Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Ladislav Ilčić je
mahniti ksenofob 130 57.27%
nepravedno demonizirani konzervativac 97 42.73%
Glasovatelji: 227. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2016., 12:33   #241
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Naravno.

NO gospodin Ilčić neće ni riječ reći protiv njih, a znamo i zašto. Uža i šira obitelj mu, navodno, živi na jaslama crkve.
Svojom udrugom pobrao je modus operanti crkve; ne daje godišnji financijski izvještaj, ali si daje za pravo kritizirati druge.

Dvolično govno.
Nije pričao ni o reformi školstva. Opet Dvolično govno ?
Ni blizu ! Sve podatke o svojoj udruzi je javno rekao - sdp mora pronaći kvalitetnije polemičare jer je ove jučerašnje Ilčić pojeo - il su bili u svađi sa samim sobom te skakali sami sebi usta il su se prijetili pričama da bi Ilćiću bilo pametnije kada bi pripazio o čemu priča - Ilčić je ispao gospodin i intelektualac u odnosu na njih.
Quote:
theremin1 kaže: Pogledaj post
Kojim argumentima? Time što bolesnom proglašava udrugu koja u proračun uplaćuje više nego li iz njega uzima, a financira se projektima (čije se izvedba i troškovi strogo kontroliraju) stranih fondacija ili EU? I kakva je to glupa rečenica, markićkina firma ne testira kontracepcijska sredstva ako ih teva proizvodi, pa čime se onda bavi tvrtka koja provodi klinička istraživanja, istraživanjem fantazija?
Ilčić je (pravilno)koristio riječ -bolesno- no ne u kontekstu u kojem mu ti pokušavaš insinuirat. Neću ja ovdje prenositi točnu rečenicu, sam ću tebe optužiti za nepoštene udarce pune laži.

Index-obmaninex : Sermon d.o.o., u vlasništvu Željke Markić, između ostalog bavi ispitivanjem farmaceutskih proizvoda (doduše pod neregistriranim imenom Sermon CRO , i s internetskom stranicom samo na engleskom jeziku). Jedan od sponzora SERMON CRO je i tvrtka TEVA Pharmaceutical Industries, koja proizvodi i kontraceptivna sredstva. Nije li licemjerno u političkom životu zalagati se za pravo na život od začeća, a u poslovnom ubirati profit od testiranja kontraceptivnih sredstava? Ili je u politici sve dozvoljeno, naročito ako imaš financijsko zaleđe? Nigdje nije dokazano da je sermon testirao kontracepcijska sredstva, ali je Babić-Slažić podmetnuo takovu konkluziju (koja je onda poslužila za daljnje konstukcije, netočne ocjene i promašena pitanja)

Zadnje uređivanje dr.laki : 30.01.2016. at 12:46.
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 12:50   #242
Quote:
dr.laki kaže: Pogledaj post
Nije pričao ni o reformi školstva. Opet Dvolično govno ?
Ni blizu ! Sve podatke o svojoj udruzi je javno rekao - sdp mora pronaći kvalitetnije polemičare jer je ove jučerašnje Ilčić pojeo - il su bili u svađi sa samim sobom te skakali sami sebi usta il su se prijetili pričama da bi Ilćiću bilo pametnije kada bi pripazio o čemu priča - Ilčić je ispao gospodin i intelektualac u odnosu na njih.


Ilčić je (pravilno)koristio riječ -bolesno- no ne u kontekstu u kojem mu ti pokušavaš insinuirat. Neću ja ovdje prenositi točnu rečenicu, sam ću tebe optužiti za nepoštene udarce pune laži.

Index-obmaninex : Sermon d.o.o., u vlasništvu Željke Markić, između ostalog bavi ispitivanjem farmaceutskih proizvoda (doduše pod neregistriranim imenom Sermon CRO , i s internetskom stranicom samo na engleskom jeziku). Jedan od sponzora SERMON CRO je i tvrtka TEVA Pharmaceutical Industries, koja proizvodi i kontraceptivna sredstva. Nije li licemjerno u političkom životu zalagati se za pravo na život od začeća, a u poslovnom ubirati profit od testiranja kontraceptivnih sredstava? Ili je u politici sve dozvoljeno, naročito ako imaš financijsko zaleđe? Nigdje nije dokazano da je sermon testirao kontracepcijska sredstva, ali je Babić-Slažić podmetnuo takovu konkluziju (koja je onda poslužila za daljnje konstukcije, netočne ocjene i promašena pitanja)
Evo ja ću..
'Bit ću konkretan, Udruga GONG ili Građani organizirano nadziru glasove. Jako plemenita ideja i bilo bi super da država to podržava kada bi GONG doista izvodio građane da nadgledaju glasovanje kao što smo mi 'U ime obitelji' imali preko 6000 promatrača na izborima. Govorimo o 2014., u toj godini održali su se na kraju prvi predsjednički izbori. Znate koliko je GONG imao promatrača na tim izborima. 15, ne 15000. 15. Da stavimo to u kontekst, godišnji proračun GONG-a je oko 7.650.000 kuna ili 600.000 ovisi od godine do godine. Znate kolika su njihova primanja od članarina, 1500 kuna, domaće donacije oko 10000 kuna. U njihovim prihodima taj prihod s obzirom na tih 7 i pol milijuna kuna iznosi oko 0,15 posto i usudit ću se reći da je GONG 0,15 posto građanska udruga, a 99,85 posto nešto drugo.

