Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2016., 13:03   #421
Pozdrav,
je li netko imao situaciju da je nakon gubitka studentskih prava potpisao ugovor za dopunsko osiguranje s drugim osiguravateljem, a nije se odjavio s hzzo-a? Je li moguće izbjeći plaćanje hzzo-u ako im se dokaže da se nije koristilo njihovo dopunsko? Oni naravno, nisu slali nikakve uplatnice, obavijesti niti ništa slično, već automatski produžuju ugovor i kako su mi rekli u službi za korisnike, ako im se ne dostavi potvrda da sam redovan student, šalju uplatnice.
Lili Artan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 20:36   #422
Quote:
Preach kaže: Pogledaj post
Ako si izvanredan i uz plaćanje, ne možeš izgubit pravo studiranja....
Ja sam izvanredan uz plaćanje pa me zanima jeli ovo istina? Trebao bi upisati prvu godinu treći put ali nisam siguran jeli to moguće.
Gent Blaugrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 12:29   #423
Evo ja se borim trenutacno s tim, 3. put upisujem predmet, a to nije dopusteno.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 21:35   #424
Pozdrav,
imam upit za vas...nadam se da će mi neko pomoći...naime zanima me kakva ja imam studenska prava ako sam na 14/15 godinu upisao izvanderdno ekonomiju u zg, te sada 15/16 u velikoj gorici veleučilšte, točnije smjer upravaljanje u kriznim situacijama...zanima me jel ja mogu išta iduće godine upisati u zg, odnosno jel mogu redovno studirati..hvala svima
ivan0101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 21:50   #425
Quote:
ivan0101 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
imam upit za vas...nadam se da će mi neko pomoći...naime zanima me kakva ja imam studenska prava ako sam na 14/15 godinu upisao izvanderdno ekonomiju u zg, te sada 15/16 u velikoj gorici veleučilšte, točnije smjer upravaljanje u kriznim situacijama...zanima me jel ja mogu išta iduće godine upisati u zg, odnosno jel mogu redovno studirati..hvala svima
znači li to da si se ispisao s ovih fakulteta?

ako uspiješ redovno upisati neki studij, onda možeš. ovisi koji faks želiš i kakva je konkurencija za isti.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 14:21   #426
Moze li mi molim vas netko pomoci?
Prebacio bih se s sveucilicta na veleuciliste.
Zanima me koji su uvijeti. Odnosno moram li upisati ljetni semestar na sadašnjem faksu da bi se mogao prebaciti onda slijedece godinr na tvz?
I zanima me moram li imati u prosloj godini 18 ECTSa odnosno 35 u dvije uzastopne da bi se mogao prebaciti?
Hvala!
pegboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 15:54   #427
i jos me zanima sto tocno znaci ovih 35? U sumi u dvije godine treba 35 ili od dvije bar u jednoj imati 35?
pegboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 17:14   #428
Pozdrav,
Imam jedno pitanje , pa ako netko zna odgovor. Što se događa ako na ffzg izgubim pravo studiranja zbog jednog predmeta na jednom smjeru , ali na drugom imam sve uredno položeno. Da li tada gubim pravo studiranja samo tog smjera i mogu upisati neki drugi ili gubim pravo na oba smjera?
isamxe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 13:00   #429
Pozdrav ljudi, molio bih pomoc za jednu informaciju ako itko zna...
2. sam godina FERa, no mislim da necu uspjet polozit 2 predmeta (drugi put) i to bi znacilo da gubim pravo studiranja na feru...zanima me, mogu li upisati npr TVZ jer sam negdje cuo da ako se padne fakultet da se ne mogu upisivat srodni fakulteti? Hvala
Zabarinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 17:13   #430
Što ako je nekom ostao samo završni rad za položit iduće godine, a u zadnje 2 godine nije skupio 35 ECTS-a?

