Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2008., 19:47   #61
Napokon FOX ima normalan signal. Doduse jos test slika, ali napokon je njen kvalitet normalan. Evo snapshota:

Sa druge strane, u Baru se na 54-tom kanalu pojavila TV Vijesti. Doduse jos nema slike, isto zasad test slika, sa dobrim kvalitetom, al s obzirom da ova tv vec emituje ocekuje se da u skorije vrijeme krene umjesto test slike ergularan program VTV . Evo snapshota:
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 12:42   #62
Jel to znači da do 10.07 moraju krenuti sa emitiranjem i FOX i PRO TV?
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 13:50   #63
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Jel to znači da do 10.07 moraju krenuti sa emitiranjem i FOX i PRO TV?
Valjda vidjecemo
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 20:05   #64
BREAKING NEWS
Znaci ne mogu da vjerujem sta se dogadja Upravo sam procitao vijest da FOX-a Montenegro nece uopste biti jer je FOX vratio ARD-u (agencija za radio difuziju) licencu zato sto mu otvaranje kanala na CG trzistu nije isplativo I upravo palim TV i vidim da je nestala TEST slika sa mjesta na kojem se trebao nalazit FOX tako da je ovo vjerovatno tacno.

EDIT:
Nadam se bar sad da ce ponovo raspisat konkurs pa da ce nam doci ili RTL group (mada sumnjam s obzirom da su oni nesto mutili sa Atlasom ) ili MTG
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 01:26   #65
Molim? Koja bruka od FOX-a, pa ja stvarno ne mogu vjerovat da si jedna tako ugledna televizija to može dopustiti da nakon što dobiju frekvenciju zavlače godinu dana da bi na kraju - ODUSTALI??

A možda ovi iz FOX-a nisu ni znali gdje se prijavljuju za natječaj. Ono, vidjeli na netu negdje se održava natječaj, pa ajmo i mi faksirati kakvu ponudu ništa nas ne košta. A godinu dana nakon što im je došlo iz dupeta u glavu da bi mogli i kakvu televiziju pokrenuti, nisu uspjeli Crnu Goru naći na karti pa odustali ... Tko će ih znat, nikad ne znaš sa tim Amerima

Sve u svemu, nadam se da će ovakvo ponašanje FOX-a u CG-u (ali i ono u Srbiji) biti dobro iskustvo našima kod raspisivanja novih DVB-T frekvencija...

Što se RTL-a tiče, on se nije prijavio niti na prvi natječaj u Crnoj Gori. Treća na natječaju je bila TV Corona iz Bara, pa bi njima eventualno mogli dati frekvenciju pošto je jedan odustao, ne?
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 01:59   #66
Ma kad sam spominjao RTL mislio sam na njegovu vezu sa Atlasom jer je navodno atlas bio dio RTL grupe, cak su se i vrtile reklame RTL grupe na Atlasu pred sami pocetak....ima cak i vijesti da su novinari obucavani od strane RTL-a.....no ja imam osjecja da je prilikom pokretanja Atlasa bila totalna konfuzija da se nije znalo ko pije a ko placa tako da je vrlo moguce da je vrlo moguce da su mozd ai oni odustali
Tv Corona sigurno nece krenuti na nacionalnom nivou jer se radi o lokalnom kanalu u Baru, zapravo prvom lokalnom kanalu u Baru za koji ce dobro biti ako uopste krene I program ce im vjerovato biti loklanog karaktera (ko zna mozda budemo gledali piratske verzije losta i prison breaka )
Navodno PRO TV krece do 10-og jula jer je to krajnji rok....samo da oni ne odustanu.
Inace kad je u pitanju program ja se nijesam previse radovao FOXu jer je meni licno i srpski FOX trenutno jako veliko sranje....vise se zato radujem PRO TV-u. Ali sam zelio FOX radi poboljsanja grafike i pristupa odredjenom tipu emisija, kao sto su to informativne emisije jer bi na tom polju definitivno bili pioniri a i dobro bi uticalo na druge medije. Al nista od toga.