Ja znam da su ljudi iz GONG-a trebali biti taj dan na svim mogućim televizijama. Možda bi trebali ukinuti HAZU i ustanoviti GONG u tim prostorima da budu savjest društva. Nije riječ samo o GONG-u. Cesi, Centar za mirovne studije negira verbalno nasilje, vrijeđaju, etiketiraju.

Platforma 112, u 10 godina udruge iz Platforme 112 su primile 112 milijuna kuna.

Moram reći, naše civilno društvo je duboko bolesno, duboko bolesno, i nadam se da nije hereza to reći. Nadam se da imam pravo to reći na temelju argumenata koje iznosim, rekao je Ilčić.

Dakle ovaj istup počinje s bit ću konkretan..s čime konkretan?? s prešućivanjem činjenice da gong za razliku od njega ne siše državni proračun?, a završava s konstatacijom da je civilno društvo bolesno.
To su ti argumenti osobe koja s javnošću raspravlja o svojim navikama drkanja.

Što se tiče drugog dijela, nigdje nisam napisala da markićka provodi klinička istraživanja nad kontraceptivima, nego da je tvoja konstatacija da ih ne provodi, ako ih teva proizvodi posvađana s logikom. Ako znaš da ih ne provodi, onda bi vrlo jednostavno napisao da ne provodi, ovako samo filozofiraš. Osobno,to provode li oni klinička istraživanja kontraceptiva ili ne je potpuno irelevantno. Relevantan je ovaj tip koji siše proraču i sere po GONG-u.
theremin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 12:53   #243
Quote:
theremin1 kaže: Pogledaj post

Što se tiče drugog dijela, nigdje nisam napisala da markićka provodi klinička istraživanja nad kontraceptivima, nego da je tvoja konstatacija da ih ne provodi, ako ih teva proizvodi posvađana s logikom. Ako znaš da ih ne provodi, onda bi vrlo jednostavno napisao da ne provodi, ovako samo filozofiraš. Osobno,to provode li oni klinička istraživanja kontraceptiva ili ne je potpuno irelevantno. Relevantan je ovaj tip koji siše proraču i sere po GONG-u.
ajde ne muljaj, to je ko da Papa podupire život od začeča, a vatikanska banka financira kontracepciju

Markička je licemjerna - s jedna strane život od začeća, a s druge spriječiti začeće
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 13:02   #244
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ajde ne muljaj, to je ko da Papa podupire život od začeča, a vatikanska banka financira kontracepciju

Markička je licemjerna - s jedna strane život od začeća, a s druge spriječiti začeće
To što ona radi klinička istraživanja za tevu, ne znači da radi klinička istraživanja kontraceptiva, ja to u nemam uvid i ne mislim to tvrditi. Čak i da to radi, meni je osobno trenutno puno bitnije što trabunja ovaj tip koji je već svojim reklamiranjem apstinencije kao kontracepcije u kulturi u kojoj ljudi ulaze u brak 15 godina nakon dostizanja biološke spolne zrelosti pokazao kojoj razini manipulacije je sklon, a koji je eto ne samo završio u saboru, već će možebitno kao osoba koja, ponovit ću 5. put, raspravlja s javnošću o svojim autoerotskim praksama, biti i ministar.
theremin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 17:24   #245
Nedjeljom u dva

Gost emisije Nedjeljom u dva je predsjednik stranke Hrast i saborski zastupnik Ladislav Ilčić. Govorit će o svjetonazorskim pitanjima, braku, abortusu, odnosu prema izbjeglicama, a osvrnut će se i na djelovanje nove Vlade.
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 18:58   #246
Očekujem da mu Aca dopusti dovršiti bar dvije rečenice bez da mu upadne u riječ...
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Smislio sam potpis, možda nije za javnost,
al jebala vas vaša rodna ravnopravnost
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 18:59   #247
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Nedjeljom u dva

Gost emisije Nedjeljom u dva je predsjednik stranke Hrast i saborski zastupnik Ladislav Ilčić. Govorit će o svjetonazorskim pitanjima, braku, abortusu, odnosu prema izbjeglicama, a osvrnut će se i na djelovanje nove Vlade.
bit će materijala, slutim.
Lakat Brade is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 19:22   #248
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Nedjeljom u dva

