Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2017., 23:41   #21
Ovo što se nudi na HTV-u za Badnjak nije ništa posebno. Premalo ili ništa božićnih sadržaja (dokumentaraca, crtića, glazbe, posebnih božićnih izdanja serija i emisija...)

A za filmski program što reći... nema ni jednog, jedinog novijeg naslova. Nemam ništa protiv Ben Hura z Božić, dapače... ali dok se on prikazuje na HTV1 na HTV2 bi trebali ići neki noviji naslovi ili reprize novijih filmova božićne tematike

Neobično je i da nema nikave mini-serije biblijske tematike, čini mi se prvi puta ove godine

Ocjena programa za Badnjak 4/10 ili srednja žalost
hugoboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 15:42   #22
Na Božić je program HRT-a puno bolji, nego na Badnjak.

HRT 1

Quote:
07:50 DIVAN ŽIVOT američki film
09:57 Zagreb: Božićna misa prijenos
11:32 Božićne pjesme
11:55 Vatikan: Urbi et orbi prijenos
13:00 Božićni koncert Zbora HRT-a
13:24 DESET ZAPOVIJEDI američki film
17:35 Ko te šiša humoristična serija - božićna epizoda
20:05 SVE NAJBOLJE hrvatski film
21:50 Đoka dokumentarni film
23:17 SVI KAŽU VOLIM TE film
HRT 2

Quote:
09:30 IZBAVITELJI film
11:35 ON THE TWELFTH DAY OF CHRISTMAS američki film
13:50 Veličanstveni kolači Fione Cairns, epizoda 10. dokumentarna serija ®
14:37 Najdraža jela Mary Berry: Predbožićno vrijeme, epizoda 7. dokumentarni film ®
15:12 Lampice, lampice, svijetle cijelu noć 2, epizoda 3. dokumentarna serija ®
16:00 Čudesna šuma crtani film
17:31 Paul O'Grady i ljubav prema psima na Božić (2B) serija
19:00 Pustolovine Prudence Petitpas, epizoda 9. crtana serija
20:05 Oliver u Pariškoj Olympiji, snimka koncerta
21:45 NANNY MCPHEE - ČUDESNA DADILJA film
23:20 ON THE TWELFTH DAY OF CHRISTMAS američki film
HRT 3

Quote:
06:45 ŽIVJELA KRALJICA nizozemski film
10:00 DONOVANOV GREBEN američki film
11:45 SABRINA američki film
14:25 OPERACIJA SLON američki film
16:10 ŠTO TE TATA PUŠTA SAMU? (12) američki film
18:25 Božićni gala koncert u Bjelovaru snimka
20:05 ZNAK POGANINA američki film
21:35 SHANE američki film
23:30 BIJELI BOŽIĆ američki film - Zlatna kinoteka
02:15 DOBRO DOŠLA KUĆI, ROXY CARMICHAEL američki film - Filmovi s 5 zvjezdica
HRT 4

Quote:
07:05 Duša mira: Fra Aleksa Benigar - sluga božji dokumentarni film
11:10 Jaslice za Vukovar dokumentarni film
11:55 Vatikan: Urbi et orbi prijenos - uz hrvatski znakovni jezik
13:05 Hodočasnik u Rim dokumentarni film
17:15 Otok dokumentarni film
18:10 Hram knjige dokumentarni film
Izvor: TV Profil

Zanimljivi je da Kod nas doma (skraćeno), Potjera, Bingo i Poprock.hr normalno idu i na Božić.

Odlično što su na HRT 2 svi filmovi iz ovog tisućljeća.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 00:49   #23
Poznato je i što na Badnjak nude Nova TV i Doma TV.

Nova TV

Quote:
09:20 BOŽIĆ LOONEY TUNESA film
10:10 LEGO film
12:05 DJED MRAZ 3: ODBJEGLI DJEDICA film
13:50 JACK, UBOJICA DIVOVA film ®
20:10 ŠTRUMPFOVI film
22:00 NOA (12) film
00:25 FRED MRAZ film
Doma TV

Quote:
11:10 ŠTRUMPFOVI: LEGENDA O TAJANSTVENOM JAHAČU animirani film
11:35 ŠTRUMPFOVI: BOŽIĆNA PRIČA animirani film
13:30 BOŽIĆNA AVANTURA film
15:00 VILENJAK film
16:45 NAJBOLJI BOŽIĆNI KOLAČ komedija
19:55 LJEPOTICA I ZVIJER (12) film
21:50 ČAROBNA LISTA film
23:35 U POTRAZI ZA DJEDOM BOŽIĆNJAKOM film
Izvor: TV Profil

Iako im se program sastoji uglavnom od crtića i filmova za djecu i mlade, nije loše, ionako i sa skoro 30 godina znam pogledati i takve sadržaje.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 02:00   #24
Noa, nije to valjda ono sranje s Croweom i Watson u glavnim ulogama?

