Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2010., 10:22   #1
Slušajte otkucaje srca svoje bebe!

Baby Watcher je izuzetan uređaj koji omogućava komuniciranje trudnice s bebom tijekom cijele trudnoće. Dostupan u internet prodaji po vrlo povoljnoj cijeni od samo 890 kn. Uz njega ćete dobiti ultrazvučni gel kao poklon. Mogućnost plaćanja karticama, pouzećem, on-line bankarstvom, općom uplatnicom i virmanom. Dostava je besplatna! Za više informacija pogledajte: www.baby-watcher.hr

Potpuno novi doživljaj trudnoće!

Veza između majke i djeteta započinje i prije njegova rođenja, samim trenutkom začeća. Kako beba raste, tako i osjećaj povezanosti jača. Produbljivanju tog odnosa uvelike je pomogao Baby Watcher - uređaj za osluškivanje rada srca djeteta u bilo kojoj prilici, tijekom cijele trudnoće.

Baby Watcher je jedan od najsuvremenijih ultrazvučnih uređaja („Fetal Doppler“) pomoću kojeg možete čuti otkucaje srca vašeg nerođenog djeteta bez ikakvog štetnog utjecaja na majku ili dijete. Slični se uređaji odavno koriste u ambulantama za trudnice – riječ je o klasičnom „ultrazvuku“, kako ga često nazivamo. No zbog svoje složenosti i skupoće oni do sada nisu bili u široj uporabi. To se sada, srećom, promijenilo.

Ideja za razvoj Baby Watcher-a nastala je uslijed dugogodišnje ginekološke prakse jednog liječnika.

Autor ideje je prim.dr. Stefan Engelbrecht, ginekolog, koji je poslije trinaestogodišnjeg rada u Austriji i nakon brojnih razgovora s trudnicama, liječnicima i ginekolozima, došao na ideju da nešto što je do sada bilo moguće samo u liječničkoj ordinaciji, omogući budućim majkama svakodnevno, gdje god one to žele. Tako je nastao mali praktični uređaj kojim svaka trudnica može sama, ali i zajedno sa obitelji, komunicirati sa svojom bebom već tijekom trudnoće.

Glavni cilj Baby Watchera je unapređivanje kvalitete odnosa majke i djeteta već od najranije trudnoće, čime već i mjeseci prije poroda postaju jedinstveno iskustvo. Baby Watcher trudnicama nudi mogućnost kontakta s bebom već od 14. tjedna trudnoće. Baby Watcher predstavlja jedno nevjerojatno iskustvo, ne samo za vas kao buduću majku, već i za čitavu obitelj.
__________________
Opširnije o sponzoriranim temama na Forum.hr i naručivanju
Sponzorirana tema is offline  
Old 19.01.2011., 23:50   #2
Meni stvarno jedna stvar nije jasna

Isti taj baby watcher sam kupila prije malo manje od godinu dana u ljekarni za cca 500 kn (ne sjecam se tocne cijene).
U to vrijeme cijena na vasoj stranici je bila preko 1000 kn
__________________
InsAnity is hereditary; you get it from your children
danila is offline  
Old 22.01.2011., 16:16   #3
i ja sam u ljekarni pablo platila oko 650 kn ako se ne varam... tamo negdje na jesen
dreamer~dreams is offline  
Old 22.01.2011., 19:12   #4
i ja htjela pitat jel ovaj ima nešto novo?
SVe je isto kao i na mom plaćenom 560 kn prije godinu dana..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 26.01.2011., 14:59   #5
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
i ja htjela pitat jel ovaj ima nešto novo?
SVe je isto kao i na mom plaćenom 560 kn prije godinu dana..
Ja sm ga platila čak manje od 550 kn prije 6 mj., isti takav u hospitaliji i prodala ga već
__________________
Mali princ je napokon stigao 2010:))))
A stigla je i princeza 2015:))))
najmanja is offline  
Old 22.03.2011., 20:19   #6
a kako ste zadovoljni njime? ja bih trebala kupiti nešto takvo pa još gledam i skupljam dojmove...
MolkoB is offline  
Old 23.03.2011., 18:29   #7
ja sam bila zadovoljna...mlađi je bio jako miran i bilo je dana kad se nije htio javiti ni nakon vode, sltkog, jela, drmanja, pikanja.....babywatcher mi je uštedio hrpu živaca
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 12.04.2011., 17:15   #8
mene zanima koliko je teško njime baratati...tj čula sam da se mogu pobrkati bebini otkucaji i otkucaji pupkovine...iskustva?
lotus_flower is offline  
Old 12.04.2011., 18:58   #9
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
mene zanima koliko je teško njime baratati...tj čula sam da se mogu pobrkati bebini otkucaji i otkucaji pupkovine...iskustva?
pa po zvuku ih razlikuješ..
srce ima specifičan zvuk.. kao lokomotiva...
a otkucaji pupkovine su kao šum... malo prigušeniji...

mislim pa što ako se i pomješaju pa to nije nikakav problem
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Old 13.04.2011., 22:55   #10
kod mene se samo mješalo, tj ne mješalo nego bi prvo našla svoje otkucaje, pa onda tek bebine..nikad nisam našla nešto treće, i jako lako se koristi i locira srčeko bebe
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 06.06.2011., 10:11   #11
Dobila sam ga od šogorice neki dan i iako mislim da mi je još rano (nisam još u tom 14.tt koji se spominje), sinoć nisam mogla izdržat da se ne prikačim
Ugl, ne mogu uloviti neke konstantne otkucaje, malo na ekranu piše 85, pa 110, pa padne na 7o i neš, pa opet skoči na 130
Na momente kao neki cvilež iznutra, pa šum, pa ništa
tartaruga is offline  
Old 06.06.2011., 14:44   #12
to 110i 130 su bebini ptkucaji (70-80 tvoji) al kako je beba još premala teško je aparatu uhvatiti dulji interval
za 3-4 tj ćeš bez problema od prve naći bebine otkucaje
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 06.06.2011., 14:59   #13
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
to 110i 130 su bebini ptkucaji (70-80 tvoji) al kako je beba još premala teško je aparatu uhvatiti dulji interval
za 3-4 tj ćeš bez problema od prve naći bebine otkucaje
Hvala!
Tako sam nekako i pretpostavljala, ono, uhvatim 2-3 uzastopna viša otkucaja pa onda šuuum , pa onda ovi niži, pa opet niš i tako naizmjenice.
A piše lijepo najranije od 14tt ali sam nestrpljiva
tartaruga is offline  
Old 10.06.2011., 01:04   #14
cure, za koliko mislite da bih mogla prodati svoj baby watcher?
nisam ga puno koristila... samo dok se beba nije počela micati sam slušala malo češće kad bi me uhvatila kriza , poslije vrlo rijetko... samo ako se beba ne bi dugo javila...
Lindelia is offline  
Old 10.06.2011., 22:22   #15
ja sam ga danas kupila za 700 kn,možeš ga prodati za 400-500
anteaa2009 is offline  
Old 13.06.2011., 00:17   #16
Quote:
anteaa2009 kaže: Pogledaj post
ja sam ga danas kupila za 700 kn,možeš ga prodati za 400-500
thanks...

ja sam ga platila oko 800-900 kn ak se ne varam. ili čak 1000? zaboravila sam... al znam da je bio užasno skup i da sam se teško odlučila na kupovinu zbog toga. to je bilo negdje na jesen, kad je bila nestašica baby watchera u ljekarnama, a meni je hitno trebao.
Lindelia is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:57.