Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2017., 22:33   #301
Kad je frajer u traileru rekao "wills tand the test of time", morao sam izlazit iz fullscreena da vidim da slučajno ne gledam nešto za Civilization.

Držim fige da AoE4 neće bit smeće k'o trojka.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 01:07   #302
Thumbs up mmm yesss

Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Službeno najavljen Age of Empires 4

https://www.youtube.com/watch?v=RYwZ6GZXWhA

Reakcija jednog od boljih AoE youtubera
https://www.youtube.com/watch?v=o0SOhSgaHiI
Napokon je i taj dan dosao. Samo se nadam da nece biti prvi svjetski rat, previse je takvih igara i dosadne su mi vise. Napravis tenk i GG. Da svi imaju tenk, samo copy paste smo postali danas.
Eee al nemaju svi slona da te zajaše ili Teutonce kad ti naprave grupnjak e to je vec nesto

Quote:
blupita kaže: Pogledaj post
Ima u crowertexu za kupit steam verzija
ili nabavi prek steama kao sto ti je spectre predložil
steam uvjek ima neku akcinu ili popust
sad sam malo pogledala na stranice algoritma shoposlaba crowortexa nazalost sve rasprodano osim steam verzije
probaj i na amozonu vidit
pa zar ti je 119 kn puno dat za ovu legendu od igre
pravi fan ne bi dvojio da ima neki gold ed ili colector ed kod sebe
jel tako spectre
Ne kuzim sta svi trosite tesko zaradjen novac (osim ako ne zicate lovu od roditelja jos uvik) na ovo makar bila mi najdraza igrica, kada imate besplatnu verziju bas ovdje na internetu, smao malo potrazite...

Inace, sva ekipa igra preko GameRangera, ima uvijek netko spreman za igrati i ludnica je. Tako da tko god zeli da bacimo ponekad na AoE 2 ili 3, neka se javi mi u poruci
__________________
It's not what you are underneath it's what you do that defines you!
Komercijalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 13:19   #303
Dok sam bio mladji obozavao sam AoE, medjutim poslje su mi Karte bile jednostavno premale.
Po Traileru mi se cini da ce biti nesto u doba Antike znaci kao AoE 1.

A i trebat ce i dosta jak kompic!
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 14:43   #304
Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
Dok sam bio mladji obozavao sam AoE, medjutim poslje su mi Karte bile jednostavno premale.
Po Traileru mi se cini da ce biti nesto u doba Antike znaci kao AoE 1.

A i trebat ce i dosta jak kompic!
Imas sada dosta vece mape samo skini patcheve sve i s mapama. Ma bit ce dovoljan windows 98 za pokreniti ga u stilu AoE 1
__________________
It's not what you are underneath it's what you do that defines you!
Komercijalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 09:51   #305
Igra li tko preko Steama Age of Empires II HD ?
Felix 3575 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2019., 07:53   #306
AoE2 Definitive Edition dolazi ove jeseni.

Trailer





Spirit of The Law, najbolji youtuber za AoE, je napravio svoj pogled na trailer

__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2019., 14:14   #307
U prosjeku svako treći dan odigram jednu AoE II za ubit vrime , ubacim CD sa starom igrom i guštam besplatno offline random map protiv 3 protivnika .
Ta nova grafika bi me ubila , a i PC po ljetnim vrućinama bi prokuvao ...
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2019., 14:31   #308
Quote:
G/Duki kaže: Pogledaj post
U prosjeku svako treći dan odigram jednu AoE II za ubit vrime , ubacim CD sa starom igrom i guštam besplatno offline random map protiv 3 protivnika .
Ta nova grafika bi me ubila , a i PC po ljetnim vrućinama bi prokuvao ...
Volim ja i ekspanzije i grafiku, ali daleko da nije bila odlična i bez toga.
A tek kada pomisliš da je ta igra bila i prije 20 godina možda i nešto najbolje od Real Time Stategy žanra, i da ni danas nije napravljeno nešto značajno bolje
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2019., 18:23   #309
prvo smo imali AoE 1, AoE 1 Rise of Rome, AoE 2, AoE 2 the Conquerors, onda AoE 3 i ekspanziju za njega.

kad su krenuli remasteri prvo smo dobili AoE 2 HD edition koja uz osnovnu sadrži Conquerors, Forgotten Empires (napravili modderi) i African Kingdoms. onda smo dobili AoE 1 Definitive edition koji još nisam probao, ali pretpostavljam da sadrži barem osnovnu i Rise of Rome.

