Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2018., 14:18   #1961
Quote:
kamamoto kaže: Pogledaj post
Da, Kontrol Freek. Gdje se povoljno nabavljaju?
Ja sam i prijatelj smo prije skoro tri godine naručili direktno od njih tako da dobijemo free shiping, još je bilo prijava na newsletter nekih 25% off ili tako nešto, znam da je stalno bio neki popust.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 15:40   #1962
Quote:
Lasher667 kaže: Pogledaj post
Osobno bi radije da to ne rade. Igra ima pocetak i kraj a bilo kakav nastavak se bojim da samo bude razvodnio dozivljaj.

Isto misljenje imam i o The Last of Us 2
ja sam rastegnuo ovu igricu maksimalno jer ju ne zelim zavrsit. nisam gamer ali obozavam hzd. ima potencijala za nastavak. spominje se mozda da u nastavku bude metal devil (horus), to me najvise i zanima
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 12:20   #1963
Ovako, par pitanja.

Gdje je najbolje slati PS4 na servis? da ga se očisti, i možda stavi veći hard disk u njega.

I imam problema sa dualshock 4 kontrolerom, uopće ne reagira, točnije uštekam ga da se puni i svijetli žuto, ali kad ga iskopčam i stisnem ps button blinka plavo jedno 10 sekundi i ugasi se.. gdje je problem?
Creep2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 18:14   #1964
Quote:
kamamoto kaže: Pogledaj post
Da, Kontrol Freek. Gdje se povoljno nabavljaju?
https://www.aliexpress.com/item/8PCS...460.0.0.QlnucJ
gemeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 22:19   #1965
Pozdrav. Htio bih kupiti ps4 pa me zanima gdje je trenutno najjeftinije kupit, dovoljan mi je od 500gb..dosta sam guglao i npr vidio da je prosle godine u 5mj bila akcija sony + 2 joysticka za 1900kn, i sad evo 9 mjeseci kasnije nigdje ga ne vidim ispod 2500kn..neki dan na sancta domenici spuste onaj od terabajt na 2500, al ovaj od 500gb ostave i dalje na 2500. Nije mi jasno kako nigdje ne pada cijena sonya. Unaprijed zahvaljujem
elnino3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 22:46   #1966
Quote:
elnino3 kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Htio bih kupiti ps4 pa me zanima gdje je trenutno najjeftinije kupit, dovoljan mi je od 500gb..dosta sam guglao i npr vidio da je prosle godine u 5mj bila akcija sony + 2 joysticka za 1900kn, i sad evo 9 mjeseci kasnije nigdje ga ne vidim ispod 2500kn..neki dan na sancta domenici spuste onaj od terabajt na 2500, al ovaj od 500gb ostave i dalje na 2500. Nije mi jasno kako nigdje ne pada cijena sonya. Unaprijed zahvaljujem
baš sam i ja to primjetio jer ga planiram uzeti u skorije vrijeme, recimo dao bi 2500 za slim od 500 gb kad bi ga dobia sa novim god of war recimo ili još nekim AAA naslovom u ovoj godini, bumo vidilil oće li biti kakvih akcija uskoro
emirates is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 15:57   #1967
Kakva je igra Shadow of colossus za one koji su igrali na PS3. Frend mi je jednom rekao da je The Last Guardian kao nasljednik nje ali moram priznati da se nikako nisam mogao navući na nju, nikako mi nije sjela. Da li preporučujete igru možda
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:09   #1968
Nije ta igra za svakoga, meni je bila dobra, nije remek djelo kako je mnogi nazivaju, ali definitivno je interesantna.

Ako ti se nije svidio The Last Guardian, sumnjam da bi ti se ovo svidjelo.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 22:38   #1969
Shadow probao na PS2, nije išlo.
Želio da mi se svidi pa probao na PS3 i nije išlo.
Poznavajući sebe, probat ću i na PS4...

