nisam našla koji je to glumac).

Pa ti sad reci. Ne znam jel fibra ili sam tu previše.
appletini is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 17:58   #6896
Mislim da ti je fever nightmare..kad sam ja bila prehladjena probudila sam se iz sna i trebalo mi je vremena dok sam shvatila gdje sam. Ozdravi brzo.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:04   #6897
Quote:
appletini kaže: Pogledaj post
Uhvatila me neka temperatura i zaspala sam popodne na sat vremena. Sanjala sam da tipkam po forumu, to se samo nastavilo, kao aktivnost tijekom koje sam i zaspala. Usred tog tipkanja shvaćam da moram ići do svoje frizerke, koja je promijenila lokaciju i sada je u nekom shopping centru na drugom kraju grada (to je zbilja istina) i tako sjedam u auto i krećem kod frizerke sa sestrom. Odjednom skužim da mi straga u autu sjedi netko i ispada ni manje ni više nego da se radi o kolegi forumašu rechtextremu. Staviti ću kasnije u liku kojeg glumca mi se uprizorio. Prvo me napadao i vrijeđao, ne sjećam se točno oko čega i htio je voziti moj auto, ali s vremenom, s obzirom da smo zapeli u koloni na Slavonskoj, prestali smo se svađati, pristao je na to da neće voziti auto i u miru smo stigli u shopping centar. Tamo sam sjela da mi frizerka opere kosu dok je recht pio kavu pokraj (sestra je nestala iz sna negdje u tijeku transporta na Slavonskoj) kada su mi uletile kolege u totalnoj panici da je jednom kolegi jako pozlilo i moramo mu pomoći. U tom trenutku iz nekog razloga mog auta više nije bilo, kolege su bile bez auta te mi je kolega forumaš rechtextreme dao ključeve svog auta i mi smo otišli pomoći kolegi. Tada sam se probudila.

Sestra je izgledala kao moja sestra, frizerka kao susjeda iz zgrade, kolege kao stvarni kolege, a recht kao Max Burkholder (dugo sam sad guglala dok nisam našla koji je to glumac).

Pa ti sad reci. Ne znam jel fibra ili sam tu previše.


Čekaj, ako sam dobro shvatio, ja sam ipak ispao pozitivac u tvom snu?

Nisam gotovo nimalo sličan tom glumcu, ali dobro je da me sanjaš, znači da sam ostavio neki utisak na tebe i da te nisam ostavio skroz ravnodušnom

btw. moj sadašnji auto je kupljen baš u Slavonskoj
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:24   #6898
Sanjala sam budućnost.
Do sada se svaki moj san o budućim (lijepim) događajima ostvario. Ni malo ne sumnjam da se taj niz neće nastaviti.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:55   #6899
Sanjao sam pregled u bolnici i onda da je stigla dojava o eksplozivnoj napravi i da smo svi bježali van. Na kraju je i eksplodiralo.
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 19:33   #6900
Da je mali pas uskočio u WC i onda sam ga vadila i tusirala. Kad sam ga išla prebrisati ručnikom otpala mu je sva dlaka i ostao je gol kao bezdlaki štakorčić. Strašno.
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:58.