Evo i vijesti o FOX-u koju prenosi dnevnik Vijesti: http://www.vijesti.cg.yu/index.php?id=274656
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 03:31   #67
sranja se desavaju al sta da se radi idemo dalje da vidimo sta nam nosi pro tv.....uzimati RTL je cista greska....jer se HR RTL vidi u vecini CG Gradova...praviti po meni 2 strukturno ista kanala u 2 susjedne drzave je glupo.....bolje uzeti nesto neisprobano
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 03:32   #68
A gle i FOX Srbiju moze dosta ljudi gledat pa su svejedno hjteli pravit cg verziju istog.
Mada vec rekoh da bi moj jos veci favorit bio MTG
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 15:01   #69
cg ima definitivno naj zaostalije kanale na planeti zemlji.....ovdje svako moze raditi na televiziji
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 09:18   #70
RTCG 1 i RTCG 2 su užasni....film kršteni nisu pustili godinama....

Jedini kanali koji iole valjaju su IN i Atlas...

A Đurković može svaku, pa i najzanimljiviju utakmicu učiniti iritantnom....fala bogu na mute
__________________
"Stars died so you could live!" L. Krauss
Killi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 13:52   #71
Quote:
kiLJan kaže: Pogledaj post
RTCG 1 i RTCG 2 su užasni....film kršteni nisu pustili godinama....

Jedini kanali koji iole valjaju su IN i Atlas...

A Đurković može svaku, pa i najzanimljiviju utakmicu učiniti iritantnom....fala bogu na mute
kakav je to kralj fala Bogu na BBM-u i HRT-u
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 19:18   #72
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
A gle i FOX Srbiju moze dosta ljudi gledat pa su svejedno hjteli pravit cg verziju istog.

Pa hteli.... i na vreme se opametili tj. shvatili da takvo nesto nema nikakve ekonomske racunice. Ja sam od samog starta bio sokiran da News Corp. i cika Rupert zele da se bakcu sa trzistem od 650K - ko zna ko ih je i kako ubedio da se uopste i prijave.

Srpski Fox je relativno pismena televizija, ali im je gledanost i dalje minijaturna u odnosu na RTS1, Pink i B92. Cak ih sije i RTS2. Najveci problem je sto na Foxu ne moze da se vidi nista sustinski novo cega, u ovom ili onom obliku, nema na drugim srpskim televizijama.

Mnoge lokalne stanice tipa Enter, Art ili Metropolis su inovativnije i kreativnije od Foxa iako imaju neuporedivo manje sredstava.
zvonko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 19:54   #73
Krenuo program TV Vijesti u Baru!!!!


sad cekamo jos da krene PRO TV.....
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 20:35   #74
Evo krenuo i Test od PRO TV-a. ide ova slika (kao sto vidite uzasan signal)+muzika (pustaju poprilicno dobru muziku )

__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 21:01   #75
Jeeeeej, test slika na PRO TV-u .. tko bi rekao.

Pa što nije rečeno da danas trebaju startati sa programom a ne sa test slikom. To mogu držati još 3 mjeseca, ....
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 21:03   #76
A barem nesto Nadam se da ce u skorije vrijeme krenuti.....da nece cekati septembar.
Inace prijatno sam iznenadjen zasad grafickim izgledom TV Vijesti......najave su im poprilicno OK, spice za centralne info emisije takodje.....u nekim djelovima me podsjeca cak na RTL-ov dizajn (snimio sam najave pa cu postaviti uskoro na youtube).....uglavnom prijatno iznenadjenje (zasad)
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 21:09   #77
Aj postavi na youtube da vidimo te najave ... na satelitu ih još nema ...
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 21:20   #78
Evo sad cu postaviti klipove....suspendovali su mi account koji sam ranije imao pa sam morao raditi novi
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 21:40   #79
Znam da je offtopic ali zasto su ti ga suspendirali? Sto si radio? Vidim često da profili "sami" od sebe nestaju, pa da kojim slučajem ne bi i moj nestao ...
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 21:44   #80
Ah debili.....imao sam uploadirano par FOX-ovih klipova tj klipova iz njegovih serija.....a jedan od njih (jedna scena iz Malcolma) je bila vrlo popularna i zato su mi suspendirali kao zbog copyrighta
sad sam otvorio na dailymotionu.....evo uploaduje se treci klip pa onda stavljam link na sva tri
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:39.