Neće ga valjda izbacit s faksa?
RobiZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 17:33   #431
Quote:
RobiZG kaže: Pogledaj post
Što ako je nekom ostao samo završni rad za položit iduće godine, a u zadnje 2 godine nije skupio 35 ECTS-a?
To je tzv. apsolventska godina za koju ne znam jel ima limita dokad se smije iznova upisivat. Znam recimo za frendicu koja je pet godina čekala da napiše diplomski i obrani ga, a dotad je sve redovno rješavala u roku. Al to je po starom sistemu još, prije bolonje tak da ne znam igra li to ulogu danas.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 20:39   #432
imam pitanje
upisao sam faks 1999. i 2006( valjda) su mi vratili index.
sad sam upisao veleuciliste izvanredno, te mi traze :
"6. Potvrda s fakulteta ako negdje studira ili je studirao (status studenta:redovan, izvanredan, uz potporu MZOS, uz plaćanje ili je ispisan)"
da li to moram vaditi na ekonomskom fakultetu u zagrebu ili se gubitkom studentskih prava pred 10 i više godina , to smatra automatizmom
pipszg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 20:55   #433
pozz ljudi

Prosle godine sam izgubio pravo studiranja na FER-u. Sad bi se prebacio na neki drugi faks, ali vidim da mi treba potvrda o statusu studenta koju naravno nemam jer nisam student trenutno. Zna li mozda neko sto da predam za to, tribam li do referade ici dici neki papir di pise koji sam status imao ili sto
Tome94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 17:09   #434
Ovako. Frendica mi je pred godinu izgubila pravo školovanja kao redovan student. Sada je izvanredan bila ovu godinu.

Jel može upisati redovno ovu godinu na nekom sveucilistu-veleucilistu ili mora izvanredno.

Hvala.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 14:25   #435
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Ovako. Frendica mi je pred godinu izgubila pravo školovanja kao redovan student. Sada je izvanredan bila ovu godinu.

Jel može upisati redovno ovu godinu na nekom sveucilistu-veleucilistu ili mora izvanredno.

Hvala.
Na nekom drugom fakultetu može, ako upadne među redovne. Samo će tu prvu godinu upisati s plaćanjem.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:47   #436
Izgubila sam pravo studiranja na FFOS-u, jer sam...malo predugo "studirala", zapravo radila i vrijeme je prošlo i sad ne mogu više na FFOS-u studirati.

Zapela sam na trećoj godini

Želim dovršiti svoj studij do kraja, znate li je li moguće se prebaciti na drugi filozofski faks u ovoj situaciji? Primaju li studente da dovrše studij nakon što su na prvom faksu izgubili pravo studiranja?

Znači bila sam redovan student, pa izvanredan, i onda sam potpuno izgubila pravo studiranja na svom prvom faksu. (Nadam se da ne i zadnji)

Sada sam život posložila financijski da mogu završiti faks bilo gdje u HR.
sabina_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 10:56   #437
Zanima me zna li netko slucaj kad netko jednostavno nije dosao na upise u 9 mj. Sto onda uciniti,u studomat ne mogu uci jer mi pise da nemam evidentiran upis u tekucu godinu. Strah me ic na faks pa da me netko pripremi koji su moguci dogadaji
Lantanoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 11:42   #438
Quote:
Lantanoid kaže: Pogledaj post
Zanima me zna li netko slucaj kad netko jednostavno nije dosao na upise u 9 mj. Sto onda uciniti,u studomat ne mogu uci jer mi pise da nemam evidentiran upis u tekucu godinu. Strah me ic na faks pa da me netko pripremi koji su moguci dogadaji
Dok sam ja išla na faks bili su omogućeni naknadni upisi, ali uz prilaganje molbe (koja se, koliko se sjećam, podizala na faksu). Nisu radili neke ekstra probleme. Ali, to je bilo prije studomata (nas faks ih je tek naknadno uveo)
U svakom slučaju nemoj čekat s time. Ne znam koji je razlog, ali kaži da si bio bolestan, nabavi ispricnicu nekakvu i mislim da ne bi trebalo bit problema.
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 18:39   #439
Pozdrav svima!

Nadam se da mi netko može pomoći. Zanima me da li gubim pravo redovnog studenta ukoliko nakon završene 3 godine odlučim stažirati godinu dana i nakon toga upišem diplomski?
Svaki odgovor je velika pomoć
Zbunje is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 11:23   #440
upit

Pozdrav ljudi, molio bih ako može netko da mi nešto pojasni. Studirao sam u Zadru, bio redovan student i ponavljao godinu, upisao 2. uz plaćanje. Nakon 2 godine sam se ispisao, prebacio se u Mostar kao izvanredan student sličnog studija. Iskreno me zanima mogu li se vratiti u status redovitog studenta ako sam na bilo kojem Sveučilištu u RH izgubio pravo studiranja kao redoviti na Svučlištu u Zadru? Hvala na svakom odgovoru. Lijep pozdrav
tomiqqq is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:55.