Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2010., 02:19   #61
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
nema arene zasad.........
bila je Arena sport kad su počeli sa svojim programom na totalu,al neke nesuglasice su ugasile arenu koa je sada u paketu bulsat na Helsatu 39 stupnjeva istočno...šteta da više nisu na totalu...a druga stvar su napravili da se mogu gledati piratski jer taj bulsat paket se gleda preko ključeva...
乙ムg尺乇乃 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 20:58   #62
Bila je u srpskom totalu.. ne i u našem.
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 02:25   #63
Hrvatska Arena je bila od pocetka samo u MAX TV-u, ni u jednoj drugoj platformi.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 20:29   #64
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Hrvatska Arena je bila od pocetka samo u MAX TV-u, ni u jednoj drugoj platformi.
Da i dalje je samo u max-tv-u Hr Arena... ali mi govorimo o Areni 1,2,3 i 4 Srpskoj koji je bio na totalu,vjerojatno da je ostao na total-tv-u taj srpski paket arena proširio bi se i na hr. jer imaju dosta dobar sadržaj pa čak i neke hrvatske tekme prenose,npr. teke Medveščaka...
SiniZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 03:00   #65
Quote:
SiniZgb kaže: Pogledaj post
Da i dalje je samo u max-tv-u Hr Arena... ali mi govorimo o Areni 1,2,3 i 4 Srpskoj koji je bio na totalu,vjerojatno da je ostao na total-tv-u taj srpski paket arena proširio bi se i na hr. jer imaju dosta dobar sadržaj pa čak i neke hrvatske tekme prenose,npr. teke Medveščaka...
Nebi se prosirilo jer je ova Arena koja sad emitira jedina verzija koja se emitira u HR, pa ne mozes emitirat srpsku ako su prava drugacija i nema tekmi Medvescaka na Arenama, nesto si pomjesao.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 10:50   #66
Prije cca 2 mj. uzeo sam total hd reciver, u pocetku sve je bilo ok ali sa vremenom daljinski svako malo neradi ili jako sporo reagira, a zadnja dva tri dana kada je reciver duze ugasen uopce ne reagira vec moram nekoliko puta resetirat (iskljucit iz struje) reciver da bi proradio (nije do baterija). Ima li rjesenje ili mi treba novi reciver!
ror is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 02:32   #67
Quote:
ror kaže: Pogledaj post
Prije cca 2 mj. uzeo sam total hd reciver, u pocetku sve je bilo ok ali sa vremenom daljinski svako malo neradi ili jako sporo reagira, a zadnja dva tri dana kada je reciver duze ugasen uopce ne reagira vec moram nekoliko puta resetirat (iskljucit iz struje) reciver da bi proradio (nije do baterija). Ima li rjesenje ili mi treba novi reciver!
Ti njihovi risiveri su koliko cujem od dosta ljudi pravo smece tako da se nemoj iznenadit ako i sljedeci kojeg dobijes bude los.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 02:45   #68
Echolite su smeće... traži onog drugog.
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 12:19   #69
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Nebi se prosirilo jer je ova Arena koja sad emitira jedina verzija koja se emitira u HR, pa ne mozes emitirat srpsku ako su prava drugacija i nema tekmi Medvescaka na Arenama, nesto si pomjesao.
Bilo je tekmi u prošloj sezoni od medveščaka na srpskoj areni... I zašto se nebi moglo emitirati srpska arena na totl tv-u hrvatska u čemu je problem,o kakvim pravima pričaš ako je total-tv platforma samo jedna i ona odeđeuje u kojima će se zemljama šta emitirat od total-tv kanala u kojoj zemlji,tako da nebi nitko nikome uzeo prava,jer bilo je i naznaka da bi sve 4. arene došle u totl tv hrvatska mislim na srpske arene al nažalost sve su otišle arene na drugi satelit odnosno iz totala...

a za ovu hrvatsku arenu koja se prenosi na max-tv-u za sada je nema na satelitu tako da nemožemo pričat da je ima uopče,sve dok ne dođe na satelit...a možda i hrvatslka verzija arene dođe na total-tv...i još mi nije jasno kakava prava trebaš imat da bi prenosio kanal na nekoj platformi pa naravno da se nemože prenositi bez dogovora...to ti je isto kao da mi pričaš da nema rtl-tv hr. na digi tv-u jer nemaju prava za to...
乙ムg尺乇乃 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 12:35   #70
Daj ne pričaj gluposti.. naravno da treba prava i dozvole imati.. bez obzira na kojoj platformi emitiraš.
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 19:34   #71
Ima netko informaciju oce negdje na totalu biti prjenos barce i reala.
ror is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 02:51   #72
Quote:
乙ムg尺乇乃 kaže: Pogledaj post
Bilo je tekmi u prošloj sezoni od medveščaka na srpskoj areni... I zašto se nebi moglo emitirati srpska arena na totl tv-u hrvatska u čemu je problem,o kakvim pravima pričaš ako je total-tv platforma samo jedna i ona odeđeuje u kojima će se zemljama šta emitirat od total-tv kanala u kojoj zemlji,tako da nebi nitko nikome uzeo prava,jer bilo je i naznaka da bi sve 4. arene došle u totl tv hrvatska mislim na srpske arene al nažalost sve su otišle arene na drugi satelit odnosno iz totala...

a za ovu hrvatsku arenu koja se prenosi na max-tv-u za sada je nema na satelitu tako da nemožemo pričat da je ima uopče,sve dok ne dođe na satelit...a možda i hrvatslka verzija arene dođe na total-tv...i još mi nije jasno kakava prava trebaš imat da bi prenosio kanal na nekoj platformi pa naravno da se nemože prenositi bez dogovora...to ti je isto kao da mi pričaš da nema rtl-tv hr. na digi tv-u jer nemaju prava za to...



Mislim da ti ne moram nista odgovoriti, vidim da ne shvacas jednostavno.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 09:50   #73
Ima kakve šanse da Total konačno pređe na neki satelit koji ne bude krepal čim padnu 2 pahulje snijega? 16E je smeće od pozicije, a novi satelit ne ide gore u orbitu barem još godinu dana..
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 12:55   #74
Što sad, i Total šteka? Uzmi B.net!
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 13:24   #75
Quote:
t86 kaže: Pogledaj post
Što sad, i Total šteka? Uzmi B.net!
Sad ne šteka Doduše jučer je sve štekalo.. uostalom i tvoj cijenjeni MaxTV je jučer štekao.. distribucija dosta kanala ide preko 13E i 16E.

B.net ne mogu..
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 13:30   #76
Meni Totalov receiver zblesira svako malo! Goreg recievera nema, dok mi MAXtv nije zblokirao od zadnje nadogradnje sučelja kad su sve promijenili....
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 13:38   #77
Totalov receiver je smeće.. oni novi su doduše ok.. no ak imaš onaj sd echolite.. to zna kenjati.

Ja karticu ionako ne koristim u njihovom receiveru pa mi je svejedno.
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 13:43   #78
Da, ovi novi su OK, ali zašto bi im platio 25kuna mjesečno najam receivera samo da mogu gledati kanale koje ionako imam preko DVB-Ta besplatno, a ako hoću HD paket trebam iskeširati dodatnih 15 kuna za 3 HD kanala? Thanks, but no thanks!
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 21:59   #79
meni totalov reciver jako često blokira u smislu da jednostavno neće da mi otvara neke kanale npr Top Music,DM,Pink Music.... dok ne restartam...
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 22:29   #80
Kod mene ista stvar, s time da se često i lista kanala pomiješa!
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:42.