Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2012., 23:05   #361
Bok, ja sam danas primio dva copyright strajka na account odjednom zanima me da li ce ova dva strajka nestati nakon 6 mjeseci (ako ne dobijem i treci pa mi ugase kanal), ili ovo sa 6 mjeseci vrijedi samo ako imas jedan strike na kanal? Molim vas ako znate da odgovorite...
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 22:55   #362
Pozdrav!
jel postoji kakav trik kako zarađivati na videozapisima koje sam uploadao na youtube a da nije youtube partnership jer ne ispunjavam uvjete za youtube partnership.
__________________
Svjetlost putuje brže od zvuka. To je razlog zašto ljudi izgledaju pametno sve dok ne progovore. - Albert Einstein
xxx96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 23:31   #363
Jučer i danas mi svaki video na yt ili ostalim stranicama šteka. Nije do interneta jer sve ostalo normalno radi al svaki video šteka. Znači krene video, dolje se vidi da je video učitan al odjednom stane na sekundu i onda opet krene i nakon par sekundi opet stane na sekundu.

U čemu može biti problem?
__________________
Kad imaš sve, ne vidiš ništa, progledaš tek kad nemaš ništa.
Dini is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 16:22   #364
meni je loše što je naslov videa ispod samo videa, pa mi sa 11" ekranima smo se u početku čudili

ali, pretpostavljam da je to ipak samo stvar navike...
__________________
Toliko mi se svidio logo koji mi je napravila da je od srca preporučujem.
LudaPtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 20:04   #365
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Meni je super. Bolji od ovog prije.
Meni je isto odličan... onaj koji je bio prije prošlog je bio odličan, pa su ovaj nedavni stavili i skroz sam bio razočaran i nikad mi se nije primio, ali ovaj je baš dobar. Fino pregledno koji su novi videi na kanalima, sve je nekako manje i preglednije. Istina da je sve nekako ulijevo pogurano, ali to mi ne smeta, cijeli Google ima tu filozofiju, recimo i G+ desno ima prazninu, ne znam koje su mu to fore, ali sve u svemu ogroman plus od mene

Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Pitanje: Jel moguće igdje staviti da mi svaki video po defaultu pokrene na 720p rezoluciji?
Ja sam na Chromu (vjerujem da i ostali imaju iste mogućnosti) imaš proširenja (iliti ekstenzije ili kako već ih zovu), ja imam da mi odmah na onu srednju veličinu počne loadati, da mi ne pušta video sam od sebe i da u HD ga učitava... jedino što mi sada s ovom promjenom ovo za srednju veličinu ne radi, budu i to sredili kroz koji dan. Uglavnom svašta se da naći
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 21:32   #366
Misliš oni dodaci? Kak se zove?

I jel znaš kako mogu vidjeti listu videa od nekog korisnika a da nemoran ić na njegov kanal?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 00:49   #367
Evo ti link ako si na Chromu: https://chrome.google.com/webstore/s...hrome-ntp-icon

Ima tu svega, ja koristima Auto HD for YouTube i StopAuto Play for YouTube

A ovo drugo ti ne znam.... ako si spremiš kanal među omiljene onda ti pored odmah izbacuje koliko ima novih videa, to je od ove verzije tako napravljeno ako ti je to bitno
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 18:16   #368
meni ovaj "novi" YT izgleda kao probna verzija starog. totalno siromašno i bezveze. što im bi?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 13:25   #369
Ne znam dali je kod drugih tako,sa youtuba ne mogu više prijateljima poslati video na FB,osim na voj zid,što je malo šašavo.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 20:26   #370
ne može se.. eto, baš kao da se radi o nekoj novoj stranici koju treba doraditi. oni su ju doradili na gore, a ne na bolje i sad je naprosto užasna
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 12:50   #371
meni playliste štekaju užas i ponavljaju iste pjesme sto puta bez ikakvog razloga... isto tako mi se čini da imaju sto bugova ko microsoft u svojim najboljim danima...
Superbart is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 20:38   #372
Otvorio sam račun na yt još davne 2008 sa mailom od net.hr-a sad kad se idem ulogirat na svoj profil javi mi ovo ''Prijavite se pomoću e-adrese svog Google računa (******@net.hr). Više ne podržavamo prijavu starim korisničkim imenom na usluzi YouTube.

Jel mogu nekako vratit svoj račun? mislim hebeš račun al imam oko 20-ak videa, par tisuća favorita i puno playlista...

P.S kad idem na zabopravio sam lozinku, dobijem novu, ulogiram se,ali nakon par sati mi opet iznova piše ta por, ali ne nađem nigdje di bi to mogao promijeniti..
Username0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 17:57   #373
Promijeni e-mail na taj novi (sa Google računa)... ak se može...
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 15:20   #374
Je li moguće da mi iz Hrvatske se pridruzimo nekoj youtube mrezi i pocnemo zaradjivati od toga? Posto znam da u Hrvatskoj nije moguce monetizirati videe.
5arG is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 16:42   #375
Quote:
5arG kaže: Pogledaj post
Je li moguće da mi iz Hrvatske se pridruzimo nekoj youtube mrezi i pocnemo zaradjivati od toga? Posto znam da u Hrvatskoj nije moguce monetizirati videe.
Youtube partnership još nije dostupan za Hrvatsku.
__________________
Svjetlost putuje brže od zvuka. To je razlog zašto ljudi izgledaju pametno sve dok ne progovore. - Albert Einstein
xxx96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 21:13   #376
sto mislite ? imam kanal od 5.6k subsribera i skoro 5 milja viewa i dobio danas poruku.

Hi!

Good day!

I am xxx, an assistant to a business owner who promotes "how to" products (such as E-Books and many more). We are interested in paying you a monthly payment to put a website link on your YouTube description:

Look at Example:
http://content.screencast.com/users/...02-08_1418.png

Here is my Name and Email Address, so please do contact me if you have more queries and if you are interested with our offer.
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 16:05   #377
Zadnjih par dana imam problema sa youtubeom, u prosjeku 4 od 5 videa mi neće otvoriti, tamo di treba prikazivati video je onako kao snijeg na starim televizorima i piše OVAJ VIDEOZAPIS TRENUTAČNO JE NEDOSTUPAN.
Tu i tamo mi neki video učita, ali kažem, u barem 4 od 5 videa mi izbaci ovo što sam opisao. Unaprijed hvala na pomoći
CanSee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 16:08   #378
Pa piše ti, video je nedostupan, najvjerojatnije je prekršio neko od pravila youtubea.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 17:52   #379
ne vjerujem, nisam gledao ništa takvo, sam neke pjesme ili spotove, koje sam već puno puta gledao i nije bilo problema a osim toga nisu valda svi prekršili neko pravilo youtuba?
evo jedan video koji ne mogu gledat http://www.youtube.com/watch?v=hI630ag5e2Y
CanSee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 20:40   #380
mora da je kod tebe nešto, meni radi, imam inst. ubuntu linux
masnipalac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:29.