Inače, upravo odigrao jedan skriveni dragulj. Igra se zove Little nightmares. U pitanju je puzzle platformer za one kojima se svidio Limbo i Inside. Horor ugođaj, uvrnute kreature iz noćnih mora koje vas progone, čudna glazba. Igra je poslastica za one koji vole taj podžanr...
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 23:57   #1970
jel izasao kakav warhammer 40k ?
DonSpaghetti is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 09:40   #1971
Mislim da ću ga onda preskočiti, ističe danas kod za 20% popusta na US storu a kako je dolar fino pao sada mi je opet tamo isplativiji kupiti AAA igre ali ovih par koje želim preorderati još ne mogu tamo.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 21:23   #1972
Zanima me misljenje ljudi koji se malo bolje razumiju u cijene. Gledam neku akciju na eKupi i nude ps4 pro, Gran Turismo i Fifa 18 za 3400 kn. Malo sam pratio cijene i meni se cini ok pogotovo jer me te dvije igre i zanimaju.
Ne zurim se sa kupnjom pa mogu i cekati, hoce li u sljedecih dva mjeseca cijena porasti ili mogu ocekivati da cu i onda naci ovakvu ili nizu cijenu? Da li je bolje kupiti odmah?
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 23:00   #1973
Imaš li 4K TV uređaj?
Da li si veliki entuzijasta za video igre i tehniku pa ti svaki piksel i svaki pa i najmanji grafički pomak znači puno u životu?

Ako su odgovori na oba ova pitanja ne, otiđi na Njuškalo. Tako ima gomila potpuno novih, nekorištenih, zapakiranih ili tek isprobanih (pod garancijom godinu dana) PS4 slim konzola sa 2-3 igre po cijeni od 2000 kn. Dobili ljudi na nekoj tele2 akciji.
Nađi jednu u tvojoj županiji, uvjeri se osobno da je sve tip-top i eto jeftine nove konzole sa par igara i uštede od 1400 kn.
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 23:11   #1974
4K TV kupujem pred ljeto, do tad cu ''patiti'' na starom TV-u

2000 kn za Slim model sa 2-3 igre koje me ne zanimaju me dovodi do toga da moram pljunuti skoro 500 kn za svaku od ove dvije igre sto kad se zbroji dovede do 3000 kn. Radije onda dam jos 400 kn za pro model pa sam miran.

Nisam veliki entuzijast ali kad kupim volim kupiti bolje pa makar i skuplje nego poslije zaliti zasto nisam potrosio jos nesto novaca i uzeo bolju stvar.

Pitao sam konkretno za cijenu koja je ponudjena, dakle PS4 pro sa te dvije igre 3400 kn. Da li je to u redu i ocekuju li se vece akcije za mjesec-dva ili da kupim ovo? Znam da ima ljudi koji prate trziste i znaju kada ima akcija i kada treba malo pricekati, zato i pitam savjet.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 23:22   #1975
Sjećam se dobro da je prošle godine u drugoj polovini 4. mjeseca bilo najveće sniženje PS4 konzola. Dakle oko uskrsa i poslije.
Ako ćeš čekati, vrebaj termine oko uskrsa - dakle kraj trećeg i četvrti mjesec, možda se ponovi kao prošle godine...
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 11:14   #1976
A vidi generalno Fifa je redovito na sniženju, mislim da je sada na nekih 200 - 250 kn na PSN. Pada tečaj dolara pa se može i jeftino proći i na US PSN storu. Eto neki dan uz 20% popusta AAA igra za 300 kn. Iskreno ako bih uzimao već preko nekog shopa, uzeo bih svaki put preko sancta domenice pošto daju popust na diners od 10 - 15%
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 12:54   #1977
Nemam diners, u kesu bih kupio. Jos cu malo pratiti cijene prije nego se odlucim.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 20:30   #1978
Evo ga ima sada 15 % popusta za velentinovo
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 09:26   #1979
Poz mozda ne pripada ovoj temi,al novi sam sa ps4 pa me zanima sto na storeu znaci bf4 premium i ispod pise ads-on a pored drugog bundle ,taj je ujedno skuplji za 20-ak kn.
Hvala unaprijed
Slaven30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 17:16   #1980
Quote:
Slaven30 kaže: Pogledaj post
Poz mozda ne pripada ovoj temi,al novi sam sa ps4 pa me zanima sto na storeu znaci bf4 premium i ispod pise ads-on a pored drugog bundle ,taj je ujedno skuplji za 20-ak kn.
Hvala unaprijed
Premium znaci da imas dodatno jos sve addon-ove.
Bundle znaci da mozda imas nekakvu limitiranu verziju ali kupujes svakako
premium. Tu imas sve
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:52.