Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2014., 19:03   #21
Quote:
-neon kaže: Pogledaj post
Objavljen je release date?
Jer jedino što nalazim na interetu je kraj 2014, ništa konkretno poput rujna.
Da nema ništa konkretno i osobno sumnjam da će biti ove godine, pomaknut će to sigurno na iduću godinu jer već godinu dana stoji Q3/Q4 2014. Uskoro je E3 (početak 6. mjeseca) pa će valjda onda biti puno informacija jer nisu niti počeli graditi marketing.
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 22:01   #22
Quote:
Daxo kaže: Pogledaj post
Da nema ništa konkretno i osobno sumnjam da će biti ove godine, pomaknut će to sigurno na iduću godinu jer već godinu dana stoji Q3/Q4 2014. Uskoro je E3 (početak 6. mjeseca) pa će valjda onda biti puno informacija jer nisu niti počeli graditi marketing.
Istina. Jer baš gledam, nema ništa službeno od EA, jedino informacije da izlati pred kraj 2014 ili na jesen. Ma kada izađu, izađu, ionako i ovako trenutno izlazi pregršt novih i (bar se nadam) dobrih igrica. Tko će stić sve to poigrat
-neon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 00:28   #23
Quote:
-neon kaže: Pogledaj post
Objavljen je release date?
Jer jedino što nalazim na interetu je kraj 2014, ništa konkretno poput rujna.
Prema nekim stranica u pitanju je rujan, premda mislim nista do studenog. Izlazi 100% ove godine i nema odgađanja za 2015.

Sredinom lipnja je E3 i tada cemo dobiti sve informacije, 3 mjeseca je dosta za promociju jer imaju iste igrace godinama i svi znaju da izlazi Sims 4.
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 19:30   #24
Mortimer & Bella



Sutra izlazi trailer. Igra izlazi do 30.9.
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 23:01   #25
The Sims 4: Create A Sim Official Gameplay Trailer
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 02:01   #26
Pitam se hoće li napokon spakirati Sims 3 u jedan veliki pack, kada četvorka izađe. Na Steamu ponekad bude popust ali čak i sa popustom dođe po 200€
duhsveti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 13:03   #27
Mislim da nece, jer im se ne isplati. interes im je da sto vise zarade na nama tako da naprave zahtjevnu igru za koju 99% moras kupiti novu graficku itd te racunaj ekspanzije koje su isto tako zahtjevne
goddesoflove is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 11:21   #28
Novi video o gradnji u srijedu.

1
2
3
4
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 11:30   #29
Ajme stopala od Bele
Pa kaj nisu malo realnije napravili simljane... Vratili su se cijelo desetljeće unatrag s grafikom

Sviđa mi se ideja s karakterom i osjećajima. Bilo bi još bolje kad bi simsi imali neke kriterije bazirane na iskustvima i preferencijama. Npr. neki simljanin je straight i da nema šanse da bude s frajerom ma koliko se taj trudio oko njega jer u sims 1,2,3 simsi će završit in love sa svima koji se potrude oko njih Ili recimo neki koji ne voli debele da nikad ne pristane bit s debelom bez obzira kaj su best friends i slično. To bi bio korak naprijed...
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 00:15   #30
I meni je grafika užasna. Ne sviđa mi se kako izgledaju oni ni njihova okolina.
Sve podsjeća na Disney crtić.

A još nema ni CASt ( neće biti moguće mjenjati boje niti uzorke/teksture na odjeći te predmetima u igri ).

Baš su se vratili na razinu TS2 ( jednu novu stvar dodaju, a 3 oduzmu ( u odnosu na TS3 ) itd..).
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 12:30   #31
CAS mi i ne fali jer mi se ionak nije nikad dalo birat uzorak i boju za 500 stvari kad sam gradila kuću nego sam u 99% slučajeva uzela neku od već ponuđenih koja mi se najbolje uklapala u prostoriju.

Samo da ne bude bugova ko u sims 3... Ono je bilo prestrašno!
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 22:12   #32
Meni je bitan.
Jer sam svemu uvijek mjenjala boju i teksture.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 21:06   #33
The Sims 4: Build Mode Official Gameplay Trailer
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 03:59   #34
a zna li itko koliko ce zahtjevna biti igrica tocno? pretpostavljam da cu morat cijeli novi kompjuter nabavit...
ŠporkiŠkapini is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 04:25   #35
Quote:
ŠporkiŠkapini kaže: Pogledaj post
a zna li itko koliko ce zahtjevna biti igrica tocno? pretpostavljam da cu morat cijeli novi kompjuter nabavit...
Pa ovisi. Što imaš sada?
duhsveti is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 11:24   #36
Ovo mi super izgleda. Stvarno jednostavno i brzo!

Nadam se da će stavit da se simsima može mijenjat visina jer je glupo kaj su svi isto visoki.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 13:53   #37
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Nadam se da će stavit da se simsima može mijenjat visina jer je glupo kaj su svi isto visoki.
Nema toga, rekli su da je pre zahtjevno.

Navodno nema bazena u The Sims 4 #ripthesims4
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 16:11   #38
Quote:
ivan.148 kaže: Pogledaj post
Navodno nema bazena u The Sims 4 #ripthesims4
Ne brini, ako ga i ne bude doći ce u 'On Vacation' expansion packu i/ili 'Pool Party Fun Stuff' packu za samo 9.99$.

(Diving board isključen. Doći će sa Seasons EP, jel.)

Blue Comet is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 20:53   #39
imam kompjuter na samrti ...tako da svakako moram kupit novi!
bas sam provjerila sad i nisu jos objavili system req. , ustvari hocu da mi je cjeli komp baziran na tome da izdrzi cetvorku i sve ekspanzije sto slijede, a neznam sto mi za to tocno treba
ŠporkiŠkapini is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 21:49   #40
kad se mogu ocekivat sistemski zahtjevi?
mrBin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:20.