Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2018., 23:40   #1661
Kupio danas u elipsu sennheiser hd 205
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 13:11   #1662
Slušalice naglavne s ugrađenim radioprijamnikom

Molim Vas, zna li netko gdje se mogu kupiti naglavne slušalice s ugrađenim radio FM prijamnikom?
akarnovs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 20:48   #1663
trenutni best buy open/closed slusalica? do jedno 1000kn? žičane za
slusanje muzike tokom surfanja, igranja. Uglavnom za klasiku , rock , jazz, mozda povremeno kakav film seriju te samo igranje.
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 22:01   #1664
Malu pomoc molim ak se neko malo bolje kuzi Naime za poklon za rodjendan covjeku koji zna kaj je dobar a kaj los zvuk, trazim bluetooth slusalice... Meni prvo padne na pamet Audio-Tehnica, al to uzimat prek e-baya sad ne stignem (a i carina bi bila nesto valjda itd)... Tak da naso sam npr "Audio-Technica ATH-S700BT" pa me zanima kaj bi mozda bilo slicno tome (kvalitetno i cjenovno) da se da nabavit kod nas.. Hvala

Sent from my Moto G (5) using Tapatalk
bohr3o is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 23:48   #1665
@bohr30: to je čini se model koji se prodaje u US, EU model bi mogao biti: ATH-ANC700BT

ove: https://sonusart.hr/audio-technica-a...m_medium=click nisu dovoljno dobre?
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 00:14   #1666
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Ma jesu, al cjenovno bas i nisu u rangu sa ovima

Sent from my Moto G (5) using Tapatalk
bohr3o is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 11:09   #1667
Quote:
mickey kaže: Pogledaj post
trenutni best buy open/closed slusalica? do jedno 1000kn? žičane za
slusanje muzike tokom surfanja, igranja. Uglavnom za klasiku , rock , jazz, mozda povremeno kakav film seriju te samo igranje.
Kada se onovno pojave na dropu ili ako ih nadjes drugdje po slicnoj cijeni (HD580 jubilee- HD600) ovo mi se cini dobar izbor (sa postarinom i pdv-om dodje oko 1200)

https://www.massdrop.com/buy/massdro...lee-headphones
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 17:22   #1668
Pozz
audio technica je neutralnog zvuka tu neces pogrijesiti,ako slusa neku glazbu s nekim bassom mozes uzeti potraziti neke proizvode od beyerdinamica ili sennheisera (razlikiuju se malo basevi ,topliji bass je kod beyerica) ovako za grado slusalice nzm kakva situacija je kod bezicnog systema ,ali imas novi system mozda cak i najbolji nisam isprobao jos ali posjedujem m50 i prva liga su i ako napravis ovo iznenadit ces ga
https://www.google.hr/url?sa=t&sourc...N8ZFOD4xbU2nov
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 17:25   #1669
Quote:
thesufferingman kaže: Pogledaj post
Pozz
audio technica je neutralnog zvuka tu neces pogrijesiti,ako slusa neku glazbu s nekim bassom mozes uzeti potraziti neke proizvode od beyerdinamica ili sennheisera (razlikiuju se malo basevi ,topliji bass je kod beyerica) ovako za grado slusalice nzm kakva situacija je kod bezicnog systema ,ali imas novi system mozda cak i najbolji nisam isprobao jos ali posjedujem m50 i prva liga su i ako napravis ovo iznenadit ces ga
https://www.google.hr/url?sa=t&sourc...N8ZFOD4xbU2nov
Ako ne radi link samo upisi audio technica m 50x bluetooth

https://www.youtube.com/watch?v=OhDk5A0PhuQ
evo link koji valja ,ali po meni nije on adekvatan za ocijenivanje zvuka glazbe svih spektrova i to pogledaj video pa procjeni sam i pogledaj pa skontaj naci ces na netu m50x s adapterom dobrim jeftinije nego bluetooth slusalice (a one su dobre studijske sluske)