Astro termin je previše za tu glupost, kamoli ne prime time i to još na Badnjak.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 08:18   #25
Da, to je taj film. Vjernik sam, ali ne gledam baš biblijske filmove. Razumlijivo mi je da takvi filmovi idu da HRT-u, gdje i moraju ići, ali mi nije jasno zašto idu i na komercijalnim televizijama. Meni na Badnjak najviše odgovaraju obiteljski filmovi i ostali filmovi u kojima se stalno nešto događa, osim biblijskih, ne volim ni filmove, u kojima se previše priča.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:53   #26
Program HTV-a za Božić je osrednji. Iako ima svega čega treba biti opet mi fali nešto više.

Prije svega se to odnosi na filmove. Imam dojam da su nekad u tome bili prvaci za blagdane, čak i uz pojavu komercijalnih televizija, a sada uglavnom popunjavaju blagdanski program starim, stoput prožvakanim naslovima. Nemam ništa protiv Ben Hura i Divnog života i mislim da ti filmovi trebaju ići na HTV-u i izmjenjivati se svakih par godina jer spadaju u klasike, ali opet mogli su dodati malo začina u vidu novijih filmova. Ima puno prigodnih filmova novije tematike nastalih u zadnjih 5-7 g. koji nikad nisu prikazivani na HTV-u.

A od malo starijih koji nisu dugo prikazivani npr. odličan božićni film A Christmas Story.

Ostatak nefilmskog božićnog programa je ok... dokumentarci, kulinarske emisije, religijski sadržaj. Možda fali malo više prigodnih crtića i glazbe.
hugoboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 15:09   #27
Program HRT-a za blagdan Svetog Stjepana i Staru godinu

Quote:
Hrvatska televizija (HRT – HTV) na svojim će četirima televizijskim programima za božićne i novogodišnje blagdane emitirati brojne prigodne sadržaje.

Gledatelje među ostalim očekuju božićno i novogodišnje izdanje popularne zabavno-glazbene emisije A-strana, novogodišnji kviz s Joškom Lokasom te vrijednim nagradama za najuspješnije, program za doček nove godine s Miroslavom Škorom u kojemu će se birati pjesma s kojom će gledatelji dočekati Novu godinu, a na rasporedu je i posebno izdanje nove humoristične serije ‘Ko te šiša, hrvatski igrani film Sve najbolje, ciklus filmova o Harryju Potteru koji počinje s emitiranjem tijekom predstojećih blagdana te izbor najboljih povijesnih klasika koji će se prikazivati na Prvome programu Hrvatske televizije (HRT – HTV 1). Ciklus animiranih i dječjih filmova te prigodnih blagdanskih filmova tijekom predstojećih tjedana na rasporedu je na Drugome programu Hrvatske televizije (HRT – HTV 2), a filmski maraton s čak stotinu vrhunskih filmskih naslova od 23. prosinca do 7. siječnja i ove godine tradicionalno priprema Treći program Hrvatske televizije (HRT – HTV 3).
HRT 1

Quote:
Na blagdan svetoga Stjepana pred male će ekrane cijele obitelji zasigurno okupiti film Vladimira Tadeja Družba Pere Kvržice koji će biti prikazan u 12.23 te pustolovni film Hatari! koji ima i elemente egzotične drame uz mnogo uzbudljivih akcijskih prizora. Uz izvanredne prizore lova divljih životinja, film osvaja prelijepim ambijentom s autentičnim lokacijama u Tanzaniji u istočnoj Africi, izvrsnom glazbom Henryja Mancinija, koji je za potrebe filma skladao svoj slavni Baby Elephant Walk, te sjajnom glumačkom postavom koju predvodi John Wayne.

Bogat zabavni program gledatelje očekuje i u novogodišnjoj noći. U 20.05 na rasporedu je novogodišnji kviz s voditeljem Joškom Lokasom. Natjecatelji će se moći javljati u emisiju uživo, odgovarati na pitanja o povijesti Hrvatske radiotelevizije, omiljenim emisijama, filmovima i serijama, sportskim događajima, televizijskim licima i poznatim radijskim glasovima koji su obilježili gotovo stoljetnu povijest javnoga medijskog servisa, a najuspješniji će imati prigodu osvojiti i vrijedne nagrade.