tako da mi stvarno nije jasno zašto rade AoE 2 Definitive edition kad već imamo HD edition... taj remaster je već drastično poboljšao grafiku, tako da će re-remaster biti 5 godina novija, 4 puta zahtjevnija i 10 puta veća, a realno ista igra. Apsolutno podržavam nove misije, civilizacije i tehnologije, ali mogli su napraviti još jednu ekspanziju za HD edition i ciao.
spoonman039 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2019., 10:28   #310
Quote:
spoonman039 kaže: Pogledaj post

tako da mi stvarno nije jasno zašto rade AoE 2 Definitive edition kad već imamo HD edition... taj remaster je već drastično poboljšao grafiku, tako da će re-remaster biti 5 godina novija, 4 puta zahtjevnija i 10 puta veća, a realno ista igra. Apsolutno podržavam nove misije, civilizacije i tehnologije, ali mogli su napraviti još jednu ekspanziju za HD edition i ciao.
Mislim da su htijeli nešto posebno zbog 20 godina od prvog izdanja AoE 2.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2019., 02:14   #311
Imam jako loš predosjećaj. Nisu niti nakon više od godinu dana pokrpali užasno bugovit AI u Age of Empires: Definitive Editionu, a to su svojedobno hypeali sa svim živim i neživim obećanjima poboljšanja igraćeg iskustva. A na koncu smo dobili vizualno prelijepi, ali neigrivi šrot.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2019., 12:53   #312
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
Imam jako loš predosjećaj. Nisu niti nakon više od godinu dana pokrpali užasno bugovit AI u Age of Empires: Definitive Editionu, a to su svojedobno hypeali sa svim živim i neživim obećanjima poboljšanja igraćeg iskustva. A na koncu smo dobili vizualno prelijepi, ali neigrivi šrot.
Ja radi ovoga nisam ni kupio iako stvarno izgleda seksi jer sam sačekao i vidio da se spominju ti problemi koje si naveo. AoE 2 HD je na početku imao neke manje bugove ali je bilo sasvim igrivo i nisam požalio što sam uzeo pošto je original bez patcheva i fixeva užas na novim windowsima.
Ovo ću isto sačekat a ako ne zeznu AI i uključe sve dlc-ove onda je to sa osvježenom grafikom i tih par novih civilizacija i kampanja meni super.
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2019., 02:54   #313
Quote:
spoonman039 kaže: Pogledaj post
tako da mi stvarno nije jasno zašto rade AoE 2 Definitive edition kad već imamo HD edition... taj remaster je već drastično poboljšao grafiku, tako da će re-remaster biti 5 godina novija, 4 puta zahtjevnija i 10 puta veća, a realno ista igra. Apsolutno podržavam nove misije, civilizacije i tehnologije, ali mogli su napraviti još jednu ekspanziju za HD edition i ciao.
HD je, uz sva poboljšanja u usporedbi s originalom i dalje pun gamebreaking bugova i multiplayer support je užasan zbog čega je playerbase segragiran po raznim drugim servisima kao što su voobly, gameranger itd.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2019., 10:31   #314

Gameplay bez osvrta.


Još nešto gameplaya uz osvrt legendarnog Spirit Of The Law.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2019., 17:55   #315
je li itko uspio skrpati AOE 2 HD da se igra multiplayer preko nečeg drugog osim preko Steama (Voobly, Gameranger ili možda Hamachi)?
najbliže što sam uspio naći je ovaj compatibility patch http://aoccs.net
međutim, pri pronalasku matcha pokreće se age2_x1.exe koji je zapravo stara verzija Conquerorsa (valjda patchirana), i rezolucija je dobra za moj laptop (1366x768, a ako se dobro sijećam Conquerors je bio 1024x768 max i samo 4:3 format)
ipak, to ipak nije "onaj HD", sadrži manje nijansi boja, starije ikone, a najbitnije - nema nove ekspanzije (civilizacije, tehnologije itd).
u mapi se nalazi i age2_x2.exe - to bi trebao biti AOE 2 Forgotten Empires, mod koji je preteča ekspanzije "The Forgotten". pa ako nove ekspanzije već ne rade, volio bi barem to zaigrati, jer više opcija je bolje.

znam da će većina ljudi reći "igraj preko Steama", ali želim imati više opcija.
spoonman039 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2019., 17:21   #316


Najava dolaska Age of Empiresa IV na Xbox One očekuje nas tijekom Gamescoma

In other news dobivamo i novu Age of Mythology igru .

Uz Age of Empires 4 ćemo možda dobiti i novu Age of Mythology igru
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2019., 22:35   #317
sutra navečer u 21 po našem vremenu na X019-u izlazi isječak gameplaya četvorke.

nadam se da neće razočarat. ostarih čekajući ovo
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2019., 23:01   #318
https://www.youtube.com/watch?v=rAbI...ture=emb_title

eto ga. doduše jednominutni "gameplay" video. izgleda odlično, mada nažalost baca, ali samo baca na cartoonish dizajn.

srednji vijek. u igrici su prikazani englezi i mongoli. datum izlaska nažalost nije objavljen
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2019., 19:46   #319
Izgleda dobro, nadam se da će tako i biti .
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2019., 00:01   #320
Nisam odavno igrao strategije, ovo mi izgleda obećavajuće. Od svih dijelova najbolje mi je sjeo AoE 2 (original), definitivno savršenstvo do dan danas, najbolja igra koju je Micro$ ikad napravio.
pivaka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:49.