Zadnje uređivanje thesufferingman : 02.02.2018. at 18:04. Reason: pisao na jebenu ciglu pa nisam dobro kopirao vezu
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 22:17   #1670
Pozdrav, planiram kupiti neke obične slušalice za mp3 player. Gledao sam ove, ali može i preporuka bilo koji drugih do stotinjak kuna i ne moraju imati ove nosače, važno mi je samo da dobijem neki best buy u ovoj nižoj klasi. Hvala
Le Male is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 14:40   #1671
Moze preopruka za bezicne slusalice, cca 1200kn? Trenutno je pick ovaj, ima li sto bolje za tu lovu? U obzir dolazi samo kupnja u HR. Thx.
Ged Earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 16:33   #1672
Podržavam tvoj izbor
U okvirima mogućnosti bežičnog prijenosa te slušalice nude puno.
AKG is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 20:06   #1673
Wink

Ovo sto sam ti ja prije linkao s ath m50x je super kombinacija e sada nzm da li je izvodiva recimo s ath m40x i tim adapterima gdje dosta ljudi govori da su ath m40x zapravo killerice m50x, plus uvijek imas kabele ako ti zatrebaju morao bi se pozabaviti googlanjem da li je izvodivo takvo pretvaranje m40x u bezicne ali znm sigurno da nema takvih adaptera ovdje u hrvatskoj ako bi isao recimo na tu kombinacju jer bi dobio studijske sluske solidne
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:20   #1674
Quote:
Le Male kaže: Pogledaj post
Pozdrav, planiram kupiti neke obične slušalice za mp3 player. Gledao sam ove, ali može i preporuka bilo koji drugih do stotinjak kuna i ne moraju imati ove nosače, važno mi je samo da dobijem neki best buy u ovoj nižoj klasi. Hvala
Uzmi Marley Smile od 200 kuna u kojoj boji hoćeš i bit ćeš zadovoljan. Imaju i gumb za podizanje slušalice ako ti je mp3 player u telefonu.
http://www.ronis.hr/marley-2666/slusalice-894/2666/
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:21   #1675
Quote:
AKG kaže: Pogledaj post
Podržavam tvoj izbor
U okvirima mogućnosti bežičnog prijenosa te slušalice nude puno.
Očekivao sam da ćete mu vratiti za ono podjebavanje na temi o kabelima.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:25   #1676
I ja podržavam.....
Može i Grado bežične.....bežične.....
tubefan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:52   #1677
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Očekivao sam da ćete mu vratiti za ono podjebavanje na temi o kabelima.
Ma kaj god. Drago mi je da ga ipak nešto i zanima u svijetu hifi-ja. Ima nade za njega
AKG is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:59   #1678
Moguće, ali mora dosta toga nadoknaditi.....
Ima vremena....
olif is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 00:54   #1679
Quote:
AKG kaže: Pogledaj post
Podržavam tvoj izbor
U okvirima mogućnosti bežičnog prijenosa te slušalice nude puno.
Ty! Sudeci po nicku, nisam niti mogao ocekivati drugaciji odabir.

Quote:
thesufferingman kaže: Pogledaj post
Ovo sto sam ti ja prije linkao s ath m50x je super kombinacija e sada nzm da li je izvodiva recimo s ath m40x i tim adapterima gdje dosta ljudi govori da su ath m40x zapravo killerice m50x, plus uvijek imas kabele ako ti zatrebaju morao bi se pozabaviti googlanjem da li je izvodivo takvo pretvaranje m40x u bezicne ali znm sigurno da nema takvih adaptera ovdje u hrvatskoj ako bi isao recimo na tu kombinacju jer bi dobio studijske sluske solidne
To je poklon, tako da je ovo previse zezancije, a i u strci smo malo s vremenom. Svejedno, thx na pomoci.

Quote:
tubefan kaže: Pogledaj post
I ja podržavam.....
Može i Grado bežične.....bežične.....
Tubefan seal of approval! Sutra ih kupujemo.

Quote:
AKG kaže: Pogledaj post
Ma kaj god. Drago mi je da ga ipak nešto i zanima u svijetu hifi-ja. Ima nade za njega
Pa kad nije zicno...

Quote:
olif kaže: Pogledaj post
Moguće, ali mora dosta toga nadoknaditi.....
Ima vremena....
Za blind test i ne treba toliko vremena.
Ged Earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 20:01   #1680
evo jedan video o plavom zubu
https://www.youtube.com/watch?v=3mYUbSv6FNw

thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:10.