Za ludi doček Nove godine najvažnije je dobro društvo. Uz domaćine kakvi su Ivan Vukušić i Duško Ćurlić gledateljima to jamčimo u novogodišnjemu izdanju popularne HRT-ove zabavno-glazbene emisije A-strana koja je na rasporedu u 20.38. A voditelji će novu 2018. dočekati uz svoje dame Barbaru Kolar i Ivu Šulentić te drage goste: Giuliana, Petra Grašu, Danijelu Martinović, Severinu, Marka Tolju, Terezu Kesoviju, Gabi Novak, Dragu Diklića, Soul Fingerse, Vatru, Borisa Novkovića te Nenu Belana i Fiumense. Kao i na svakome novogodišnjem tulumu, uvijek se pojavi problem u vezi s tim tko je zadužen za odabir glazbe. Netko bi nešto sporo, netko dobre stare hitove, netko samo ljubavne, a netko bi samo plesao cijelu noć. Upravo zato A-strana nudi sve to.

Nakon A-strane, od 22.45 slijedi novogodišnja emisija Pljesak, molim. Domaćin je toga spektakla u kojemu se bira pjesma s kojojom će gledatelji dočekati Novu godinu Miroslav Škoro, a u strogome, ali pravednome ocjenjivačkom sudu sjedit će Zlatan Zuhrić Zuhra kao estradni menadžer Ratko Mulj, Enis Bešlagić kao učitelj harmonike i predstavnik dijaspore i Mila Elegović kao balerina u mirovini.

Meštar ceremonije bit će Davor Gobac, a nepoznati, no ipak donekle talentirani kandidati su Lana Jurčević, glazbeni sastav Vigor, Jasmin Stavros, Pravila igre, klapa Intrade, Kićo Slabinac, Mate Bulić, Lidija Bačić, Tonči Huljić, Zorica Kondža, Mladen Grdović, Milo Hrnić i brojni drugi. Riječ je o parodiji na emisije za otkrivanje talenata uz koju će gledatelji nasmijani, veseli i raspjevani uz Hrvatsku radioteleviziju ući u novu 2018. godinu. Urednica je Uršula Tolj.

HRT 2

Quote:
Na blagdan svetoga Stjepana, ljubitelji sporta moći će uživati u prijenosu izbora sportaša godine koji je na rasporedu u 12.00 te u prijenosu malonogometnoga turnira Četiri kafića s početkom u 18.25.

Mališane će zasigurno oduševiti animirani film Čudovišta iz ormara koji na blagdan svetoga Stjepana mogu pogledati u 16.50. Čudovišta iz ormara dolaze iz slavne tvrtke Pixar Animation Studios. Film je postigao golem uspjeh u cijelome svijetu, a i kritika ga je izrazito dobro prihvatila. Riječ je o veoma duhovitome, simpatičnome i originalnom filmu izrazito smiješnih i simpatičnih likova koji utjelovljuju noćne strahove. Film je sinkroniziran na hrvatski jezik.

U 20.00 na rasporedu je izravan prijenos već tradicionalnoga koncerta Božić u Ciboni, a u 21.55 obiteljski film Povratak čudesne dadilje, nastavak hit-filma Dadilja McPhee, o dadilji nadnaravnih sposobnosti.

Na Silvestrovo u 17.35 najmlađe će razveseliti hrvatski film uz kojega su odrastale generacije – Vlak u snijegu.

U 20.05 slijedi prvi iz superpopularne serije filmova o malome čarobnjaku – Harry Potter i kamen mudraca. U 22.40 gledatelje će zabaviti hit-komedija Seks i grad, nastala prema istoimenoj popularnoj televizijskoj seriji.

U 1.05 slijedi Štemer 2, nastavak uspješne akcijske komedije, parodije na filmove o superherojima, a u 2.45 na rasporedu je film Nestali u 60 sekundi – suvremeni klasik akcijskoga žanra s Angelinom Jolie i Nicholasom Cageom u glavnim ulogama. Film odlikuju raskošna produkcija te uzbudljive scene potjera.
HRT 3

Quote:
Treći program Hrvatske televizije (HRT – HTV 3)
Treći program Hrvatske televizije (HRT – HTV 3) tradicionalno tijekom božićnih i novogodišnjih blagdana gledatelje časti filmskim maratonom. U njemu će od subote 23. prosinca do nedjelje 7. siječnja biti prikazani brojni vrijedni filmovi različitih datuma proizvodnje – od davnih klasika pa do najnovijih filmova, a gledatelje očekuje više od stotinu različitih filmova. Kao i uvijek, božićni program u znaku je klasika prigodne tematike, pa će tako gledatelji na Božić u 10.00 moći pogledati klasik Johna Forda Donovanov greben s Johnom Wayneom i Leejem Marvinom u glavnim ulogama te raskošni religijski spektakl Znak poganina u 20.05 i neodoljivi Bijeli Božić u 23.30.

