Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2017., 13:35   #1
Fen koji grije prostoriju

Nisam znao gdje bi otvorio, jer nije riječ o prodaji nego o raspravi o tom proizvodu koji je sada aktualan na Facebooku.

Fen koji grije prostoriju, to prodaju po nekoliko shopova na facebooku i brišu negativne komentare. Ostavljaju samo one pozitivne a siguran sam da ti pozitivni nisu doista pozitivni komentari nego su samo plačene objave.



Možda bude netko bio doista zadovoljan sa ovim proizvodom, ajde da čujemo i njega ovdje jer ovdje nitko nebude brisao komentare koji ne idu u korist tim shopovima.

Evo par linkova gdje se prodaje taj fen https://www.facebook.com/supershop.c...77456165918589

https://www.facebook.com/euroshop.cr...71257816547499

Svi shopovi na facebooku brišu negativne komentare jer im ne idu u korist, ali ako želite iskazati nezadovoljstvo sa nekim proizvodom preporučujem da na pozitivnim ili na objavama samo stavite svoj osječaj GRRR, ako se skupi čim više onda se jasno zna da nisu baš ljudi zadovoljni sa tim proizvodom a i oni ne mogu takvo iskazivanje osječaja brisati, već moraju cijelu objavu obrisati da se to nebi vidjelo.

msvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 17:18   #2
Čisto bacanje para i prodavanje muda pod bubrege.

Kod grijanja prostorija je bitna kubikaža iliti koliko ima kvadrata i koliko je visoka jer topliji zrak ide prema gore. Zato je visoke prostorije teže zagrijati.
Brzinskim pregledom može se naći da neki kalorifer od cca 2000W može grijati prostoriju od cca 25m2 uz pretpostavku da je visoka 2,5m. To bi bilo 62,5m3.
Predmetni "super" uređaj ima snagu od 400W, dakle petinu od usporednog kalorifera, pa isto tako može i grijati prostoriju koja ima petinu veličine, a to bi bilo 5m2.
Ako vam treba grijalica za špajiz, ćenifu, piliće ili nešto slično, ovo vam je prava prilika.

Eto, mislim da sam bio dovoljno jasan.
__________________
PPAF Foto VK Flickr
pobosutljanin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:34.