Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2008., 11:50   #21
Primjeti aluziju na 10-ogodišnje fanboye.
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 21:48   #22
PSP VS. NINTENDO DS

uskoro ću si kupiti jednu od ovih dvije prijenosne konzolčice... i zanima me po vašem mišljenju uz obrazloženje koja je bolja i zašto....

ds ili psp ??????????
__________________
... Sve što trebaš učiniti je odlučiti što uraditi s vremenom koje ti je dano..
Zaboravljeni pisac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 23:01   #23
Ne znam, teško pitanje... ukoliko ćeš koristiti konzolu isključivo za igre onda mi DS čini boljom opcijom, a ukoliko se želiš koristiti piratlukom sve možeš sam jednostavno napraviti. PSP nudi puno više multimedije, ali i zahtijeva puno više truda pri modificiranju. Dalje, DS ima priličan broj igara koje su specifične po izvođenju, a to bi sam trebao razlučiti, kakve igre želiš igrati. S financijske strane, ako je to kome važno, DS je povoljniji... S "fizičke" strane, DS mi ostavlja dojam spravice koja bi puno lakše pretrpjela susret s podom

Osobno, nisam neki ljubitelj tih malih konzola, pa nisam ni previše duboko ulazio u analize... imao sam PSP, ali mi je previše skupljao prašinu pa sam ga prodao... nadam se da će neki drugi forumaš više pomoći...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 15:01   #24
hmm.... još se dvoumim, ds mi ima super igre, al grafika mi tu nešto šteka.... a psp je dobar zbog grafike ali nema neke igre koje su meni dobre,,,, više sam fan srednjovjekovnih rpg-a i slično....

pomoć
__________________
... Sve što trebaš učiniti je odlučiti što uraditi s vremenom koje ti je dano..
Zaboravljeni pisac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 15:12   #25
Onda DS, igre su ipak najvažnije. A i jeftiniji je, lako se modificira...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 21:51   #26
Čisto informativno - prodaje konzola http://www.vgchartz.com/?wii=4.50
Što me posebno veseli kod ove generacije konzola što su po prodaji ravnopravnije nego prijašnje kada se PS2 prodao u preko 120 milijuna komada, a game cube i xbox u nešto više od 20ak milijuna
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 10:27   #27
Ukoliko sad počne prepucavanje tk je više prodao, tko je bolji i slične gluposti odmah šamaram!
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 11:07   #28
a tu se nema kaj prepucavati. PS2 je najprodavanija konzola ikad. prodano ih je više nego NES i SNES konzola zajedno, a to nešto govori. ok, ovo je neko sasvim drugo doba od 80ih i 90ih ali svejedno. a inače zanimljiva stranica
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 15:59   #29
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Ukoliko sad počne prepucavanje tk je više prodao, tko je bolji i slične gluposti odmah šamaram!
Nema razloga da se prepucavamo, znamo svi koja je konzola najbolja.
__________________
Two hands working can do more than a thousand clasped in prayer.
Paul Phoenix is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 17:23   #30
Vjeruj mi, prestar si za ta sranja...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 21:01   #31
Vrijedi spomenuti da na PS3 mozes instalirati i Linux sa svim dodacima, ima nova verzia Yellow Dog 6.0 sa boot loaderom na cd-u, samo se skine image u iso, sprzi a DVD i instalira (instalacija traje oko sat i pol) i eto PC-a. Da ne spominjem tisuce mogucnosti emulacije u linuxu. Naravnomozete prikljucit tastaturu USB ili Bluetoth ili bezicnu i konzolu koristit kao PC-(kao ja, nisam odolio), zatim UT 3 igrati sa misem i tastaturo i toooolikooooo je lakse i ljepse i brze, dok sa kontrolerom isto tako funkcionira ali je tesko i niti nakon duzeg vremena ne priviknuh se, ali kad sam prikljucio misa i tastaturu kao da sam se ponovo rodio, sad igram jos sa vecom voljom.
Dakako auto i ostale sport igre je mnogo lakse i ljepse igrati sa kontrolerom.
Jedino vrijedi spomenuti kod Linuxa da se sa strane malo vide crne linije od TV-a, slika nije skroz rasirena, ali sve drugo radi 100%.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 21:14   #32
Quote:
FANCY kaže: Pogledaj post
Vrijedi spomenuti da na PS3 mozes instalirati i Linux sa svim dodacima, ima nova verzia Yellow Dog 6.0 sa boot loaderom na cd-u, samo se skine image u iso, sprzi a DVD i instalira (instalacija traje oko sat i pol) i eto PC-a. Da ne spominjem tisuce mogucnosti emulacije u linuxu. Naravnomozete prikljucit tastaturu USB ili Bluetoth ili bezicnu i konzolu koristit kao PC-(kao ja, nisam odolio), zatim UT 3 igrati sa misem i tastaturo i toooolikooooo je lakse i ljepse i brze, dok sa kontrolerom isto tako funkcionira ali je tesko i niti nakon duzeg vremena ne priviknuh se, ali kad sam prikljucio misa i tastaturu kao da sam se ponovo rodio, sad igram jos sa vecom voljom.
Dakako auto i ostale sport igre je mnogo lakse i ljepse igrati sa kontrolerom.
Jedino vrijedi spomenuti kod Linuxa da se sa strane malo vide crne linije od TV-a, slika nije skroz rasirena, ali sve drugo radi 100%.
Ma ja sam već naručio PS3 80GB MGS4 Bundle i drugi dualshock 3 kontroler.
origigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 22:23   #33
@FANCY, PS3 koristiti kao PC? Koja je svrha toga?