Bit će tu i brojnih evergreena, poput Sabrine s Humphreyjem Bogartom, Williamom Holdenom i Audrey Hepburn u glavnim ulogama koji je na rasporedu na Božić u 11.45, legendarnoga vesterna Shane u 21.35 i urnebesne komedije Što te tata pušta samu? s Barbrom Streisand i Ryanom O'Nealom u 16.10.

Na Staru godinu i Novu godinu gledatelje očekuje glazbeni vestern Svi za El Dorado s Clintom Eastwodom u 15.00, Arthur s Dudleyjem Mooreom u 13.25 te sjajan koncert glazbenoga sastava Duran Duran u režiji velikoga Davida Lyncha u 21.35.

U Novu godinu gledatelji će ući s kultnim filmom Jima Jarmuscha Pod udarom zakona koji će biti prikazan u 23.30, a prvi put nakon više desetljeća bit će prikazan klasik Johna Carpentera Noć vještica s početkom u 1.15.

Na Novu godinu Treći program Hrvatske televizije (HRT – HTV 3) prikazat će za mnoge najatraktivniji hrvatski film uopće – H-8. Navečer je na rasporedu originalno izdanje Dobroga posla u Italiji s Michaelom Caineom u glavnoj ulozi. Na blagdan svetih triju kraljeva bit će prikazan neodoljiv Praznik u Rimu s Gregoryjem Peckom i Audrey Hepburn.
HRT 4

Quote:
Četvrti program Hrvatske televizije (HRT – HTV 4)
Četvrti program Hrvatske televizije (HRT – HTV 4) u svojim će informativnim emisijama pratiti obilježavanje i proslavu Božića diljem Lijepe Naše, a prenosit će i ugođaj dočeka 2018. godine. Uz informativne emisije bit će prikazane i brojne prigodne emisije i dokumentarni filmovi.
Izvor: HRT

Ostalo se može pročitati ovdje: http://hrtprikazuje.hrt.hr/419947/bo...koj-televiziji

Bravo za novogodišnji program na HRT 1, vidim, ima pjevača rock glazbe, pop glazbe, zabavne glazbe, dalmatinske glazba, tako i treba biti. Lidija Bačić, a osobito Huljić su mi već dosadili s obzirom da ih prečesto slušama na CMC-u i raznim radiopostajama. Čudno mi je što nisu pozvali i Miju Dimšić jer se u zadnje vrijeme i na HRT-u počela često pojavljivati.

Na HRT 2 su mogli staviti neke druge filmove, osim Kamena mudraca i Vlaka u snijegu, koje sam gledao već par puta.

HRT 3 su upropastili, kao i zadnjih nekoliko godina, kada 2 tjedna puštaju samo filmove, iako ima i ljubitelja dokumentaraca i koncerata.

Što se HRT 4 tiče, nadam se da neće biti samo prijenos dočeka tradicionalno iz Sydneya u 14 h po našem vremenu i onda ništa do ponoći i javljanja iz najvećih hrvatskih gradova, nego da će se svakog punog sata negdje uključiti.

Na blagdan Svetog Stjepana, ništa posebno, gledat ću Božić u Ciboni, kao i svake godine.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 17:39   #28
Otkad je HP na HRTu?
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:21   #29
Ne sjećam se da je nekad išao na HRT-u, i ostali filmovi znaju ići i na HRT-u i na RTL-u i na Novoj TV.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 02:54   #30
Program HTV-a za 26. prosinca je zapravo solidno dobar
hugoboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 22:06   #31
Slažem se da je program dosta dobar, vidim da na HRT 2, osim što idu noviji filmovi, nema previše kuhanja, Na HRT 1 su sva 3 američka filma, koja puštaju, stara preko 50, a jedan i preko 60 godina, ali je ostatak programa dobar, normalno ide Kod nas doma, Potjera, U svom filmu, Dobra žena, Don Matteo.

Program Doma TV-a na Božić i Svetog Stjepana

25.12.

Quote:
12:35 BITKA ZA BOŽIĆ film
14:15 JACK, UBOJICA DIVOVA film
16:15 CALLIE I BOŽIĆNI ANĐEO film
19:55 BOŽIĆ VRAGOLASTOG DENNISA film
21:35 KRALJEVSKI BOŽIĆ film
23:10 BOŽIĆ ZA PAMĆENJE (2011) film
26.12.

