Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2011., 15:45   #141
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
sinoc bilo dobro. uostalom, zabava nije boja ni na ibici. ni na nekim drugim razvikanijim mjestima. uvijek to ista pasta, red cuge, red troke, red cica i extremno ruznih frajera.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 20:56   #142
bolje je na ibizi. kažu da je droga bolja. I da tamo ima pravog drami bejza.
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 06:33   #143
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
uvijek to ista pasta, red cuge, red troke, red cica i extremno ruznih frajera.
Jebiga, stvarno ne zvuči zabavno, samo jadno
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 19:13   #144
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
bolje je na ibizi. kažu da je droga bolja. I da tamo ima pravog drami bejza.
a ko to kaze? mislim, nije da ih usporedjujem jer je nemoguće, ali ne vidim neke pretjerane razlike.

odem kad me nešto zanima, ka fatboy... i odo ja doma nakon partyja. ipak, sam navukla godina, pa mi je sve dosadnije... i ne mogu uopće biti na nogama dugo.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 14:23   #145
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
Frendica bila, dojmovi - rasjekla stopalo u bazenčiću na pjena partyju, spavala nije ni minute, cijene astronomske... sve u svemu rekla je nikad više.
cijene su stvarno visoke.I dobro je to. Svejedno je koliko su cure lude, i prave budale iz sebe tako dugo dok mi zarađujemo
ayae is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 18:54   #146
Tko ima prevelika očekivanja neće se dobro provesti.Ja sam se dobro naplesala i nasmijala sa društvom,a upravo to mi je i bio cilj.
happy libra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 22:20   #147
Mene stra išta napisat na ovom topicu da ne ispanem major konzerva i baba
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 12:52   #148
da i ja udijelim svoj komentar na ovu temu . na zrću sam već 3. godinu za redom, ne ostajem nikad dulje od 3 dana jer mi je to taman (ostavit godišnji tam je fakat glupo). zbog svojih godina meni takav tempo tamo odgovara (cuge od 16h do cca 8 ujutro sljedeći dan), zabavim se sa ekipom (redovito nas 20). cijene jesu astronomske no još nisam tam čula da ljudi kukaju jer ko ima ide, ko nema ne ide. što se tiče pizdarija u bazenu, koliko sam ja čula u bazenčeku ima redovito 12 vrsta boleština te ga izbjegavam . ali zabava je tamo zagarantirana, gomile ljudi, redari su na mjestu, nema oprosta- prva greška i letiš van (naguravanje, razbijanje i slične pijane spike). apartman se nađe ak se rezervira gro ranije i to idu cijene od 15-20 Eur po osobi ako je za cca 5 dana, ako je za manje onda idu do 30 EUR. policije nema, gomile ljudi se sve voze u apartmane ali nit jedne patrole ujutro....
uglavnom, mene tamo ništa ne smeta, idem samo rad muzike, društva i cijele opuštene atmosfere, preporuka svima da odu i zabave se!
__________________
Upotrebljiva!
Mana22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 21:59   #149
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
bolje je na ibizi. kažu da je droga bolja. I da tamo ima pravog drami bejza.
Ma pičke su lakše, pola Engleske i Skandinavije dođe tamo bez gaćica, a na Zrću samo domaće sponzoruše i ono što dođe nakon mise i daje samo u guzu, jer se to ne računa kao seks prije braka...
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 13:07   #150
Na Pagu ljetujem vise od 20 godina i NIKAD nisam bila na Zrću

Nikad me nije privlacila ta muzika i takva ekipa.
Ipak, vidjela sam na slikama ovaj novi birc, klub na moru i bas mi fora izgleda pa mislim da cu ovo ljeto otići tokom dana na cugu
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 13:54   #151
Ja sam na Zrču bila u paleozoiku kad je tamo bio samo jedan birc (mislim Bambus ili tako nešto) i kad je cijela plaža bila prazna, široka i otvorena...
da, stara sam
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 16:46   #152
Evo prigodna, pogledati i poslušati od do...

http://www.youtube.com/watch?v=6wFw3AbZAE0
Ester28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 21:10   #153
kako je na zrću nedjeljom? dal je možda manje ljudi zbog smjene gostiju?
lilly333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 07:52   #154
Quote:
lilly333 kaže: Pogledaj post
kako je na zrću nedjeljom? dal je možda manje ljudi zbog smjene gostiju?
ko i svaki drugi dan.ak se negdje ne osjeti smjena turista onda je to zrće.uvijek jednaka gužva
__________________
Not my circus,not my monkeys.
marijaklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2011., 12:24   #155
svi posjetitelji zrca mogu se besplatno testirati na HIV i Hepatitis C.. posto svi znamo da je tamo leglo droge i sexa bez zastite, mislim da je ovo najnormalniji potez...
m3power is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2011., 12:29   #156
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Ja sam na Zrču bila u paleozoiku kad je tamo bio samo jedan birc (mislim Bambus ili tako nešto) i kad je cijela plaža bila prazna, široka i otvorena...
da, stara sam
u jbt
to je fakat onda bilo davno...i prije diskokluba zrce u kojem je svaku noc u 1:14 svirala azra. al svaku.
__________________
Those who have seen your face, draw back in fear... I am the mask you wear, It's me they hear...
dimnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 08:00   #157
pa kaj ja znam, ja sam bila zadnji put prije nekih 7-8 godina (meni to jos uvijek nije pradavna povijest), bili su vec ovi novi bircevi, ali bilo je puno mirnije i normalnije, bar preko dana (po noci ionak nisam bila tam).

znam, i ja sam stara
countrywoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 13:40   #158
Protiv? Nikad do sad nisam čula da je netko protiv, baš suprotno, ovdje gdje ja živim - svi umiru da odu tamo.
TheBlondinaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 11:49   #159
Zna netko koji taxi vozi do zrča i sa zrča. Trebalo bi mi s pristaništa Žigljen do Zrča.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 17:23   #160
Bila...dobra mjuza..skupa cuga..peder bal..
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:44.