Gost emisije Nedjeljom u dva je predsjednik stranke Hrast i saborski zastupnik Ladislav Ilčić. Govorit će o svjetonazorskim pitanjima, braku, abortusu, odnosu prema izbjeglicama, a osvrnut će se i na djelovanje nove Vlade.
Laciju bi bilo bolje da gudi po violini nego da se petlja tam gde mu nije mjesto.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 19:49   #249
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Laciju bi bilo bolje da gudi po violini nego da se petlja tam gde mu nije mjesto.

how yes no. odlepršao je udbin agent sa čela hrt-a, nema više zabrana
milko84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 20:38   #250
Quote:
milko84 kaže: Pogledaj post
how yes no. odlepršao je udbin agent sa čela hrt-a, nema više zabrana
Pa da, sad će nas uveseljavati propali muzičari. Možda bi bilo podnošljivo slušati ga kako svira no njegovo lupetanje nikako nije podnošljivo.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 06:32   #251
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Pa da, sad će nas uveseljavati propali muzičari. Možda bi bilo podnošljivo slušati ga kako svira no njegovo lupetanje nikako nije podnošljivo.
Vjeruj mi, ni sviranje mu nije nešto.

Daleko preplaćeno izživljavanje nad instrumentom koje financiraju porezni obveznici.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 15:25   #252
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi, ni sviranje mu nije nešto.

Daleko preplaćeno izživljavanje nad instrumentom koje financiraju porezni obveznici.
Jeb'ga, znači ni violina mu ne leži. Barem mu pričanje pizdarija ide.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 15:28   #253
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Nedjeljom u dva

Gost emisije Nedjeljom u dva je predsjednik stranke Hrast i saborski zastupnik Ladislav Ilčić. Govorit će o svjetonazorskim pitanjima, braku, abortusu, odnosu prema izbjeglicama, a osvrnut će se i na djelovanje nove Vlade.
Tko je slijedeći? Vojislav Šešelj?

Kako se totalno nebitnom liku koji se gura u sve, a o ničemu pojma nema, daje takav medijski tretman. Pa taj lik je došao u Sabor zahvaljujući debilnom Karamarku za par stotina glasova u Varaždinu.

Očito je Aco dobio spisak gostiju od novog ravnatelja, jelda Aco :klap:
Markoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 05:31   #254
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Jeb'ga, znači ni violina mu ne leži. Barem mu pričanje pizdarija ide.

Jebiga, zna čo`ek gdje su pare...

Uvijek je znao biti sa jako malo rada jako blizu vrućem loncu punom juhe... To je nešto kao obiteljska karakteristika.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 08:06   #255
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi, ni sviranje mu nije nešto.

Daleko preplaćeno izživljavanje nad instrumentom koje financiraju porezni obveznici.
Osim što si vjeran majstor (kao sto stoji u potpisu) ti si i glazbenik, ujedno i glazbeni kritičar pa posjeduješ kompetencije davati takve prosudbe?

Ili ti je navedeno šapnuo Aca Dragaš? U tom slucaju stvari su jasnije...
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Smislio sam potpis, možda nije za javnost,
al jebala vas vaša rodna ravnopravnost
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 14:59   #256
al se kiselo smješkao kad ga mu je Stanković rekao da ima 5 djece te da je biološki jači od Karamarka koji ima 3
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 15:18   #257
Meni je smiješno osporavanje biologije kao da su svi isti,kao da ne postoje razlike pa je Stanko namatao na rasizam. Ilčić je objasnio svoje stajalište statističkim podacima o socijalnoj pomoći a onda Stanković da je možda država kriva jer im to nije omogućila na što Ilčić odgovara kako treba pametno to raspodijeliti,drugim riječima ne možemo oduzimati nego trebamo stvarati novu vrijednost.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 15:54   #258
Još kad bi Ilčićev zakržljali mozak bio u stanju shvatiti da najveći dio socijalne pomoći u Njemačkoj otpada na ljude koji su izbjeglice i azilanti iz država koje su sravnjene sa zemljom, gdje bi mu bio kraj?
On još ponosno izjavljuje idiotizam u stilu ej, na Hrvate i Srbe otpada samo 7% i 9% socijalne pomoći jer oni vole raditi.
Što nije išao vaditi postotke socijalne pomoći na zapadu iz razdoblja 1991-1995?
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 16:02   #259
Ovo mu je prvi put da je u tv nastupu uspio artikulirati misli.
bzing is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 16:07   #260
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Meni je smiješno osporavanje biologije kao da su svi isti,kao da ne postoje razlike pa je Stanko namatao na rasizam. Ilčić je objasnio svoje stajalište statističkim podacima o socijalnoj pomoći a onda Stanković da je možda država kriva jer im to nije omogućila na što Ilčić odgovara kako treba pametno to raspodijeliti,drugim riječima ne možemo oduzimati nego trebamo stvarati novu vrijednost.
ne, Ilčić je rekao da su imigrant biološki jači i da će preplaviti Europu - školski primjer raszima
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:13.