@origigi, odakle si naručio, koliko će te sve skupa koštati, poštarina, carina? Pričaj...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 11:52   #34
Quote:
origigi kaže: Pogledaj post
Ma ja sam već naručio PS3 80GB MGS4 Bundle i drugi dualshock 3 kontroler.
Ja imam jedan obicni PS3 kontroler i jedan sam dualshock posebno kupio + daljinski, jer konzolu koristim za gledanje Blu Ray filmova (jedan film imam) i na njemu je slika odlicna. Moja verzia je sa 40 GB i 2 USB-a ali planiram ubacit jedan HDD od jedno 400 GB, ali to u buducnosti. Isto tako Logitech MX5000 mis i Tastatura rade odlicno sa PS OS-om, ali me malo zezaju u Linux-u. to jos moram sredit.
Sve u svemu odusvljen sam stabilnoscu i opcijama iste, jedino me smeta sto su prilikom surfanja u netu slova tako mala iako imam puni HD-TV, Philips 47PFL9703D/10 i PS3 mi je preko HDM-i 1080p prikljucen ali sa tri i pol metra je umalo pa neupotrebljivo. bar da mozemo sami podesit rezoluciju u Browseru, ali nazalost nema te opcije.
Sve u svemu konzola me odusevila.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 11:55   #35
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
@FANCY, PS3 koristiti kao PC? Koja je svrha toga?

@origigi, odakle si naručio, koliko će te sve skupa koštati, poštarina, carina? Pričaj...
Nema nekakve specialne svrhe. Vise sam ptrobao zbog interneta i kojekavih multimedija stvari jer PS3 ne cita bas sve formate. A zelim i probati kojekave emulacije vrtit na Linuxu.
Recimo cisto istrazivacki to radim. Ljepse je u dnevnoj sobi vidjeti PS 3 sa svim tim opcijama nego jos i PC pokraj TV-a..Ali vidjet cemo, primijetio sam i da Linux radi malo sporije i to mi se bas nesvida, ali lako je HDD formatirat.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 12:41   #36
Ma pitam čisto informativno... meni je komp spojen na tv i nimalo mi ne smeta. Imam ono Logitech-ovo tipkalo za PS3 pa samo prebacim usb pipac ovisno da li koristim konzolu ili PC i samo se zavalim u kauč i tipkam.
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 15:13   #37
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Ma pitam čisto informativno... meni je komp spojen na tv i nimalo mi ne smeta. Imam ono Logitech-ovo tipkalo za PS3 pa samo prebacim usb pipac ovisno da li koristim konzolu ili PC i samo se zavalim u kauč i tipkam.
I ja bi volio da mi je nekakav mini PC ali malo bi bilo previse jer imam ne bas tako veliku dnevnu sobu.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 16:24   #38
Po meni je laptop idealno rješenje za one s manjkom prostora. Danas uopće nisu toliko skupi, može se naći solidna spravica za ne tako velike novce. Sad dolaze s HDMI izlazom tako da ga čas posla povežeš s tv-om. Rekao sam kad mi rikne ova kanta, kupujem lapotop i bacam stol za komp iz dnevnog boravka.
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 17:04   #39
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
...pipac...
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 13:17   #40
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
@origigi, odakle si naručio, koliko će te sve skupa koštati, poštarina, carina? Pričaj...
Odustao sam od mgs4 bundle zato jer ga nema u sad-ovskim trgovinama a na ebayu im je cijena 800 $.Na ebayu sam pobijedio na aukciji ps3 80gb mgs4 bundle za 480$,a lik mi jučer rekao da nema export licencu pa sam odustao i uzimam 80gb verziju s motorstorm igrom za 450$ i shippingom za nevjerovatnih "70$".
@STINGer;Jel ima tehničke razlike između ps3 80gb mgs4 bundle i ps3 80gb motorstorm bundle?
origigi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:46.