Quote:
11:05 KAKO PRESKOČITI BOŽIĆ film
16:45 DUH BOŽIĆA film
19:55 VELIKI GATSBY (12) film
22:10 Crveni šator (12) serija
Izvor; TV Profil

Bravo za Doma TV, od toliko filmova, nešto ću naći za sebe.

Zadnje uređivanje teletubiess : 14.12.2017. at 22:16.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 23:58   #32
DomaTV ubija vec godinu-dvije s odlicnim izborom filmova na Bozic cijeli dan, od jutra do kasno navecer. Svaka im cast. :klap:
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 11:59   #33
Slažem se, prošle godine je na Doma TV-u bilo dvaput više filmova i na Badnjak i na Božić i 26.12. Pretprošle godine su navečer i na Badnjak i na Božić pustili Gospodar prstenova, na Badnjak Prstenovu družinu, a na Božić 2.

Poznat je i raspored Nove TV na Božić i 26.12.

25.12.

Quote:
08:15 TOM I JERRY: POMOĆNICI film
21:15 BOŽJI SIN film
23:45 ČETIRI BOŽIĆA film
01:30 KAKO PRESKOČITI BOŽIĆ film
26.12.

Quote:
23:55 KOD KUĆE JE NAJLJEPŠE film
Izvor: TV Profil

Raspored je praktički isti, kao i u ostale dane, Čista ljubav mora ići i na Božić, barem na Božić nema "Turaka", ali zato Bit ćeš moja ide već 26.12. Od Nove TV se drugo i nije moglo očekivati, turske serije su već znale ići i na sam Uskrs. Koliko samo gledatelja zahvaljujući turskim serijama skupe u Hrvatskoj, regiji, a i drugdje u inozemstvu, gdje žive Hrvati.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 17:25   #34
RTL

24.12.

Quote:
13:25 BALTO 2: VUČJA POTRAGA igrani film, animirani
19:20 LOL XMAS 3, epizoda 11. zabavna emisija
20:00 SAM U KUĆI film
22:15 DOZVOLA ZA MALE FOCKERE film
00:10 KOLO SREĆE (12) film
25.11.

Quote:
19:49 LOL XMAS 2, epizoda 12. zabavna emisija
20:00 PRINCEZA I ŽABAC film
22:05 REDOVNICE NASTUPAJU 2 film
26.12.

Quote:
19:40 LOL XMAS 2, epizoda 12. zabavna emisija
20:00 Zapravo ljubav, romantična komedija
22:50 ŠTO ŽENE VOLE film
01:15 ULJEZI (15) Igrani film, horor/ triler
RTL 2

24.12.

Quote:
20:00 SVJEŽA KRV (12) američki film
Izvor: TV Profil

Bravo za Sam u kući, u pravi termin su ga stavili. Na Božić očekivano animirani film, uvijek se pitam zašto RTL u prime time-u subotom, nedjeljom i blagdanom stalno na glavnom kanalu pušta animirane filmove, umjesto da se isti puštaju na RTL Kockici, ali na Kockici u to vrijeme inače puštaju Našu malu kliniku. Nažalost, Astro show ide i u noći s Badnjaka na Božić, mogla je barem jedna noć proći bez tih gluposti.

Zadnje uređivanje teletubiess : 15.12.2017. at 17:40.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:18   #35
RTL svake godine ima sve gori i gori Božićni program..
Ana Paula is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 01:48   #36
Kolo sreće je po RTL-u najbožićniji film ikad, ide svaki Božić zadnjih 10 godina.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 10:59   #37
RTL Kockica

24.12.

Quote:
11:15 Garfieldov festival zabave igrani film, animirani
12:45 Noć uoči Božića igrani film, animirani
19:55 Dva superpolicajca igrani film, akcijska komedija
25.12.

Quote:
11:45 Zvonar crkve Notre Dame film
Izvor: TV Profil

Bravo i za njih, lijepo je što ima i nešto filmova. Prošle godine na Badnjak, filmova nije bilo ni na Kockici, ni na RTL-u 2 (na RTL-u 2 cijeli dan nije bio nijedan jedini film), a sada ih ima na oba kanala.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:53   #38
OMG Zvonar Crkve Notre Dame
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 14:43   #39
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
OMG Zvonar Crkve Notre Dame
Ali, mislim da to nije Disneyjev ako si mislio na taj.
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 15:08   #40
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Ali, mislim da to nije Disneyjev ako si mislio na taj.
Ja sam cura, BTW. -.- Ali da, ovo može biti i onaj australski koji su išli na VHS.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:18.