Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2010., 22:53   #21
do 6 godine je nosio štramplice a onda dalje svake zime one štramplice bez stopala,što mi je savršeno praktično
samo mjenjamo čarape,ne mora njih mjenjati svaki dan
marre30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 00:17   #22
Quote:
katarinaos kaže: Pogledaj post
Nisam baš sigurna u ovo...svašta oni istrpe i naviknu se...moj bi kad je u pitanju izlazak iz stana prihvatio i željezni oklop
Naviknem se i ja na štrample na suknju, ako se odlučim za takvu kombinaciju, ali sam prilično sretna kad ih skinem...ono...nešto mi ne štima, a ne znam šta.
On mi se čini jako vesel kad ga pred spavanja razmontiram i pustim golog i bosog da se malo bacaka.
Najlonke pak nema tih novaca da bi obukla ispod hlača.
Micko...sutra ideš van u hlačam i dokoljenkama.
pa stvar je navike. zato te žuljaju.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 00:32   #23
do prošle godine (2,5) nosio štrample, ove godine će nositi duge gaće...100% su pamučne, ne grebu ga, ne svrbi ga, voli biti u njima i po doma umjesto u trenirki...

Malenom isto čekam duge gaće (ima i fora za klince, nisu starinske bijele) i nećemo više koristiti štrample..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 00:39   #24
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
mame su me preduhitrile

Mislim, pa ne mogu se zimi ispod nule pregrijati jajca u štramplama..Što radite ljeti, stavljate im kocke leda u hlače?

...


Ili vam jednostavno tajice/štrample ne idu u kompletu s muškićima?

Al znam da ga nikad ne bi mučila da izađe samo u hlačama na buretinu.
boldano


bome ni meni nije bilo jasno zašto se u uvodnom postu naglašava da je pitanje što obući dečku ono o pregrijanim testisima neću ni komentirati


oblačila sam mu štrample prošle zime, a po potrebi ću mu ih oblačiti i ove.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 01:01   #25
I u tim malim jajcima nema spermija koji se mogu pregrijati.
lucas07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 08:18   #26
mi isto nosimo štrample i nosit ćemo ih.... meni je isto ono za jajčeka glupost....pa stalno su mi na podu po pločicama na parketu....i bome kad nemaju štrample prilično su ledeni....čemu...??? sam nek ih nose....
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 08:38   #27
Ja sam u Lidlu kupila par kompleta tog donjeg rublja za decke i to mu oblacim...On je takav da ako mu smeta zalio bi se..
Al dijete po buri pustit da mu propuhuje kroz hlace nema sanse...Pa ja se hocu oduzet a tek kako je djetetu...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 08:56   #28
i mi smo štramplači imamo 26 mj...
__________________
moje torte
meli2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 09:01   #29
Mlađi ima godinu i pol a stariji 5 i pol i obojica nose štrample. Stariji će sigurno do škole a onda ćemo vjerojatno prijeći na duge gaće.
Ne mogu si zamisliti da im ne oblačim štrample. Pa ja sam već ovih dana kad je bilo ispod 10 stupnjeva oblačila sebi najlonke a mlađem štramplice, pa kak nebi kad je ispod nule. Jako sam zimogrozna.
__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 09:15   #30
Slažem se za jajca-štrample kao pregrijavaju testise a plastične pampersice ne

Nego mene zanima-da li da tek rođenoj bebici oblačim štramplice,kako to ide na široko povijanje?
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 09:21   #31
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Slažem se za jajca-štrample kao pregrijavaju testise a plastične pampersice ne

Nego mene zanima-da li da tek rođenoj bebici oblačim štramplice,kako to ide na široko povijanje?
Ja sam oblačila prvo štrample a gore pelenu za široko.
__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 11:32   #32
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Slažem se za jajca-štrample kao pregrijavaju testise a plastične pampersice ne

Nego mene zanima-da li da tek rođenoj bebici oblačim štramplice,kako to ide na široko povijanje?
Ja jesam preko pelene....
Nije to problem uopce...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 11:39   #33
moj hahar ima 2 godine i u zadnje vrijeme, ajmo reć zadnjih dva tri tjedna ga šaljem u vrtić u čarapama, znači bez štrampli.
nekako imam osjećaj da tamo poprilično griju pa se bojim da mu nije prevruće.
a i inače više voli hladnije nego toplije pa mislim da sam dobro izabrala.
a ovo za jajca mi uopće nije palo na pamet.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 11:42   #34
Meni su isto super te pamucne tajice i bas ih ima za decke. Neki dan sam im kupila i MTC-ove strample, vel 8 i 10. I bas su mekane, nema sanse da ih zuljaju. Ima u C&A super dugih gaca za decke, 2 kom 100 kn. Ne cini vam se to malo puno?
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 13:22   #35
ma kaj bi se pregrijalo meni je to tako smješno..

Pa skijaši nose rublje ispod odjela koje ih grije..MM na terenu npr po zimi nosi termo donji veš jer bi se inače smrznuo a eto sa opremom sve ok
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 13:59   #36
Moj mišek ima 10 mjeseci i počeli smo nositi štramplice i prije ljeta, a sad već dulje vrijeme ih nosimo. Mislim da sva hladnoća i prehlada dolaze od hladnih nogu. Barem je tak kod mene. Za sad ne prigovara kaj mu ih oblačim.
goga76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 15:51   #37
Ne kužim ovu temu
Čemu pitanje za dečkiće do kad u štrample, u čemu je razlika, u jajcima nije koliko smo ustanovili
__________________
Stigla je!
bebica
*Tratincica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:58   #38
Meni je to totalno nepotreban komad odjeće. Svojoj ih curici odjenem samo ako nosi haljinicu(što i nije tako često) a i onda gledam da su što tanje, a broj veće da ju ne stišću.
Živim u Dalmaciji i smatram da kod nas nema dovoljno jakih zima da bi joj bile potrebne.


Čini mi se da je to sve od mame do mame, tj. one koje ih i same nose, oblače ih i svojoj djeci.
katekit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 20:11   #39
Quote:
katekit kaže: Pogledaj post
Meni je to totalno nepotreban komad odjeće. Svojoj ih curici odjenem samo ako nosi haljinicu(što i nije tako često) a i onda gledam da su što tanje, a broj veće da ju ne stišću.
Živim u Dalmaciji i smatram da kod nas nema dovoljno jakih zima da bi joj bile potrebne.


Čini mi se da je to sve od mame do mame, tj. one koje ih i same nose, oblače ih i svojoj djeci.
ma da, nisu jake zime. Bura je inače topao vjetar

Baš je nepotreban komad odjeće i ja kažem
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 20:13   #40
Meni je bura gora od snjega...Kad zapuse udje ti u svaku kost....
Da nenosim strample crkla bi...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:50.